Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

poruka: 184
|
čitano: 32.884
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper".
5 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Damir22 kaže...
Kako god okrenes, ljudski faktor, priroda, visa sila, sto god da se desi, uvijek postoji ekipa spremna i voljna da na tome profitira. I to i napravi.

To je danasnje drustveno uredjenje, kao sto su nekad bili faraoni, carevi, knezovi, banovi, kraljevi......

Prezivjeli smo njih, valjda ce drustvo evoluirati dalje i prerasti i profiterstvo.

 
Samo što na čišćim tehnologijama može profitirati čitavo čovječanstvo.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
12 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Ah jesam, eto patim se pod bazenom za jahtu...
12 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Čuj tu u Rijeci je orkansku jugo srušilo kontenjersku dizalicu, sada zašto se srušila to je dobro pitanje...

A meni u vrtu, nije odneslo krov na baraci, jer sam sam dobro lim zašarafio u L profile od 5mm, i križno povezao grede sa L profilom 3mm...

Ali zato mi je polomilo paradajze, očito božja volja, jer ga često spominjem na poslu ...

Lp...
12 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Gallu kaže...
opetzajebancija kaže...

Hvala vam na ovim raspravama rano ujutro, sada ću moći lakše prebroditi ovaj dan na poslu, kada ispod sekcije budem pržio i prskotine budu padale po meni možda to bude moja kazna više sile.

 

Budem se sjetio ovoga i nasmijao raznim teorjama,  i na poslu slušam to " covid, harp, cijepiva  " pod pauzom za kavom ;)

 

 

Lp i uživajte u danu :*

 

Nije valjda da si u 3. maju :D

 Ah jesam, eto patim se pod bazenom za jahtu. :)

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice