Nokia: činimo i više nego dovoljno

poruka: 20
|
čitano: 3.216
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nokia: činimo i više nego dovoljno".
13 godina
neaktivan
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno

a ono što Windows Phone 8 donosi većinom se odnosi na iskorištavanje novog hardvera

 

valjda ce ljudi to shvatiti vise

There are only two races on this planet-the intelligent and the stupid.
Moj PC  
14 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno

Bome iznimno bezobrazan odgovor. Tko vas je.... sto ste se pozurili kupiti telefon.

Nije u pitanju samo look startup ekrana vec i kompletna funkcionalnost koja je na WP7 strahovito limitirana. Najbolji primjer je SkyPe koji mora biti startan da bi mogao primit pozive.

Mislim da ni WP8 nece biti puno bolji. Firmama se jako dopada limitiranost jer na taj nacin nemaju problema sa korisnicima i njihovim problemima.

 
3 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
kao da hrvatska vlada vodi poslovanje nokije.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
apoteka kaže...

a ono što Windows Phone 8 donosi većinom se odnosi na iskorištavanje novog hardvera

 

valjda ce ljudi to shvatiti vise

Tako nekako...sta ce  podrska za nfc u lumiji 800 kad nema u sebi nfc chip...itd. Svi bi sve a nece iskoristiti ni pola :)))

Moj PC na marketu... :))
12 godina
neaktivan
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno

Ipak mi se isplatilo što sam uzeo Lumiu, a ne Omniu.

Senaid
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
@clanak
lumia, ne lumija
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
Drazen kaže...

Bome iznimno bezobrazan odgovor. Tko vas je.... sto ste se pozurili kupiti telefon.

Nije u pitanju samo look startup ekrana vec i kompletna funkcionalnost koja je na WP7 strahovito limitirana. Najbolji primjer je SkyPe koji mora biti startan da bi mogao primit pozive.

Mislim da ni WP8 nece biti puno bolji. Firmama se jako dopada limitiranost jer na taj nacin nemaju problema sa korisnicima i njihovim problemima.

lol, mora da se salis...cudno da nisi rekao, mora biti instaliran. jesi ti ikad primao pozive u offline modu na skypeu?

16 godina
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno

Zato ce ova firma krepati... Imao sam N95, odlican telefon. Kupio N97 cim je izasla. Najveci zajeb u mom zivotu! Natjerala me je da predem na tamnu stranu, sad imam iPhone 4. Pravi preporod nakon N97! Nokia vise ne ide u moje ruke! Sto je najzalosnije, N97 sam platio VISE nego iPhone 4!

Samo nek se nastave bahatiti, bit ce opet minusa sa 6-7 nula.... {#}

***** Maxxy *****
Moj PC  
3 12 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno

Hm, isprva sam bio ljut jer je MS odlučio postojećim uređajima dati "samo" novi start screen, no na koncu sam shvatio da jednostavno nije bilo druge. A ne bih sada htio biti zločest, no vlasnici Lumia su se već odavno trebali smatrati sretnima jer Nokia skoro pa svaki dan pljune po nekakav update za svoje ekskluzivne aplikacije ili im pak dila update za ovo ili ono... U usporedbi s Nokijinom dijelom Marketplacea, Samsungov je siromašan i nikakav. Moja Omnia će, nadam se, izdržati do Božića još i onda će se uzeti neki WP8... Po mogućnosti nešto iz Nokijine kuhinje, ako naprave WP8 uređaj (a vjerojatno hoće).

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
Ribozyme kaže...

. Po mogućnosti nešto iz Nokijine kuhinje, ako naprave WP8 uređaj (a vjerojatno hoće).

Hoce sigurno... sve dok je Microsoft placenik njihov CEO.. 

Moj PC na marketu... :))
13 godina
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
Ja uzeo prije par dana Lumiu 710 i nisam se razocarao. Iz Nokije su porucili da ce Lumie dobiti jos par nadogradnji. Telefon leti i fluidan je skroz, a prije sam imao Desirea i znam sto govorim. Ne trebauu vam neke ekstra performanse ako imate ispoliran OS. Uglavnom, ja sam se preporodio. Jos samo da ima malo vise aplikacija, ali sve u svemu odlican mob.
13 godina
protjeran
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
Drazen kaže...

Nije u pitanju samo look startup ekrana vec i kompletna funkcionalnost koja je na WP7 strahovito limitirana. Najbolji primjer je SkyPe koji mora biti startan da bi mogao primit pozive.

 

Zamisli, a ne možeš primat ni obične ni skype pozive ako je mobitel ugašen. Sramota jedna. Smeče limitirano od telefona.

15 godina
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
Drazen kaže...

Bome iznimno bezobrazan odgovor. Tko vas je.... sto ste se pozurili kupiti telefon.

Nije u pitanju samo look startup ekrana vec i kompletna funkcionalnost koja je na WP7 strahovito limitirana. Najbolji primjer je Skype koji mora biti startan da bi mogao primit pozive.

Mislim da ni WP8 nece biti puno bolji. Firmama se jako dopada limitiranost jer na taj nacin nemaju problema sa korisnicima i njihovim problemima.

Skype je slican VoIP-u, ne razumijem u cemu je problem?

 

Programski jezici nisu toliko napredovali (tek smo nedavno dobili push notif.) da imaju Activity u bg-u koji poprima mali broj paketa koji mu govore da automatski pokrene Skype.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
xyan kaže...
Drazen kaže...

Bome iznimno bezobrazan odgovor. Tko vas je.... sto ste se pozurili kupiti telefon.

Nije u pitanju samo look startup ekrana vec i kompletna funkcionalnost koja je na WP7 strahovito limitirana. Najbolji primjer je SkyPe koji mora biti startan da bi mogao primit pozive.

Mislim da ni WP8 nece biti puno bolji. Firmama se jako dopada limitiranost jer na taj nacin nemaju problema sa korisnicima i njihovim problemima.

lol, mora da se salis...cudno da nisi rekao, mora biti instaliran. jesi ti ikad primao pozive u offline modu na skypeu?

Kada je rekao "startan" - mislio je u "foregroundu". Ne mozes pokrenuti skype i prebaciti ga u pozadinu jer je u pitanju pseudo-multitasking. I to je za aplikaciju tipa Skype jako limitirajuca stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2012 15:35 (knight).
15 godina
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno

Vjerovatno ce bit custom rom portova WP8 na postojece Lumie/omnie s toga nema razloga za brigu, isto kao i s Android 4ICS koji ne ide službeno na vecinu novih telefona ali ekipa ga ipak porta uz naravno pad preformansi i manje funkcija

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
Mitch kaže...
Drazen kaže...

Bome iznimno bezobrazan odgovor. Tko vas je.... sto ste se pozurili kupiti telefon.

Nije u pitanju samo look startup ekrana vec i kompletna funkcionalnost koja je na WP7 strahovito limitirana. Najbolji primjer je Skype koji mora biti startan da bi mogao primit pozive.

Mislim da ni WP8 nece biti puno bolji. Firmama se jako dopada limitiranost jer na taj nacin nemaju problema sa korisnicima i njihovim problemima.

Skype je slican VoIP-u, ne razumijem u cemu je problem?

 

Programski jezici nisu toliko napredovali (tek smo nedavno dobili push notif.) da imaju Activity u bg-u koji poprima mali broj paketa koji mu govore da automatski pokrene Skype.

 To nema veze sa programskim jezicima, nego sa arhitekturom OS-a i otvorenoscu API-a.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
bik kaže...

Vjerovatno ce bit custom rom portova WP8 na postojece Lumie/omnie s toga nema razloga za brigu, isto kao i s Android 4ICS koji ne ide službeno na vecinu novih telefona ali ekipa ga ipak porta uz naravno pad preformansi i manje funkcija

Ne možeš uspoređivati portanje Androida i WP8. Android je otvoren kod, source je dostupan za download i potpune izmjene.

14 godina
neaktivan
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno

Malo previše se izmišlja, i previše ljudi očekuju.

i dalje nakon svega što čujem, vidim što svašta ljudi pričaju.

 

Ja bi kupio lumiu bez razmišljanja. Ispred svakog mobitela.

Ne bih niti razmišljao :D

http://www.demonoid.me/users/franjo15
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Nokia: činimo i više nego dovoljno
Par puta sam do sada napisao da WP7 nema multitasking kao sto je bio u WM6 ili na PCu. Aplikacije se dijele na first party (Misrosoft i proizvodjaci telefona) i third party (svi ostali). Jedino first party podrzavaju multitasking i rad u backgroundu. Npr, jedino Outlook moze na Internet kad zeli i koliko zeli. Iz nepoznatog razloga SkyPe je third party i kao takav ne moze raditi u backgroundu. Ja na Androidu imam SkyPe i moze me se dobit iako igram neku igricu. Na WP7 to ne radi!
Jako bi volio cuti objasnjenje kako su to zamislili. Naravno, to nigdje ne pise, kupis telefon i tek onda vidis da si prevaren.
Ima tu jos jako puno ogranicenja o kojima se suti.
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia: činimo i više nego dovoljno
Franjo15 kaže...

Malo previše se izmišlja, i previše ljudi očekuju.

i dalje nakon svega što čujem, vidim što svašta ljudi pričaju.

 

Ja bi kupio lumiu bez razmišljanja. Ispred svakog mobitela.

Ne bih niti razmišljao :D

 

{#}. Lumia 800 vrh, draža mi je i brža od SGS3 :). I začudo, super radi kao mobitel!!! :DDDD

 

Od svih tih đinđa minđa, nfc-ova, velikih ekrana, n-jezgara, sirija, twit/face integracija i ostalih idiotarija lako se zaboravi da su to primarno telefoni, a kao telefoni znaju bit JAKO LOŠI (death grip, jeka, kašnjenje aktiviranja poziva, kašnjenje zvuka, loši zvučnici, loši mikrofoni i sl.). Lumia 800 takva NIJE, {#} za Nokiu i M$ :)))). Glasine kažu da ni određeni iDevice isto nije. Nisam probao, ali vjerovat ću {#}

HONDA: THE POWER OF DREAMS
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice