Pobjednik Idea Knockouta 2023 je startup za preven

poruka: 4
|
čitano: 7.614
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pobjednik Idea Knockouta 2023 je startup za preven".
14 godina
offline
Pobjednik Idea Knockouta 2023 je startup za preven

Koji je point nagrađivati AniBiome koji već imaju bar 3M € investicija? Bolje da je priliku dobio netko tko je zaista na početku i kome će ista nešto značiti.

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pobjednik Idea Knockouta 2023 je startup za pr
Iskreno, zere mi se od izraza upotrebljenih u članku, hvala na tome !
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pobjednik Idea Knockouta 2023 je startup za pr
mGT kaže...
Iskreno, zere mi se od izraza upotrebljenih u članku, hvala na tome !

 Pogodi me u žicu :-)

 

Grozota od jezika općenito, a ni dobitnici nagrada nisu za baciti. Oni bi INSTALIRALI ritual korištenja njihovih pripravaka. Ja bih deinstalirao drek koji mi upravo šalje instant message potaknut ovim topicom.

Ja rekoh
10 godina
offline
Pobjednik Idea Knockouta 2023 je startup za preven

Ja sam se u zadnji čas prijavio sa stranicom za naurdžbu custom zaštitne plastične transparentne kutije (ne akrilne) za kolektorske stvari poput big box igara, board igara, raznih kolektorskih stvari. Osmislio tehnološki postupak, način sklapanja i slanja da bude ekonomično itd.

Htio sam dobiti poticaj i možda sklopiti s nekim suradnju jer mi se ne da sve sam raditi, ali dobio odbijenicu jer nije dovoljno "inovativno".

 

A cijelu ideju razvio da svoju kolekciju stavim u kutiju jer nemam gdje to nabaviti 

 

Ali nekako je bilo za očekivati da će se većinom javiti samo softverski startupi sa smiješnim imenima, jer je tako svake godine. Ako su i hardverski onda su većinom samo igračke neke vrste.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2023 11:09 (freman).
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice