Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

poruka: 17
|
čitano: 6.314
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus ".
15 godina
offline
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

1450 eurica pa i nije bas suepr serija pojeftinila

Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

PC gaming više nema logike...za te pare sve aktualne konzole čovjek kupi i mozak na pašu...

...a za ostatak love od cijelog PC-a plaća pretplate za igrice idućih 5 ili više godina...

Moj PC  
6 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao
srco1978 kaže...

PC gaming više nema logike...za te pare sve aktualne konzole čovjek kupi i mozak na pašu...

...a za ostatak love od cijelog PC-a plaća pretplate za igrice idućih 5 ili više godina...

nema logike, jer se jedino mozes igrati na karticama od 1500 EUR?

 

meni nema logike neprestano kukanje kako je PC igranje skupo, a cinjenica je da nikad nije bilo jeftinije i dostupnije.

 

 

6 godina
offline
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

mislio i ja ponovno među master race...ali ono za 1920x1080 triba minimalno 1200E...tako da moja sljedeća grafa bude xbox 4 ili xbox 5...ovisi kad se riješim zaostataka sa ps4 pro...za 1200E uzmeš konzolu i lg oled

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
offline
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

Kakav je pcb, 'oće li puknuti kod utora u pcie slot?

Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
offline
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

A ništa console masterrace.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao
HCMAA kaže...

mislio i ja ponovno među master race...ali ono za 1920x1080 triba minimalno 1200E...tako da moja sljedeća grafa bude xbox 4 ili xbox 5...ovisi kad se riješim zaostataka sa ps4 pro...za 1200E uzmeš konzolu i lg oled

 Jedino ako misliš igrati competitive naslove u 500 FPSa, a AAA u 200. Realno za 1920x1080 u 60 FPSa (i to je više od mnogih konzolaških igara lockanih na 30) sklopiš PC za 600-650€, s rabljenom grafičkom i manje, to je eventualno usporedivo s gamingom na konzolama, a ne PC od 1200€ koji si ti naveo. Plus još ne moraš plaćati online igranje, imaš češće popuste na igre u više različitih online trgovina, možeš modirati igre kome je to bitno, možeš igrati jogurt verzije igara... nekako mi PC gaming ipak više prednosti s obzirom da nije toliko puno skuplji ako se gleda usporedivo iskustvo igranja

12 godina
offline
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

Demantirao bi korisnike koji kaža da pc nema više logike, štoviše nikad nije bilo bolje igrat na pc - u. em sony ekskluzive dolaze na pc, možeš igrat emulatore sa nitenda, xbox igre, ima pretplata za eaplay, ubisoft, na instant gamingu uvijek neke akcije i na steam - u + torrenti. em uzmeš dual sense i igraš ko čovjek, em je bolji za strategije em na tom pc - u možeš još radit posao. evo za 900 eura možeš na fhd vrtit sve 60+ fps-a na high. evo primjera konfe:

- CPU AMD Ryzen 5 5600 

- Arctic Cooling Freezer i13 X

- XFX RX6650XT Speedster SWFT

- ASUS Prime B550M-A/CSM

- DDR4 16GB (2x8) Kingston 3200MHz Fury BEAST C16

- Kingston SSD 1TB, NV2, M.2 2280 NVMe

- Bit Force Midi Tower SHADE AW-1

- Napajanje Corsair 550W CX550

- IIYAMA G-Master G2470HSU-B1 24" ETE Fast IPS-

Ja imam slabiju konfu još od tog i većina igara mi ide na high u fhd, ryzen 5 3600, gtx 1660 super,16 gb, tako da pleskate. naravno možeš kupi i komp za 3000 eura samo kažem da se i za malo novaca da složit dobar komp i svejedno guštat 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2024 11:24 (goran022).
 
11 0 hvala 2
7 godina
offline
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao

S tim da si ti još naveo monitor, a nitko ne spominje cijenu televizora kad govori o konzolama, jednako tako možeš spojiti i PC na televizor da ti služi isključivo kao konzola ako oćeš.

16 godina
moderator
offline
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao
notloB kaže...

Kakav je pcb, 'oće li puknuti kod utora u pcie slot?

 

Neće, ali dobije se s karticom i bracket za dodatno fiksiranje, kako bi se rasteretio slot i spriječio sag. Bracket je pametno osmišljen - skinu se dva vijka na desnom rubu matične ploče (središnji i donji), u rupe se postave Gigabyteovi vijci koji su ujedno distanceri za bracket za grafičku karticu, u to se onda zašarafi bracket. Bracket ima oblik slova L. Na stražnju stranu grafičke kartice tada se još ušarafi nosač, koji se, konačno, pomoću vijka fiksira za dulji dio bracketa. Zvuči komplicirano, ali zapravo je jako jednostavno te, najvažnije, izuzetno učinkovito. Imam trenutačno tu karticu u jednoj od testnih konfiguracija te stoji savršeno ravno, unatoč tome što je golema i teška.

Never put Dolby on snake detectors.
14 godina
online
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

Zanimljivo da nema usporedbe sa "obicnom" 4080. Bas se pitam zasto 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao
konjRR kaže...

Zanimljivo da nema usporedbe sa "obicnom" 4080. Bas se pitam zasto 

 

Možda zato što je EndOfLife, na stranicama Nvidie za seriju 40xx se više niti ne navodi kao dio serije, zamjenjena ju je u potpunosti sa 4080super kada se ide pod "Buying Options"

 

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/graphics-cards/40-series/

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.2.2024 15:25 (UncleJimbo).
14 godina
online
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao
UncleJimbo kaže...
konjRR kaže...

Zanimljivo da nema usporedbe sa "obicnom" 4080. Bas se pitam zasto 

 

Možda zato što je EndOfLife, na stranicama Nvidie za seriju 40xx se više niti ne navodi kao dio serije, zamjenjena ju je u potpunosti sa 4080super kada se ide pod "Buying Options"

 

https://www.nvidia.com/en-eu/geforce/graphics-cards/40-series/

 Dam ti "clue". Nije.

Nimalo cudno da se novi proizvod ne usporedi sa porizvodom kojega mijenja? 

13 godina
offline
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

Moja "stara" na 4nm proizvodnom procesu a nova na 5nm.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Aorus

Neka greska? Isti je procesor pa i tako ista litografija.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao

Najvjerojatnije da GPU-Z ima muhe.AIDA mi pokazuje 5nm.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.2.2024 16:27 (Zizo).
14 godina
online
Re: Testirali smo upravo predstavljeni Gigabyte Ao
Zizo kaže...

Najvjerojatnije da GPU-Z imas muhe.AIDA mi pokazuje 5nm.

 Pusti aplikacije, greska unosa u bazi se desi redovito. Nvidia kaze da je 5 5 je. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice