Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a proizv

poruka: 11
|
čitano: 3.539
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a proizv".
10 godina
offline
Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a proizv

Koliko ono košta sav hardver u RH u usporedbi sa zapadom .. Baš to je za žaljenje .. koga briga za Apple koji očito - odlično odrađuje svoj posao .. Napišite koliko košta spomenuti VR u RH .. :) .. :) ..

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 19:02 (W2000).
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a proizv

1,500 kako ga seru

Moj PC  
4 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a pr
Pa ajd grozni prosvijetli nas. Argument ti je da seru?? Pljutz
Brkoni
3 godine
offline
Re: Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a pr
Brk kaže...
Pa ajd grozni prosvijetli nas. Argument ti je da seru?? Pljutz

 slicni vr headsetovi su po 500€+ a njihov 4000
https://www.pcmag.com/picks/the-best-vr-headsets

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.2.2024 19:37 (Boris grozni).
13 godina
offline
Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a proizv

Seru ili ne, trenutno se gotovo ništa ne može mjeriti s avp. Ono što može, košta pun k više i opet nije softverom dobro odrađeno. Pogledaj Varjo. 

Slažem se da je headset preskup za to što se koristi ali ako uzmemo u obzir da im je ovo prvi pokušaj, kaj mislite da neće sljedeće izbacit neki jeftiniji SE koji će većinu mogućnosti zadržati + dodati neke nove. I opet im neće nitko prismrdit u xr-u

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a pr
dax-lax kaže...

Seru ili ne, trenutno se gotovo ništa ne može mjeriti s avp. Ono što može, košta pun k više i opet nije softverom dobro odrađeno. Pogledaj Varjo. 

Slažem se da je headset preskup za to što se koristi ali ako uzmemo u obzir da im je ovo prvi pokušaj, kaj mislite da neće sljedeće izbacit neki jeftiniji SE koji će većinu mogućnosti zadržati + dodati neke nove. I opet im neće nitko prismrdit u xr-u

 i kaj apple dečki igraju na tome? solitaire??

12 godina
suspendiran
offline
Re: Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a pr
dax-lax kaže...

Seru ili ne, trenutno se gotovo ništa ne može mjeriti s avp. Ono što može, košta pun k više i opet nije softverom dobro odrađeno. Pogledaj Varjo. 

Slažem se da je headset preskup za to što se koristi ali ako uzmemo u obzir da im je ovo prvi pokušaj, kaj mislite da neće sljedeće izbacit neki jeftiniji SE koji će većinu mogućnosti zadržati + dodati neke nove. I opet im neće nitko prismrdit u xr-u

 Mali OT: Kolko često koristiš svoj VR?

13 godina
offline
Re: Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a pr
Isto kak na mac-u igraju solitaire.
Za sad ni ja ne kužim kaj se sve s time može. Kolko sam vidio, za igre nije.


@cryo, zadnjih mjesec i nešto gotovo svakodnevno. After the fall i arizonu 2 co-op s frendom već dulje vrijeme, a ac nexus cca 10-ak dana.
Ima razdoblja kad stoji. Većinom po ljetu, ali vrlo brzo se nađe svrha. I tako već cca 5-6 godina.
14 godina
offline
Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a proizv

 

Popis materijala poput ovoga ne uzima u obzir proizvodnju, opskrbu, prodaju ili marketing, niti uključuje trošak istraživanja i razvoja HW i SW. Na temelju ovih procjena nemoguće je znati koliko Apple zarađuje na svakom prodanom Vision Pro-u, ali je svakako puno manje od razlike između prodajne cijene i ovog popisa materijala.

 
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a proizv

A sta cemo sa 10 godina ulaganja u razvoj da bi se doslo do ovog proizvoda? I to kosta i to mnooogo

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Apple prodaje Vision Pro za 3.500 dolara, a pr
Borise, kenjas li ga.. Prvo nije $4000, nego 3500 (znam da je dramaticnije, al' jbg), a drugo, usporedjujes neusporedivo. Rekli bi narodski, kruske i jabuke. Znam da je je preskupo, ali takvi su njihovi svi proizvodi. No ako cemo analizu dijelova, onda pricamo o cijeni analize dijelova.
Brkoni
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice