Ako čekate osvježeni iMac opremljen M3 čipom mogli

poruka: 7
|
čitano: 16.835
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ako čekate osvježeni iMac opremljen M3 čipom mogli".
15 godina
offline
Ako čekate osvježni iMac opremljen M3 čipom mogli

znam da je načelno uzalud, jer su korijeni preduboki i na sve strane Bug-a, no ovo zbilja bode oči. dakle, piše se: Ako čekate osvježni iMac opremljen M3 čipom, mogli biste se načekati. elementarno

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Ako čekate osvježni iMac opremljen M3 čipom mo
Ajar kaže...

znam da je načelno uzalud, jer su korijeni preduboki i na sve strane Bug-a, no ovo zbilja bode oči. dakle, piše se: Ako čekate osvježni iMac opremljen M3 čipom, mogli biste se načekati. elementarno

 

A koliko smo tek puta naletjeli na "...ja bi htio..." i onda ljudi zinu kad proverglaš: bih, bi, bi, bismo, biste, bi i obavijestiš o tamo nekim kondicionalima za koje se čulo tamo davno u osnovnoj školi jer je to skroz nevažno i ispadneš grammar nazi. I svi znaju kako se piše taj gramatički nacist, bez greške, to je vrlo "in", postalo skoro pa "viralno", plus što moraš biti dio "establišmenta" u kulturi jer sve novine i časopisi "targetiraju" samo njih. Tako smo, dragi moj Ajar, ti i ja i nama slični ispali iz igre...  

15 godina
neaktivan
offline
Re: Ako čekate osvježni iMac opremljen M3 čipom mo
Ajar kaže...

znam da je načelno uzalud, jer su korijeni preduboki i na sve strane Bug-a, no ovo zbilja bode oči. dakle, piše se: Ako čekate osvježni iMac opremljen M3 čipom, mogli biste se načekati. elementarno

 

Pretpostavljam da je i osvježeni umjesto osvježni? Ali ajde, to je samo tipfeler 

Ako čekate osvježeni iMac opremljen M3 čipom mogli

I šča točno da rade na osvježenom macu da ne mogu na M1? Ljudi moj M1 Air rastura u apsolutno svemu što mu zadam - iako to nije nešto zahtjevno, uglavnom kao sredstvo za čitanje sadržaja. Ali to je nekako i prava namjena iMac-a, pa nema smisla da se osvježava jer sadašnji radi savršeno...

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ako čekate osvježeni iMac opremljen M3 čipom m
Ako im služi za "čitanje sadržaja" onda im ne treba update sljedećih 20 godina...
Re: Ako čekate osvježeni iMac opremljen M3 čipom m
mateo kaže...
Ako im služi za "čitanje sadržaja" onda im ne treba update sljedećih 20 godina...

 

u profesionalnoj upotrebi neće se koristiti iMac nego nešto jače, od tuda ovi "pro", "max" i "ultra" modeli. Za kućne potrebe pa makar one bile ozbiljnije poput video produkcije, 3D dizajna, photoshopa ili developmenta i više nego moćan za slijedećih 5 godina, što je nekako uobičajeno vrijeme za upgrade.

 

 

5 godina
offline
Re: Ako čekate osvježeni iMac opremljen M3 čipom m
mateo kaže...
Ako im služi za "čitanje sadržaja" onda im ne treba update sljedećih 20 godina...

 Teško. Memorija u samom čipu i zalemljeni SSD će riknuti daleko prije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice