Gpu procjena - Referentna radeon 7970

poruka: 6
|
čitano: 1.110
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Gpu procjena - Referentna radeon 7970

Koliko mogu tražit za navedenu karticu na njuškalu? Imajući u obziru stanje na tržištu. Grafa je u potpunosti ispravna, našao sam je danas kad sam se riješavao starih stvari. Iskreno, zaboravio sam i da ju i imam.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
9 godina
offline
Re: Gpu procjena - Referentna radeon 7970
ramzocro-HCR kaže...

Koliko mogu tražit za navedenu karticu na njuškalu? Imajući u obziru stanje na tržištu. Grafa je u potpunosti ispravna, našao sam je danas kad sam se riješavao starih stvari. Iskreno, zaboravio sam i da ju i imam.

 Kolega, ovaj model kartice nema veze s tržištem, računaj 300ak kn

11 godina
offline
Re: Gpu procjena - Referentna radeon 7970

Kako to da nema veze s tržištem? Neće nitko na tome rudariti, no donedavno primamljivijim zborima kao RX470 su skočile cijene uz osjetan pad ponude. I GTX 1050ti se teško pronalazi ispod 1000kn. Samim time se kartice kao navedena nameću kao jedini izbor za nekoga tko ne želi toliko platiti. U samu procjenu ne bih ulazio, no ne bih se čudio da su kupci spremni platiti 400-500kn.

15 godina
offline
Gpu procjena - Referentna radeon 7970

Zapravo s 3gb i ta moze rudarit.

5 godina
offline
Re: Gpu procjena - Referentna radeon 7970
CelticFrost kaže...

Kako to da nema veze s tržištem? Neće nitko na tome rudariti, no donedavno primamljivijim zborima kao RX470 su skočile cijene uz osjetan pad ponude. I GTX 1050ti se teško pronalazi ispod 1000kn. Samim time se kartice kao navedena nameću kao jedini izbor za nekoga tko ne želi toliko platiti. U samu procjenu ne bih ulazio, no ne bih se čudio da su kupci spremni platiti 400-500kn.

 Pa ako ti je on rekao da je realno oko 300, ti probaj s 500, pa ako prođe, prođe.

 

Za Njuškalo je 500, pa spuštaj na 400 ako nema zainteresiranih, a za ekipu s foruma je 300. Eto ga.

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.5.2021 13:10 (Filox).
12 godina
offline
Gpu procjena - Referentna radeon 7970

Hvala na odgovorima, tako neš sam i mislio staviti.

 

Može lock.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice