LG V10 - Rasprava

poruka: 83
|
čitano: 33.503
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava
Pošto je V10 došao u Hrvatsku, a neki članovi foruma ga već imaju, mislim da je red da se otvori tema i za ovaj uređaj..

U mene je od jučer na testu, pa evo i video iskutijejavanja i mojih prvih dojmova o njemu :)

youtube.com/mislavbusic
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Nisu se još stekli uvjeti za duplu teleflonsku liniju, ali da mogu, uzeo bih samo jednog LG-ja, hehehehehehe!!!! 

Kod prijatelja sam se mogao uvjeriti kako u kvalitetu u rukama, tako i u njihovu SW kvalitetu, tako da ne sumnjam u "snagu" V10 modela, a dogodine tko zna, kada naiđe i nasljednik V10 sa onim 820 procesorom, to bi mogao ali "stvarno biti flagship killer"!!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Danas sam ga prvi puta vidio uzivo i dizajn je prekrasan i ne ostavlja dojam kao nesto sto ce se lako ogrebati...imam osjecaj da bih ga mogao koristiti bez ikakvih zastita ta razliku od ovih "svilenih" mobitela tipa Galaxy S6 ili Xperia Z5.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
Jep, robusan je bas
youtube.com/mislavbusic
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Uh da ima s810 i veću bateriju slinio bih za njim :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
maks0806 kaže...

Uh da ima s810 i veću bateriju slinio bih za njim :/

Kad se sjetim Flexa 2, malo je reć da sam oduševljen što su dovoljno inteligentni u LG-u da više nikad ne ugrade Snapdragon 810 u bilo koji od svojih uređaja.

youtube.com/mislavbusic
13 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
EchoOne kaže...
maks0806 kaže...

Uh da ima s810 i veću bateriju slinio bih za njim :/

Kad se sjetim Flexa 2, malo je reć da sam oduševljen što su dovoljno inteligentni u LG-u da više nikad ne ugrade Snapdragon 810 u bilo koji od svojih uređaja.

Kada se ja sjetim njega, ona crvena boja japanske trešnje, morala bi mi biti na svakom novom mobitelu svake serije, koliko mi je bila odlična, rekao tko što kazao!!!! 

Kada bih mogao povezati nasljednika V10 zbog Snapdragona 820 sa stražnjim poklopcem dizajna kao u Flex 2 modelu, onaj crveni, ma to bi za mene bila win/win kombinacija! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava

zar stvarno je toliko losa baterija na njemu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
V10 mi za sad ima solidnu bateriju, malo bolja od G4. Nije bas odlicna al amo rec prolazna ocjena
youtube.com/mislavbusic
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Nisam pametna dali da ga uzmem ili ne!

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
Koji si mob imala do sad i kakva ti je baterija na njemu?
youtube.com/mislavbusic
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava

A nema koji mob nisan imala xD momentalno imam Meizu m2 Note, i baterija mi izdrzi cijeli dan! 

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG V10 - Rasprava
A prije par sati si imala G3
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Imam i njega, ali ga ne koristim, ne stoji bzvz na prodaji, neg mi ga zao prodati...

Mada i Meizu sam sinoc stavila na prodaju, jer debelo razmisljam o drugom mob, ne zato sto su losi, neg jednostavno imam potrebe cesto mjenjati mobitele 一_一|

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2016 23:59 (Miki_16).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
EchoOne kaže...
V10 mi za sad ima solidnu bateriju, malo bolja od G4. Nije bas odlicna al amo rec prolazna ocjena

 Mene jedino brinu dimenzije V10. Nekako mi izgleda ogroman. Sad imam G3 i kad gledam comparisson slike....ono tko ima tolike džepove??? :):)

14 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava

Možda je dimenzijama namjenjen onima koji ga stalno drže u ruci(selfie, fb, instagram itd.). Ima već popriličan broj ljudi koji ga ni ne sklanjaju s pogleda , u najgorem slučaju ga odlože na stol u kafiću.

12 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
Miki_16 kaže...

Imam i njega, ali ga ne koristim, ne stoji bzvz na prodaji, neg mi ga zao prodati...

Mada i Meizu sam sinoc stavila na prodaju, jer debelo razmisljam o drugom mob, ne zato sto su losi, neg jednostavno imam potrebe cesto mjenjati mobitele 一_一|

 pricekaj homtom ht7 pro, kopija dizajna v10'tke, 2gb ram, 4g, 8 mp camera, 5,5 ekran,  samo 620 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 4:44 (Cryogenic).
16 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Nadao sam se da će doći u Tele2 prije nego mi istekne ugovorna obveza, ali sam onda ostao razočaran time što se kod svih naših operatera nudi verzija H960A, odnosno verzija sa 32GB memorije. Iako je internet bio pun informacija da će taj mob biti samo u 64GB verziji.

 

A s obzirom na to da je cijena kod nas za 32GB verziju jednaka onoj od 64GB na web shopovima, radije ću onda uzeti "izvana". Ionako mogu i tamo plaćati na rate.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
Dardevil kaže...

Nadao sam se da će doći u Tele2 prije nego mi istekne ugovorna obveza, ali sam onda ostao razočaran time što se kod svih naših operatera nudi verzija H960A, odnosno verzija sa 32GB memorije. Iako je internet bio pun informacija da će taj mob biti samo u 64GB verziji.

 

A s obzirom na to da je cijena kod nas za 32GB verziju jednaka onoj od 64GB na web shopovima, radije ću onda uzeti "izvana". Ionako mogu i tamo plaćati na rate.

No hard feelings, ali ja u ponudi T-Com-a nisam vidio da imaju još za sada V10! 

 

Ako ste kolega vi negdje bolje od mene vidjeli, molim link spustite da pogledam?! 

ATJ Lučko
16 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Nisam gledao njihovu web stranicu, to je informacija od LG-a. Imaš i na LG HR stranici sve o telefonu, da je verzija sa 32GB.

 

Evo LINK.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 10:47 (Dardevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
Dardevil kaže...

Nisam gledao njihovu web stranicu, to je informacija od LG-a. Imaš i na LG HR stranici sve o telefonu, da je verzija sa 32GB.

 

Evo LINK.

Da, više nego ste u pravu kolega! 

Sada se postavlja pitanje, jesu li to gadegti koji su "brendirani" ili netko dela spaćku među Hrvatskim kupcima, nešto mutnog pod bubrege prodavaju?! 

Baš sam usporedio podatke na GSM Areni, i tamo nema slovca o postojanju modela sa 32GB interne memorije, što je stvarno ćudno!? 

ATJ Lučko
9 godina
odjavljen
offline
LG V10 - Rasprava

U Tele2 piše 32 gb hmm 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
ATJLučko kaže...
Dardevil kaže...

Nisam gledao njihovu web stranicu, to je informacija od LG-a. Imaš i na LG HR stranici sve o telefonu, da je verzija sa 32GB.

 

Evo LINK.

Da, više nego ste u pravu kolega! 

Sada se postavlja pitanje, jesu li to gadegti koji su "brendirani" ili netko dela spaćku među Hrvatskim kupcima, nešto mutnog pod bubrege prodavaju?! 

Baš sam usporedio podatke na GSM Areni, i tamo nema slovca o postojanju modela sa 32GB interne memorije, što je stvarno ćudno!? 

Očito je HR dobila nekakvu posebnu verziju, nepoznato mi zašto i da li smo jedini po tom pitanju (mislim da sam negdje na nekom od foruma pročitao da je i Turska dobila takav model, ali nemoj me držati za riječ).

 

Uglavnom, mislim da ga neću kupiti kod naših operatera. Meni osobno 32GB manje prostora (za istu cijenu skoro, na mobileshop.eu cijena 64GB verzije je manje od 4900kn) ipak malo previše.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 14:13 (Dardevil).
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava

pa upitajte ih, ja koliko znam V10 dolazi samo sa 64gb interne, ako ste vi hrvati dobili neku specijalnu od 32gb, onda mi bosanci imamo jos specijalniju, kod nas u ponudi bh telecoma, v10 dolazi sa internom od 32mb

https://www.bhtelecom.ba/mobiteli_detalji+M5e483d76aa7.html

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG V10 - Rasprava

Bio u VIP-u i provjerio u uređaju, 32GB memorije. Po meni neisplativo za prijelaz sa G4. Čitao sam da neke europske zemlje imaju samo 32GB modele u ponudi (npr. Češka, Hrvatska,...). 64GB neće ni biti navodno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG V10 - Rasprava

 

evo i Tonijeve rece

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2016 19:50 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
EchoOne kaže...
V10 mi za sad ima solidnu bateriju, malo bolja od G4. Nije bas odlicna al amo rec prolazna ocjena

 Android 5.1.1 je mrvicu bolji nego 5.1 :)

 

Kakav ti je v10 na 5.1.1 vs g4 na 5.1 (novije verzije) sto se tice baterije?

ja
12 godina
offline
Re: LG V10 - Rasprava
Mislim isti :D
youtube.com/mislavbusic
12 godina
neaktivan
offline
LG V10 - Rasprava

Evo kolekcija mobitela je postala bogatija  jednostavno dizajn V10 me odusevio.

sto se tice ovih 32gb, izgleda da je cijela EU u pitanju, jer gledam oznake na kutiji i oznaceno je puno drzava..

 

To su one fore kao kod samsunga, jedan SoC za jedno trziste, drugi SoC za drugo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.3.2016 2:12 (dr.jazz).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
LG V10 - Rasprava
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice