Sancta Domenica - Iskustva

poruka: 589
|
čitano: 439.118
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
indy500 kaže...

A od kad to? Ako je kupljeno preko weba onda je to kupovina na daljinu. Način plaćanja i način dostave/preuzimanja nisu bitni.

 Nije prakticki kupljeno jer cu platiti u poslovnici/trgovini, no evo u SD su se dosjetili kako narudbu nazvati rezervacijom tj kao takvom ne vrijede pravila za kupnju na daljinu! Meni je pod normalno da u trgovinama kojima narucujem vrijedi kupnja na daljinu kad platim u poslovnici prilikom preuzimanja ako sam robu narucio preko weba eto kod njih to NE vrijedi! No vidjet cemo kaj veli zakon mozda se to zaista moze tako, ako je više nebudemo kod njih narucivali da izbjegnemo moguce probleme s povratima i reklamacijama!

15 mjeseci
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Boris grozni kaže...

Evo i ovdje da iskomentiram! Sancta Domenica
Vaša rezervacija je uspješno zaprimljena. Rezervacija vrijedi 3 dana od trenutka zaprimanja ove narudžbe, no ne stvara obvezu za Vas ni za Sancta Domenicu i od rezervacije možete odustati. Odluka o sklapanju ugovora o kupoprodaji donosi se u poslovnici.
I nakon posjeta u poslovnicu, proizvod možete odlučiti naručiti putem web shopa.
Proizvod(e) ćete platiti našim djelatnicima prilikom preuzimanja u poslovnici, sukladno računu koji će Vam biti tada isporučen i u tom trenutku dolazi do sklapanja kupoprodajnog ugovora.

Dakle narucio sam preko weba i odabrao da cu pokupiti u poslovnici, svugdje drugdje se ovo gleda kao kupovina na daljinu no kod njih je to kao neka rezervacija pazi ti to! Naravno ovo je pisalo u mailu no sad ispada da sam ja to kao kupio u trgovini, ovo je po meni ocigledna prevara kupca i zaobilazenje zakona?! Ja sad proizvod nemogu vratiti i uzeti drugi ili napraviti povrat novaca, pa to ima samo kod nas!

 tu poruku si dobio nakon što si naručio preko weba? pokvareno od njih, ali ne vidim da su nešto prekršili, lijepo su te obavijestili, a ti si na tu poruku onda mogao odustati od te "rezervacije".

16 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Ne vrijedi ti ta fora. Za kupnju na daljinu trebas i platiti na daljinu, preuzeti mozes u poslovnici nakon sto si platio.
Mene je protis yebao sto sam sve platio na daljinu preko weba, a preuzeo u poslovnici. Pa su se k.urcili i popushili prijavu na Zastitu potrosaca gdje sam ja bio u pravu kada sam htio vratiti uredaj koji sam tako kupio.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
9 godina
neaktivan
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Moja iskustva sa SD iskreno i nisu bog zna kakva.

 

Primjer 1: Kupio tv sa neispravnim panelom (tv je bio LG s LG panelom), tu sam doduse dobio povrat novaca nazad, ali su ljudi koji dosli najprije probali APP (ako prodje prodje) tvrdeci da je sve sa panelom u redu, a ocigledno nije bilo). Kasnije sam doduse kupio Samsung Q80 (ako dobro pamtim od njih isto) i s njim je sve ok.

Primjer 2: nedavno sam kupio kod njih 2 klima uredjaja sa dostavom, sve skupa je iznosilo uz dobar popust kod njih (tu cijenu s popustom se doduse u nekim drugim ducanima cesce nalazi) oko 2500 eura. 

Kupio sam u poslovnici, iako sam isprva htio preko weba, sto je bolja opcija iz vise razloga. Frajer u poslovnici SD-a u Arena Parku mi je kod izdavanja racuna totalo zbrkao racun i izdao racun gdje je popust izdan samo na iznos bez PDV-a iako je na stranicama SD-a vrlo jasno stajao iznos sa uracunatim popustom i obracunavao se na ukupan iznos sa PDV-om! Obzirom da sam staroj objasnjavao neke detalje vezane za proizvode, nismo to tada primijetili ali sam reklamirao putem emaila. I tu je dobra strana price sto oni zaista reagiraju i vrate novac. Ok, ajde pogreske se svakome mogu desiti ali to je bila vec druga pogreska u tri ili cetiri kupovine kod njih. Inace, serviseri klime su im bezobrazni, sa jednom klimom mislim da nesto ne valja, jer cudno radi (bucnija je od druge iako je slabija te ponekad hladi iako je na funkciji grijanja od 22 stupnja, a na rucnom je modu (ne automatskom!), takodjer klapna mijenja rezim rada iako sam je stavio da se pomice gore-dolje). Njihovi serviseri prilikom dolaska tvrde da je sve ok, klasika, ne zele priznati gresku, ali zvati cu ovlastene servisere.

Primjer 3: U SD-u sam kupio sisac (trimer) za kosu, bradu i sl. - trajao mi je 2.5 godine dok se nije pokvario (jednostavno je prestao raditi iako sam ga pazio, cistio nakon svake upotrebe itd.), garancija je bila 3 godine. Ok, dolazim u poslovnicu i uvaze mi garanciju, ali gle cuda, tip mi kaze da oni vise taj model nemaju te umjesto njega imaju noviji Philipsov model ali da bi trebao doplatiti oko 12 ili 15 eura, ne sjecam se. Mislim da je bilo 12. Ok, taj novi model tada je kostao oko 50 eura. I jako sam zadovoljan njime, kod ovoga se moze prati kompletan sisac (ne samo ona glava sto se natakne), jos je jaci u radu itd. Ali, opet, stvar je principa, traze me lovu a uredjaj mi se pokvario u garanciji, bezobrazno, zar ne? Sad mi je zao da nisam inzistirao da ne platim nista, ali nisam htio dizati frku za 12 eura.

 

Inace, da se razumije, imao sam losa iskustva i sa Elipsom (frizider skupi se pokvario - kilavo hladio u dijelovima frizidera), serviser tvrdio da je sve ok i jos staroj naplatio dolazak, pa u Vemilu (tko se sjeca tog ducana), gdje sam isto kupio Panasonic plazma tv sa razhebanim panelom (tu su k.enjali da je ok, a iz aviona se vidjelo da ne valja). 
Pouka je da velike ducane izbjegavam, osim ako je bas dobra akcija zbog placanja na rate, tu su mi se zasada Links i HGspot pokazali kao bolji, ali bilo je i s Hgspotom natezanja (dostava pisalo da je ukljucena u cijenu, a iako sam u Zgu,3. kat stambene zgrade sa liftom, trazili su nadoplatu, no odustali kada sam se pobunio jer nigdje kod ponude nije pisalo da se dodatno nesto naplacuje za dostavu, njihov propust ili ne, nije me zanimalo).

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.4.2024 16:32 (skyactive).
 
1 2 hvala 1
12 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

1. ok, tv neispravan, dobio povrat novaca. Što je točno problem? Iako mi nije jasno, koji ljudi su došli? TV ako je neispravan, ti sam nosiš/šalješ u servis...nikada nitko mi nije dolazio doma raditi dijagnostiku....

2. SD nema servisere klime, ak je netko bio tamo, onda je bio ovlašteni servis, ne vidim mogućnost da je itko drugi bio a prodavač sigurno nije....

 

3. Da, i, što je tu čudno? Ako nemaju identičan model, mogu ti ponuditi drugi uz nadoplatu ili povrat novaca. Ne moraju ti dati drugi, noviji, bolji, za 1:1 ako ne košta isto...
Na tebi je da odlučiš hoćeš povrat novaca ili novi uz nadoplatu, inzistirati da ništa ne platiš, možeš ali nemaš nikakva zakonska prava na to.

4. dostava je besplatna/plaćena do prve prepreke ako nije drugačije navedeno ili dogovoreno, to svi skoro imaju i logično je. Svaki kat se plaća dodatno, em u trgovini em kod dostavne službe. Kako ćeš ti odnesti na 5 kat bez lifta, je na tebi, ne na trgovini niti na dostavnoj službi.

Dostavljać može donesti na kat, ako želi, ali da mora, ne mora jer nije plaćen za to niti treba gubiti vrijeme na liftove/katove.

 

5. Da, ako ti servis dolazi doma, radi dijagnostiku itd na licu mjesta, i utvrdi da je sve ok. Naravno da će ti naplatiti dolazak i gubljenje vremene. Ništa novo i ništa van zakona i pravila malih/velikih. Zato ako si 100% siguran da nešto ne radi, radiš prijavu reklamacije ovlaštenom servisu/proizvođaču pa neka dođu po njega i furaju u servis.

 

 

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Evo mog iskustva s nevedenim Webshopom.

 

Prije 2 dana naručio Lenovo ThinkBook 16 G6 21KH0080SC, 16in/i7-13700H/32GB/1TB, danas dobio mail kako navedeni laptop nemaju na stanju i ne mogu mi ga poslati, ali kao alternativu mi nude gotovo identičan laptop LENOVO ThinkBook 14 G6 16in/Ryzen 5 7530U/32GB/1TB, za istu cijenu.

 

Shvaćam da nekad shopovi ne mogu isporučiti robu koju nude. Svima se događa da se stanje u skladištu i stanje u softveru ne poklapa. Ali malo mi je kvarno nuditi laptop s osjetno jeftinijim modelom procesora po istoj cijeni kao neku alternativu, i uz to mail sročiti tako da bi kupac koji nije u IT-u pretpostavio da se radi o gotovo jednakim laptopima.

Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
BinHex kaže...

Evo mog iskustva s nevedenim Webshopom.

 

Prije 2 dana naručio Lenovo ThinkBook 16 G6 21KH0080SC, 16in/i7-13700H/32GB/1TB, danas dobio mail kako navedeni laptop nemaju na stanju i ne mogu mi ga poslati, ali kao alternativu mi nude gotovo identičan laptop LENOVO ThinkBook 14 G6 16in/Ryzen 5 7530U/32GB/1TB, za istu cijenu.

 

Shvaćam da nekad shopovi ne mogu isporučiti robu koju nude. Svima se događa da se stanje u skladištu i stanje u softveru ne poklapa. Ali malo mi je kvarno nuditi laptop s osjetno jeftinijim modelom procesora po istoj cijeni kao neku alternativu, i uz to mail sročiti tako da bi kupac koji nije u IT-u pretpostavio da se radi o gotovo jednakim laptopima.

Jesi u pravu, ali precjenjuješ trgovce.

Ako imaju svoje skladište (a ovi imaju, dovoljno su veliki, kupovao sam kod njih), onda imaju hrpu robe na skladištu.
Trgovci/komercijalisti mogu imati neko tehničko obrazovanje, ali dosta njih nemaju niti obrazovanje niti znanje koji Intelov proc ima ekvivalenta u kojem AMD-ovom procesoru.

Ako se radi o trgovcu vulgaris, on je pogledao 16in/32GB/1TB jedan, 16in/32GB/1TB drugi, jedan i7-xy700H, drugi Ryzen 5 7530U, oba imaju brojku 7, nabavne cijene su im tu negdje (ovisi o trenutku nabave, distributeru/uvozniku i rabatu koji imaju kod distributera) i moguće ti čak spusti cijenu, iako se ti osjećaš da te vara, jer Intel i7 nije i9, ali nije ni i3/i5, a H je od High, dok je Intelu U - low consumption proc za laptope. Što trgovac zna da i Ryzen ima modele 3/5/7/9, kao i Intel? Može znati ali ne mora.

Na tvome mjestu - pogledaj cjenik i sam nađi ekvivalentan model (ako ga imaju), a ako ne, napiši čovjeku skoro isto ovo što si napisao nama, da znaš da se ne radi o ekvivalentnim procesorima, da ne misliš da te namjerno pokušao zavaljati, ali ako nema ekvivalentan ili bolji proc u istoj konfiguraciji da bi uzeo taj (ako ti to odgovara) ali ne po toj cijeni, jer nije realna. Košta te 10 minuta napisati mail, a možda dobiješ ili ono što želiš po cijeni koju želiš, ili nešto slabije ali uz neki popust. Trgovci imaju neki prostor za žongliranje (spuštanje cijene) kad se dogodi da imaju kupca a predmet je prodan, znam jer sam bio u toj situaciji nekoliko puta.
Ako ne prođe, ideš dalje.

Logika je jednostavna:
- ako te nije imao namjeru prevariti (nije znao) a ti mu ljubazno ukažeš na zajeb, ako je normalan htjet će ispraviti zajeb ako je to ikako moguće (ako ima prostora za dodatan popust).
- ako te imao namjeru prevariti (znao je) a ti mu ljubazno ukažeš na zajeb, ako je poslovan htjet će ispraviti zajeb, da ne bi ispalo da nije znao i da te "htio prevariti" iz neznanja.
Mogućnost dodatnog popusta najvjerojatnije postoji, a ne možeš znati ako ne pitaš.

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2024 22:54 (abuelo).
13 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Nekako sumnjam da netko tko radi u IT trgovini ne zna razliku izmedju Ryzen 5 i i7, al dobro nije mi ni bitno.

Odgovorio san mu iz razloga jer je u narudžbi bilo još artikala pored tog laptopa a želio sam je otkazatio kompletnu. Pa sam točno to i napisao, da je ponuđeni Ryzen 5 osjetno slabiji procesor i da nisam zainteresiran za navedeni laptop pa bi želio otkazati cijelu narudžbu. Zahvalio se na brzom odgovoru i to je to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.6.2024 16:32 (BinHex).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 mjeseci
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Užasna trgovina. U Rijeci (preciznije na Srdočima do kojih ima jahanja) se baš nikad ne javljaju na telefon, a kad u praznoj trgovini ne nađem ono što na webu piše da imaju pa pitam zašto se ne javljaju na telefon, dobijem posprdan odgovor da imaju gužvu. Neću tako skoro do njih. U stvari, više nikad.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
BinHex kaže...

Nekako sumnjam da netko tko radi u IT trgovini ne zna razliku izmedju Ryzen 5 i i7, al dobro nije mi ni bitno.


 To niti nije IT trgovina, "Trgovina na veliko električnim aparatima za kućanstvo"

Daleko su oni od IT trgovine... pa najvažniji primjer, Sancta uopće niti ne slaže računala niti imaju ljude za to. Ne vidim razloga uopće da tamo onda trgovci i znaju neku razliku između jednog i drugog procesora. To ko da dođeš u pevex, elipso itd pa se čudiš što trgovac ne zna razliku na računalima, laptopima...

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.6.2024 8:23 (FakeDeath).
13 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Ma sve bi ja to lako. Samo da oni meni novce vrate. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
BinHex kaže...

Nekako sumnjam da netko tko radi u IT trgovini ne zna razliku izmedju Ryzen 5 i i7, al dobro nije mi ni bitno.

Odgovorio san mu iz razloga jer je u narudžbi bilo još artikala pored tog laptopa a želio sam je otkazatio kompletnu. Pa sam točno to i napisao, da je ponuđeni Ryzen 5 osjetno slabiji procesor i da nisam zainteresiran za navedeni laptop pa bi želio otkazati cijelu narudžbu. Zahvalio se na brzom odgovoru i to je to.

 Od ekipe koja radi po raznim IT trgovinama već dugo ne očekujem ništa. Jer i ne možeš znati sve o svemu što prodaješ, sigurno ne na razini detalja koje ti znaš gledajući i čitajući razne recenzije i slično. Čast iznimkama. Meni je u trgovini najvažnije dobiti cijenu s popustom koja je reklamirama i uredno jamstvo. Sve ostalo proučim sam prije kupovine. Tako da su razgovori i nadmudrivanja u trgovinama suvišni.

13 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
BinHex kaže...

Ma sve bi ja to lako. Samo da oni meni novce vrate. :)

 Vraćeno. 

3 godine
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Di kupujete radije nego kod ovih govana?
Ovo je zadnja narudžba koju sam obavio, samo cekam da se jave da mi vrate novce.
Molim preporuku za neku drugu web trgovinu.
Ova slovensko-kroatska bratija u upravi nek jedu govna, firma koja je bila pojam funkcioniranja postaje sranje živo.
Također, gdje ostavit recenzije po internetima? (google, trustpilot?)
Tn
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
starblack kaže...
Također, gdje ostavit recenzije po internetima? (google, trustpilot?)

 Google

13 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Šta se događa sa Santa Domenicom? Naručivao sam tamo ranije, uredno sve, web shop ko web shop. Naručio prije nekoliko dana nešto kod njih i nakon toga me kolega informira da ih je preuzela neka firma i da su u rasulu. I sad gledam da im stoji i obavijest na stranici da im je zbog prelaska na novi sustav paketi mogu kasniti... zovem ne javljaju se, šaljem mail, odgovor generički neki isto da se strpim ali ništa kada i koliko... katastrofa. Ne možeš ni doći do nekoga da pitam kako da otkažem narudžbu pa da naručim negdje drugdje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Ja sam bas jutros posalo email odgovorili su u roku od mozda 5 minuta.

Takodjer je upit bio za otkazivanje narudzbe, na koju sam dobio odgovor da se narudzba nemoze stornirat te da se moze odbit preuzimanje paketa te da onda ce vrsit povrat novca ovisno o naplati.

14 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Što se događa sa ovom govnarskom firmom
U prosli četvrtak platio gt5pro karticom na web
Imaju ga na lageru a nakon 7 dana još ga nisu poslali
Na mail samo generički odgovori pocekajte još malo ceka se dostavna sluzba i to mi salju od ponedjeljka
Na telefon se nitko ne javlja
A ne mogu više otkazati narudzbu
Katastrofa
A bio mi je za poklon kumu jučer za rođendan
I sad kara
Izbjegavati u širokom luku

SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2024 13:02 (pasko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva

Isti vrag, GT5pro narucen prosli petak za sebe ali eto stavljeno je pouzece pa je malo manji problem.

Pisu ljudi da su ih preuzeli Slovenci te da su radili inventar plus neki novi sustav naplate/pracenja pa je kaos.

Ovo ljeto je narudzba poslana 29.06, obradjena je 12.07 a uredaj je stigao 16.07. Iako doduse mora se priznat da nije bio na lageru tako da.

Sve u svemu lose.

13 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Neće više moje novce vidjeti nikad!

 

Pitam za otkazivanje narudžbe... znači potpuni ignore pitanja, samo su napisali: prilikom narudžbe u košarici Vam je bila napomena o kašnjenju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Isto čekam gt5pro od 19.9. i još uvijek ništa,naravno platio sam karticom kao i uvijek do sada da ubrzam narudžbu al ovaj put izgleda pušiona

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 mjeseca
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Tehpowa kaže...

Pisu ljudi da su ih preuzeli Slovenci...

 Preuzeli su ih prije 2 godine.

11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Tehpowa kaže...

Isti vrag, GT5pro narucen prosli petak za sebe ali eto stavljeno je pouzece pa je malo manji problem.

Pisu ljudi da su ih preuzeli Slovenci te da su radili inventar plus neki novi sustav naplate/pracenja pa je kaos.

Ovo ljeto je narudzba poslana 29.06, obradjena je 12.07 a uredaj je stigao 16.07. Iako doduse mora se priznat da nije bio na lageru tako da.

Sve u svemu lose.

 Pa to je super, ja sam skrinju cekao ravno 2mj. da mi dodje do ulaznih vrata, od 7mj do 9mj, tj. dosla mi je sad prije malo vise od 3tj.. ne moram nit govorit da sam prvo narucio jednu, cekao mj. dana da vele da nemaju na stanju (a imali su i rekli su mi), narucio drugu (ista cijena) a na vrata je dosla ova PRVA koju sam narucio

11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
hahhaajaads kaže...
Tehpowa kaže...

Isti vrag, GT5pro narucen prosli petak za sebe ali eto stavljeno je pouzece pa je malo manji problem.

Pisu ljudi da su ih preuzeli Slovenci te da su radili inventar plus neki novi sustav naplate/pracenja pa je kaos.

Ovo ljeto je narudzba poslana 29.06, obradjena je 12.07 a uredaj je stigao 16.07. Iako doduse mora se priznat da nije bio na lageru tako da.

Sve u svemu lose.

 Pa to je super, ja sam skrinju cekao ravno 2mj. da mi dodje do ulaznih vrata, od 7mj do 9mj, tj. dosla mi je sad prije malo vise od 3tj.. ne moram nit govorit da sam prvo narucio jednu, cekao mj. dana da vele da nemaju na stanju (a imali su i rekli su mi), narucio drugu (ista cijena) a na vrata je dosla ova PRVA koju sam narucio

 Evo taman došao mail da je narudžba zaprimljena i poslana u skladište na isporuku.

Ali već je naručen drugi s Instara tako da ovoga vraćamo.

Iako realno ništa mi ne garantira ni ovaj mail da bi ovaj prvi došao relativno brzo.

11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Tehpowa kaže...
hahhaajaads kaže...
Tehpowa kaže...

Isti vrag, GT5pro narucen prosli petak za sebe ali eto stavljeno je pouzece pa je malo manji problem.

Pisu ljudi da su ih preuzeli Slovenci te da su radili inventar plus neki novi sustav naplate/pracenja pa je kaos.

Ovo ljeto je narudzba poslana 29.06, obradjena je 12.07 a uredaj je stigao 16.07. Iako doduse mora se priznat da nije bio na lageru tako da.

Sve u svemu lose.

 Pa to je super, ja sam skrinju cekao ravno 2mj. da mi dodje do ulaznih vrata, od 7mj do 9mj, tj. dosla mi je sad prije malo vise od 3tj.. ne moram nit govorit da sam prvo narucio jednu, cekao mj. dana da vele da nemaju na stanju (a imali su i rekli su mi), narucio drugu (ista cijena) a na vrata je dosla ova PRVA koju sam narucio

 Evo taman došao mail da je narudžba zaprimljena i poslana u skladište na isporuku.

Ali već je naručen drugi s Instara tako da ovoga vraćamo.

Iako realno ništa mi ne garantira ni ovaj mail da bi ovaj prvi došao relativno brzo.

Ne garantira, jer ja sam dobio taj isti mail nakon par dana

13 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
@Tehpowa To je i meni bio plan ali nisam se usudio. Ajd baš javi kako je prošlo vraćanje.
14 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
Tehpowa kaže...
hahhaajaads kaže...
Tehpowa kaže...

Isti vrag, GT5pro narucen prosli petak za sebe ali eto stavljeno je pouzece pa je malo manji problem.

Pisu ljudi da su ih preuzeli Slovenci te da su radili inventar plus neki novi sustav naplate/pracenja pa je kaos.

Ovo ljeto je narudzba poslana 29.06, obradjena je 12.07 a uredaj je stigao 16.07. Iako doduse mora se priznat da nije bio na lageru tako da.

Sve u svemu lose.

 Pa to je super, ja sam skrinju cekao ravno 2mj. da mi dodje do ulaznih vrata, od 7mj do 9mj, tj. dosla mi je sad prije malo vise od 3tj.. ne moram nit govorit da sam prvo narucio jednu, cekao mj. dana da vele da nemaju na stanju (a imali su i rekli su mi), narucio drugu (ista cijena) a na vrata je dosla ova PRVA koju sam narucio

 Evo taman došao mail da je narudžba zaprimljena i poslana u skladište na isporuku.

Ali već je naručen drugi s Instara tako da ovoga vraćamo.

Iako realno ništa mi ne garantira ni ovaj mail da bi ovaj prvi došao relativno brzo.

 isto, možda netko čita forum XD

13 godina
offline
Sancta Domenica - Iskustva

Meni je stigao maloprije taj mail, ali mi je ranije danas stigao mail od GLS-a da je pripremljen paket ali koliko vidim po trackingu nije ga GLS još preuzeo. A treba mi isto za vikend. Totalno razočaranje.

 

EDIT: naručio sam u utorak ujutro i platio karticom očekujući da će do vikenda bez problema doći.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2024 21:43 (display name ivo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
I meni stigao mail citiram


Zahvaljujemo na vašoj narudžbi koja  je zaprimljena i poslana na pripremu u skladište.

Ali ništa od GLS-a
A ja sam platio karticom još prosli cetvrtak 19.09. oko 16:00 popodne a neki se bune za utorak 😃
SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sancta Domenica - Iskustva
display name ivo kaže...
@Tehpowa To je i meni bio plan ali nisam se usudio. Ajd baš javi kako je prošlo vraćanje.

 Poslan je njima mail za otkazivanje narudžbe i odgovor je bio da ne mogu stornirat i da kad dodje dostava da odbijem paket pa ce vratit novce.

Kako je pouzece nema problema.



A s obzirom da smo svi dobili isti mail cini se da su opalili mass email da je predano u skladiste da se ekipa smiri :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2024 22:52 (Tehpowa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice