Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

poruka: 184
|
čitano: 33.538
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper".
3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
goran022 kaže...

Bog postoji i na neki način nas upozorava, sad bili mi svvjesni ili ne. Kao prvo kad je bio kovid (lažno izmišljena bolest) dan kad je bio potres božinović je najavio da se stanovništvo treba cijepit i posle toga je bio potres u zg možda slučajnost. ok, idemo dalje di je sad nestao covid, imaginarna bolest smišljena od strane moćnika. bog postoji i nije on krive za ratove, covid, ljudsku pohlepu, atomske bombe, černobil nego čovjek. 2016. točno se sjećam kad sam bio depresivan i jako loše iz sveg glasa sam govorio mrizim te bože, derao sam se tako pola sata poslije toga par minuta tuča veličine oraha i vjetar uništio nam je sve poljoprivredu i prozore neke. možda slučajnost. bog je u svima nama mi moramo odabrat ocemo stvaart ili uništavat imamo izbor. mislim da i svi mi imamo intuiciju ili šesto čulo jer drugačije ne znam objasnit stvari koje su mi se dogodile. npr. izgubio sam jednom karticu od bankomata subotom vani. i rekao sam sam sebi ne brini vec ces je nac nekako. u pon. sam išao u banku prijavit da mi je izgubljena kartica i uzeo broj u banki i čekao red u tom trenutku mi zazvoni telefon zovu me iz banke da su našli moju karticu neki je gospodin donio u točno istom trenutku kad sam ja bio tamo, ova u banki je rekla to još nismo doživjeli. druga stvar kad mi je umro otac od tumora na mozgu dan kad je umro u bolnici ja sam vrištao od boli, pola sata poslije javili su mi da je umro. još jedna priča sjedim na kavi i mislim si da odem u knjižnicu dignit neku knjigu i  odem u knjižnicu i tom trenutku istu tu knjigu uzima neka gospođa. ili sjedim u tkalči sa sestrom i pijem kavu i kažem jo da sam tu vidio zvonimira baloga na pivi pred par godina i mi sad idemo na vlak i koga sretnemo baloga kao izlazi iz importane.  komentatora čudesno. i mogu osjetit ljudsku energiju, sestra mi je živjela u španjolskoj neko vrijeme s dečkom i jednom kad smo se čuli prekovideopoziva osjetio sam da nešto ne štima, prekinula je s dečkom. kad sam to pričao psihologu smjestili su me u jankomir jer su oni zaključili da je to shizofrenija i tamo sam bio tri tjedna biljka na lijekovima, ali kad sam izašao opet mi se iste stvari dešavaju, zato baš lju diam više ne govorim o tome. ne znam jel ta intuicija nešto loše ali znam da smo svi povezani nekom nevidljivom energijom. takve stavri su mi se počelo događat nako n čitanja moć sadašnjeg trtentutka, kaqko iscjeliti duh i tjelom, superučenje, superpamčenje placebo, radio sam meditacije i tibetance. a i prehranu sam promjenio jeo sam voće i povrće većinom. osjetio sam kao da sam u nekoj višoj dimenziji, sve mi je bilo jasno, pročitao sma uliksa za 5 dana mozak mi je radio kao švicarski sat. kao da sm bio usidren u sadašnjosti nije bilo ni prošlosti ni budućnosti i iamo sam više energije. više doktorima o tome ne govorim a ni prijateljima jer me samo čudno gledaju.

 Majko mila što je ovdje sve nadrobljeno. Nije ni čudo da te ččudno gledaju. I mene je zabolila glava čitajuči ove "bisere".

Jelash13 kaže...
Pero Dinamit kaže...
Pusti ih, bas je fora citati te njihove postove.
Zemlja je ravna, svemir ne postoji, pustamo chemtrailse, upravljaju nama pomocu cipova. Sve je to istina, majkemi. Vjeruj, ne trebas dokaze za to, drugi nam lazu da to nije istina. Dovoljno je vjerovati, kuda ces jaci dokaz od toga.


Hihihihihihih!

 Tebi i sličnima je sve ovo jedna velika zajebancija, a kunete se u "znanost" koja je, između ostalog, tvrdila 2 godine da je gripa privremeno nestala i da ju je COVID zamijenio. Kad je vidjela COVID jadna se sakrila. Fakin šišmiš iz Wuhana, što učini poštenom čovjeku.

 

Vjerojatno mislite i kako je rat u Ukrajini kriv za inflaciju.

 

Kada tebi to proleti preko glave i ne možeš uspostaviti uzročno posljedičnu vezu. A nije možda da su socijalno distanciranje, nošenje maskica i pojačane sanitarne mjere i veća frekvencija cjepljenaja protiv gripe imale nekog učinka na gripu? I nitko nije tvrdio da je nestala, samo da je broj slučajeva smanjen.

Da, rat je jedan od uzroka inflacije, što si ti mislio da će se desiti kada prestane dotok jeftinog goriva iz Rusije?!

8 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Kako god okrenes, ljudski faktor, priroda, visa sila, sto god da se desi, uvijek postoji ekipa spremna i voljna da na tome profitira. I to i napravi.

To je danasnje drustveno uredjenje, kao sto su nekad bili faraoni, carevi, knezovi, banovi, kraljevi......

Prezivjeli smo njih, valjda ce drustvo evoluirati dalje i prerasti i profiterstvo.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te

"I nitko nije tvrdio da je nestala, samo da je broj slučajeva smanjen."

 

Mislim da postoji izraz za ovaj fenomen. Selektivno pamćenje.

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...

"I nitko nije tvrdio da je nestala, samo da je broj slučajeva smanjen."

 

Mislim da postoji izraz za ovaj fenomen. Selektivno pamćenje.

 

Da, kod tebe...

2 godine
online
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...

"I nitko nije tvrdio da je nestala, samo da je broj slučajeva smanjen."

 

Mislim da postoji izraz za ovaj fenomen. Selektivno pamćenje.

 Što je tu toliko čudno? To je prirodni proces, dominantni visokozarazni sojevi istiskuju manje zarazne, slabije prilagođeni sojevi virusa nestaju i budu zamijenjeni bolje prilagođenima, zaraznijim itd. Sve da je i izašao iz laboratorija, in the wild on se mora povinovati prirodnim zakonima prirodne selekcije, vrste nestaju, mijenjaju se, evoluiraju, da je korona potrajala u punom intenzitetu još koju godinu možda je mogla utjecati na potpuno nestajanje gripe.

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te

Znači, na kraju krajeva, korona je gripa ali malo jača?

2 godine
online
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...

Znači, na kraju krajeva, korona je gripa ali malo jača?

 Zašto trolaš? Ne mogu vjerovati da antivax koji se zanima za materiju, čita i svakodnevno se obavještava ne zna razliku između ta dva virusa, Gripu uzrokuje virus iz porodice rnk virusa Orthomyxoviridae a koronu onaj iz porodice koronavirusa. Poslije se naravno pitate zašto budete banirani, jer trolate glupostima.

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
To ti je k'o da kažeš da je čovjek malo jači zec zato jer su jedan i drugi sisavci.
I jedno i drugo su virusi ali druge porodice.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 14:52 (Gallu).
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
notloB kaže...
Jelash13 kaže...

Znači, na kraju krajeva, korona je gripa ali malo jača?

 Zašto trolaš? Ne mogu vjerovati da antivax koji se zanima za materiju, čita i svakodnevno se obavještava ne zna razliku između ta dva virusa, Gripu uzrokuje virus iz porodice rnk virusa Orthomyxoviridae a koronu onaj iz porodice koronavirusa. Poslije se naravno pitate zašto budete banirani, jer trolate glupostima.

 "Antivax"

 

Da nekim slučajem čitaš postove koje tako voliš dislajkati, pročitao bi da sam primio Pfizera 2 puta.

9 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...
notloB kaže...
Jelash13 kaže...

Znači, na kraju krajeva, korona je gripa ali malo jača?

 Zašto trolaš? Ne mogu vjerovati da antivax koji se zanima za materiju, čita i svakodnevno se obavještava ne zna razliku između ta dva virusa, Gripu uzrokuje virus iz porodice rnk virusa Orthomyxoviridae a koronu onaj iz porodice koronavirusa. Poslije se naravno pitate zašto budete banirani, jer trolate glupostima.

 "Antivax"

 

Da nekim slučajem čitaš postove koje tako voliš dislajkati, pročitao bi da sam primio Pfizera 2 puta.

 

ma šta se onda sekiraš, onda ćeš krepat sa svima nama vakcinisanima

2 godine
online
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...

 "Antivax"

 

Da nekim slučajem čitaš postove koje tako voliš dislajkati, pročitao bi da sam primio Pfizera 2 puta.

 Čovjek koji tvrdi da je korona malo jača gripa je antivax potpao pod antivax propagandu, nije se cijepio zato jer je uvjeren kako će mu cijepljenje pomoći da zaštiti sebe i druge već jedino zato kako bi se lakše kretao, kompletan narativ mu je antivaxerski, poput trolanja po forumima, negiranja obima pandemije, težine simptoma i ostalog što krasi antivax zajednicu.

10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Cansee kaže...
Jelash13 kaže...
notloB kaže...
Jelash13 kaže...

Znači, na kraju krajeva, korona je gripa ali malo jača?

 Zašto trolaš? Ne mogu vjerovati da antivax koji se zanima za materiju, čita i svakodnevno se obavještava ne zna razliku između ta dva virusa, Gripu uzrokuje virus iz porodice rnk virusa Orthomyxoviridae a koronu onaj iz porodice koronavirusa. Poslije se naravno pitate zašto budete banirani, jer trolate glupostima.

 "Antivax"

 

Da nekim slučajem čitaš postove koje tako voliš dislajkati, pročitao bi da sam primio Pfizera 2 puta.

 

ma šta se onda sekiraš, onda ćeš krepat sa svima nama vakcinisanima

 Čru, ali za nekih 30-35 god.

2 godine
online
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...
Cansee kaže...
Jelash13 kaže...
notloB kaže...
Jelash13 kaže...

Znači, na kraju krajeva, korona je gripa ali malo jača?

 Zašto trolaš? Ne mogu vjerovati da antivax koji se zanima za materiju, čita i svakodnevno se obavještava ne zna razliku između ta dva virusa, Gripu uzrokuje virus iz porodice rnk virusa Orthomyxoviridae a koronu onaj iz porodice koronavirusa. Poslije se naravno pitate zašto budete banirani, jer trolate glupostima.

 "Antivax"

 

Da nekim slučajem čitaš postove koje tako voliš dislajkati, pročitao bi da sam primio Pfizera 2 puta.

 

ma šta se onda sekiraš, onda ćeš krepat sa svima nama vakcinisanima

 Čru, ali za nekih 30-35 god.

 Zašto svjesno trolaš debilanama znajući da one nisu tema članka kojeg komentiraš, poslije kad te se banira radi uzastopnog trolanja, uzurpiranja tema, ćeš kmečati, banaju nas bez veze, moderatori nas mrze, sjeverna koreja i slično...

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 13:34 (notloB).
10 mjeseci
protjeran
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te

Napisao sam čovjeku odgovor da ću krepati za 30-35 godina. Ja. 

Pa daj mi se skini više.

2 godine
online
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Jelash13 kaže...

Napisao sam čovjeku odgovor da ću krepati za 30-35 godina. Ja. 

Pa daj mi se skini više.

 Zašto započinješ razgovore i spominješ koronu, hrvate pravoslavce, boga, moderiranje na forumu na temi o najvišljim temperaturama? I naravno zašto me o tome ispituješ a želiš da ti se skinem više?

 

Dolaziš israti svoju agendu i u tome ne želiš biti ometen, nije li tako?

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 13:46 (notloB).
8 godina
offline
Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

U nekoliko zadnjih dana internet stručLjaci iz epidemiologije i imunologije prekvalificirani u klimatologe !

waaagh ;
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
U zivotu, najvaznije je biti svestran......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
A što očekivati od Pernarove sljedbe. "Najpametniji" u svemu...
9 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
warhammer kaže...

U nekoliko zadnjih dana internet stručLjaci iz epidemiologije i imunologije prekvalificirani u klimatologe !

 da, ali od strane mainstream medija, bug portala i istih bug forumaša.

dovoljno je koristiti tražilicu i uočiti o čemu je Bug pisao tada i sada, iako niti ona niti ova tema nemaju nikakve veze sa glavnom stvari o čemu ovaj portal piše.

 

isto tako, i ovi što će lupiti TD su slijepi jer ne vide poveznicu, ali to je problem kod svih fanatika, što vjerskih što znanstvenih

 

3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
To što pišeš nešto suprotno od onog što pišu "zločesti mainstream mediji" ne čini te pametnim. Samo paranoičnim.
A koga si ti slijedio sunašce, koji je tebi "prorok" rekao da globalno zatopljenje ne postoji? Jer to nije spoznaja do koje čovjek dođe sam po sebi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 20:10 (Gallu).
12 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te

 

warhammer kaže...

U nekoliko zadnjih dana internet stručLjaci iz epidemiologije i imunologije prekvalificirani u klimatologe !

 

To se rotira. Malo korona, vremenske nepogode, Ukrajina, svinjska kuga, religija, Soros, lgbt itd.. Decki su strucnjaci za sve i to uvijek ista ekipa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.7.2023 17:44 (ivanzu).
5 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Gallu kaže...
goran022 kaže...

Bog postoji i na neki način nas upozorava, sad bili mi svvjesni ili ne. Kao prvo kad je bio kovid (lažno izmišljena bolest) dan kad je bio potres božinović je najavio da se stanovništvo treba cijepit i posle toga je bio potres u zg možda slučajnost. ok, idemo dalje di je sad nestao covid, imaginarna bolest smišljena od strane moćnika. bog postoji i nije on krive za ratove, covid, ljudsku pohlepu, atomske bombe, černobil nego čovjek. 2016. točno se sjećam kad sam bio depresivan i jako loše iz sveg glasa sam govorio mrizim te bože, derao sam se tako pola sata poslije toga par minuta tuča veličine oraha i vjetar uništio nam je sve poljoprivredu i prozore neke. možda slučajnost. bog je u svima nama mi moramo odabrat ocemo stvaart ili uništavat imamo izbor. mislim da i svi mi imamo intuiciju ili šesto čulo jer drugačije ne znam objasnit stvari koje su mi se dogodile. npr. izgubio sam jednom karticu od bankomata subotom vani. i rekao sam sam sebi ne brini vec ces je nac nekako. u pon. sam išao u banku prijavit da mi je izgubljena kartica i uzeo broj u banki i čekao red u tom trenutku mi zazvoni telefon zovu me iz banke da su našli moju karticu neki je gospodin donio u točno istom trenutku kad sam ja bio tamo, ova u banki je rekla to još nismo doživjeli. druga stvar kad mi je umro otac od tumora na mozgu dan kad je umro u bolnici ja sam vrištao od boli, pola sata poslije javili su mi da je umro. još jedna priča sjedim na kavi i mislim si da odem u knjižnicu dignit neku knjigu i  odem u knjižnicu i tom trenutku istu tu knjigu uzima neka gospođa. ili sjedim u tkalči sa sestrom i pijem kavu i kažem jo da sam tu vidio zvonimira baloga na pivi pred par godina i mi sad idemo na vlak i koga sretnemo baloga kao izlazi iz importane.  komentatora čudesno. i mogu osjetit ljudsku energiju, sestra mi je živjela u španjolskoj neko vrijeme s dečkom i jednom kad smo se čuli prekovideopoziva osjetio sam da nešto ne štima, prekinula je s dečkom. kad sam to pričao psihologu smjestili su me u jankomir jer su oni zaključili da je to shizofrenija i tamo sam bio tri tjedna biljka na lijekovima, ali kad sam izašao opet mi se iste stvari dešavaju, zato baš lju diam više ne govorim o tome. ne znam jel ta intuicija nešto loše ali znam da smo svi povezani nekom nevidljivom energijom. takve stavri su mi se počelo događat nako n čitanja moć sadašnjeg trtentutka, kaqko iscjeliti duh i tjelom, superučenje, superpamčenje placebo, radio sam meditacije i tibetance. a i prehranu sam promjenio jeo sam voće i povrće većinom. osjetio sam kao da sam u nekoj višoj dimenziji, sve mi je bilo jasno, pročitao sma uliksa za 5 dana mozak mi je radio kao švicarski sat. kao da sm bio usidren u sadašnjosti nije bilo ni prošlosti ni budućnosti i iamo sam više energije. više doktorima o tome ne govorim a ni prijateljima jer me samo čudno gledaju.

 Majko mila što je ovdje sve nadrobljeno. Nije ni čudo da te ččudno gledaju. I mene je zabolila glava čitajuči ove "bisere".

 
Pa pročitao je i svatio Uliksa... oni manje prosvijetljni pročitaju što je shizofrenija, shvate što su neologizmi i idiosinkratička komunikacija, i ne završe u zdravstvenoj instituciji zatvorenog tipa jer ne funkcioniraju u RL 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.7.2023 12:08 (Al Crane).
3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
:D
15 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
notloB kaže...
Jelash13 kaže...

Znači, na kraju krajeva, korona je gripa ali malo jača?

 Zašto trolaš? Ne mogu vjerovati da antivax koji se zanima za materiju, čita i svakodnevno se obavještava ne zna razliku između ta dva virusa, Gripu uzrokuje virus iz porodice rnk virusa Orthomyxoviridae a koronu onaj iz porodice koronavirusa. Poslije se naravno pitate zašto budete banirani, jer trolate glupostima.

 Eto, nije gripa nego je prehlada

5 godina
offline
Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper


Uopće ne kužim taj idejni koncept da bi neki bog na taj način (katastrofalnim događajima) komunicirao sa svojim... podanicima, ovcama, crvima, kretenima...?
Nešto kao; jedan razred u školskoj učionici se raspustio i razgalamio, i sad dođe direktor škole i šibne im handgranatu unutra da si razmisle.
Čovjek bi očekivao malo sofisticiraniji pristup od jednog supersvemoćnog i supersveznajućeg bića koje je kakti stvorilo čitav Svemir. 

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene temper

Hvala vam na ovim raspravama rano ujutro, sada ću moći lakše prebroditi ovaj dan na poslu, kada ispod sekcije budem pržio i prskotine budu padale po meni možda to bude moja kazna više sile.

 

Budem se sjetio ovoga i nasmijao raznim teorjama,  i na poslu slušam to " covid, harp, cijepiva  " pod pauzom za kavom ;)

 

 

Lp i uživajte u danu :*

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
opetzajebancija kaže...

Hvala vam na ovim raspravama rano ujutro, sada ću moći lakše prebroditi ovaj dan na poslu, kada ispod sekcije budem pržio i prskotine budu padale po meni možda to bude moja kazna više sile.

 

Budem se sjetio ovoga i nasmijao raznim teorjama,  i na poslu slušam to " covid, harp, cijepiva  " pod pauzom za kavom ;)

 

 

Lp i uživajte u danu :*

 
Nadajmo se da ti ovih dana uragan neće otrgnuti krov i pokvariti pauzu za kavu.
Ili tamo odakle ta kava dolazi.

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.7.2023 6:10 (Al Crane).
3 godine
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
opetzajebancija kaže...

Hvala vam na ovim raspravama rano ujutro, sada ću moći lakše prebroditi ovaj dan na poslu, kada ispod sekcije budem pržio i prskotine budu padale po meni možda to bude moja kazna više sile.

 

Budem se sjetio ovoga i nasmijao raznim teorjama,  i na poslu slušam to " covid, harp, cijepiva  " pod pauzom za kavom ;)

 

 

Lp i uživajte u danu :*

 

Nije valjda da si u 3. maju :D

9 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Al Crane kaže...


Uopće ne kužim taj idejni koncept da bi neki bog na taj način (katastrofalnim događajima) komunicirao sa svojim... podanicima, ovcama, crvima, kretenima...?
Nešto kao; jedan razred u školskoj učionici se raspustio i razgalamio, i sad dođe direktor škole i šibne im handgranatu unutra da si razmisle.
Čovjek bi očekivao malo sofisticiraniji pristup od jednog supersvemoćnog i supersveznajućeg bića koje je kakti stvorilo čitav Svemir. 

 

zato što je taj koncept stvorio čovjek brončanog doba da sebi objasni neshvatljivo. To što su smislili nekakav oblik pisma je već vrhunski uspjeh

5 godina
offline
Re: Znate li koje su, i kada, najviše izmjerene te
Cansee kaže...
Al Crane kaže...


Uopće ne kužim taj idejni koncept da bi neki bog na taj način (katastrofalnim događajima) komunicirao sa svojim... podanicima, ovcama, crvima, kretenima...?
Nešto kao; jedan razred u školskoj učionici se raspustio i razgalamio, i sad dođe direktor škole i šibne im handgranatu unutra da si razmisle.
Čovjek bi očekivao malo sofisticiraniji pristup od jednog supersvemoćnog i supersveznajućeg bića koje je kakti stvorilo čitav Svemir. 

 

zato što je taj koncept stvorio čovjek brončanog doba da sebi objasni neshvatljivo. To što su smislili nekakav oblik pisma je već vrhunski uspjeh

 
Kužim ja to za ljude brončanog doba, kada se vjerovalo da npr. grmljavinu stvaraju kola svetog Ilije koji jurca po oblacima, ali da bi u 21. stoljeću moglo biti tako zatucanih... :facepalm:

Svi smo čuli da će milijun majmuna koji lupaju o milijun pisaćih strojeva na kraju reproducirati cjelokupna Shakespeareova djela. Sada, zahvaljujući Internetu, znamo da to nije istina. - R. Wilensky
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice