Ruski ključevi - diskusija

poruka: 218
|
čitano: 38.416
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra, nisi mi odgovorio kolko si igri kupio?
The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Kupim sve što mi se čini zamiljivo. To je oko 10-15 igara godišnje.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Ja zaradjujem preko $1,000 na mjesec preko interneta,od ljudi koji zele nesto a nezele platit tako da ja jeb3m zakon i sve. I sta tebe boli k sta ko radi, gledaj svoj posao

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...
Gogica01 kaže...

PA naravno da bi bili krivi ovi sto su mi prodali key....ne kuzim koji dio ti nije jasan? Ja sam potrosac koji je kupio software (na kojem je btw pisalo GLOBAL, ali i da nije ista stvar), u slucaju da je taj softwer ilegalan ja tuzim onog ko mi je prodo i obracam se podrsci kompanije koja ga je izdala i pokusavam dobit neku pomoc ako je moguca. U slucaju da nije, nastavljam sa tuzbom i trazim refundaciju/naplatu. Tako funkcionira stvarni svijet i cinjenica da je to sve "online i virtualno" ne mijenja zakone.

 

Electronic Arts ima mogućnost ovu sekundu izgasiti tvoj račun s aktiviranim ruskim Battlefieldom, i za to ne treba odgovarati.

Možeš se ti žaliti Electronic Artsu, oni će ti reći da igru možeš kupiti kao fizičku kopiju ili preko Origina, a da sve ostalo nije njihova nadležnost i bili bi u pravu. Svaka igra, fizička i digitalna, ima deklaraciju distributera. Ako nema, to nije legalna kupnja.

Možeš se žaliti ruskom web shopu od kojeg si kupio ključ, ali će se i oni praviti blesavi. Ti možeš u trenu izgubiti igru i novac i ne možeš baš ništa po tom pitanju učiniti.

 

A to kad kažem gašenje cijelog računa, to već godinama provodi Microsoft.

Možeš imati stotine orginala za Xbox i uredno plaćano Gold članstvo. Ako Live registrira jednu piratsku kopiju igre, hardverski će bannati tvoju konzolu zauvijek.

 

 

Opet ti lupetas....kojeg distributera? Algoritma....svijet medija....adm...fu$king konzum ili bilo ko drugi koji mi proda igru?

EA ne treba odgovarat za gasenje mog racuna.....i ja sam ocito pirat iako placam igre.....pa daj m ireci zasto ga nisu ugasili....zasto ja i dalje kad dodjem doma nakon posla upalim bf3 i odigram si 45 minuta za gust.

Spominjes microsoft i piratske igre.....SHVATI DA RUSKA IGRA NIJE PIRATSKA IGRA......a sad jos jednom.....RUSKA IGRA NIJE PIRATSKA IGRA......pa to ponovi jos par puta jer ocito ne shvacas taj dio. I ne zelim ispast troll ali je rijec o pc keyovima pa ne shvacam potrebu spominjanja microsofta i konzola. Ali mi je drago da branis microsoft.....njima bas trebaju zastitinici jer jadnici ne bi znali sta ce inace :)

13 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
skank666 kaže...

kakva sad bozja aktivacija preko ruskog IP? 

Evo ti sa topica "Igre i accounti u igrama" - CD Keyevi jeftino:

 

 

 

 

CoD: Modern Warfare 3 (EU) - 275kn


 CoD: Modern Warfare 3 (Russian) - 130kn

 

Evo što je javio jedan kupac:

 

Svaka čast, MW3 se skinuo preko noći i danas sam ga testirao sve radi bez problema, a BF3 je u fazi skidanja.
btw. za MW3 mi nije bilo potrebno skidati Eng. language pack, samo treba u Steamu pod opcijama igre prebacit jezik sa rukskon na eng. i sve radi na eng.


- treba stavljati engleski jezik tako da se skine language pack i stavi u dirketorij (text+voice - 4.8GB ili samo text - 1.2GB)

- regijski ograničen na Rusiju ali se može aktivirati u svakoj zemlji pomoću RU IP-a.

 

Do sada koliko ja znam Steam nije banao igre/accounte koje su aktivirane pomoću drugog IP-a, VPN-a. Možete pitati one koju su kupovali Black Ops Ruski. Pošto sam ja uvijek na oprezu preporučam da si napravite novi Steam account.

 

1. Najjednostavnija metoda

Prilikom kupnje možete dati svoj username i password za steam te isključite safe guard. Čovjek od kojeg kupujem unese key u vaš Steam account i aktviira ga, kada je to gotovo ja vam javim da je aktivirano te si promjenite lozinku kako netko od nas nebi imao više pristup vašem accountu. Nakon toga se prijavljujete u svoj Steam account, skidate igru i možete igrati. 

2. Dobijete key te si sami aktivirate (možete sami potražiti za upute ili vam ih ja dam)

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 11:10 (Volos).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija

Koliko sam skužio, Zavvi ima uvjerljivo najniže cijene od svih britanskih web shopova. Naručivao sam s brojnih drugih, ali za njih nisam našao nikakve dojmove kupaca po domaćim forumima. Je li naručivao tko? Koliko iznosi poštarina (koja u narudžbi nije navedena, pretpostavljam da je pišu tek kasnije)? Koliko se čeka igra?

 

http://www.zavvi.com/

 

 

ovo je tvoj citat iz ove teme http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/iskustva-trgovinom-zavvi/86048.aspx  kako sad to? kad se radi o tvom novcaniku onda je ok ustedjet a kad se radi o tudjem onda ne..

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija

mislim da ovo govorim u ime svih s ruskim kljucem : nikakve aktivacije preko nekog tamo ŽNJ IP-a nije bilo, dobili kljuc na mail ukucali u origin i origin je skinuo igru i instalirao.. :/

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Ruski ključevi - diskusija

Cek sada meni nista nije jasno!

Pa otkuda sada to da su Ruski kljucevi piratski?

Posto nemam bas puno pojma o tome,probati cu laicki objasniti!

Ako netko napravi igru,odluci je prodavati SVIMA(pa tako i Rusima) i proizvodac kaze da je cjena igre recimo 100KN i to je tocka,toliko on dobija,jer toliko zeli!

Porezi,prirezi,PDV,ŽNjP,KRET....bla,bla-sva ka drzava uzme svoje,prodavac,prekupac-nakupac...bla,bla-uzme svoje i igra recimo kod nas sada vrijedi 10 000KN(Živjela nam vlada!)....

Ako Rusija nema PDV,"ŽNjP"...ili je kod njih manji,pa je igra 120KN kod njih,ja kao kupac kupujem gdje je jeftinije i time stetim nasu drzavu,jer Kune idu drugome,a ne nama

(Živjela nam vlada)!

 

Gdje je tu piratstvo?Proizvodac dobija svojih 100KN,ovako ili onako!

Svatko tko zeli kupovati "10 000KN" "made in Croatia""Orginale"-samo napred,ne sekira to mene!

A to sto ja ostavim sebi par Kuna vise,boli ona stvar onoga kojega to sekira!

 

HAUGH!{#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

 

lol ... koji trol thread

 

.. dajte prestanite moralizirat

koliko ja znam Hrvatska nema regulirane zakone o recimo digitalnom obliku prodaje, ne naplacuje se porez a svi ovi koji su krenuli drvljem i kamenjem na nekoga ko je kupio igru za regiju kojoj ne pripada neka se zapitaju gdje zive ..... vrlo je malo software-a lokalizirano za Hrvatsku jer smo premali i nebitni za globalno trziste

 

...ja sam bf3 npr. kupio preko origina .... tj. "legalnim" nacinom .... kako je to bio prerelease nisam mogao poceti igrati dok nije pocela sluzbena prodaja u drzavi iz koje sam kupio ... no .... hrvatske nema na listi drzava (iako je postojala Antartica??????) ... pa je moja igra spadala pod zakonsku regulativu UK i EU ... iako Hrvatska tehnicki ne pripada ni jednoj ni drugoj opciji. ..recimo steam ima cjene za EU 50€ dok je isti proizvod za USA trziste 50$  .... zasto mi iz Hrvatske moramo placati najvisu cijenu dok recimo europske drzave izvan EU cesto imaju nize cijene ... recimo Ukraina koja je politicki i regionalno u Europi

 

stoga.....dok god Hrvatske nema regulirane zakone ne vidim problem kupnje igre za recimo rusko trzite ... zabrana prodaje izvan Rusije podlijeze zakonima rusije i oni ne vrijede na podrucju Hrvatske stoge jedini ko ovdje krsi zakon je prodavac iz Rusije

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 11:33 (generic9974).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...
Gogica01 kaže...

PA naravno da bi bili krivi ovi sto su mi prodali key....ne kuzim koji dio ti nije jasan? Ja sam potrosac koji je kupio software (na kojem je btw pisalo GLOBAL, ali i da nije ista stvar), u slucaju da je taj softwer ilegalan ja tuzim onog ko mi je prodo i obracam se podrsci kompanije koja ga je izdala i pokusavam dobit neku pomoc ako je moguca. U slucaju da nije, nastavljam sa tuzbom i trazim refundaciju/naplatu. Tako funkcionira stvarni svijet i cinjenica da je to sve "online i virtualno" ne mijenja zakone.

 

Electronic Arts ima mogućnost ovu sekundu izgasiti tvoj račun s aktiviranim ruskim Battlefieldom, i za to ne treba odgovarati.

Možeš se ti žaliti Electronic Artsu, oni će ti reći da igru možeš kupiti kao fizičku kopiju ili preko Origina, a da sve ostalo nije njihova nadležnost i bili bi u pravu. Svaka igra, fizička i digitalna, ima deklaraciju distributera. Ako nema, to nije legalna kupnja.

Možeš se žaliti ruskom web shopu od kojeg si kupio ključ, ali će se i oni praviti blesavi. Ti možeš u trenu izgubiti igru i novac i ne možeš baš ništa po tom pitanju učiniti.

 

A to kad kažem gašenje cijelog računa, to već godinama provodi Microsoft.

Možeš imati stotine orginala za Xbox i uredno plaćano Gold članstvo. Ako Live registrira jednu piratsku kopiju igre, hardverski će bannati tvoju konzolu zauvijek.

 

Nije istina, pitao sam ljude na EA Chatu je li istina da ce se banati accountovi sa ruskim kljucevima i rekli su da to nije istina. Dakle, EA ne uzima kupnju ključeva koji nisu namijenjeni tvom trzistu kao djelo koje treba sankcionirati. Ako EA niti nasa RH ne drze to kao prekrsajno djelo, onda mozemo raditi s tim kljucevima sto god zelimo. Na stranu vase visoke moralne i eticke vrijednosti Danny, Deus i Sinatra, ali dok god nije propisano nikakvim sankcijama sa strane drzave ili u ovom slucaju Electronic Artsa, ljudi ce ih kupovati i u tome nema nista lose.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Blago tebi Sinatra kad si mozes priustit. Vidis ja sa svojim minimalcem i brdom rezija to ne mogu i zato gledam da mi je sto jeftinije. Volim se poigrat ali isto tako ne zelim da mi je trbuh prazan zbog igre. Dali bi onda bilo bolje za proizvodaca da piratiziram ili da pak kupujem rabljeni acc kao sto je netko rekao. No u svakom slucaju da je omjer cijene realan sa omjerom placa u hr vise bi se kupovali 'orginali' kako ih ti nazivas.

A posto si ti tako eticki i moralno nastrojen onda te pozivam da poklonis neku od tog brda igri koje posjedujes nekome tko si ne moze priustiti (ne meni, ja cu kupit rusku vjerovatno) jer sigurno ih ima preko nekoliko koje ne igras vise.
The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
skank666 kaže...

 

ovo je tvoj citat iz ove teme http://www.bug.hr/forum/topic/igre-opcenito/iskustva-trgovinom-zavvi/86048.aspx  kako sad to? kad se radi o tvom novcaniku onda je ok ustedjet a kad se radi o tudjem onda ne..

 

 

Moje naručene igre prolaze kroz hrvatsku carinu i oni će naplatiti porez ako ustanove da je to potrebno. Tj. moje igre su prijavljene. Ilegalna kupnja ključeva nije.

 

Milka30 kaže...

Cek sada meni nista nije jasno!

Pa otkuda sada to da su Ruski kljucevi piratski?

Posto nemam bas puno pojma o tome,probati cu laicki objasniti!

Ako netko napravi igru,odluci je prodavati SVIMA(pa tako i Rusima) i proizvodac kaze da je cjena igre recimo 100KN i to je tocka,toliko on dobija,jer toliko zeli!

 

Zato što se fizičke kopije ne smiju prodavati izvan Rusije. Ono što te trgovine rade je to da otvaraju fizičke kopije i šalju ključeve kupcima na mail. Ilegalan posao koji se treba sankcionirati svim dostupnim sredstvima.

 

15 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Sinatra, daj si nađi pametnijeg posla od ključeva i osuđivanja ljudi zbog takvih banalnih stvari. Mislim stvarno, ovo je pretjerivanje sada.

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

 

BTW ..... nedavno je EA imao nagradnu igru u kojoj su sudjelovali svi koji su igrali u naknadno odredjenom periodu...npr..... svi koji su igrali prosli vikend ulaze u bubanj ..... naravno sitnim slovima je pisalo da to vrijedi za drzave sa popisa (iako je bila i UK mi iz hrvatske nismo imali pravo na nagrade ... iako su uredno prihvatili moju kreditnu karticu i naplatili mi po uvjetima UK koja je ucestvovala u nagradnoj igri) ...

 

znaci kad su mi prodavali po najskupljoj opciji nije bilo bitno od kuda sam ali kad nesto trebam dobit onda na to nemam pravo ....

 

..druga stvar vezana za aktivaciju igre .... kako je "sluzbeni" izlazak igre bio u rasponu od 25.-og za neke drzave, drugi su morali cekati 28.-i .... sluzbena objava i stav EA oko ranije aktivacije preko VPN-a druge regije nije bio problem ... jer koristenje VPN-a i proxy-a npr. iz Rusije nije lazna promjena identiteta kako je navedeno nego zakonski dozvoljena opcija .... danas mozes zivjeti u hrvatskoj i raditi za kompaniju koja je u rusiji .... spajat ces se preko VPN-a i ako ides na internet imat ces Ruski IP (druga stvar je sto ljudi brkaju promjenu IP-a kao nesto nezakonito jer se moze koristiti za nezakonite radnje ... ista stvar bi bila kad bi rekao da je koristenje bijelog golfa nezakonito zato jer se cesto koristi u pljacki banaka )

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...

 

Moje naručene igre prolaze kroz hrvatsku carinu i oni će naplatiti porez ako ustanove da je to potrebno. Tj. moje igre su prijavljene. Ilegalna kupnja ključeva nije.

 

 

 

ja kupujem igre samo putem digitalnog downloada zato jer je to ekološki prihvatljivije .. tvoj način je s moralne strane upitan sa stajalista ekološki osviještenih osoba jer postoji opcija kojom neće izrada tvoje fizičke kopije sutra nekom dijetetu uskratiti pravo na zdraviji život!!!!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Ajde Sinatra, sta si se stiso!? Pokloni nekome tko si nemoze niti rusku priustit, smanjit ces postotak piratizacije. Ajde postenjacino jedna, da te vidimo!

Neces, jer nemas..a i ako imas vjerovatno si prevelik skrtac da bi nesto takvo ucinio.
The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Ja nisam dobrotvorna ustanova i poklanjanje nije isto što i poštenje. Ja sam dvoje novce zaradio, potrošio i imam čist obraz.

 
1 4 hvala 0
13 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sale_ds kaže...
Blago tebi Sinatra kad si mozes priustit. Vidis ja sa svojim minimalcem i brdom rezija to ne mogu i zato gledam da mi je sto jeftinije. Volim se poigrat ali isto tako ne zelim da mi je trbuh prazan zbog igre. Dali bi onda bilo bolje za proizvodaca da piratiziram ili da pak kupujem rabljeni acc kao sto je netko rekao. No u svakom slucaju da je omjer cijene realan sa omjerom placa u hr vise bi se kupovali 'orginali' kako ih ti nazivas.

A posto si ti tako eticki i moralno nastrojen onda te pozivam da poklonis neku od tog brda igri koje posjedujes nekome tko si ne moze priustiti (ne meni, ja cu kupit rusku vjerovatno) jer sigurno ih ima preko nekoliko koje ne igras vise.

Kad si nešto od luksuza ne možeš priuštiti, onda si to jednostavno ne priuštiš, luksuz je luksuz... volio bih i ja jesti kavijar svaki dan, al jebiga nemogu, kad platim osnovne životne potrebe i poneku igru i ostale vidove zabave, ne ostane mi za taj kavijar...

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.11.2011 13:24 (Volos).
15 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija

Ali ako bi mogao kupiti kavijar po znatno nizoj cijeni ne krseci nijedan zakon, bi li ga kupio?

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
I ja sam svoje zaradio i kupio ruske kljuceve i imam cist obraz. Naspram jednog mog kolege koji me pitao da mu dam bf na sto sam ja rekao da kaj hoce..da mu svoj dam! Naravno mislio je na piratsku igru pa sam mu lijepo savjetovao da kupi rusku jer kosta 140kn. Naravno, njegov odgovor je bio da on ne kupuje igre na sto sam mu ja rekao se onda ne cudi sto sve manje igri izlazi za pc.

Vidis razliku?! Takvi su problem drustva, takvi koji nece da ni kune za igru i time podrzat developere, a ne mi koji cemo izdvojit koliko realno mozemo pa barem kolko tolko podrzat devove.

Stavi se u poziciju da zaradujes minimalac, a k tome jos i sam zivis. Razmisli malo o cemu pricas..
Dali uopce znas koliki je minimalac kod nas u drzavi?
The best way to be boring is to leave nothing out.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sale_ds kaže...
Stavi se u poziciju da zaradujes minimalac, a k tome jos i sam zivis. Razmisli malo o cemu pricas..
Dali uopce znas koliki je minimalac kod nas u drzavi?

To je inače loš argument. Igre nisu potreba već luksuz, da se radi o kruhu/vodi/grijanju onda već da.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IN RL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sale_ds kaže...
Dali uopce znas koliki je minimalac kod nas u drzavi?

 

2800 kuna


To je relativno visoko s obzirom na minimalac prije nekoliko godina.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...

Ja nisam dobrotvorna ustanova i poklanjanje nije isto što i poštenje. Ja sam dvoje novce zaradio, potrošio i imam čist obraz.

 

...pitam se samo koliko si ih "pošteno" zaradio ... jer ako si zaposlen teško da bi tvoj poslodavac nazvao poštenim tvoj cijelodnevni boravak na forumu u radno vrijeme

 

(sad sam nemoj prodavat pricu da si sam svoj gazda jer u tom slucaju ne bi trosio vrijeme na besmisleno lamentiranje)

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...
Sale_ds kaže...
Dali uopce znas koliki je minimalac kod nas u drzavi?

 

2800 kuna


To je relativno visoko s obzirom na minimalac prije nekoliko godina.

 

Tebe treba polit benzinom i uzgat.

13 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...
Gogica01 kaže...

PA naravno da bi bili krivi ovi sto su mi prodali key....ne kuzim koji dio ti nije jasan? Ja sam potrosac koji je kupio software (na kojem je btw pisalo GLOBAL, ali i da nije ista stvar), u slucaju da je taj softwer ilegalan ja tuzim onog ko mi je prodo i obracam se podrsci kompanije koja ga je izdala i pokusavam dobit neku pomoc ako je moguca. U slucaju da nije, nastavljam sa tuzbom i trazim refundaciju/naplatu. Tako funkcionira stvarni svijet i cinjenica da je to sve "online i virtualno" ne mijenja zakone.

 

Electronic Arts ima mogućnost ovu sekundu izgasiti tvoj račun s aktiviranim ruskim Battlefieldom, i za to ne treba odgovarati.

Možeš se ti žaliti Electronic Artsu, oni će ti reći da igru možeš kupiti kao fizičku kopiju ili preko Origina, a da sve ostalo nije njihova nadležnost i bili bi u pravu. Svaka igra, fizička i digitalna, ima deklaraciju distributera. Ako nema, to nije legalna kupnja.

Možeš se žaliti ruskom web shopu od kojeg si kupio ključ, ali će se i oni praviti blesavi. Ti možeš u trenu izgubiti igru i novac i ne možeš baš ništa po tom pitanju učiniti.

 

A to kad kažem gašenje cijelog računa, to već godinama provodi Microsoft.

Možeš imati stotine orginala za Xbox i uredno plaćano Gold članstvo. Ako Live registrira jednu piratsku kopiju igre, hardverski će bannati tvoju konzolu zauvijek.

 

EA ionako ukida račune kad im puhne, sa ili bez ruskih igara, i opet se možeš na glavu nasaditi, tako da ti je svejedno.

http://key-storm.com/ But, you won't find love in a, won't find love in a hole. It takes more than fucking someone to keep yourself warm.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Sinatra kaže...

Moje naručene igre prolaze kroz hrvatsku carinu i oni će naplatiti porez ako ustanove da je to potrebno. Tj. moje igre su prijavljene. Ilegalna kupnja ključeva nije.

ne radi se o carini i pdv-u nego o cijeni koju si platio a trebao si platiti onu cijenu koja je definirana za hrvatsko trziste.... jesi li im uplatio ostatak love? jesi li iskoristio drugo jeftinije trziste za svoju korist i time si ustedio da imas narednih 10-ak dana za kruh?

 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
16 godina
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija

Skank, ne postoji definirana cijena za hrvatsko tržište. Postoje cijene definirane za Europu, pa posebno za Rusiju, posebno za SAD, posebno za Kinu, posebno za Indiju. Hrvatska spada pod Europu i verzija je ista.

 

To što naši distributeri nabiju cijene do neba nema veze s određenom cijenom za hr tržište. GMC ti je primjer da se igre mogu prodavati po približno istim cijenama kao u Engleskoj primjerice. Samo treba htjeti.

Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
13 godina
neaktivan
offline
Ruski ključevi - diskusija
Ne hranite trolla
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija
Danny_HR kaže...

1) Skank, ne postoji definirana cijena za hrvatsko tržište. Postoje cijene definirane za Europu, pa posebno za Rusiju, posebno za SAD, posebno za Kinu, posebno za Indiju. Hrvatska spada pod Europu i verzija je ista.

 

2) To što naši distributeri nabiju cijene do neba nema veze s određenom cijenom za hr tržište. GMC ti je primjer da se igre mogu prodavati po približno istim cijenama kao u Engleskoj primjerice. Samo treba htjeti.

1) Može li itko onda objasniti kako su cijene u VB posebno definirane, jer ne bih za njih rekao da su povlaštene (u smislu slabije kupovne moći ili čega već).

 

2) Da, uz popust preko BUGa za prednarudžbe.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IN RL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Ruski ključevi - diskusija

znam da ne postoji bit je u tome da i on zeli ustedjet a tu kenja okolo drugima sto pokusavaju isto... samo malo vise ustedjet a i to je upitno. na steamu i u hrv su iste cijene a u eng. nize (bar koliko sam vidio po onim nekim linkovima)... kako sad to?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice