Upoznajmo Gnu/Linux

poruka: 6
|
čitano: 4.768
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Upoznajmo Gnu/Linux

spam

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 6:45 (overhead).
 
1 0 hvala 1
7 godina
offline
Upoznajmo Gnu/Linux

 

Aj priznaj, tko te plaća, za koga radiš...??.. bum, tres, jaooo...  Hehheeee

 

Ako je cilj rastjerati i ovo malo linux korisnika, onda si odlično započeo temu o upoznavanju gnu linuxa...

 

Šalu na stranu, al zar nemisliš da bi naslov "uvod bla bla" trebao privući početnike i eventualno zainteresirane, no pobegli bu već nakon trećine tvog uvoda....

 

....

 
2 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Upoznajmo Gnu/Linux

spam

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.1.2019 6:48 (overhead).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Upoznajmo Gnu/Linux

kada sam vidio gnu/linux u nalsovu, prvo što sam napravio kada sam kliknuo temu je bilo "ctrl+f arch"  wasn't disappointed 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 20:13 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Upoznajmo Gnu/Linux
nine kaže...

kada sam vidio gnu/linux u nalsovu, prvo što sam napravio kada sam kliknuo temu je bilo "ctrl+f arch"  wasn't disappointed 

da gnu jer procesi koje ce kernel pokretati kasnije nisu linux nego gnu a ja budala se trudim ih objasniti (kome?) pa dodam gnu kernelu da ne bi neko mislio da je systemd dio kernela

u ovakvim temama, linux se treba izolirati od gnu-a

hvala na trolanju

niste vrijedni znanja a jos manje moga truda i zavrsavam s temom, uzivajte u daljnjnim fazama kernela....i konfiguirajte si ga kako znate

nadam se da ce mod obrisat temu

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.1.2019 21:02 (overhead).
13 godina
offline
Re: Upoznajmo Gnu/Linux
overhead kaže...

da gnu jer procesi koje ce kernel pokretati kasnije nisu linux nego gnu

BTW kaj si se odmah triggerao.. cijenim trud, ali je bilo jednostavno jače od mene..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice