Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva i p

poruka: 8
|
čitano: 6.513
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva i p".
14 godina
offline
Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva i p

Odslušao više toga, nešto i certificirao, pa načelno mogu preporučiti. Najveća im mana, što sam mogao primijetiti, da se online kolegiji ne ažuriraju, npr. ne ispravljaju se pogreške u radnim materijalima, a najveća im prednost što za 0 kuna možete naučiti neka ekskluzivna znanja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva i p

Ima netko preporuku za tečaje (na ovoj platformi) web razvoja? Imam preko firme pretplatu na Courseru i trenutno pratim "Programming for Everybody (Getting Started with Python)" i ostale stupnjeve tog tečaja. Sa pythonom se nisam još susretao pa malo da ubijem vrijeme učeći umjesto pisajući po bug forumu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.9.2022 10:11 (steve90).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva
Python za web? Nek me netko ispravi, ali ne znam gdje se još koristi osim u mikroservisima. Možda bi bilo bolje početi sa JS i PHP. Da se razumijemo, Python je jako moćan jezik, ali mišljenja sam da ima boljih opcija za web razvoj.
15 godina
offline
Re: Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva

Pa nisam napisao da je python za web, nego se malo upoznajem s njim jer želim. Pitao sam ako netko ima za preporučiti nešto što je prošao na Courseri čisto da malo uštedim vremena na traženje jer nažalost nisu svi tečajevi kvalitetni na takvim platformama. Možda nekakav JavaScript gdje ima suvislih projekata tijekom tečaja, ili možda React ili neki drugi framework. 

3 godine
odjavljen
offline
Re: Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva
steve90 kaže...

Pa nisam napisao da je python za web, nego se malo upoznajem s njim jer želim. Pitao sam ako netko ima za preporučiti nešto što je prošao na Courseri čisto da malo uštedim vremena na traženje jer nažalost nisu svi tečajevi kvalitetni na takvim platformama. Možda nekakav JavaScript gdje ima suvislih projekata tijekom tečaja, ili možda React ili neki drugi framework. 

https://automatetheboringstuff.com/

Na Redditu djeli mjesecno besplatne tečajeve na Udemy.

 

Za web imas python frameworks kao Django, Flask itd. Cak je i Reddit backend napisan u Pythonu.

8 godina
offline
Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva i p

Prvi kontakt s e-learningom koji sam imao, vrlo dobra stvar.

 

Sjecam se iznenadjenja kada sam se plugao na predavanja jednog Koreanskog profesora o uticaju logistike na cijenu proizvoda, i slusao kako Apple pomocu optimiziranja logistike spara do 20% i u detalje opisuje procese koje koriste. U isto vrijeme sjetio sam se svog studija u 2000-im i slicnih tema koje su se ticale starosti traktora u bivsoj Jugoslaviji te koliko smo bili i jesmo zaostali u mnogim temama za svijetom.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva
Oh, krivo sam shvatio.
9 godina
protjeran
offline
Re: Coursera - platfroma s velikim brojem tečajeva
Koga zanimaju kvalitetni kursevi u vezi AI, machine learning, deep learning, da pogledaju kurseve od Andrew Ng i Laurence Moroney ( lead AI dev - Google).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice