Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.204.398
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luxy2501 kaže...
Obi Wan kaže...
Luxy2501 kaže...

Pozz ekipa, prešao sam sa sonya nazad na pc i naravno odmah nastavio sa cb2077. Zanima me ima li tko sličnu konfiguraciju da mi pomogne da fine-tuneam grafičke postavke. Ryzen 5 2600, 16GB DDR4 2666mHz, RTX 2060. Igram na 1080p monitoru. Hvala unaprijed!

kod mene je skoro identicna konfiguracija kao i kod tebe. pitaj sta te zanima

 Primarno koje postavke koristit za optimalan omjer vizualne kvalitete i performansi, htio bih ipak malo više "ljepote" izvući iz igre, nije mi problem popiti i performance hit ako će mi biti ugodno na oči. 

Ujedno, zašto mi se čini kao da je stalno kao blurry slika iako je 1080p i sve je postavljeno? 

sto se postavki tice tu se nisam previse mislio. to je nvidia geforce experience odradio za mene i velika vecina stvari je na max postavkama osim ray-tracing lightning, volumetric cloud quality i improved facial geometry. motion blur i film grain sam iskljucio sam jer to ne voli, vjerojatno bi mogao i lense fair. druga stvar koju ja vazno navesti je moja nezainteresiranost za nekom ljepotom u grafickom smislu ali ono sto vidim meni izgleda fantasticno.

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Prava cura

Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
Luxy2501 kaže...
Obi Wan kaže...
Luxy2501 kaže...

Pozz ekipa, prešao sam sa sonya nazad na pc i naravno odmah nastavio sa cb2077. Zanima me ima li tko sličnu konfiguraciju da mi pomogne da fine-tuneam grafičke postavke. Ryzen 5 2600, 16GB DDR4 2666mHz, RTX 2060. Igram na 1080p monitoru. Hvala unaprijed!

kod mene je skoro identicna konfiguracija kao i kod tebe. pitaj sta te zanima

 Primarno koje postavke koristit za optimalan omjer vizualne kvalitete i performansi, htio bih ipak malo više "ljepote" izvući iz igre, nije mi problem popiti i performance hit ako će mi biti ugodno na oči. 

Ujedno, zašto mi se čini kao da je stalno kao blurry slika iako je 1080p i sve je postavljeno? 

sto se postavki tice tu se nisam previse mislio. to je nvidia geforce experience odradio za mene i velika vecina stvari je na max postavkama osim ray-tracing lightning, volumetric cloud quality i improved facial geometry. motion blur i film grain sam iskljucio sam jer to ne voli, vjerojatno bi mogao i lense fair. druga stvar koju ja vazno navesti je moja nezainteresiranost za nekom ljepotom u grafickom smislu ali ono sto vidim meni izgleda fantasticno.

 Ako nije bed zamolio bih te da mi pojasniš to za geforce experience malo u privatnoj poruci da ne trpamo temu. Ovo mi je skroz novo iskustvo jer sam do sad bio na phenomu 955 i xfx 6870. 

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luxy2501 kaže...


Ujedno, zašto mi se čini kao da je stalno kao blurry slika iako je 1080p i sve je postavljeno? 

 

Isključi resolution scaling ako ti je uključen. A ako je dlss ukljucen, nemoj ga držati na najnižoj opciji.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Nemoj samo da te Judy cuje.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 21:59 (MGloc).
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

Nemoj samo da te Judy cuje.

 Buraz, twitch rulez

 

Ženska je baš simpa, šteta kaj slabo igra cyber-a...

 

(Ja sam odbio pomagat River Ward-u, da Judy ne sazna) haha

 

BTW:
Jel uspio netko možda proć side mission sa cyber psycho-om (Sighting: Lt. Mower), kako piše u komentarima videa, meni je isto propao kroz mapu i ne mogu ga loot-ati, tj riješit tu misiju?

Sreća šta je side mission, pa barem mogu nastaviti igru

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 22:50 (1BIT).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...

 

Jel uspio netko možda proć side mission sa cyber psycho-om (Sighting: Lt. Mower), kako piše u komentarima videa, meni je isto propao kroz mapu i ne mogu ga loot-ati, tj riješit tu misiju?

sve sam misije odradio bez problema. probaj napravit reload na raniji save ako mozes.

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

sve sam misije odradio bez problema. probaj napravit reload na raniji save ako mozes.

 Ma problem je šta je ta misija na početku igre i odma na početku mi se to dogodilo, ali sam zanemario i nastavio igrati sa ostalim misijama

 

Tak da nemam near save prije te misije, tj ne mogu je ponoviti

 

A sad sam već cca na pola igre, tak da mi se ne ide baš na početak...

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
1BIT kaže...
Obi Wan kaže...

sve sam misije odradio bez problema. probaj napravit reload na raniji save ako mozes.

 Ma problem je šta je ta misija na početku igre i odma na početku mi se to dogodilo, ali sam zanemario i nastavio igrati sa ostalim misijama

 

Tak da nemam near save prije te misije, tj ne mogu je ponoviti

 

A sad sam već cca na pola igre, tak da mi se ne ide baš na početak...

u mene je problem sto mi achievement ne registrira da sam ocistio sve u badlands... ono, nes ti achievementa al eto...

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

u mene je problem sto mi achievement ne registrira da sam ocistio sve u badlands... ono, nes ti achievementa al eto...

 haha, svakome nešto da, a puno je bug-ova i svi to znamo

 

Evo nisam ziher jel ovo bug ili to tak otreba biti?

 

Ubiš lika i umjesto krvi iscuri nešto žuto iz njega, sad nagađam kak je polumehanički lik, možda je ulje iscurilo

EDIT:
Umjesto krvi, majoneza?

 

Neki su fakat brainwash-ani

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 23:58 (1BIT).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

za ekipu koja je presla igru ili bar rijesila misiju The Heist. ima li kakve razlike u reakciji dex-a nakon misije ako se cijeli heist odradit non lethal? ja sam odradio full stealth al sam isao lethal.

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
online
Cyberpunk 2077

Shit hits the fan kako god da odradiš.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

za ekipu koja je presla igru ili bar rijesila misiju The Heist. ima li kakve razlike u reakciji dex-a nakon misije ako se cijeli heist odradit non lethal? ja sam odradio full stealth al sam isao lethal.

 Ja sam riješio stealth non leathal i mislim da je sve isto jer nije problem kako ti izađeš van iz hotela nego je problem što je stari prdnuo u potić

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Luxy2501 kaže...

Ujedno, zašto mi se čini kao da je stalno kao blurry slika iako je 1080p i sve je postavljeno? 

 Cyberpunk koristi vrlo agresivan TAA baš kao i RDR2 i uvijek izgleda mutno na 1080p i 1440p. Problem je što je ova inačica enginea bazirana na TAA tako da isključivanjem nećeš dobiti samo "jaggiese" nego i grafičke artefakte na kosi i vegetaciji, a neki efekti tipa SSR nikako ne rade bez TAA.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

gledam malo crafting recipes (bar kad je rijec o odjeci i obuci) i cini mi se da svaki clothing shop ima unaprijed odredeni broj crafting recipes koji se ne mijenjaju. moguce da sam u krivu ali po dosadasnjem iskustvu cini se da ss fiksni i da se ne mijenjaju. ako ima netko drugih saznanja javite se,

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Alex Mercer kaže...
Luxy2501 kaže...

Ujedno, zašto mi se čini kao da je stalno kao blurry slika iako je 1080p i sve je postavljeno? 

 Cyberpunk koristi vrlo agresivan TAA baš kao i RDR2 i uvijek izgleda mutno na 1080p i 1440p. Problem je što je ova inačica enginea bazirana na TAA tako da isključivanjem nećeš dobiti samo "jaggiese" nego i grafičke artefakte na kosi i vegetaciji, a neki efekti tipa SSR nikako ne rade bez TAA.

 Ukljucis u GPU driveru Sharpening - ja sam ostavio na default settingu - i dosta je odmutilo sliku, bez toga mi je bilo neigrivo mutno.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

jel to jopet novi peč iziso

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

gledam malo crafting recipes (bar kad je rijec o odjeci i obuci) i cini mi se da svaki clothing shop ima unaprijed odredeni broj crafting recipes koji se ne mijenjaju. moguce da sam u krivu ali po dosadasnjem iskustvu cini se da ss fiksni i da se ne mijenjaju. ako ima netko drugih saznanja javite se,

 Tako je, a još veća debilana je što i te recepte moraš potrefit.. Dakle, svaki shop ima neki legedary item a ako ga ne vidiš moraš pričekat dan ili dva da se pojavi u ponudi - totalno bezveze.

Sve Vas Volim
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Taj je kao Bishop.

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ma crafting je opcenito uzasan. Trebas daleko previse stat pointsa u njemu da bi se isplatio, odnosno izgubis puno bitnije stvari a dobis mozda 5% bolju opremu sve u svemu. A dizajn da su Iconic itemi beskorisni osim ak ih upgrejdas craftanjem za koje trebas trecinu svih stat pointsa necu ni komentirat.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 10:33 (Minneyar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Sretna Nova godina! Uz pjesmu "Bolja mini mapa" 😁
https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/634?tab=description
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

jel to jopet novi peč iziso

nemoj se puno nadat bilo kakvom patchu ovih dana. s obzirom da su ljudi na godisnjem (i trebaju bit u ovo vrijeme) ocekuj patch tek tamo oko pola prvog. volio bih da sam u krivu al eto, ne vidim kako moze ista ranije izac.

 

btw, jos jedna debilana, bar sto se mene pita. postoje legendary item sets (vise je stvar da estetski komadi odjece pasu jedan uz drugi nego sto imaju bilo kakav set bonus) ali ti se itemu mogu nac samo ako naletis na njih, umjesto da postoji nekakav quest, odnosno treasure hunt kako je bilo u witcheru 3. na ovome linku mozete nac lokacije tih itema. naprosto ne mogu vjerovat kakve su design decision donosili developeri. umjesto da nadem quest, ja moram uz alt tab prebacivati i tako "rucno" traziti. uz to, doznao sam da odjeca nema fiksni broj mod slotova, nego doslovno prije nego sto pokupis nekakav legendary item trebas spremiti i onda realod xy puta dok se ne dobije optimalna konfiguracija. majko mila moja 

 

edit

 

ako imate volje pogledajte ovaj filmic

 

 

dobro sam se nasmijao.

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 15:49 (Obi Wan).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Obavljen cijeli dan voznje i dijeljenja hrane i odjece po Baniji.

Sad smo u nasoj kucici, preseljena obitelj dalje van Siska.

Obecao sam necaku Cyberpunk za njegov PS4 Slim.

Radi ko urica, nema nikakvih glitcheva kao kod obicnog debelog PS4.

Updateano na 1.06.
Instalacija je trajala dugo.
Grafika je za tu generaciju konzola super.

Zna se desiti da zasteka na sekundu kad se prelazi na veca podrucja.

Necak sretan, ja sretan sto ga mamim da uci engleski, jer ljencina ima dvojku iz engleskog.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 18:09 (Čitatelj).
Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nadam se da su tvoji dobro, da steta nije velika i da ce se sanirati.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
Obavljen cijeli dan voznje i dijeljenja hrane i odjece po Baniji.

Sad smo u nasoj kucici, preseljena obitelj dalje van Siska.

Obecao sam necaku Cyberpunk za njegov PS4 Slim.

Radi ko urica, nema nikakvih glitcheva kao kod obicnog debelog PS4.

Updateano na 1.06.
Instalacija je trajala dugo.
Grafika je za tu generaciju konzola super.

Zna se desiti da zasteka na sekundu kad se prelazi na veca podrucja.

Necak sretan, ja sretab, sto ga mamim da uci engleski, jer ljencina ima dvojku iz engleskog.

e to je edukacija. bit cu cjepidlaka pa kazati da bar igra na pc-ju al bolje ista nego nista 

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Updateano na 1.06.
Instalacija je trajala dugo.
Grafika je za tu generaciju konzola super.

 Očito se nisi naigrao PS4 igara niti uspoređivao. Cyberpunk je bez pretjerivanja jedna od najlošijih igara na PS4 vizualno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

sjećate se trailera za cyberpunk na samom početku? ona ženska sa mantis blades, hrpa mrtvih oko nje, policija puca? pogledajte ovo haha

Moj PC  
5 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

sjećate se trailera za cyberpunk na samom početku? ona ženska sa mantis blades, hrpa mrtvih oko nje, policija puca? pogledajte ovo haha

 Ja sam aktivirao taj quest slučajno a aktivirao sam ga tako što sam skipao time ispred trgovine da mi seronja prikaže što sve ima od legendarya u ponudi... Tako da, probaj ovako kako sam ja - manje posla...

 

Spoiler Pitanje: 

 

Jeste satrli voodoo boyse? Ja da, mamu im je8em

 

 

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.1.2021 10:26 (Srce Isusovo).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 

Jeste satrli voodoo boyse? Ja da, mamu im je8em

 

 

yup, i to u drugom playthrough. ocekivao sam kad ih nabijem da ce cijela pacifica postati hostile cim me vide na ulici ali ne... steta, bilo bi napetije ici po tome distriktu

It is not who you are, it is who you know.
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo napisao sam Steam review detaljni, morao sam jos skratiti za 1000 znakova jer je dosegao limit :P Ne da mi se prevoditi na HR, ionako nas vecina zna Eng pa evo samo link ak nekog zanima:

 

Cyberpunk 2077 Review

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 1 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice