Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.277
|
čitano: 1.298.615
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
9 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

a msm da ti je bolje sluske staviti, nekako se tako jezik jos bolje "upije"

15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Korisnik P9 Litea, otključan bootloader, root, EMUI 4.1.1, Android 6.0.

Play Store odbija pristup i govori da nema interneta. Nakon odlaska u system/etc mapu, i brisanja hosts file-a, sve ponovno radi, no problem se manifestira opet kroz neko vrijeme..

Znači, kada bih primjerice sa ADAway-em išao modificirati HOSTS file, Play Store kaže ne.

 

EDIT:

 

Najgore mi je kad imam problem, i frajer napiše riješio ga je, a ne napiše kako, tako da evo riješenja za gore spomenuto.

 

Nisam neki igrač mobilnih igara osim Mobile Legendsa, tako da često da se nabrzinu izdovoljim, koristim Freedom aplikaciju za one kojima se valute mogu modificirati, tj. nisu server based.

Ono čega nisam bio svjestan, i što u Huawei-u je problem, a na Z3 Compact nije, je to da Freedom modificira hosts file te ga Play Store više ne priznaje kao valid i pokazuje Offline Error.


LP :)

 

No me interesa nada!
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.4.2017 14:18 (marinn95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, imam mob LG P760. U zadnje vrijeme čudno se ponaša, ne pokreće galeriju, bilješke i još neke aplikacije. Kada sam resetovao telefon i vratio na tvorničke postavke, kada ga upalim pojavljuje se poruka: Naalost NFC SERVICE JE ZAUSTAVLJEN i ništa dalje ne mogu. Ta poruka se ne pojavljuje kada nije SIM kartica stavljena, a ne rade ni galerija ni ostale aplikacije koje nisu prije radile...

 

Može li neko pomoći?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Zvuči kao da ti je ponuđena nadogradnja softvera, međutim nije pravilno odrađena, tj. neki dijelovi nedostaju pa se nfc fc-a. Flashati rom opet i vjerujem da neće biti problema.

No me interesa nada!
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, da li postoji nacin da igre koje zahtjevaju samo Wifi mrežu da se igraju pod mobilnom mrežom.

 

Jer ovo novo sto je doslo na messengeru igre, mogu se igrati samo putem wifia.

A na kompu npr se mogu igrati ovako obično bez wifi konekcije.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nadogradio sam mobitel na nougat i sada ne mogu mjenjati glasnoću muzike na mobitelu(smanjuje mi se gore onaj slider ali je glasnoća uvjek na max) restart nije pomogao

Ako nisi zadovoljan sobom okreči ju ponovno
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ovo nije direktno problem, nego ono da čujem o mogučnostima.

 

Dakle kada hoču staviti u mobitel muziku onda kompčam sa kablom na komp i prebacim muziku i lijepo si poslozim u mape tj po vrsti itd.

 

A neda mi se to stalno tako raditi jer je malo komplicirano. Dakle na kompjutoru bi muziku uploadao u gdrive u mapu, jel ima koja aplikacija koja bi sa clouda kopirala na mob bas onako kako sam poslozio nagdrive . To bi uradio preko noči dok je na punjaču i spojen na wifi. 

 

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

pošto imam Sony Xperia Z3 zanima me kako na Facebook Messenger aplikaciji namjestiti stavku "moj dan" (my day) da vidim fotografije ostalih prijatelja te da stavljam svoje, pošto po defaultu nemam te mogućnosti...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Markić7 kaže...

Ovo nije direktno problem, nego ono da čujem o mogučnostima.

 

Dakle kada hoču staviti u mobitel muziku onda kompčam sa kablom na komp i prebacim muziku i lijepo si poslozim u mape tj po vrsti itd.

 

A neda mi se to stalno tako raditi jer je malo komplicirano. Dakle na kompjutoru bi muziku uploadao u gdrive u mapu, jel ima koja aplikacija koja bi sa clouda kopirala na mob bas onako kako sam poslozio nagdrive . To bi uradio preko noči dok je na punjaču i spojen na wifi. 

 

 možeš to i jednostavnije, da ne stavljaš na gdrive..

napraviš na računalu homegroup, i folder sa muzikom  označiš da je vidljiv ostalima u grupi/mreži, tj da ga djeliš.

na mobitel instaliraš file manger (ja ovaj koristim) koji ima opciju network places preko koje se ulogiraš u računalo na mreži, pa prebacuješ folder po folder, tj šta želiš na mobitel. dakle sve radim preko mobitela, računalo treba bit upaljeno, a oba uređaja spojeni na isti wifi.

13 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel postoji MS-ova aplikacija za fotografije(s automatskim prijenosom)? Kako stoje Office aplikacije(OneDrive, OneNote, PP, Word, Excel)?

Kako stoji Samsungov ROM koji će doći na J7 Max(vojerojatno dolazi sa zadnjim ROM-om)?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Trenutno sam na RR Nougatu,uključio sam da kad double tapam odmah se otvori security screen,znači bypassam lock screen da ne trebam swipeati da uđem u security screen.

E sad kako da vidim notificationse dok sam u security screenu(pattern)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Moze preporuka za launcher da je malo drugaciji od ostalih? Trenutno sam na smart launcher 3.  Volio bi jolla launcher koristit al nema porta za android N. Pozz

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Markić7 kaže...

Ovo nije direktno problem, nego ono da čujem o mogučnostima.

 

Dakle kada hoču staviti u mobitel muziku onda kompčam sa kablom na komp i prebacim muziku i lijepo si poslozim u mape tj po vrsti itd.

 

A neda mi se to stalno tako raditi jer je malo komplicirano. Dakle na kompjutoru bi muziku uploadao u gdrive u mapu, jel ima koja aplikacija koja bi sa clouda kopirala na mob bas onako kako sam poslozio nagdrive . To bi uradio preko noči dok je na punjaču i spojen na wifi. 

 

 aplikacija airdroid. Dok si u istoj mreži možeš sve wireless prebacivati kako te volja. Ako sam dobro shvatio to što tražiš

14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
4L4N kaže...

Moze preporuka za launcher da je malo drugaciji od ostalih? Trenutno sam na smart launcher 3.  Volio bi jolla launcher koristit al nema porta za android N. Pozz

 

baci oko na Pixel Luncher. Odlican luncher ako zelis cisto android iskustvu :D

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Hero's sacrifice sets everything right. - Drake's epitaph
7 godina
protjeran
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dva pitanja:

1. Ima li smisla istovremeno imati upaljen WiFi i mobilni internet, da li je bolje da se ručno "šaltam" ovisno dal mi je dostupan WiFi ili da držim oba upaljena pa da se uređaj sam šalta ovisno o dosutpnosti bežižne veze.

2. Više aplikacija za radio mi prestane svirati nakon par minuta, pretpostavljam da se radi o nekom obliku štednje baterije kada se ugasi ekran pa me zanim kako to isključiti.

 

Radi se o čistom Androidu 7.1.2.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
1. Apsolutno svejedno. Osobno držim oba upaljena, pa nisam bez neta.
2. U postavkama baterije, ako imaš upaljen Doze, za odabrane app stavi da ih ne optimizira za potrošnju baterije.
7 godina
protjeran
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
robogo kaže...
1. Apsolutno svejedno. Osobno držim oba upaljena, pa nisam bez neta.
2. U postavkama baterije, ako imaš upaljen Doze, za odabrane app stavi da ih ne optimizira za potrošnju baterije.

 Hvala, stavio sam kako si rekao pa probam. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kako prebaciti npr.clash kf clans acc sa iOS-a na android? Hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kako prebaciti npr.clash kf clans acc sa iOS-a na android? Hvala
7 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kako prebaciti npr.clash kf clans acc sa iOS-a na android? Hvala
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima tko za preporučiti neku aplikaciju ili stranicu bez virusa za skidanje besplatne mjuze?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
NADIMAK555 kaže...

Ima tko za preporučiti neku aplikaciju ili stranicu bez virusa za skidanje besplatne mjuze  preuzimanje audio/video-zapisa kako bih mogao poslije pogledati?

 Tubemate

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2017 0:26 (Najbrži).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Pozz,
Da li postoji app da se može postaviti da kamera slika svakih nekoliko minuta jednu sliku.?
Znači postavio bih mob na mjesto i da on uslikaj po jednu fotku svakih 2-3 min ili koliko se već može postaviti.
Hvala unaprijed 😉
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Timelapse,framelapse...

Imas ih gomilu,isprobaj ih vise pa vidi koji ti najbolje lezi...
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav, imam problem sa Androidom na Huawei p10lite uređaju.

Odjedanput mi se baterija počela jako trošiti i troši ga čudna aplikacija -vidi slike-.

Jučer se počelo događati samo odjedanputa, ima li tko kakve solucije?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Point-X kaže...

Pozdrav, imam problem sa Androidom na Huawei p10lite uređaju.

Odjedanput mi se baterija počela jako trošiti i troši ga čudna aplikacija -vidi slike-.

Jučer se počelo događati samo odjedanputa, ima li tko kakve solucije?

 Nisi ništa napravio uslikavši ovo. Sve je u granicama normale.

All truly great thoughts are conceived by walking.
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ali odjednom baterija ode, mobtel nov. Ostavio ga na 100% preko noći i u jutro pao na 80%.

Jedino što mi je nvo da je od Tomata nova tarifa sa 4g.

Što da slikam da vidite ima li problema?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ako koristiš 4G mrežu možda je do toga. Prebaci na 3G pa onda pogledaj potrošnju baterije.

9 godina
odjavljen
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel koristi neko Inbox by Gmail? Zanima me kak riješit da ne grupira mail-ove, već da svaki mail bude jedan ispod drugog, nevezano da li je neka narudžba, promocija itd..

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 12:36 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice