Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.201.375
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

inače nisam neki od photomodea, ali morao sam ovdje nešto izvesti jer me baš uhvatila bladerunner nostalgija, stavljam dva ss-a, nadam se da neće previše ubiti kvalitetu smanjivanje 

Moj PC  
10 0 hvala 4
4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Ceka se fitgirl izdanje od 35Gb :)

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Prešao sa gtx 1060 na rtx 2060 super i igra radi super! medium postavke uglavnom 60 fps-a.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Evo jedan savjet za vlasnike undervoltanih grafa koji igraju cp2077, u codu cod war mi je grafička stabilna a on je na glasini da je osjetljiv. Cp2077 mi se crashao dok nisam maknuo undervolt. Sad radi super. Odigrao do act 1 bez ijednog crasha odkad sam maknuo undervolt.

Bugova ima ali meni za sad ne smetaju.
Nije stvar koju ljudi žele čuti vj ali ovo će kroz koji mj bit odlična igra. Ja zadovoljan
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Odigrao kakvih 3-4 sata. Oduševljen
Moj PC  
3 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Znaci namjerno su uvalili postavke govoreci o specs, a koliko fpsa, nista. Pise 1080p high, gtx 1070, gtx 1660 super i rx 590, ako tu sa kako kaze high postavkama nemas 60fpsa onda neka sve ide u qurac..

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
doktor1 kaže...

Nemam problem sa iskorištavanjem grafičke. Sve je normalno.. 

5700

 imaš li dropove? meni na 30tak palo u napucavnaju po ulici onaj kombi s početka streetkid priče. Inače 50-70 radi s složenim postavkama onako na blef.

Možeš slikat svoje postavke?

hvala

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

a je mi ova Judy dobra, već sam zaboravio i na Yennefer i na Triss

Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Unutra sam 5 sati i nsiam imao ni glitcheve ni bugove..

Kada prvi put vidiš Nightcyti, ostaneš PAF

 

par non spiler slika

 

SLIKA / SLIKASLIKA

_______________

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 19:40 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dobro svi se samo prepiru oko grafike i kako igra radi. Samo da super izgleda, a kako je ono najbitnije. Gameplay? Kakvi su questovi? Dialozi i opcije? Story? Mehanike kao combat, stealth itd?

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Ja igram 2 sata je li se meni čini ili nema razlike izmedju medium i low, dakle isto fpsa imam tj nemogu 120 imati nikako sa ovim pc. Svidja mi se igra ali još je ovo uvod, ne znam za ostale ali ima više stvari sa borerlandsom nego s bilo kojom drugom igrom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

a je mi ova Judy dobra, već sam zaboravio i na Yennefer i na Triss

 vec zamisljam da udjem u tu kafanu gdje je ona pa da napravim video ova pjesma u njemu 

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hahhaajaads kaže...
* * *

 Ovdje ti je lose misljenje o Cyberpunku zabranjeno, tak da ocekuj tonu TDa * * *

Nije opšte zabranjeno nego je svako mišljenje dobro došlo. Ali ako nastaviš ovako trolati i ovu temu + još povlačiti trolere kojima je dosadno jer im je Ryzen tema mrtva ja ti garantujem da ćeš biti banovan sa ovog foruma. Arhiviraj ovaj post i slobodno nastavi u tom tonu ako smiješ.

Znači ja sam uletio ovdje kao padobranac u sred "knjige od 110 stranica" i poštujem sve kojima su mi pomogli da me na neki način uvedu u svijet RPG-a i evo 2 (slovima: dva) i pol sata čitam 10 starnica teksta, gledam slike, gledam youtube klipove i mogu samo reći hvala do neba određenim kolegama forumašima koji su od sinoć do danas napisali svoja iskustva. kako bi neke zaključke donio, a zbog takvih kao ti omrzla mi je i Ampere i Ryzen i Intel i Nvidija tema tamo jer ste tamo toliko istrolari forum da je i bogu i narodu dojadilo.

Nemoj ni pokušavati da mi odogovroriš, samo se nastavi tim smajlijem cerekati.

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
berzerker kaže...
Evo jedan savjet za vlasnike undervoltanih grafa koji igraju cp2077, u codu cod war mi je grafička stabilna a on je na glasini da je osjetljiv. Cp2077 mi se crashao dok nisam maknuo undervolt. Sad radi super. Odigrao do act 1 bez ijednog crasha odkad sam maknuo undervolt.

Bugova ima ali meni za sad ne smetaju.
Nije stvar koju ljudi žele čuti vj ali ovo će kroz koji mj bit odlična igra. Ja zadovoljan

 Kad nisi testirao undervolt sa raytracing workloadom. Da si testirao na Port Royalu skuzio bi vec da je nestabilno :) Meni radi normalno s stabilnim undervoltom koji je prolazio i Port Royal.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jack Sparrow kaže...

Dobro svi se samo prepiru oko grafike i kako igra radi. Samo da super izgleda, a kako je ono najbitnije. Gameplay? Kakvi su questovi? Dialozi i opcije? Story? Mehanike kao combat, stealth itd?

 Napucavanje je odlično i daleko je premašilo moja očekivanja! Kao i zvukovi oružja - sa slušalicama u makljaži to je tako glasno dok se čuje razni nered okolo da je to samo takav doživljaj! Par koplja iznad npr Deus Exa.

Interakcija sa likovima i način kako se odvijaju razgovori i interakcija sa okolinom i likovima je odlična - nema npr kao kod bethesde da će nas fokusirat na lika i onda sljede opcije tazgovora već se sve događa u nekakvom real timeu gdje možeš sjedit sa likom, razgovorat i u isto vrijeem gledat grad, cijene i slično... nema cutscena, sve je ingame, iz prvog lica... Sve je "spojeno"; svaka radnja ima animaciju i imerzivnost je na vrhu! Ono obro me auto, sve je animirano...

 

Naravno, tona i tona lorea, mogućnost korištenja računala gdje ima svega i svačega te pizdarije kao gledanje televizije, tuširanja i slično.

User interface mi je vrhunski kao i svi ti meniji..

 

Evo npr pogled na razne prekove, cyberware itd...

 

 

Vozni model je odličan. Vozio sam neku grdosiju kroz grad i vožnja iz kokpita je bila vrh. Različito za mnoge aute

 

Btw, ovo je moja V

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 19:50 (doktor1).
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hvala nebesima. Narode uživajte na RTX8000 u Pshyho detaljima sa RT On:

 

Uređivano: Podržan je i GOG i Steam.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 19:56 (Envy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...
hahhaajaads kaže...
* * *

 Ovdje ti je lose misljenje o Cyberpunku zabranjeno, tak da ocekuj tonu TDa * * *

Nije opšte zabranjeno nego je svako mišljenje dobro došlo. Ali ako nastaviš ovako trolati i ovu temu + još povlačiti trolere kojima je dosadno jer im je Ryzen tema mrtva ja ti garantujem da ćeš biti banovan sa ovog foruma. Arhiviraj ovaj post i slobodno nastavi u tom tonu ako smiješ.

Znači ja sam uletio ovdje kao padobranac u sred "knjige od 110 stranica" i poštujem sve kojima su mi pomogli da me na neki način uvedu u svijet RPG-a i evo 2 (slovima: dva) i pol sata čitam 10 starnica teksta, gledam slike, gledam youtube klipove i mogu samo reći hvala do neba određenim kolegama forumašima koji su od sinoć do danas napisali svoja iskustva. kako bi neke zaključke donio, a zbog takvih kao ti omrzla mi je i Ampere i Ryzen i Intel i Nvidija tema tamo jer ste tamo toliko istrolari forum da je i bogu i narodu dojadilo.

Nemoj ni pokušavati da mi odogovroriš, samo se nastavi tim smajlijem cerekati.

 Za tebe vrijedi isto, na discordu jos govoris sa onim svojim trolerima kak namjerno trolate i provocirate ljude na forumu, ja ti garantiran da ces pobrat ban ukoliko se to bude ponovilo i ako pocnes povlacit svoje trolere jer ti je intel tema mrtva.

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Hmm nesto sam cackao u Nvidia panelu sa grafickim opcijama,i sada su mi reklame i imena ulica kad se vozi potpuno blurry i bas ruzno za vidjeti,jel imao netko slican problem ?
Iako sam postavke vratio da defatul i dalje je blurry skroz.

 

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/1647719031904122963/95C09F03D6497E953C32962029ADC264B961D933/

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Cyberpunk 2077

Igra uspješno kupljena preko GOG Rusija, prvo probao platiti sa Visom, nije prošlo, promjenio na Paypal i ta opcija je prošla bez problema. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 20:08 (Valentin17).
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Sto se tice cijene. Bilo je stvarno govana od igra po toj cijeni. Ima par serijala koji mi padaju na pamet.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Što znači onaj lvl street card pokraj lvla charactera?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

ev mog lika u igri.

 

igram kao Streetkid. 

 

65 - 70 FPS, sve high, RT ON, DLSS Balanced 1440p. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni igra ide glatko na mojoj konfi koja nije neka spektakularna. Nikakvih problema dosat (osim onog loseg zvuka ak ne koristim headset) , osim jednom kada je Jackie prosao kroz locker (ormaric) 

Nego kontam da idem full Blade path i tamo rezuckam sve zivo sa katanom, al nekako mislim da ce me ovi sa oruzjima satrat posto igram na Hard.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 20:42 (AmonZero).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Što znači onaj lvl street card pokraj lvla charactera?

 Mislis na street cred?

 

To je dosta bitna vrsta XPa, dobivas ga sa side missionima ili itemima...ime objasnjava sta je otprilike

16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ima tih caka masu...

perk, lvl, street card, cyberware....

 

Koliko ti poslova daju kada izađeš van iz stana... Sa svih strana...

Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Jeli netko zna ima li gdje ovaj soundtrack za skinut?

 

4:33   bug ne lovi minute -.-

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 21:30 (SuperHeroj).
 
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra izgleda fanasticno,grad i atmosfera je pogodjena odlicno.


 
4 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

Što znači onaj lvl street card pokraj lvla charactera?

 

reputacija tvog lika, što više to te više poštuju, dobivaš bolje poslove, imaš pristup boljim stvarim itd

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne kužim zašto kad izađem u grad, korištenje grafičke padne na 20% i fps na 30.

 

jel do postavki ili nešto. Mislio sam da ću na low-med držati bar 60 ali divlja mi fps neralno, jedva vozim na 30fps, a garfika na 20-50%.

 

Ima tko još sličinh problema? hvala

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 22:30 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra radi iznenadjujuce dobro sa R5 1600 i 1660Ti, ono sto sam malo odigrao, stavio onaj custom preset na ultra, ukljucio onaj fideality i cca 70 fps avg sam dobio preko capframe u voznji kroz grad do mog stana. Sutra ju vjerovatno budem malo duze zaigrao pa cu vidjet hoce li avg padat ispod 60.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 22:31 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice