Iphone orginal vs iphone kopija

poruka: 178
|
čitano: 215.680
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
vlado0550 kaže...
H4X0R_Bug kaže...

Ubjedjuju me na poslu da su kupili neke kopije iPhone-a i da ima iOS i da se konektuju na app store i skidaju aplikacije, dali tako nesto postoji?

 

Ne.

Jel ovo sigurno, ako ima jos neko da bi potvrdio, posto su oni ubjedjeni da se konoktuju na app store, preko itunes!?

Nije moguce da kupuju aplikacije preko iTunes-a zato sto - 1. Kopija iPhone-a ne radi na iOS-u i ne moze se spojiti na iTunes i skidati aplikacije jer i kad bi ih skinuo ne bi bile kompatabilne tj. ne bi mogao nista s njima napraviti 2. Kopija iPhonea najcesce radi na Java programskom jeziku i na njega mozes skidati samo Java programe i igrice kao i na starim mobitelima , a ne aplikacije za iPhone tako da mislim da te malo podj.bavaju..

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 10:53 (nix0).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
nix0 kaže...
vlado0550 kaže...
H4X0R_Bug kaže...

Ubjedjuju me na poslu da su kupili neke kopije iPhone-a i da ima iOS i da se konektuju na app store i skidaju aplikacije, dali tako nesto postoji?

 

Ne.

Jel ovo sigurno, ako ima jos neko da bi potvrdio, posto su oni ubjedjeni da se konoktuju na app store, preko itunes!?

Nije moguce da kupuju aplikacije preko iTunes-a zato sto - 1. Kopija iPhone-a ne radi na iOS-u i ne moze se spojiti na iTunes i skidati aplikacije jer i kad bi ih skinuo ne bi bile kompatabilne tj. ne bi mogao nista s njima napraviti 2. Kopija iPhonea najcesce radi na Java programskom jeziku i na njega mozes skidati samo Java programe i igrice kao i na starim mobitelima , a ne aplikacije za iPhone tako da mislim da te malo podj.bavaju..

 Ne podjebavaju, nego su ubjedjeni da je neka ko "extra" kopija i da je na nju instaliran iOS i nemogu nikako da ih razuvjerim!?

15 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Sta ces ih razuvjeravati, boli te briga...Ti koji kupuju te kopije pate od kompleksa raznih vrsta, njima je bitno samo da pokazu u drustvu da imaju iphone...Mislis da ce on priznati da je puko pare na sranje...hoce kako nece.

Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Ne moze da se konektuje na Itunes sa tim softwerom jer to nije iOS. U najboljim slucajevima kopija, gore je neki android, ali ne znam da li toga uopce ima kod nas. To ti je isto ko da se routerom ides spajati na visokonaponsku mrezu, umajesto telefonski kabel??? Jednostavno nije moguce!!! 

daniel
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

e ljudine??! imam i ja slicno pitanje...Danas sam kao trebala kupiti jedan polovni iphone 4s za 2300 i odem ja tamo nema garanciju racun mi pokazo ali nikako nece potvrditi to da kupujem mob.....i sad garantira da nije ukraden ono nezz i zacudila sam se da je iphone tak mali ?? a nekako kad idem zvat cudne su tipke moze li i netko otprilike rec koliko je iphone u ruci???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
lakyboo kaže...

Danas sam kao trebala kupiti jedan polovni iphone 4s za 2300  i

 

zacudila sam se da je iphone tak mali ?? 

 

moze li i netko otprilike rec koliko je iphone u ruci???

 

Manji je od prosječnog penisa, to bi ti moglo najlakše dočarati.

 

 

Yaaay, tri godine gubljenja vremena ovdje.
11 godina
protjeran
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

bas ti hvala{#}

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Pogledaj si na youtubu kak izgleda sam iphone i njegov iOS i usporedi sa tim kojeg si vidla. Eto najlakše rješenje...

Maurer
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Pa jel mu steka jako kada tipkas po njemu ?

1.Na racunu mora pisati gdje je kupljen i mora pisati IMEI na racunu, ako pise, otiđes u postavke i ako se slazu brojevi, original je.

2. Probaj skinuti zadnji poklopac, ako se skine kao i kod svakog mobitela, onda je fejk, jer kod originala su ti 2 mala serafica kod donjeg zvucnika, a posto i kopije znaju imat te serafice, kopije imaju obicne krizne serafice, dok original iphone ima serafice koji nalikuju na zvijezdicu...

3.Kopija je inace jako lagana, dok je original bas tezak...

4.Ne mora znaciti da je ukraden ako nema garanciju, a ima racun. 

5.evo ti link, pa dobro zapamti karakteristike originala i kopije:

(̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2013 17:56 (Karlovac_047).
 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija

nisam vidjela youtube jer se moze izbrisati youtube?

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 15:28 (lakyboo).
11 godina
protjeran
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

tnx kad sam probala zvat podloga je bila bijele boje a otisla sam do frenda koji je kupio jedan iz vipa crni i ioje veci i tezi tako da cu  morati i ja kupovati u ducanima ne online -.-...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

eo ovako.. imam iPhone 5 kopiju.. dual sim..  marka je neka ''CKCOM''  i zaboravia san sifru od ekrana (lockscreen password) jel mogu ikako to probit,otkljucat?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

ZNA LI ITKO GDJE MOGU KUPITI IPHONE ORGILNAL PUNJAC I KOLIKO BI KOSTALO?

 
0 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Neki lik narucio Ajfon 5 S iz Kine,i na njemacoj carini normalno raspakirali i pregledavaju...cura carinica ,odjednom noktom zakaci nesto u gornjem desnom uglu i vidi cuda!!!,izvuce antenu svojih 12 cm..popadali smo od smijeha kad smo to vidjeli...{#}

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Itunes ne prepoznaje iphone a imei se ne moze provjeriti na stranici gdje se gleda garancija telefona.:( Bojim se da nije kopija

Nađa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
NadjaC kaže...

Itunes ne prepoznaje iphone a imei se ne moze provjeriti na stranici gdje se gleda garancija telefona.:( Bojim se da nije kopija

 Koji iPhone je u pitanju?

11 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Daj to sve objasni malo bolje. Gdje si kupila? Koji model? Poslikaj mob, odi u postavke/opcenito/opis i vidi tamo sto pise, kak mobitel radi?  Moras malo bolje objasniti problem da ti se moze pomoci....

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 19:24 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Kupljen u radnji ,sve radi normalno do sad ,evo itunes ga je prepoznao cak iclod pokazuje zauzeti prostor,samo nece da pokaze do kad vazi garancija trazi mi datum kupnje.Danas je kupljen ali ne prihvata.xs je 

Nađa
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 20:51 (NadjaC).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
NadjaC kaže...

Kupljen u radnji ,sve radi normalno do sad ,evo itunes ga je prepoznao cak iclod pokazuje zauzeti prostor,samo nece da pokaze do kad vazi garancija trazi mi datum kupnje.Danas je kupljen ali ne prihvata.xs je 

 Ovdje upisi IMEI I sve će ti pisat. 

https://checkcoverage.apple.com/hr/hr/

5 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Tu i ukucavam,nece

 

 

Apple vas ne može informirati o kvalificiranosti za servis. Prijavite se pomoću Apple ID-a i navedite datum kupnje proizvoda da bismo vas mogli informirati o jamstvenom pokriću za podršku.

Nađa
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Pričekaj dan dva, garancija na mobitel kreće kad se aktivira, ne nužno od dana kupnje, on će ti javiti approx do kad traje garancija ali ja ti mogu sad odmah reci da je godinu dana ona Apple world wide garancija a dalje ovisi gdje je uređaj kupljen
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Danas je aktiviran 

Nađa
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Zanima me samo da li je original jer ga tu ne prepoznaje.Ima li jos neki nacin da se sazna

 

Nađa
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
FiCoO kaže...
Pričekaj dan dva, garancija na mobitel kreće kad se aktivira, ne nužno od dana kupnje, on će ti javiti approx do kad traje garancija ali ja ti mogu sad odmah reci da je godinu dana ona Apple world wide garancija a dalje ovisi gdje je uređaj kupljen

 Ja kad sam kupio ženi iPhone 8.

Cim sam ga upalio i aktivirao za 10min i otišao na tu stranicu i odmah mi je pokazalo do kad traje garancija i ostale podatke. 

12 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
NadjaC kaže...

Zanima me samo da li je original jer ga tu ne prepoznaje.Ima li jos neki nacin da se sazna

 

 Aj napiši tu IMEI da provjerim.

Ne kuzim kako ga ne prepoznaje.

 

Ps jesi ti njega uopće AKTIVIRALA.Jel imaš Apple ID i jesi skinula neku aplikaciju s Apple stora na mob??

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.10.2018 22:13 (R36).
13 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Pa ak ti otvori iTunes original je
PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Ti si kupila Iphone ali očito da nije "orginal" nego ti je tipa ovoga : https://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/iphone-swap/255570.aspx

 

Imaš dvije stranice teme pa pročitaj.

 

Jer po tvome IMEI-u ti nemaš garanciju.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Nosila sam u apple radnju,original je juce aktiviran i od Apla godina garancije.Provjerile cike sve

Nađa
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice