Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.673
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Svi odmah turski , pretpostavljam da nece raditi jer mislim da turci nemaju akciju gold za ultimate 1 dolar .Neki su uspjeli srediti preko sluzbe za korisnike ali ja se ne bi zezao sa time.

 

Uzmi sta smo svi radili , argentina , brazil ili neka EU zemlja pa onda konvertiraju gold u ultimate.

 Pa još to radi??? Godina dana Golda za Ultimate za 1£$€? Nisu ukinuli to?

14 godina
offline
Xbox Series X

HOT WHEELS UNLEASHED za Xbox, manje od 30 eur??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Bilo je mjesec dana ili 3 a nikako godinu dana za 1€/£/$.
Zasad nigdje nema više te akcije.Tamo oko zimskih rasprodaja bude opet valjda.
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Bilo je mjesec dana ili 3 a nikako godinu dana za 1€/£/$.
Zasad nigdje nema više te akcije.Tamo oko zimskih rasprodaja bude opet valjda.

 možeš do tri godine, kupis xbox live gold pretplatu i onda to pretvoris u Gamepass Ultimate za 1 funtu.

10 godina
offline
Xbox Series X

čitam da će save za novi football manager biti crossplatform, što znači da ćeš moć započet igru na kompjuteru, pa nastavit na xboxu i obrnuto

 

Inače igra dolazi day 1 na game pass

Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Ne možes kupiti nikako za 1€ 3 god.
Ne laprdaj
7 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Ne možes kupiti nikako za 1€ 3 god.
Ne laprdaj

 ma nemoj ?

Kako onda svi to rade ?

Kupis 3 godine xbox live gold za nekih 600 kuna i onda taj Xbox live pretvoriš u Gamepass Ultimate za jedan euro.

Zašto se praviš pametan kad nisi ?

9 godina
offline
Re: Xbox Series X
MadDogMattis kaže...
MSXhunT3R kaže...
Ne možes kupiti nikako za 1€ 3 god.
Ne laprdaj

 ma nemoj ?

Kako onda svi to rade ?

Kupis 3 godine xbox live gold za nekih 600 kuna i onda taj Xbox live pretvoriš u Gamepass Ultimate za jedan euro.

Zašto se praviš pametan kad nisi ?

 Dakle to ispada onda nekih 16,6 kn na mjesec za ultimate u te tri godine jel? I jos radi? 

jel moze upute kako da to napravim? Ona shema s vpnom? A di ste uzimali gold za 600kn 3 godine i kako da Gold pretvorim u Ultimate?


hvala

7 godina
offline
Re: Xbox Series X
Matthew26 kaže...

 Dakle to ispada onda nekih 16,6 kn na mjesec za ultimate u te tri godine jel? I jos radi? 

jel moze upute kako da to napravim? Ona shema s vpnom? A di ste uzimali gold za 600kn 3 godine i kako da Gold pretvorim u Ultimate?


hvala

 Da se ne ponavljam, prolistaj 6-7 stranica unatrag, dečki su lijepo objasnili.

7 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Šta najviše igrate?
Dajte preporuke za dobre single player
I za dobar multi.

Ako je moguće da ima na gamepassu
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Tvpronlem kaže...
Šta najviše igrate?
Dajte preporuke za dobre single player
I za dobar multi.

Ako je moguće da ima na gamepassu

 Ja zadnje, Biomutant, Dirt 5 i Control. Mislim da zadnje dvije imaš na Gamepass.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
9 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ja The Medium odigrao u jednom dahu! Odlični horror-thriller.

podsjeca na Alan Wakea malo samo sto nema borbe direktne.

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.10.2021 22:26 (Matthew26).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Od dobrih single playera imaš Yakuza 0 i Yakuza Like a Dragon, Desperados 3, Plague Tale, Senua Sacrifice, Hades, Hollow Knight, Limbo, Ori 1 i 2, Psychonauts 1 i 2, Sniper Elite 4, Surge 2, Walking dead serijal, Undertale, Edith Finch, prvi Wolfenstein, Dishonored 1 i 2. Plus naravno Halo, Gears of War, Doom, Fallout, Mass Effect, Dragon Age.

Hrpa toga ima svih žanrova ako nisi još igrao. Ne možeš fulati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Od Soulslike igara, Hollow Knight, Code Vein.

Horror igre: RE Biohazard, Man of Medan.

Akcije i avanture: Quantum Break, Mirror's Edge, Dishonored.

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 9:02 (DeniZg).
2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Novi update sistema donosi 4K dashboard za korisnike Series X konzole, mi na Series S smo dobili kitu, ostajemo na 1080p.

 

Od ostalih novosti imate night mode, filter za smanjenje svjetlosti prilikom kasnonocnih igranja za one osjetljivih ociju, a takoder od sad mozete regulirat razinu svjetlosti koja dopire iz Xbox gumba na konzoli i kontroleru. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Vec su nabrojali tonu odlicnih naslova a ja bi jos dodao par zanimljivih kao Evil Within , Ryse: Legendary Edition , The Long Dark , A Plague Tale: Innocence , Star Wars Jedi: Fallen Order , Prey , Limbo , Titanfall 2 ,Yes, Your Grace...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Krenuo preload za Forza Horizon 5.
Dosta brzo,jedva čekam.
103.5 GB za XSX.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 8:25 (MSXhunT3R).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition dolazi 11.studenog 2021.

 

 

GTA San Andreas će biti na Gamepassu day 1.

 

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 16:53 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Krenuo preload za Forza Horizon 5.
Dosta brzo,jedva čekam.

 Koliko GB za PC - Steam?

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
x18x05x kaže...
MSXhunT3R kaže...
Krenuo preload za Forza Horizon 5.
Dosta brzo,jedva čekam.

 Koliko GB za PC - Steam?

 Mislim da je oko 103gb za XsX i PC a stariji xbox oko 113gb

14 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...
MSXhunT3R kaže...
Krenuo preload za Forza Horizon 5.
Dosta brzo,jedva čekam.

 Koliko GB za PC - Steam?

 Mislim da je oko 103gb za XsX i PC a stariji xbox oko 113gb

 Barem gb ne nedostaje. :)

Ja ću je igrat na steam-u te na XsX.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 20:36 (x18x05x).
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
MSXhunT3R kaže...
Krenuo preload za Forza Horizon 5.
Dosta brzo,jedva čekam.
103.5 GB za XSX.

Nisam gejmer, ali po internetima ljudovi kažu da izgleda odlično.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
11 godina
offline
Xbox Series X

Negdje izgleda odlicno negdje izgleda kao da gledam xbox one naslov,sva sreca da je gamepass naslov pa ne moram trosit 60eu da provjerim :)

Ne kuzim cemu 30fps mode...cemu.

Kreni od minimuma 60fps pa gradi izgled igre na tome....

U svakom slucaju skinut cu za XsX i za pc pa ako cu na rtx3080 moc 120fps mozda cu na kompu igrat...mozda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 21:21 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
MEGATAMA kaže...

Negdje izgleda odlicno negdje izgleda kao da gledam xbox one naslov,sva sreca da je gamepass naslov pa ne moram trosit 60eu da provjerim :)

Ne kuzim cemu 30fps mode...cemu.

Kreni od minimuma 60fps pa gradi izgled igre na tome....

U svakom slucaju skinut cu za XsX i za pc pa ako cu na rtx3080 moc 120fps mozda cu na kompu igrat...mozda.

Ne prigovaraj, tko nije zadovoljan lako može kupit samo pola RX 6600 grafe, jer eto tolko košta X Box S.

 

Kad kupiš pola RX 6600, onda eto uživaj sa samo pola grafe u PC gejmingu.Srečom da ti u dučanu precizno odrežu pola grafe, pa eto niko ne može reč da pola grafe izgleda ružno.

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 21:29 (rambox).
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
rambox kaže...
MEGATAMA kaže...

Negdje izgleda odlicno negdje izgleda kao da gledam xbox one naslov,sva sreca da je gamepass naslov pa ne moram trosit 60eu da provjerim :)

Ne kuzim cemu 30fps mode...cemu.

Kreni od minimuma 60fps pa gradi izgled igre na tome....

U svakom slucaju skinut cu za XsX i za pc pa ako cu na rtx3080 moc 120fps mozda cu na kompu igrat...mozda.

Ne prigovaraj, tko nije zadovoljan lako može kupit samo pola RX 6600 grafe, jer eto tolko košta X Box S.

 

Kad kupiš pola RX 6600, onda eto uživaj sa samo pola grafe u PC gejmingu.Srečom da ti u dučanu precizno odrežu pola grafe, pa eto niko ne može reč da pola grafe izgleda ružno.

Ako sam dobro vidio i XSs ima 60fps mode pa stoga 30fps nije zato jer XSs ne moze 60.

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa netko preferira 30 fps u odnosu na 60 ako igra bolje izgleda. Gdje je problem? Bitno da napokon imamo opcije.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Pa netko preferira 30 fps u odnosu na 60 ako igra bolje izgleda. Gdje je problem? Bitno da napokon imamo opcije.

U toj vrsti igre nikako ne moze bolje izgledat jer oci suze dok vozis 300+ u 30fps... Da ne kazem da je nemoguce voziti jednako dobro kao u 60fps... 

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Pa netko preferira 30 fps u odnosu na 60 ako igra bolje izgleda. Gdje je problem? Bitno da napokon imamo opcije.

 

Moram se slozit da u slucaju FHZ5 u quality modu igra vise izgleda kao CGI film dok u performance izgleda vise kao klasicna igra.

Pretpostavljam da je tu u pitanju dodatni kvalitetniji motion blur na quality modu.

Nadam se da ce bit i opcija za unlockani quality mode uz VRR pa da dobijemo najbolje od oba moda.

2 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Prema videnom u DF videu jedina razlika izmedu performance i quality moda je gustoca vegetacije koja je kakvih 30% manja. Jedino gdje se to da primjetit side by side je u sekcijama kad se voze kroz sumu. Nesto su spominjali i draw distance, ali u voznji tesko da se to primjeti tako da ce vjerujem vecina igrat u performance modu.

 

ansha dugujem ti ispriku vezano za One S naslove na Series S, bio si u pravu, a ja sam bio nadobudna neadekvatno informirana budala stoga se posipam kantom pepela. Isao sam trazit informacije o Red Dead Redemption 2, znaci ta se igra posto nije optimizirana na Series S vrti u 900p na grafickim postavkama One S konzole. Uzas.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.10.2021 12:39 (Combustd).
 
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Xbox Series X

Razlika izmedju quality i performance je realno vrlo mala u samim detaljima ili efektima ali taj dodatni ili napredniji motion blur ili sta su vec upotrijebili cini vidljivu razliku....ali opet visi framerate utjece direktno na motion rezoluciju pa i to donosi drukciji vizualni dojam.

Bas me zanima kako ce rijesit PC verziju,danas sam malo zaigrao pc verziju FHZ4 i dojma sam da su dodatno optimizirali igru jer je sad na 4k extreme postavci vecinu vremena lockano 120fps...vecinu vremena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice