Projekat Kwon

poruka: 6
|
čitano: 2.065
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Projekat Kwon

Pozdrav.

 

Krenuo sam sa modiranjem racunara, nemam nikakvih ideja i nemam predstave puno kako se to radi, narucio sam ona LED Svjetla ili kako se vec zovu. Mada vise bi se posvetio tesku nego kucistu mada cu sve raditi. Ali nisam dosao jos do tog dijela kada cu svoj PC koji trenutno koristim da radim, to cu malo za poslije ostaviti.

 

Imam drugi, stari pc, bas star pc, hocu da uradim u gajbi piva kao i ovaj lik sto je uradio sa ozujskim. Radim to cisto radi fejsbuka malo, da se ljudi loze. Nece biti nista posebno, vjerujem da cu danas to da zavrsim, uglavnom to mi je sa starim racunarom, nista posebno nece izgledati. Imam vec neke slike pa cu ih staviti xD.

 

A sa ovim novim racunarom sto cu ga uskoro poceti da radim, radicu bas ozbiljan moding i nadam se da cete mi pomoci, jer sam noob sto se moding tice i ne znam gdje ima nabaviti odredjene dijelove.

 

Dakle ovo mi je ovaj projekat sa gajbom i starim racunarom i nece biti nista posebno, tek sam ga sastavio u kutiju, jer je bio rastavljen, jedva sam nasao sve dijelove xD.

 

Edit: Moze li neko da mi objasni fazon sa tim ventilatorima ? Gdje se postavljaju usisni a gdje isisni ? I kako se oni okrecu etc ?

Darko
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.5.2012 16:24 (DarkoKwon).
 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Projekat Kwon

Evo jos malo pa sam zavrsio svoj prvi projekat sa gajbom piva. Ideju na ovo mi je dao naravno Bug.hr forum za ovo, jer su jos neki djecki prije mene ovo uradili, i njima idu krediti :) A ovo sam uradio cisto radi sebe, evo i slike. Naravno koristio sam stari hardware, koji ne koristim, nemojte mi zamjeriti :)

 

Kasnije sam prebrisao gajbu, nije vise prljava, bit ce jos slika kada skopcam na monitor. Fali mi samo AGP graficka, cekam da mi ju je drug donese.

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 15:39 (DarkoKwon).
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Projekat Kwon

Nije lose za prvi put ! Probaj samo napajanje nekako bolje pricvrstiti za gajbu !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Projekat Kwon
Haf932 kaže...

Nije lose za prvi put ! Probaj samo napajanje nekako bolje pricvrstiti za gajbu !

To cu uraditi, kada se budem vracao iz grada da uzmem super lijepak, sada mi mrsko ici do trgovine :) I radicu poslije svoj novi racunar, on ce fino izgledati :)

Darko
13 godina
offline
Re: Projekat Kwon
NHF al izgleda kao da su bzvz nabacao komponente u gajbu, nije ni do koljena OžujskoPC-u
12 godina
offline
Re: Projekat Kwon
bradonja_85 kaže...
NHF al izgleda kao da su bzvz nabacao komponente u gajbu, nije ni do koljena OžujskoPC-u

Sredit cu to, ali opet kad skontam nemam ja sav potreban alat.

 

Edit: I opet kada skontam, vasa piva je bolja :) Ja sam polomio komsiji pola alata dok sam isjekao gajbu, mislio sam da ce me komsija pljesnuti :)

Darko
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2012 18:17 (DarkoKwon).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice