Preporuka igara za vaše računalo izdvojena tema

poruka: 5.253
|
čitano: 730.667
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

kaj bas nista tak malo realnijeg..??
ima mozda za ps2 pa da prek emulatora igram al to nemrem nac uspio sam sam nac neki fight night round 2 al nis drugo..
kaj niti jedna disciplina od tih neradi pc game..?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Xtr Zodiac kaže...

Kompjuter pod Moj PC!

Koje igre i koje godište? Shooters/racing/action.

Tnx{#}

MOH Allied Assault + Spearhead + Breaktrough , COD 1 & 2 , Return to Castle Wolfenstein , NFS Hot Pursuit 2 , NFS Underground , Max Payne 1 & 2 , Heroes III , Robin Hood:Legend Of Sherwood , Commandos 2 & 3 , Worms 3D , Vietcong , Unreal 2 , Hitman 2:Silent Assassin , The Suffering , Battlefield 1942 , Starcraft ...

Music As A Weapon !!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
pozz... ima li preporuka za vožnju autoutrka s stazama i autima iz stvarnosti, a da nije prezahtjevna (dx9, dual core cpu, 4 gb sam, 512mb graficka)? neka igra bude novija od 2007., ili napišite serijal
(znam i sam za nfs)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
pod009 kaže...
pozz... ima li preporuka za vožnju autoutrka s stazama i autima iz stvarnosti, a da nije prezahtjevna (dx9, dual core cpu, 4 gb sam, 512mb graficka)? neka igra bude novija od 2007., ili napišite serijal
(znam i sam za nfs)

rFactor, GTR, doduše neznam koliko su stari, ali isplati se.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Hoće li moći ovaj moj PC potjerat BF3 sve na low, znači AA i ostalo isključeno na 1600x1050? S tim da ću ubacit još 2 GB RAM-a, grafa je OC za 15% i proc. na 3.6 Ghz.

Sticky teme nisu tu bezveze, tu su da vam pomognu. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 21:26 (leobugi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ima li neka dobra fps a da nije cod, moh battlefield..

Minecraft u srcu :) R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
leobugi kaže...

Hoće li moći ovaj moj PC potjerat BF3 sve na low, znači AA i ostalo isključeno na 1600x1050? S tim da ću ubacit još 2 GB RAM-a, grafa je OC za 15% i proc. na 3.6 Ghz.

Trebao bi moći, konfiguracija i nije toliko loša.

luxxxfromhell kaže...

Ima li neka dobra fps a da nije cod, moh battlefield..

Random ispucavanje boljih FPS naslova:

Half Life 1, 2 i epizode, Far Cry, Crysis, Bioshock, RTCW, CS, TF2, FEAR, STALKER, Fallout 3 i NV, Red Orchestra, Borderlands, Metro 2033...

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.5.2012 22:05 (thuglife).
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
pod009 kaže...
pozz... ima li preporuka za vožnju autoutrka s stazama i autima iz stvarnosti, a da nije prezahtjevna (dx9, dual core cpu, 4 gb sam, 512mb graficka)? neka igra bude novija od 2007., ili napišite serijal
(znam i sam za nfs)

Race Driver Grid , Toca Race Driver 3 !

leobugi kaže...

Hoće li moći ovaj moj PC potjerat BF3 sve na low, znači AA i ostalo isključeno na 1600x1050? S tim da ću ubacit još 2 GB RAM-a, grafa je OC za 15% i proc. na 3.6 Ghz.

Moći će bez problema !

luxxxfromhell kaže...

Ima li neka dobra fps a da nije cod, moh battlefield..

Homefront , Operation Flashpoint serijal , Brothers in Arms serijal , Quake 4 , Painkiller , Armed Assault , Prey , Singularty, Bulletstorm , Sniper Ghost Warrior ...

Music As A Weapon !!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
leobugi kaže...

Hoće li moći ovaj moj PC potjerat BF3 sve na low, znači AA i ostalo isključeno na 1600x1050? S tim da ću ubacit još 2 GB RAM-a, grafa je OC za 15% i proc. na 3.6 Ghz.

 

Naravno, hoće i na med/low.

 

Kartica nešto jača od HD5670 1GB.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
donator_bubrega kaže...
leobugi kaže...

Hoće li moći ovaj moj PC potjerat BF3 sve na low, znači AA i ostalo isključeno na 1600x1050? S tim da ću ubacit još 2 GB RAM-a, grafa je OC za 15% i proc. na 3.6 Ghz.

 

Naravno, hoće i na med/low.

 

Kartica nešto jača od HD5670 1GB.

 

 

Je, jača je nekih 30%

Sticky teme nisu tu bezveze, tu su da vam pomognu. :D
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

decki ak ocete fkt dobre igre igrati preporucujem vam serijal resident evil.silent hill,dead space...pa amnesia the dark decent,fahrenheit,neki djelovi lare croft,peter jackson's king kong...nebute pozalili ak probate

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

moze nesto tipa napoleon/empire/medieval total war znaci da ima puno ljudi i otvorena bitka pa se sad gadjamo i slicno i nemojte total war serijal to znam i ja..:D

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Probaj American Conquest serijal , Take Command : 2nd Manassas, Mount & Blade, Stronghold, Anno 1404, Crusaders ...

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Preporuka igara za vaše računalo

U igrama mi je najbitnija atmosfera, pa može nešto tipa Deus Ex, Mass Effect, System Shock 2, Dead Space. Unaprijed hvala, odigrao sam brdo igara i neznam što bih sada prošao.

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ove su meni dobre : Bulletstorm , SWAT 4 , Half-Life 2 + Episode 1 & 2 , Bioshock 1 & 2 , Dead Island , Clive Barker's Jericho , FEAR serijal , Sniper Elite V2 , Resident Evil 4 & 5 , Gears of War , Maafia serijal , Overlord 1 & 2 , Max Payne 2 , devil May Cry 4 , Prototype , prince of Persia serijal ,  ...

Music As A Weapon !!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Stalker, Skyrim, Metro 2033,...

I live! Again!
16 godina
online
Preporuka igara za vaše računalo

Hvala, to su sve odlične igre i sve sam ih igrao :) Znate možda nešto što više spada u space SF, neki cyber svijet i sl.?

Mašta je puno važnija od znanja. Znanje je ograničeno. Mašta okružuje svijet.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Lovac kaže...

Hvala, to su sve odlične igre i sve sam ih igrao :) Znate možda nešto što više spada u space SF, neki cyber svijet i sl.?

Freelancer je dosta dobar.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Bo, evo upravo mi se skida demo Binary Domain na steamu, dzabe je pa baci oko. Nemam pojma kakav je jer se jos skida.

I live! Again!
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Ako nije problem par preporuka fps, rts, igre sa autima nfs sam igrao do carbon dalje nista ne znam {#}

Pentium D 940 3,2ghz

nvidia 8600gt 256 mb

2 gb ram

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
rapid kaže...

Ako nije problem par preporuka fps, rts, igre sa autima nfs sam igrao do carbon dalje nista ne znam {#}

Pentium D 940 3,2ghz

nvidia 8600gt 256 mb

2 gb ram

Half Life 1 i 2 ( i epizode ), RTCW, Prey, Far Cry, Serious Sam i SS TSE, F.E.A.R.

RTSovi: CoH, World in Conflict, Total War, Age of Empire 3, Battle for Middle Earth.

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
rapid kaže...

Ako nije problem par preporuka fps, rts, igre sa autima nfs sam igrao do carbon dalje nista ne znam {#}

Toca Race Driver 3 , Race Driver Grid , Flatout 2 , Burnout Paradise:Ultimate Box , Fuel , Split/Second , Blur ...

Music As A Weapon !!
12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Lovac kaže...

U igrama mi je najbitnija atmosfera, pa može nešto tipa Deus Ex, Mass Effect, System Shock 2, Dead Space. Unaprijed hvala, odigrao sam brdo igara i neznam što bih sada prošao.

Bioshock 1,2, Half Life - episode 1,2, Bulletstorm, Wolfenstein 2009, Return to Castle Wolfenstein, Dead Space 2, FEAR 1,2,3, Silent Hill, Mass Effect 1,2, Far Cry, Call of duty - svi, Deus ex Human Revolution, Prey, Metro 2033, Battlefield - svi, GTA - svi, Crysis - 1, Warhead, 2, Prototype, Dead Island 1,2........

Battlelog: AMDGamer_CRO
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 14:40 (AMD Phenom II X4).
12 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo

Ajde predlozite meni neke pucacine al sam da nije cod...sad skidam homefront i cini mi se da je odlicna igrica...pa tako nesto tog tipa dal ima? I neke dobre utrke? mislim da bi moj pc sve trebo gurat bez beda (1280X1024)...

12 godina
protjeran
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Pucacina,osim cod-ova i bf-a

 

Proc 3.2ghz

Gpu:hd 6970

Ram:4gb?

XxElectroFuckerxX
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
Electricman :) kaže...

Pucacina,osim cod-ova i bf-a

 

Proc 3.2ghz

Gpu:hd 6970

Ram:4gb?

 

Možeš šta te volja igrat.

 

MoH 2010, Crysis 1, Warhead i 2, HL 1&2...

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
13 godina
offline
Re: Preporuka igara za vaše računalo
KrpaZG kaže...

Ajde predlozite meni neke pucacine al sam da nije cod...sad skidam homefront i cini mi se da je odlicna igrica...pa tako nesto tog tipa dal ima? I neke dobre utrke? mislim da bi moj pc sve trebo gurat bez beda (1280X1024)...

Pucacine : Battlefield serijal , Brothers in Arms serijal , FEAR serijal , Medal of Honor serijal , Armed Assault , Operation Flashpoint serijal , Sniper Ghost Warrior , Ghost Recon Advanced Warfighter ...

 

Utrke : Shift 2 , race driver grid , Test drive Unlimited 1 & 2 , Burnout Paradise : Ultimate Box , Flatout 2 , Split/Second , Fuel , Dirt 3 ...

 

Electricman :) kaže...

Pucacina,osim cod-ova i bf-a

 

Proc 3.2ghz

Gpu:hd 6970

Ram:4gb?

Brothers in Arms serijal , FEAR serijal , Medal of Honor serijal , Armed Assault , Operation Flashpoint serijal , Sniper Ghost Warrior , Ghost Recon Advanced Warfighter , Homefront , Singularity , Bulletstorm , ,Duke Nukem Forever , Crysis serijal ...

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Moze li ponovno preporuka za moj laptop...prosli puta ste mi rekli za hitmana.,kada sam ga skinuo nije radio,,,vjerovatno zato sto mi treba nvidia,no nju mi ne podrzava...

 

aniway evo opet moje konfe

laptop mi je acer aspire 5349

Po mogucnosti neka pucacina...

 

Operacijski sustav:Win 7 home premium 64 bit

System manufacturer:acer

System model:Aspire (5349)

Processor:Intel (R) Celeron Cpu B815  1.60 Ghz

Intel HD graphics

2gb DDR3 Memory

320 GB HDD

Chip type : Intel (R) Sandybridge Mobile graphics chipset

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 12:56 (leoo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka igara za vaše računalo

Nije radio zbog integrirke, a i procesor je jako slab, ništa, lijepo traži najbolje ocijenjene igre od 2004-5, pa nadolje, ovo poviše ti se ni ne isplati previše gledati.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka igara za vaše računalo

Ovako moze neka preporuka igrice'

Zanr:Auti,nesto poput gta sa

 

1gb ram

1.83 ghz

256 grafa

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice