Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.816
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Cyberpunk 2077 nije nikako flop. Riječ je o vrlo dobroj igri AAA produkcije koja bi bila odlična da nema bugova/glitcheva i glupog AI-a. No Cyberpunk nije groudbreaking igra kako su njeni tvorci najavljivali. Ne donosi ništa novo i revolucionarno što bi promijenilo RPG/open world/action adventure žanr. 

upravo to... sve je ok al groundbreaking nije... doduse, ajd, jali facial animations su ajmo rec groundbreaking jer je totalno novi system koji dobro funkcionira. ostalo je sve viđeno.

It is not who you are, it is who you know.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel se more unić u bordel i prćit?to mi je najblize sto mogu prici zenki pame zanima

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Jel se more unić u bordel i prćit?to mi je najblize sto mogu prici zenki pame zanima

 Moze, samo odaberi pravi gender da poslije nebi bilo kajanja 

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ejj ma nesmeta

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Cyberpunk 2077

Ja sam u pola igre skužio (kad su me zamotali u zavoje nakon Act 1) da mi lik nema prangiju nikako jer sam uzeo onaj generički male character, nisam išao u kreiranje custom lika.

Ali nema veze, odradio sam posao sa Meredith.

Doesn't matter, had sex.

 
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Nos kaže...

EKipa u odjelima je požurila igru što je naštetilo ugledu, ali zaradi vjerojatno nije. No mans sky je primjer igre koja je bila ambiciozna i nije uspjela dostaviti ono što je obećala na dan izlaska. Danas je tamo gdje je trebala biti i još se razvija. To se ne bi dogodilo da je nisu izdali tada jer bi ostali bez resursa. Ovakav način izdavanja igre nije daleko od kickstartanja igre, ali bar možeš vidjeti odgovara li ti igra u smislu mehanika, izgleda i slično.

 

Na kupcu je da procjeni hoće li kupiti takav proizvod - jedno su očekivanja, a drugo realno stanje. Ovaj savjet vrijedi i za one koji se idu ženit.

 igra je 3 puta odgodena, sta ti pricas pozurili su? postoje rokovi u ugovorima koji se moraju ispunit

10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
b00 kaže...
Nos kaže...

EKipa u odjelima je požurila igru što je naštetilo ugledu, ali zaradi vjerojatno nije. No mans sky je primjer igre koja je bila ambiciozna i nije uspjela dostaviti ono što je obećala na dan izlaska. Danas je tamo gdje je trebala biti i još se razvija. To se ne bi dogodilo da je nisu izdali tada jer bi ostali bez resursa. Ovakav način izdavanja igre nije daleko od kickstartanja igre, ali bar možeš vidjeti odgovara li ti igra u smislu mehanika, izgleda i slično.

 

Na kupcu je da procjeni hoće li kupiti takav proizvod - jedno su očekivanja, a drugo realno stanje. Ovaj savjet vrijedi i za one koji se idu ženit.

 igra je 3 puta odgodena, sta ti pricas pozurili su? postoje rokovi u ugovorima koji se moraju ispunit

 Pa pozurili su, igra je trebala izac 2077, tad ce bit full dovrsena bez bugova.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...

Ja sam u pola igre skužio (kad su me zamotali u zavoje nakon Act 1) da mi lik nema prangiju nikako jer sam uzeo onaj generički male character, nisam išao u kreiranje custom lika.

Ali nema veze, odradio sam posao sa Meredith.

Doesn't matter, had sex.

gleda se samo voice i body type, privjesak ili lack thereof istoga je nebitno... to je samo gimmick i nista vise, suprotno od onoga sta su ljudi ocekivali ili sta je cdpr govorio

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...
DrNasty kaže...

Ja sam u pola igre skužio (kad su me zamotali u zavoje nakon Act 1) da mi lik nema prangiju nikako jer sam uzeo onaj generički male character, nisam išao u kreiranje custom lika.

Ali nema veze, odradio sam posao sa Meredith.

Doesn't matter, had sex.

gleda se samo voice i body type, privjesak ili lack thereof istoga je nebitno... to je samo gimmick i nista vise, suprotno od onoga sta su ljudi ocekivali ili sta je cdpr govorio

 Kako ne, ostavila mu je Wazikashi nakon prčenja... Samo, ko je bio prčen?

Sve Vas Volim
16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 Kako ne, ostavila mu je Wazikashi nakon prčenja... Samo, ko je bio prčen?

 Kakva je poza bila, lako je moguće da sam i ja dobio po guzici.

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...
Srce Isusovo kaže...

 Kako ne, ostavila mu je Wazikashi nakon prčenja... Samo, ko je bio prčen?

 Kakva je poza bila, lako je moguće da sam i ja dobio po guzici.

 Da, da... Dobio si po guzi tj u.

Sve Vas Volim
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...

Dragon Age 2 nije bio nešto ali kako sam čitao rezencije za Dragon Age III: inquisition barem iz Buga je pisalo nešto kao: "prodajte ženu, djete, kuću.. kupite Dragon Age III.

Moje pitanje ovih pravih RPG-ovaša jeste: Dragon Age III ili Witcher 3? Namjerno ne pravim anketu nego ako netko misli da je jedna igra bolja od druge nek malo i razloži... eto to me zanima.

Još uvijek sam nov u svijetu RPG-a ali i dalje stoji da me he*o dan kada se priključi ovom djelu foruma 

 

Mislim da su neki ovdje pretjerali u pljuvanju Dragon Agea III. Riječ je o vrlo opširnom RPG-u koji i dan danas izgleda fantastično i koji je uz to i proširen s kvalitetnim DLC-ima kao i Witcher 3 i ima se što igrati tjednima.

 

Ok, nije kao što je bio prvi Dragon Age, ali nemojmo glumiti da u prvom Dragon Ageu nije bilo blesavih questova i da je sve bilo divno i ružičasto. 

 

Da sumiram, ja bih ti preporučio da odigraš i jedno i drugo. Danas se obje igre mogu dobiti za sitniš.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

DA je odlicna igra ali W3 je kategorija za sebe.najbolji rpg svih vremena bez ikakve konkurencije i jedna od najboljih igara ikad.case closed.

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Evo jedan tip koji sam primjetio danas:

Sa "burrito" aparata koji traži 10€$ kupite što više burrita/nicole i u invetoriju/backpacku ih dissasamble-ate u dijelove koje kasnije iskoristite u upgrade oružja ili odjeće (za veći armor), za odjeću se svakako isplati, pogotovo ako vam se sviđa neki odjevni predmet i ne želite ga zamijeniti sza neki drugi sa većim armor-om...

 
 

Više se isplati dissasamble-ati iteme, nego ih kupovati kod trgovaca...

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pozdrav ovom forumu od Johnnya

Moj PC  
15 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
dani20 kaže...

Pozdrav ovom forumu od Johnnya

 ova kapa je photoshop ili su ubacili to povodom bozica? ako su ubacili kako da dobijem tu kapu?

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
b00 kaže...
dani20 kaže...

Pozdrav ovom forumu od Johnnya

 ova kapa je photoshop ili su ubacili to povodom bozica? ako su ubacili kako da dobijem tu kapu?

 photoshop xd

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

evo jos par SS. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Malo SS Cyberpunk 2077 - Imgur

 

edit:

 

Brisao sam neke slike i onda obrisao post na imgur :/ sad bi trebalo biti ok sve.

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 10:42 (Srce Isusovo).
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

  izgleda da nešto ne štima s linkom, kliknuo na to i kaže da to ne može učitati, ali mi je imgur nudio sve neke ženske, a žena mi taman prolazi iza leđa i gleda koji to kurac gledam

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

sto god vise provodim vremena u craftingu, to nalazim sve vise i vise problema. najnovija stavka je bulk crafting koji u principu ne postoji. naime, kad uzmete perk koji omogucuje konverziju lower quality materijala u higher quality, doslovno jedan po jedan materijal konvertirate jer nema opcije u stilu stavi 50 komada i da ti odma napravi. apsolutna debilana. na papiru odlicna stvar, u realnosti ljigava egzekucija.

It is not who you are, it is who you know.
Re: Cyberpunk 2077
MGloc kaže...

 

Kakvo je ovo sranje od "muzike"??? Da li na ovo današnji moderni momčići za šankom u kafiću drmaju glavom gore dolje?

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ne bih znao.

16 godina
moderator
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

sto god vise provodim vremena u craftingu, to nalazim sve vise i vise problema. 

 Mene jako nervira craftanje municije. Igra uredno troši materijale i ne prati limit kojeg mogu nositi, a čak ni ne pokazuje trenutni brojač dok sam u crafting screenu, npr 60/100 da već imam.

Morao sam rollati sejv jer sam potrošio hrpu materijala samo da bih otkrio a mi je limit na shotgun 100.

Plus što ne pokaže koliko koja kutija ima metaka pa i to komplicira pamćenje stvarnog stanja i sabiranje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 13:33 (DrNasty).
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
DrNasty kaže...
Obi Wan kaže...

sto god vise provodim vremena u craftingu, to nalazim sve vise i vise problema. 

 Mene jako nervira craftanje municije. Igra uredno troši materijale i ne prati limit kojeg mogu nositi, a čak ni ne pokazuje trenutni brojač dok sam u crafting screenu, npr 60/100 da već imam.

Morao sam rollati sejv jer sam potrošio hrpu materijala samo da bih otkrio a mi je limit na shotgun 100.

Plus što ne pokaže koliko koja kutija ima metaka pa i to komplicira pamćenje stvarnog stanja i sabiranje.

ma dobro, municija mi nije toliki problem jer se koristi common materijal, veci mi je problem iznad rare pa nadalje sto se tice potrosnje materijala.

It is not who you are, it is who you know.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Obi Wan kaže...

sto god vise provodim vremena u craftingu, to nalazim sve vise i vise problema. najnovija stavka je bulk crafting koji u principu ne postoji. naime, kad uzmete perk koji omogucuje konverziju lower quality materijala u higher quality, doslovno jedan po jedan materijal konvertirate jer nema opcije u stilu stavi 50 komada i da ti odma napravi. apsolutna debilana. na papiru odlicna stvar, u realnosti ljigava egzekucija.

 O da, jućer sam od onog bijelo materijala morao skraftati ostalog da mogu napraviti legendary tech snajper... Pol sata sam kraftao ta zelena, plava i ljubičasta sranja ali kad sam vidio 19000 criticala bilo mi je malo lakše. Sve slotove sam napunio +10% crtical chance (ili je damage? ne znam, mod se zove pacifier)

Sve Vas Volim
12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Završio priču. Konačna ocjena - meh, 6/10. 

 

Nisam siguran da će mi išta oko Cyberpunka ostati u pamćenju, osim hypea i posljedičnog faila. Bilo je par solidnih questova i priča te donekle uvuče, ali sve ostalo je debeli fail, nažalost. Tko hoće stealth, hakiranje, implantate, radije odigrajte Deus Ex Human Revolution i Deus Ex Mankind Divided.

 

Replay value nema nikakav jer su sva tri patha ista, a tvoji izbori i dijalozi posve nebitni.

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

 O da, jućer sam od onog bijelog...

 podijeli s ekipom, nemoj biti škrtica 

14 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
MGloc kaže...

 

Kakvo je ovo sranje od "muzike"??? Da li na ovo današnji moderni momčići za šankom u kafiću drmaju glavom gore dolje?

 

To je "synthwave" žanr, i obično ne svira po kafićima. Koliko shvaćam, mladi pretežno slušaju narodnjake, domaći mumble rap i razne kombinacije navedenog. Užas..

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice