Oni su novi Samsung nakon Samsunga

poruka: 104
|
čitano: 12.344
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Oni su novi Samsung nakon Samsunga".
8 godina
odjavljen
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Sta po tebi čini brand
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Torent kaže...
Sta po tebi čini brand

 Ono što bude većinom na televiziji, a između se ubaci poneki film, serija ili sl.

But how do it know
14 godina
neaktivan
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Torent kaže...
Sta po tebi čini brand

Kafanska priča.

8 godina
odjavljen
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga

Pa ne bas. Ovdje koliko vidim brend cine specifikacije hardwarea a po meni to bas i nije tako.  Brend ti cine izmedju ostalog i postprodajna podrska. Nema teorije da kupim kineza koji nema servisnu podrku u drzavi u kojoj zivim. Moze po specifikacijama biti svemriski brod dzaba mu. A to kosta. Svaki kinez indirektno tezi biti brend jer tezi osvojiti sto vise trzista a to ne moze bez sirenja servisne mreze i mreze zastupnika jer bez toga ne moze uci u telekome a kad sve to odradi onda postaje brend. Eto Huaweia kao primjer... Brend mi uliva povjerenje da ce svaki problem biti rijesen jer mene vrijeme kosta i sve sto ustedim na cijeni kupujuci kineza izgubicu visestruko cekajuci eventualnu popravku u kini.... Klinicim kojima vrijeme nije bitno ok ali meni je bitno i svaki dan bez smartphonea mi cini direktnu finansijsku stetu....Prije cu kupiti midlrange brend telefon nego top kineza.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2016 13:21 (Torent).
16 godina
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Kupujem mobitele dvadeset godina i jos mi niti jedan nije zavrsio na servisu tak da ne vidim razloga za platit Samsungu 800 eura za telefon koji kinez prodaje za 400. Kupil sam Opo3 a znam ljude koji imaju 1 i 2 te su jos uvijek u funkciji. Najbitnije mi je to da je telefon skoro pa cista Android vannila, ima nesto malo dodataka koji su genijalni.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Prvi telefon koji mi je završio na servisu - S4. I to dva puta, jednom zbog napuhane baterije. Srećom, ima mekani poklopac, pa nije bilo posljedica. To je bio serijski problem u toj generaciji, pa ovo nije prvi put da im baterije rade problem, samo tada su ih mogli lagano zamijeniti, no to ih nije spriječilo da ga drže tjedan dana u servisu i obrišu mi sve podatke. Zbog zamjene baterije!!!
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Torent kaže...
Bio si u pogrešnom dijelu BiH :) Ja reklamu za lumiju nisam vidio godinama niti znam ikoga ko ih koristi a koliko vidim to su rijetke zvjerke i u svhetslim razmjerama... 

 Sarajevo, film festival - ljetos. Pogrešan dio, veliš?

8 godina
odjavljen
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga

Nemoj da ode u politku sad. Nisam na to mislio. U federaciji reklamiraju lumiu vjerivatn gao bih telekom nudi ili eronet ali Mtel ga ne nudi tjj barem ga ne reklamira pa zato to kazem....

8 godina
odjavljen
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
NEW_MAN kaže...
Kupujem mobitele dvadeset godina i jos mi niti jedan nije zavrsio na servisu tak da ne vidim razloga za platit Samsungu 800 eura za telefon koji kinez prodaje za 400. Kupil sam Opo3 a znam ljude koji imaju 1 i 2 te su jos uvijek u funkciji. Najbitnije mi je to da je telefon skoro pa cista Android vannila, ima nesto malo dodataka koji su genijalni.

 Ja niti jedan nisam platio preko 450 ERU tako da i ta solucija optada. A izmedju samsunga od 450 i kineza od 400 i nema neke dileme... Eto prije 2 mjeseca kupio nov nexus 6p za 420 eur.... Niti jedan telefon ne vrijedi 800 pa bio on samsung ili bilo ko drugi...

11 godina
online
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Tebi 400, meni 200, pa di smo sad :p
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga

Meni pase iako nemam blagog pojma o cemu pricas ;)

11 godina
online
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
Torent kaže...

Meni pase iako nemam blagog pojma o cemu pricas ;)

 o granici za platit mob

jbga, na jeftinom mobu sam bio pa štedim ekran sa što manje tipkanja 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Oni su novi Samsung nakon Samsunga
A cuj ja sam njega kupio a ne on mene :) nek trpi ili crkne :)
11 godina
online
Oni su novi Samsung nakon Samsunga

ma zajebavam se za štednju

palo mi na pamet, nakon tvog postao tome jel mob vrijedi 800 ili ćeš dati najviše 400 eurića, kako se kriteriji razlikuju i mijenjaju od osobe do osobe i od trenutka do trenutka

 

svake dvije godine uzmem mob na produženje pretplate i platim neku siću - zadnji sam uzeo prije godinu i pol dana (i još ga imam) samsung s5 mini za 100-200 kuna i 25 kuna mjesečno, no smanjio sam tarifu za 25 kuna i ostao mi isti iznos računa s novim mobom

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice