Grand Theft Auto V

poruka: 10.025
|
čitano: 2.361.446
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
TheDarkSide kaže...

Jel se dogadja vama da kad hostate race evente, znaci vi ste host, kad se skupe igraci, odnosno "joining" vam je par igraca da samo random zasteka odnosno smrzne se igra i jedino preostaje gasit xbox, cak ni Home neda...to mi se prije 1.14 nije desavalo, mozda dvaput..sad u 4 dana vec jedno 5-6 puta...i to bas kad mi se masu ekipe skupi u race  i koliko sam skuzio navise u race eventovima mi se desava, ili se mozda tako poklopi jbga...

Meni se desavalo i morao sam zamjenut sklopke kod strujnog sata, elekticar mi tako objasnio, i fkt pregrijavale su se, i ja zamjenuo i sada ide normalno, hostam normalno trcemo se pucamo galamimo i sve radi nepuca nista...probaj zamjenut fidovku...

 

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: &amp
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

dal netko zna kako bi se mogla zaraditi neka dodatna lova jer je nemam bas previse ;)

;)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
croatia324231 kaže...

dal netko zna kako bi se mogla zaraditi neka dodatna lova jer je nemam bas previse ;)

Postoji jedan glitch.

1. Uđeš u INVITE ONLY session

2. vozaš se uokolo dok ne pronađeš "Armored truck"

3. Staneš nekim vozilom ispred njega i ne daš mu da se pokrene

4. Stisneš pauzu i odeš ja JOBS->HOST JOBS-> i neki bilo koji posao uzmeš i što prije izađeš iz toga

5. Staviš sticky na kamion, opljačkaš ga

6. Izabereš Franklina i prebaci te u offline

7. Čim ti učita offline odmah se vratiš u online, ali u INVITE ONLY session

8. Pričekaš da ti se pojavi kamion i samo ponavljaš (5., 6., i 7. stavku)

 

Meni je najveći rekord bio 11x zaredom opljačkat, nakon toga se više ne pojavljuje pa moraš pričekat da prođe 1 puni dan(u igrici naravno) da bi opet mogo.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

pozz..dali netko zna nacin kako bi mogao staviti patch na gta v preko usba jer imam internet na usb sticku pa nemam interneta na ps3...pomoc? 

;)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

pomoc?

;)
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V

Čisto sumnjam da se PS može spojiti na net putem tog sticka... Ali, ako imaš laptop(ili bežičnu mrežnu u kompu), možda bi mogao shareati internet putem Wi-Fi-a. Mislim da je izvedivo, traži na forumu kako ili googlaj.

HTC 8X :)
14 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
croatia324231 kaže...

pozz..dali netko zna nacin kako bi mogao staviti patch na gta v preko usba jer imam internet na usb sticku pa nemam interneta na ps3...pomoc? 

 

mislim da to ne ide. može se updateati playstation preko usb sticka ali mislim da patcheve igara nemas nigdje za skinuti osim direktno na konzolu preko neta.

Potpis!
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

Da li zna netko za GTA 5 za PS3 jeftiniji nego na game.co.uk ? - tu je 27 funti,na zavvi-u je 37 funti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
Ezio kaže...
croatia324231 kaže...

pozz..dali netko zna nacin kako bi mogao staviti patch na gta v preko usba jer imam internet na usb sticku pa nemam interneta na ps3...pomoc? 

 

mislim da to ne ide. može se updateati playstation preko usb sticka ali mislim da patcheve igara nemas nigdje za skinuti osim direktno na konzolu preko neta.

imas, postoji program koji sluzi za skidanje updejtova za igru.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V

ime tog programa ako znas mozda??

;)
15 godina
online
Re: Grand Theft Auto V
croatia324231 kaže...

ime tog programa ako znas mozda??

PS3 game updater.

11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Ovih dana se ne isplati igrati GTA online, slijede banovi svima koji iole potroše novac. Pojavili su se modirani lobiji za novac, te GOD modovi. Svako ko primi određenu svotu novca ili potroši dobije ban. Tako da do novog updatea ne isplati se igrat.

Mislim da bi bilo u redu da se otključa tema u PC sekciji foruma. Sad je najbolje vrijeme za raspravu o preorderu.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

za koji qrac? na forumu ima hrpetina multiplatform igara koje imaju jednu jedinu temu, počnite od BF 3/4 koji imaju preko tisuću strana postova i nitko nije izmišljao toplu vodu.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
8 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

Upravo pogledao pc/ps4/x1 trailer, igra izgleda fantasticno, razlika izmedu stare i ove nove verzije je nebo i zemlja. Nadam se da ce optimizaciaj biti dobra. Sada mi je drago sto nisam kupio ps3 zbog ove igre, a umal oda jesam :D

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
alien20 kaže...

Upravo pogledao pc/ps4/x1 trailer, igra izgleda fantasticno, razlika izmedu stare i ove nove verzije je nebo i zemlja. Nadam se da ce optimizaciaj biti dobra. Sada mi je drago sto nisam kupio ps3 zbog ove igre, a umal oda jesam :D

Evo ovako nekako bi trebalo izgledat :)

MSI Z77A-GD65 | i7 3770K 4.5GHz | 8GB Corsair 1866MHz | MSI GTX680 Ligtning OC | XFX 650W | SSD 128GB + HDD 1TB | Noctua NH-D14 | Coolermaster Storm Enforcer |
12 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
alien20 kaže...

Upravo pogledao pc/ps4/x1 trailer, igra izgleda fantasticno, razlika izmedu stare i ove nove verzije je nebo i zemlja. Nadam se da ce optimizaciaj biti dobra. Sada mi je drago sto nisam kupio ps3 zbog ove igre, a umal oda jesam :D

Gdje si to pogledao? Može link? Koliko znam nisu bili na Gamescomu.

15 godina
offline
Re: Grand Theft Auto V
alien20 kaže...

Upravo pogledao pc/ps4/x1 trailer, igra izgleda fantasticno, razlika izmedu stare i ove nove verzije je nebo i zemlja. Nadam se da ce optimizaciaj biti dobra. Sada mi je drago sto nisam kupio ps3 zbog ove igre, a umal oda jesam :D

Jbg ali zato se nisi zabavljao cijelu godinu dok drugi jesu..... kako se kaze, ne mozes imati "ovce i novce".

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
12 godina
protjeran
offline
Grand Theft Auto V

evo dva malo starija videa da se podsjetimo!

gta5 ce rasturiti!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
6 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
lovac82 kaže...
alien20 kaže...

Upravo pogledao pc/ps4/x1 trailer, igra izgleda fantasticno, razlika izmedu stare i ove nove verzije je nebo i zemlja. Nadam se da ce optimizaciaj biti dobra. Sada mi je drago sto nisam kupio ps3 zbog ove igre, a umal oda jesam :D

Jbg ali zato se nisi zabavljao cijelu godinu dok drugi jesu..... kako se kaze, ne mozes imati "ovce i novce".

Baš je zato veći užitak ako nisi igrao na konzolama prvi put doživjeti bolju verziju na PCu. A šta se tiče neuživanja tokom cijele godine, pa ima milion drugih igrica za igranje, nije GTA 5 najbolja igrica na svijetu...

12 godina
protjeran
offline
Re: Grand Theft Auto V
Dr.Feel kaže...

Baš je zato veći užitak ako nisi igrao na konzolama prvi put doživjeti bolju verziju na PCu. A šta se tiče neuživanja tokom cijele godine, pa ima milion drugih igrica za igranje, nije GTA 5 najbolja igrica na svijetu...

pa ak pogledas kaj sve nudi jedna takva igra, tonu sadrzaja; hrpa automobila, brodova, aviona, motora itd, open world, izmjena vremena i vremenskih neprilika, nenadyebivu fiziku, odlicnu grafiku, naravno tu je i odlicna prica, fenomenalan gameplay  i jos barem stotine drugih stvari koje "brat bratu" sve ovo nema niti jedna druga igra, ja mogu s sigurnoscu reci da ce GTAV biti igretina broj 1 ikad izdana, a i sad vec hrpa rekorda koje je srusila to potvrduje! i drago mi je sto su se makli od one pretjerane crnacke spike od san andreasa i vratili se nekoj normali! {#}LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.8.2014 0:18 (Stjepanj).
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

kaj mislite bude bil kakvi popust pred Božić za gta 5?

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.8.2014 22:01 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Gremlin144 kaže...

kaj mislite bude bil kakvi popust pred Božić za gta 5?

ima već sad gta v za 30€, za 25€ za preorder naravno. Bit će na g2play, g2a, bit-keys i ostalim stranicama koje prodaju keyeve.

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
matić_žu kaže...
Gremlin144 kaže...

kaj mislite bude bil kakvi popust pred Božić za gta 5?

ima već sad gta v za 30€, za 25€ za preorder naravno. Bit će na g2play, g2a, bit-keys i ostalim stranicama koje prodaju keyeve.

 

Gdje ima preorder za 25/30 eura, najjeftinije što sam našo je 40eura.

15 godina
online
Grand Theft Auto V

to za 25-30 je vjerojatno samo kljuc, nije fizicka kopija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Grand Theft Auto V

ja bi kupio samo kljuć ako se može, za pc

http://www.youtube.com/user/Brzi559
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 7:05 (Gremlin144).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v-preorder-steam-cd-key-global.html

Trenutno je 40€, al svaki drugi vikend bude popust pa padne na 30€
naravno to je samo cd-key, tko igra preko steama igrice to će mu bit dosta :)

PSN ID: mataraHD7 Origin ID: mataraHD7
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 13:02 (matić_žu).
Moj PC  
3 0 hvala 5
10 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grand Theft Auto V
Gremlin144 kaže...

ja bi kupio samo kljuć ako se može, za pc

ovdje je ~34€

12 godina
neaktivan
offline
Grand Theft Auto V

koje su vase pretpostavke za minimalne zahtjeve {#} da se tjesimo mi koji imamo kante {#} od oka premda je tesko jos zaključit sto nam to rockstar sprema.....

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 22:18 (ATI HD3870).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice