Google podiže tužbu koja bi mogla izbaciti Tinder

poruka: 4
|
čitano: 11.847
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google podiže tužbu koja bi mogla izbaciti Tinder ".
6 godina
offline
Google podiže tužbu koja bi mogla izbaciti Tinder

To mi nema baš smisla, želiš biti dostupan na platformi ali ne želiš plaćati naknadu (na koju si pristao). Jasno mi je da smatraju da je postotak prevelik ali onda ideš u dogovoru s drugim programerima u zajedničkom nastupu prema Google-u.

Iako da sam ja Google, rekao bi ok, umjesto naplate preko naše platforme na koju ste pristali idemo s fiksnom naplatom prisutnosti na platformi (tipa 100 milijuna nečega).

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Google podiže tužbu koja bi mogla izbaciti Tinder

A šta im je problem...

Ako ti se ne sviđaju uvjeti na PlayStore bar na Androidu možeš ubaciti apk na sto načina pa se instaliraj na neki drugi način...

Nek se lijepo ubace u huawei AppGallery, Mi Store, Galaxy Store... svaki proizvođač mobitela ima neki svoj store pa nek se preko njih instaliraju i nude... a imaju i svoju web stranicu, na Androidu ni to nije problem pa nek se onda dogovaraju sa gugletom. Za razliku od i-proizvoda na Androidu imaš sve moguće alternative da zaobiđeš Google...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Google podiže tužbu koja bi mogla izbaciti Tinder

Kada se informatičar prione nekog poisla ili inženjer - on taj posao i završi.

Kada ekonomisti i pravnici se uhvate nekog posla - očekuj nekoliko hektara posječene šume.

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Google podiže tužbu koja bi mogla izbaciti Tin
Gnjavator kaže...

A šta im je problem...

Ako ti se ne sviđaju uvjeti na PlayStore bar na Androidu možeš ubaciti apk na sto načina pa se instaliraj na neki drugi način...

Nek se lijepo ubace u huawei AppGallery, Mi Store, Galaxy Store... svaki proizvođač mobitela ima neki svoj store pa nek se preko njih instaliraju i nude... a imaju i svoju web stranicu, na Androidu ni to nije problem pa nek se onda dogovaraju sa gugletom. Za razliku od i-proizvoda na Androidu imaš sve moguće alternative da zaobiđeš Google...

 

Mogu potvrditi da Tinder ima na Huawei AppGallery :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice