Problem sa internetom

poruka: 3
|
čitano: 945
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Problem sa internetom

Pozdrav svima,

Kako sam naslov kaze imam problem sa spajanjem na internet, tocinje kada spojim lan kablom komp i modem win mi ocitava da je kabal istekan, instalirao sam i win 7 i ubuntu 8.10 sve isti problem( upocetku sam mislio da je problem softverske prirode), ali samim instaliranjem OS-a je otklonilo tu pretpostavku. druga pretpostavaka je da je otisla mrezna kartica win 7 i  ubuntu su vec imali drivere za mreznu karticu koja je integrirana,marke intel, na maticnu plocu, dok sam za win xp trebao instalirati drivere medjutim na oba windowsa mi je isti problem kada pokrenem u "RUN" komandu cmd komp mi se sam restarta , pa me zanima jel to do same mrezne il je nesto drugo posrijedi mozda sama maticna,(lampice od lan utora uopce ne svijetle).  izgleda da cu morat kupit novu mreznu karticu koja ide na neki express utor ili da kupim novu maticnu uzmem li u obzir da nisam bas u dobrom financijskom stanju molio bih vas vasa misljenja sama problema i kupnje novog hardware-a.

hVALA!!!

 

roko
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa internetom

-provjeri u biosu dali je mreža upaljena.

Ako je mreža 'otišla'... možeš novu PCI mrežnu za 29+..kn (nemora biti PCIex jer svi PC imaju bar dva PCI utora)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Problem sa internetom

1. Jel ti zasvijetli ona zelena lampica kad zaštekaš kabel u mrežnu (s druge strane u modem)?

2. Jel si provjerio u device manageru dal ti je mrežna stavljena na enable? Mislim da isto to možeš i u network conections, desni klik na lan pa enable

***Stargate Atlantis*** Sheppard: All I have to do is climb up,and I'm in. Teyla: Climb the tower? Is that even possible? Sheppard: Sure! Batman did it all the time. Piece of cake. ***Stargate A
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice