Cijena najma soba za radnike

poruka: 11
|
čitano: 7.875
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
odjavljen
offline
Cijena najma soba za radnike

Pozdrav, trebao bih pomoć pri gruboj procjeni iznosa najma za radnike tokom turističke sezone. Naime nudi mi se opcija da iznajmim dio obiteljske kuće, koja je blizu mora, za 10 radnika tokom sezone. Koliku bi vi cijenu tražili, barem ugrubo procjena i da li bi u cijenu uključili režije ili bi ih naknadno obračunavali?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cijena najma soba za radnike
WadeWilson kaže...

Pozdrav, trebao bih pomoć pri gruboj procjeni iznosa najma za radnike tokom turističke sezone. Naime nudi mi se opcija da iznajmim dio obiteljske kuće, koja je blizu mora, za 10 radnika tokom sezone. Koliku bi vi cijenu tražili, barem ugrubo procjena i da li bi u cijenu uključili režije ili bi ih naknadno obračunavali?

 a minimalno 800 kn dnevno plus režije,ipak je to sezona ,zimi upola te cijene,računaj da je to ipak deset ljudi neka se njih 5 tušira svaki dan,plus kllima itd,to je pod uvijetom da ti je kuća odlično uređena i da udovoljava uvijetima za 10 osoba ako nije tako tada je i cijena puno manja

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2021 18:10 (blackalbum).
3 godine
odjavljen
offline
Re: Cijena najma soba za radnike
Jel trolaš ili šta? Kakvih 800kn dnevno? Ja sam razmisljao o 5000kn mjesečno
14 godina
offline
Cijena najma soba za radnike

 

Petorica-šestorica radnika u mjestu Jelenje (pokraj Grobnika, sjeverno cca 5km od Rijeke), mjesečni najm je bio 5000kn s računom i preko agencije. I to sve nekih cca od 3-7 mjeseca.

Pula od 11-2 mjeseca, stan oko 3000kn bez agencije i isti broj ljudi. Svi su bili bez režija.

 

 E sad ti bi mjesečno mogao tražit od 10 000-12000 kn, jer šljakera zaboli ona stvar za novi laminat i ofarbane zidove. 5000kn je za 10 ljudi puno premalo.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2021 6:47 (rokonja).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Cijena najma soba za radnike

Za prostor u koji stane 10 ljudi 5000 kn bi bilo blize za tjedan dana, nego za mjesec dana.

 
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Cijena najma soba za radnike

Frend ima kuću za radnike u okolici Rovinja. Već godinama iznajmljuju i kaže da je cijena oko 1000 kuna po radniku.

My 2 cents.

 
4 0 hvala 1
3 godine
odjavljen
offline
Cijena najma soba za radnike

Hvala vam ekipa na informacijama.

 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Cijena najma soba za radnike

Ovisi o lokaciji i uredenosti ali cijena može biti od 500 do 1500kn po radniku...  Recimo da imaš 2 ljudi da dijele sobu nemozes baš pitat 1500kn mjesečno ali nekih 800 do 1000 kn možeš... Opet sve ti ovisi koliko su ljudi spremni platit ali sretno ti..  Ja sam iznajmljivao nekih baustelcima za 1200kn mjesečno po glavi kuca je bila ajme nakon 6 mjeseci... 

 
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Cijena najma soba za radnike
WadeWilson kaže...

Hvala vam ekipa na informacijama.

 Ne znam odakle si, ni dal mislis na pocetak iduce sezone, al ako je tokom sezone, od petog mjeseca (ajmo reci), na dalje, onda minimalno 1000kn po osobi.

13 godina
neaktivan
offline
Cijena najma soba za radnike

Navest cu primjer tetke koja je za radnike (njih 4-5) iznajmljivala malo veci apartman za 10k kn mjesecno. Ukljucene sve rezije (bila je sezona grijanja kad su oni bili). 

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Cijena najma soba za radnike

S obzirom da pitaš, znači da bi bio 1. put. Kuća nakon toga boravka ljudi više neće bit ista. Ja doma sam slučajno zarigao zidove i jbg, morao pobojat. Glupi primjer, al moras uračunat i neku amortizaciju. Ak imaš klimu, radit će stalno. Turistička sezona, 1000 po osobi mjesečno + režije posebno se čini jako, jako pošteno sa tvoje strane.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice