Iphone orginal vs iphone kopija

poruka: 178
|
čitano: 215.900
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Da li na ovu kopiju mogu sve aplikacije kao i na original,koja je uopce razlika između kopije i oriđiđi?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
big_guy kaže...

Da li na ovu kopiju mogu sve aplikacije kao i na original,koja je uopce razlika između kopije i oriđiđi?

Razlika ti je samo u softwareu LOL

Galaxy SII I9100 || Don't you dare to read my mind, Because you won't like what you'll find
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 14:34 (Kordy).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Kordy kaže...
big_guy kaže...

Da li na ovu kopiju mogu sve aplikacije kao i na original,koja je uopce razlika između kopije i oriđiđi?

Razlika ti je samo u softwareu LOL

Ne razumijem se u to,a za orig. nemam para...

Da li se isplati to kupit?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
14 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija

Ne, ne, ne, ne i ne.

 

Ne kupuj to ni za živu glavu.

 

Razlika? Pa, iPhone je iPhone, ovo je u rangu dječjih igračaka što dobiješ u žitaricama...

 

EDIT: Predobra fora je što ni na jednoj slici ne pokazuje ekran..tko zna, možda ga ni nema...{#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 14:45 (DamageHigh).
15 godina
odjavljen
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Pa nema ta kopija iOS da bi ti gore mogao stavljati aplikacije koje idu na pravi iPhone... Praktički je ovaj mobitel jedank iPhoneu samo po izgledu...

Galaxy SII I9100 || Don't you dare to read my mind, Because you won't like what you'll find
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.6.2012 14:48 (Kordy).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Kordy kaže...

Pa nema ta kopija iOS da bi ti gore mogao stavljati aplikacije koje idu na pravi iPhone... Praktički je ovaj mobitel jedank iPhoneu samo po izgledu...

A koja je kopija najbolja,koliko sam skužio ima ih više?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ (̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̅b̲̅o̲̅r̲̅o̲̅̅ _̅_̅_̅()ڪے
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Ma ima ih milijun, ali ti je isplativije kupiti jeftini Android kao Huawei Ideos ili Lg Optimus Me nego takvo govno od telefona. Više ćeš se naživcirati nego ga normalno koristiti...
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija


A koja je kopija najbolja,koliko sam skužio ima ih više?

Ostavi se kopija, uzmi si neki jeftiniji android i barem ćeš imati pristup aplikacijama. ili iPhone 3GS na oglasniku.

12 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

ma i 3g je bolji od kopije

maxy
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Đjabe je kupovati tu kopiju kada je software jednak onome od bežičnog telefona.

http://www.omsisimulator.smfnew.com/
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Razmisli zasto nije tip u ovom iz Njuskala oglasu okrenul telefon da se vidi ekran? Zato jer je ekran manji po dimenzijama i po rezi.

Onaj ko puca na neku kopiju nek se prvo zapita za sta ce mu iPhone (ili kopija)?! Ako ga treba da se vidi da ima šatro iPhone, onda nek pita nekog koji od tih kopija najbolji, koji uredno rade sa 2 SIM-a, pa nek si ga onda uzme i to je to. A ako nekom treba SMARTPHONE onda nema kaj razmisljt o kopijama, jer kak je Kordy rekel to nema u sebi iOS i to nije smartphone.

Onaj ko kupuje smartphone (barem velika vecina) traze od moba kompletnu multimedu te brzi i fluidni pristup internetu, kao i mogucnost za razne aplikacije, igre, alate navigaciju i sl. Na kraju krajeva smartphone i sluzi tomu da bude interaktivan i da podrzava sve te mogucnosti koje sam nabrojal, kaj se za kopiju ne moze reci. Ista stvar ko i sa svime: kolko para, tolko muzike... (istina, za iPhone malo vise para, al ko voli...)

daniel
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija

hehh nisam sigurna da li si u pravu  ,ne znam u čemu je problem ali ja sam naišla na više oglasa od oglašivaća i naišla na sličan proizvod,da jako je jeftin ii mami te da ga kupiš ali ovaj put oglašivač je dao video gdje se točno vidi da je mobitel ispravan i novi ,ne kužim zašto bi bilo problema također ovaj oglašivać ima svoju web stranicu gdje prodaje replike mobitela ,jasno da mobiteli poput ovih mogu kasnije biti problem jer se neki ljudi ne znaju njima korisititi pa ih "muče" i nije ni čudo što nekad jednostavno zablokiraju i ljudi odmah misle da je mobitel pravo smeće,ja mislim da i ako kupiš kopiju može biti jednako dobra i kao orginal jedino ako se mobitelom normalno koristiš ,možda griješim ne znam ali provjerit cu baš kakvi su ...{#}

14 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Ti mobiteli su smece, nemas sta isprobavat.
www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
14 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Prije bi uzeo bilo koji dummy phone nego to kinesko smeće

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Ja to fkt ne razumijem. Uzeo bi kopiju mobitela?? Dakle nema ni orig hardware a samim time ni software. DAFUQ U BUYIN BITCH? Daješ 500kn samo da ga okreneš naopačke i staviš na stol dok si u birtiji?? Dobro male droljice vjerojatno nebi ni skužile da je fake. Al nije to sad bitno. Ako si nešto ne možeš priuštiti onda se to ne kupuje. Nemaš za 4s, kupi 3GS valjda imaš hiljadu kuna. Ako baš imaš samo tih 500 uzmi 3Ga. Ako nemaš odi radit, ljeto je skupit ćeš za mjesec dana posla 3hiljade kn da ga je*eš i kupit si 4s. Neki s tim parama na more a neki kupuju mobitele jbg svatko ima svoje veselje iako sad nema boga da bi kupio 4s (kupio sam ga kad je izasao xD) radije s tim parama čekaj iPhone 5.

He who is brave is free.
 
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

nevijerovatno, ali istinito. Postoje kopije koje mogu konkurirat slavnom iphone 4 a za duplo manje novaca. Evo primjera: http://www.chinastore-online.com/gooapple-y5-3g-smart-phone-android-2-3-os-mtk6575-cpu-3-5-inch-screen.html   

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Kako to uopće prođe carinu ako fejk tenisice plijene?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Tom69 kaže...

Kako to uopće prođe carinu ako fejk tenisice plijene?

neznam stvarno koji je najbolji nacin za zajebat carinu(svako nek se snalazi kako zna), al sto se tice uredaja, stvarno me fascinirao. Koristi cak Retina zaslon od pravog iphona,1ghz CPU,512 ram/rom,5mpx HD camera+1.3mpx prednja..........   Solidan mobitel

13 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Mislim da stvarno nije potrebno nekome objasnjavati zasto mu ne treba kopija iphone-a.

Jedino ako je netko seljak sa lancem oko vrata,kutijom Marlboro-a (unutra Filter 160) i koznom jaknom,onda da zaokruzis pricu definitivno mu treba kopija iphone-a.

Kopija zbog toga sto orginal vjerovatno ne bi znao koristit,jer orginal ima hrpu funkcija koje obicnom seljaku ne trebaju.

 

"Nije vazno sto je unutra,vazno je da ima menu kao nokia 3310,i izgleda kao ajfon"

Ovo je samo osvrt na neke postove.

 

 

Sto bi tek on rekao da je ziv.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 22:15 (tadic).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

http://www.chinastore-online.com/gooapple-y5-3g-smart-phone-android-2-3-os-mtk6575-cpu-3-5-inch-screen.html ovu kopiju bih osobno radije uzeo od pravog iphona.Kao prvo zato sto je jeftiniji a kao drugo jer mi je ANDROID bolji OS,a sve karateristike iste,osim naravno sustava koji je 2.3  gingerbread........ :D

 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
DamageHigh kaže...

Ne, ne, ne, ne i ne.

 

Ne kupuj to ni za živu glavu.

 

Razlika? Pa, iPhone je iPhone, ovo je u rangu dječjih igračaka što dobiješ u žitaricama...

 

EDIT: Predobra fora je što ni na jednoj slici ne pokazuje ekran..tko zna, možda ga ni nema...{#}

Mozda kad ga upali pise AJFON,pa je to namjerno izostavio u oglasu.{#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.7.2012 22:08 (tadic).
11 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

iman pitanje

 

dal je ovo orginal ili?

nekako mi je mala cijena ili se tako krecu cijene?

 

i da ne otvaram novu temu,ako kupujen rabljeni iphone 4 ,na sta triba pazit?!

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/apple-iphone-4s-16gb-tmobile-dostava-cijela-rh-oglas-5462891

 

http://www.njuskalo.hr/iphone-4s/apple-iphone-4s-32-64gb-oglas-5423110

cff
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Iphone orginal vs iphone kopija
ovaj prvi sumnjam da je aktivan,a drugi ima 1600 pregleda pa je ziher prodan...
inace vecina oglasivaca koji imaju samo mail nisu baš vjerodostojni
htc desire z vip s garancijom 1100kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
4L4N kaže...

http://www.chinastore-online.com/gooapple-y5-3g-smart-phone-android-2-3-os-mtk6575-cpu-3-5-inch-screen.html  ovu kopiju bih osobno radije uzeo od pravog iphona.Kao prvo zato sto je jeftiniji a kao drugo jer mi je ANDROID bolji OS,a sve karateristike iste,osim naravno sustava koji je 2.3   gingerbread........ :D

  Daj molim te.

 

Gledam video na Youtubeu, štek štek do bola.

Kakve iste karakteristike, o čemu ti?

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
15 godina
online
Iphone orginal vs iphone kopija

zar se o ovom zbilja raspravlja? iso je moj ujak u kinu, i kaze da kad hodas ulicom dođu par kineza i vuku te za rukav, i nemos gamad odgurnut nego te povuku u neku svoju prodavaonicu smeca, i sad oni njemu nudili iphone, kao samo 600 kn, iphone orginal, i on to kupi. dođe on iz kine i meni pokaze kako je jeftino proso, ja pogledam, a ono na kutiji pise, iphone 3gss, kutija napravljena od najtanjeg kartona, sva dodatna oprema izgleda ko da je koristena vec par godina, na mobu pise da je 32 gb, a imo je desetak mb-a i moras stavit karticu ak os vise, al neznam sto ce ti kad nista nemozes stavit na njeg. steka odvratno, takvo stekanje nemozete vidjet na normalnom mobitelu, imo sam najsalbije mobitele ali nisu tako stekali. softver je smece, aplikacije jos vece smece, naravno to uopce nije smartphone, nema tu kupovanja i stavljanja novih aplikacija, imas to sta imas, a nemas zapravo nista osim kalkulatora. napravljen je od neke plastike za koju mislim da bi se rastopila da je ostavis malo na suncu, ekran naravno 3,2" isto najvece smece od ekrana ikad.

a sad svi koji pitate kako prepoznat kopiju i brinete se da vas neko nebi zahebo, kad vi to govno jednom uzemte u ruke i stisnete onaj home button, skuzit cete odma dal je kopija,

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
Random. kaže...
4L4N kaže...

http://www.chinastore-online.com/gooapple-y5-3g-smart-phone-android-2-3-os-mtk6575-cpu-3-5-inch-screen.html  ovu kopiju bih osobno radije uzeo od pravog iphona.Kao prvo zato sto je jeftiniji a kao drugo jer mi je ANDROID bolji OS,a sve karateristike iste,osim naravno sustava koji je 2.3   gingerbread........ :D

  Daj molim te.

 

Gledam video na Youtubeu, štek štek do bola.

Kakve iste karakteristike, o čemu ti?

ocito se ne kuzim koliko i ti sto se tice elektronike, pa mi objasni koliko ghz koristi pravi iphone 4 koliko roma,rama,dali koristi RETINA ekran ili nesto drugo.... itd.... :D   Hvala u naprijed

11 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija

Hmm ok... znači jednostavno dobila sam odgovor jednog oglašivaća takvih kopija... jedna firma koja ih prodaje na veliko kažu "ako ocekujete iphone i iphone funkcije onda nemojte kupovati kopije , ako ocekujete normalan dual sim mobitel sa izgledom iphone onda imate preporuku, sve zavisi od ljudi sta su zamislili, netko ocekiva da za 700kn dobije iphone" eto... toliko o tome pa sad ti odluči ! Moja preporuka-Bolje kupi neki drugi i phone orginal koji sad prodaju jeftinije jer svi žele nove ,barem će raditi kako treba a bit češ zadovoljan kakav god imaš...a ne neki koji je tek izišao i to kopiju  ...nećeš dobro proći! :)

12 godina
neaktivan
offline
Iphone orginal vs iphone kopija

Ubjedjuju me na poslu da su kupili neke kopije iPhone-a i da ima iOS i da se konektuje na app store i skidaju aplikacije, dali tako nesto postoji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
vlado0550 kaže...

Ubjedjuju me na poslu da su kupili neke kopije iPhone-a i da ima iOS i da se konektuje na app store i skidaju aplikacije, dali tako nesto postoji?

 

Ne.
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
12 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone orginal vs iphone kopija
H4X0R_Bug kaže...

Ubjedjuju me na poslu da su kupili neke kopije iPhone-a i da ima iOS i da se konektuju na app store i skidaju aplikacije, dali tako nesto postoji?

 

Ne.

Jel ovo sigurno, ako ima jos neko da bi potvrdio, posto su oni ubjedjeni da se konoktuju na app store, preko itunes!?

Poruka je uređivana zadnji put čet 9.8.2012 10:38 (vlado0550).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice