Netflix dostupan i u Hrvatskoj

poruka: 1.601
|
čitano: 584.974
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix dostupan i u Hrvatskoj".
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
MasterG kaže...

to me zanimalo...mislio sam d je tako, ali pitam da budem ziher :)

 evo ako je netko za premium neka mi se javi, valjda ćemo se skupit 4

 

e a drugo pitanje je za taj US account, što opet moram onda preko svojeg routera sredit ili samo onaj preko kojeg je registriran?

Ako misliš na uslugu tipa unblock-us onda mora svatko od te četvorice imati svoj unblock-us account. Jer dns serveri vrijede za jednu IP adresu.

Potpis!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2016 16:10 (Ezio).
10 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

to me zanimalo..hm budem vidio koliko se isplati još i to uzimat ili samo HR acc i bok

 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
MasterG kaže...

to me zanimalo..hm budem vidio koliko se isplati još i to uzimat ili samo HR acc i bok

 

 Ma nisu ni ti VPN tolko skupi. Ja sam npr. davno prije kupio Pure VPN te podijelio troškove s još 4 osobe. Došlo nas je bagatela lifetime licenca.

 

Evo imaš i ovdje deal https://deals.thenextweb.com/sales/lifetime-of-purevpn ili https://deals.thenextweb.com/sales/vpn-unlimited-lifetime-subscription

 

Ili kolko se sjećam CyberGhost ima besplatnu opciju. Nekad sam ga koristio i bio jako zadovoljan.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2016 17:22 (KASA).
16 godina
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ma samo da dodu titlovi i sto vise sadrzaja bilo bi N1 ponuda

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 10:38 (Frenkyca).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Mozes kad oces jer nisi vezan ugovorom ali moras i pazit ako zelis da ti ne zaracuna next mj. Prije roka odjavit

Kako ti pise u acc postvakama:-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 10:39 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Malo citam o Netflixu cisto iz dosade, vidim da se mnogo spominje da ce ugroziti Max Tv i slicne domace usluge, s cime se bas ne slazem. Ljudi koji koriste Max Tv mogu se podijeliti u dvije skupine, oni koji ga imaju zbog sporta (vecina) i oni koji ga imaju tek toliko da imaju vise programa.

Sad ovi prvi sigurno nece odustati od njega jer Netflix nema sportske programe (hoce li ikad imati?) a ovi drugi su prosjecni korisnici koji su zadovoljni sa programima koji se mogu naci tipa nesto dokumentaraca, filmova i serija.

Cisto sumnjam da je netko koristio Max tv da bi posudivao njihove filmove iz videoteke te ce sad prijeci na netflix zbog toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

I moj provider Mtel nudi posuđivanje filmova i serija ali baš me interesuje je li ikad iko to iskoristio...

16 godina
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ja sam znao posudit film na max tv-u kad je to tek bilo u beta fazi ljeto 2k6 i dok je adsl bio 

Poprilicno spor ;-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 12:03 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

I vjerovatno besplatno ;)

 

16 godina
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Da i nije nis stekalo jer nas je 1000 bilo na mrezi i bio veliki izbor filmova kao proba

A kad je 2k7-e postalo official otislo sve kvargu do 2k8 i atlanta recivera koji je dan dns 

Istina ruzan al bolji od svih kasnije ;-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
walentkane kaže...

Malo citam o Netflixu cisto iz dosade, vidim da se mnogo spominje da ce ugroziti Max Tv i slicne domace usluge, s cime se bas ne slazem. Ljudi koji koriste Max Tv mogu se podijeliti u dvije skupine, oni koji ga imaju zbog sporta (vecina) i oni koji ga imaju tek toliko da imaju vise programa.

Sad ovi prvi sigurno nece odustati od njega jer Netflix nema sportske programe (hoce li ikad imati?) a ovi drugi su prosjecni korisnici koji su zadovoljni sa programima koji se mogu naci tipa nesto dokumentaraca, filmova i serija.

Cisto sumnjam da je netko koristio Max tv da bi posudivao njihove filmove iz videoteke te ce sad prijeci na netflix zbog toga.

 

Maxtv je televizija (većinom),  Netflix je streaming servis (većinom). Preklapaju se u malom dijelu streaming on demanda.

I u Netflix pobjeđuje jer je slika na MaxTVu katastrofalno loša u svakom pogledu (lošija od lošeg DVB-Ta).

 

Tako da, slažem se da netko tko ima maxTV neće preći na netflix, jer to uopće nisu usluge istog tipa.

Eventualno može ugroziti Pickbox u jednom trenutku, trenutno još ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 12:11 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Bitanga kaže...
walentkane kaže...

Malo citam o Netflixu cisto iz dosade, vidim da se mnogo spominje da ce ugroziti Max Tv i slicne domace usluge, s cime se bas ne slazem. Ljudi koji koriste Max Tv mogu se podijeliti u dvije skupine, oni koji ga imaju zbog sporta (vecina) i oni koji ga imaju tek toliko da imaju vise programa.

Sad ovi prvi sigurno nece odustati od njega jer Netflix nema sportske programe (hoce li ikad imati?) a ovi drugi su prosjecni korisnici koji su zadovoljni sa programima koji se mogu naci tipa nesto dokumentaraca, filmova i serija.

Cisto sumnjam da je netko koristio Max tv da bi posudivao njihove filmove iz videoteke te ce sad prijeci na netflix zbog toga.

 

Maxtv je televizija (većinom),  Netflix je streaming servis (većinom). Preklapaju se u malom dijelu streaming on demanda.

I u Netflix pobjeđuje jer je slika na MaxTVu katastrofalno loša u svakom pogledu (lošija od lošeg DVB-Ta).

 

Tako da, slažem se da netko tko ima maxTV neće preći na netflix, jer to uopće nisu usluge istog tipa.

Eventualno može ugroziti Pickbox u jednom trenutku, trenutno još ne.


Od pocetka dok sam imo taj maxtv i crt televizor bilo je ok, ali danas je uzas. 40" TV, a sliku nisu nista popravili od kad se maxtv pojavio

8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

Onda mi na MTELU u BiH imamo sreće jer meni na bravia 42W650 slika izgleda odlično. Imam i HD kanale i iskreno ne vidim nikakvu razliku. aravno ako je noviji sadržaj a ne film iz 60-tih godina... Prenos bilo koje utakmice mi je maltene isti na sd i HD kanalu. Barem ja sa 5 metara ne vidim razliku...

9 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Torent kaže...

Onda mi na MTELU u BiH imamo sreće jer meni na bravia 42W650 slika izgleda odlično. Imam i HD kanale i iskreno ne vidim nikakvu razliku. aravno ako je noviji sadržaj a ne film iz 60-tih godina... Prenos bilo koje utakmice mi je maltene isti na sd i HD kanalu. Barem ja sa 5 metara ne vidim razliku...

 Pa i filmovi iz 1930. su isto u HD-u to nema nikakve veze.

8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats

A? U kojoj tačno rezoluciji ;) 720p, 1080p? ;)

14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Torent kaže...

Onda mi na MTELU u BiH imamo sreće jer meni na bravia 42W650 slika izgleda odlično. Imam i HD kanale i iskreno ne vidim nikakvu razliku. aravno ako je noviji sadržaj a ne film iz 60-tih godina... Prenos bilo koje utakmice mi je maltene isti na sd i HD kanalu. Barem ja sa 5 metara ne vidim razliku...

 

Postoji više situacija u kojima se ne vidi razlika između HD i SD slike.

-gledaš televizor sa prevelike udaljenosti

-gledaš SD sadržaj na HD programu

-ćorav si

-...

 

 

Čitam na redditu da australcima trenutno netflix javlja grešku jer koriste unblockus.

Potpis!
9 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Torent kaže...

A? U kojoj tačno rezoluciji ;) 720p, 1080p? ;)

 Film skeniran u 1080p ili 4K rezoluciji pa prenesen na bluray u 1080p rezoluciji

Nosferatu, eine Symphonie des Grauens Nosferatu, eine Symphonie des Grauens
 

 

Ovo ti je bluray filma iz 1922. godine i iako se vidi da je 1922. godine slika sadrzi vise detalja nego nasa televzija ili maxtv

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 12:54 (Santana).
8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Ezio kaže...
Torent kaže...

Onda mi na MTELU u BiH imamo sreće jer meni na bravia 42W650 slika izgleda odlično. Imam i HD kanale i iskreno ne vidim nikakvu razliku. aravno ako je noviji sadržaj a ne film iz 60-tih godina... Prenos bilo koje utakmice mi je maltene isti na sd i HD kanalu. Barem ja sa 5 metara ne vidim razliku...

 

Postoji više situacija u kojima se ne vidi razlika između HD i SD slike.

-gledaš televizor sa prevelike udaljenosti

-gledaš SD sadržaj na HD programu

-ćorav si

-...

 

 

Čitam na redditu da australcima trenutno netflix javlja grešku jer koriste unblockus.

 Corav jesam ;) dioptrija ali ako ne vidim razliku sa udaljenosti na kojoj inace gledam onda mi je nebitno izbliza  kako to izgleda a izgleda odlicno. Ipak je to SD.

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Santana kaže...
Torent kaže...

A? U kojoj tačno rezoluciji ;) 720p, 1080p? ;)

 Film skeniran u 1080p ili 4K rezoluciji pa prenesen na bluray u 1080p rezoluciji

 

 

Ovo ti je bluray filma iz 1922. godine i iako se vidi da je 1922. godine slika sadrzi vise detalja nego nasa televzija ili maxtv

 To stoji naravno ali treba skenirati u toj rezi. Ja televiziju i ne gledam... ;)Samo sam se osvrnuo na kvalitet slike.... Torenti u 1080p i 5.1 zvuk ide u redovno koristenje a tv program mogu ukinuti skroz sto se mene tice ;)

 

16 godina
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Dakle, Netflix.

koristim ga tih desetak dana otkako je kod nas, zgodno je to, posebno preko Chromecasta, ali mislim da ću im se zahvaliti.

Titlovi su rak - rana, onomatopejski, za gluhe, užas.

Full HD nije Full HD, ma koliko god oni to željeli.

Ponuda je ok, ali ništa što bi me na duže staze zanimalo.

KODI rulez.

 

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
CrnaBitanga kaže...

Dakle, Netflix.

koristim ga tih desetak dana otkako je kod nas, zgodno je to, posebno preko Chromecasta, ali mislim da ću im se zahvaliti.

Titlovi su rak - rana, onomatopejski, za gluhe, užas.

Full HD nije Full HD, ma koliko god oni to željeli.

Ponuda je ok, ali ništa što bi me na duže staze zanimalo.

KODI rulez.

 

 kodi koliko god bio bolji, ima losiju kvalitetu od netflixa, kodi jedino ima bolju ako skines film i gledas kao da je xbmc player onda ok... al svi pluginovi za online nemaju kvalitetu ko netflix(govorim za us, a i samim chromecastom gubis na kvaliteti, ne jako al se gubi)

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
dado16 kaže...
CrnaBitanga kaže...

Dakle, Netflix.

koristim ga tih desetak dana otkako je kod nas, zgodno je to, posebno preko Chromecasta, ali mislim da ću im se zahvaliti.

Titlovi su rak - rana, onomatopejski, za gluhe, užas.

Full HD nije Full HD, ma koliko god oni to željeli.

Ponuda je ok, ali ništa što bi me na duže staze zanimalo.

KODI rulez.

 

 kodi koliko god bio bolji, ima losiju kvalitetu od netflixa, kodi jedino ima bolju ako skines film i gledas kao da je xbmc player onda ok... al svi pluginovi za online nemaju kvalitetu ko netflix(govorim za us, a i samim chromecastom gubis na kvaliteti, ne jako al se gubi)

 Whatever. Đabe je, radi besprijekorno (The Blackbox), titlovi su kak ja hoću, kvaliteta slike usporediva, bye bye Netflix.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
15 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
dado16 kaže...
CrnaBitanga kaže...

Dakle, Netflix.

koristim ga tih desetak dana otkako je kod nas, zgodno je to, posebno preko Chromecasta, ali mislim da ću im se zahvaliti.

Titlovi su rak - rana, onomatopejski, za gluhe, užas.

Full HD nije Full HD, ma koliko god oni to željeli.

Ponuda je ok, ali ništa što bi me na duže staze zanimalo.

KODI rulez.

 

 kodi koliko god bio bolji, ima losiju kvalitetu od netflixa, kodi jedino ima bolju ako skines film i gledas kao da je xbmc player onda ok... al svi pluginovi za online nemaju kvalitetu ko netflix(govorim za us, a i samim chromecastom gubis na kvaliteti, ne jako al se gubi)

Pa Kodi je XBMC, ime mu je promjenjeno prije nekog vremena. I on nije streaming servis, tako da usporedba Netflixa i Kodija nema nikakvog smisla, pogotovo s obzirom da možeš gledati Netflix u Kodiju. 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
online
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Ovaj US acc je mrak ima toga na tone! Npr pod independet films i odlicnih dokumentaraca ;-)

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 21:00 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Kad ce kod nas doc sadrzaj ko i u ameriku? Jel moguce to u nekom kracem vremenu ili nece nikad?

Battlelog: gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Volvox kaže...

Kad ce kod nas doc sadrzaj ko i u ameriku? Jel moguce to u nekom kracem vremenu ili nece nikad?

 kad 'rvaCka bude amerika!

 

Ezio kaže...
Čitam na redditu da australcima trenutno netflix javlja grešku jer koriste unblockus.

 

meni unblockus radi k'o urica.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.1.2016 22:53 (flash6).
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Volvox kaže...

Kad ce kod nas doc sadrzaj ko i u ameriku? Jel moguce to u nekom kracem vremenu ili nece nikad?

 obzirom da je sadrzaj jos uvijek slab i u zemljama u kojima je vec par godina netflix dostupan, sumnjam da ce se to dogoditi u nekom kratkom vremenu.

Potpis!
11 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Volvox kaže...

Kad ce kod nas doc sadrzaj ko i u ameriku? Jel moguce to u nekom kracem vremenu ili nece nikad?

 Amerika netflix ovo stavni na chrome ako imas i uživaj https://chrome.google.com/webstore/detail/proxy-for-netflix-free/hlacajbkonocfmdfgdkdjmpneojpbllj?hl=en-US

10 godina
neaktivan
offline
PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvatskoj!

Riješeno.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2016 12:29 (Marko02).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PRIJELOMNA VIJEST: Netflix dostupan i u Hrvats
Marko02 kaže...

Društvo trebam pomoć,

 

DNS-ovi su mi funkcionirali do neki dan dok sam bio na VIP-u.

Android Sony tv, sve je radilo kako treba.

Uveo sam amis i sad kad unesem DNS-ove u TV i dalje pokazuje HR sadržaj. Promijenim DNS u Eltek routeru (pod "network/LAN/Vlan_static IP") u meniu i i delj isto. Kad uđem u router u system statusu i dalje vidim Amis standardne DNS-ove, a pod Vlan postavkama vidim ove za US content. Na telki mi također pokaže da koristi US content DNS-ove ali i dalje forsa HR sadržaj

 

Ima li itko ovaj problem i može li se ovo nekako podesiti da šljaka?

 

Hvala unaprijed...

 ciji DNS koristis? obicno imaju dobre FAQ-ove

 ja sam na amisu, ali koristim svoj router, njihov je u bridge-u. sve mi radi vec godinama bez problema.

DNS je unesen u internet postavkama, tamo gdje unosis PPPoE, username i password, tamo ja imam i primary&secondary DNS. ne znam kako je na tvom routeru.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice