Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.316.836
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Xbox Series X

Prodaju ga oni lopovi na edigital samo su mu nabili cijenu (sa postarinom 2.633 kuna ) , eventualno ako imas neki kod pa da malo ustedis.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Bilo ih je na mall.hr za 2250 prošli tjedan
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Bilo ih je na mall.hr za 2250 prošli tjedan

 to je bilo sa promo kodom od 100kn koji više ne vrijedi, ja sam je kupio taman dan prije promocije i platio sam je točno 2400kn (2344kn konzola, 45kn dostava, 7,5kn Naknada za plaćanje gotovinom, 3,5kn dpd kuriru), meni je isto prijelazna dok ne nabavim series x/ps5, eto stavio sam je na njuškalo za istu cijenu sa mojom poštarinom i nema još upita tako da nije neka navala a osim moje trenutno ih uopće nema na njuškalu...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pretpostavljam da ju neće biti baš lako prodati za taj iznos. One X se uzme za cca 1700kn, a superiornija konzola po meni.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Xbox Series X

Možda i ja piknem series x za pola godine-godinu kad dođe next gen igara i kad bude dostupan.

Nedavno sam si piknuo One S kao gamepass machine i jako mi se svidio. Čak i on izgleda super na 4k telki. Baš mi je žao što je xbox izvan amerike nepopularan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X

nije mi bitno prodat odmah već u roku 3 mjeseca koliko mi traje gamepass kako vrijeme bude odmicalo budem smanjio cijenu, imao sam xbox one,xbox one s i xbox one x i sve sam ih prodao pa budem valjda i xbox series s, uskoro stižu igre samo za series konzole npr na gamepassu The Medium izlazi 28.1.2021... 

14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
Pretpostavljam da ju neće biti baš lako prodati za taj iznos. One X se uzme za cca 1700kn, a superiornija konzola po meni.

Je je, superiorna 

 

Cpu je jedno 4x brzi u Series S, a da ne pricamo o disku.. Gpu malo na strani one x. Al samo loading koji je neusporedivo duzi je dealbreaker cisti...

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

Je je, superiorna 

 

Cpu je jedno 4x brzi u Series S, a da ne pricamo o disku.. Gpu malo na strani one x. Al samo loading koji je neusporedivo duzi je dealbreaker cisti...

 Ovisi kako gledaš. One X ima mogućnost korištenja fizičkih diskova i duplo veći interni disk. Nekome nebitno, nekome možda presudno. Brži loading je svakako odlična stvar, ali ovisi od igre do igre koliko je bitan.

 

Performanse su li-la jer Microsoft ne može da si ne puca u nogu. Što mi znači 4x brži CPU? Igram Control zadnjih dana. Na konzoli ne radi One X poboljšana verzija nego ona za One S zbog čega ima podosta blura, pop-ina i igra općenito ne izgleda posebno dobro. To doslovno znači da sam kupio konzolu nove generacije na kojoj mi igra izgleda lošije nego na konzoli prošle generacije. Tak da bez obzira na brži loading koji u Controlu stvarno je primjetan, u ovom konkretnom slučaju teško se oteti dojmu da je One X superiornija konzola.  

 

 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
Hexfire kaže...
ansha kaže...

Je je, superiorna 

 

Cpu je jedno 4x brzi u Series S, a da ne pricamo o disku.. Gpu malo na strani one x. Al samo loading koji je neusporedivo duzi je dealbreaker cisti...

 Ovisi kako gledaš. One X ima mogućnost korištenja fizičkih diskova i duplo veći interni disk. Nekome nebitno, nekome možda presudno. Brži loading je svakako odlična stvar, ali ovisi od igre do igre koliko je bitan.

 

Performanse su li-la jer Microsoft ne može da si ne puca u nogu. Što mi znači 4x brži CPU? Igram Control zadnjih dana. Na konzoli ne radi One X poboljšana verzija nego ona za One S zbog čega ima podosta blura, pop-ina i igra općenito ne izgleda posebno dobro. To doslovno znači da sam kupio konzolu nove generacije na kojoj mi igra izgleda lošije nego na konzoli prošle generacije. Tak da bez obzira na brži loading koji u Controlu stvarno je primjetan, u ovom konkretnom slučaju teško se oteti dojmu da je One X superiornija konzola.  

 

 

4x brzi cpu je super jer je cpu glavni problem one x-a i razlog zasto su neke igre ogranicene na 30fps-a.

Limitacija o kojoj pricas je stvar microsoftove odluke a ne performansi same konzole. To je definitivno prednost one x-a. 

13 godina
offline
Re: Xbox Series X
ansha kaže...

4x brzi cpu je super jer je cpu glavni problem one x-a i razlog zasto su neke igre ogranicene na 30fps-a.

Limitacija o kojoj pricas je stvar microsoftove odluke a ne performansi same konzole. To je definitivno prednost one x-a. 

 Naravno da je, ali koja je točno razlika za mene kao krajnjeg korisnika? Ja sam u ovom slučaju na gubitku, a da li je razlog slaba konzola ili neshvatljiva odluka Microsofta, baš svejedno.

 

 

 

 

Sretan Božić svima, nadam se da će se Xbox scena malo popunuti u 2021.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Xbox Series X

Sretan Božić!

 

Ovdje možete naći super skinove za XSX, ako nekog zanima.

 

https://consoleskins.co/xbox-series-x-skins/

 

 

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.12.2020 12:51 (DeniZg).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Xbox Series X

Koliko traje garancija na xbox x.....u nekim dućanima piše jedna godina, a u nekima dvije?

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
goodie kaže...

Koliko traje garancija na xbox x.....u nekim dućanima piše jedna godina, a u nekima dvije?

2 godine ako je kupljen u EU...

15 godina
offline
Xbox Series X

Meni se čini da se od prodavača dobije jedna godina.....i onda kada prijaviš konzolu na MS dobiješ opciju da od njih kupiš za 49 baksa jednu god ili 65 baksa dodatne dvije godine garancije.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

U EU je garancija 2 godine koliko sam upoznat, jedino za firme su drugačiji uvjeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Xbox Series X
goodie kaže...

Meni se čini da se od prodavača dobije jedna godina.....i onda kada prijaviš konzolu na MS dobiješ opciju da od njih kupiš za 49 baksa jednu god ili 65 baksa dodatne dvije godine garancije.

Ja sam uzeo na mall.hr, ovo mi kaze nakon sta sam registrirao xbox na svom microsoft accountu...

11 godina
offline
Xbox Series X

Na Gamershop.hr gdje sam ja kupio, piše 2 godine službeno Microsoft jamstvo.

https://www.gamershop.hr/xboxseries/xbox-series-x-1tb

 

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2020 12:08 (DeniZg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Xbox Series X

pozdrav ekipa, oprostite ako je krivo mjesto za pitanje..

znate li uključuje li xbox game pass EA Sports igre?
Čitao sam negdje da bi trebao uključivati, ali ne znam jel to već počelo ili ne

 

hvala puno ko god odgovorio

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Da. Na Xbox konzoli, sve igre koje su na EA playu.

Na PC Gamepassu će EA play doći tek na proljeće.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
14 godina
offline
Xbox Series X

Netko zainteresiran za Cyberpunk 2077 300kn?

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox Series X

Stigla danas 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
11 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xbox Series X

da klarificiram, ea play dolazi uz game pass ultimate i dolazit će uz game pass pc.

 

Uz obični game pass za xbox ne dolazi EA play

13 godina
offline
Xbox Series X

Zasad zadovoljan konzolom, jedino će mi trebati vremena da se naviknem na sučelje s obzirom da sam prošlu generaciju propustio Xbox. Skinuo neke igre sa GamePassa koje jos nisam odigrao. Backwards compatibility je stvarno super na Xboxu, dosta igara iz svih generacija.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sad mos usporedit i rec jel bolji xbox od ps5?
16 godina
offline
Re: Xbox Series X
antimadridista kaže...

Zasad zadovoljan konzolom, jedino će mi trebati vremena da se naviknem na sučelje s obzirom da sam prošlu generaciju propustio Xbox. Skinuo neke igre sa GamePassa koje jos nisam odigrao. Backwards compatibility je stvarno super na Xboxu, dosta igara iz svih generacija.

 Očekujemo nakon izvjesnog vremena iscrpni rivju dotične konzole

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.1.2021 11:27 (DeniZg).
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Xbox Series X

Kako bi trebala izgledati kupovina xbox igara iz uk shopova nakon brexita tj od danas nadalje?, izgleda da thegamecollection više ne šalje u eu https://www.thegamecollection.net/delivery-destinations a često su bili najpovoljniji, shopto mi više ne prihvaća login..., uglavnom situacija izgleda kaotično, po meni bi trebalo biti ovako:

0 naći shop koji još uvijek šalje u hr
1 - do vrijednosti 22eur ne plaća se pdv (25%)
2 - od 22 eur do 150 eur plaća se samo pdv (25%)
3 - iznad 150eur plaća se pdv (25%) i eventualna carina ako se primjenjuje

Jel netko zna na koji nečin bi se trebao naplaćivati pdv?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
witcherj kaže...

Kako bi trebala izgledati kupovina xbox igara iz uk shopova nakon brexita tj od danas nadalje?, izgleda da thegamecollection više ne šalje u eu https://www.thegamecollection.net/delivery-destinations a često su bili najpovoljniji, shopto mi više ne prihvaća login..., uglavnom situacija izgleda kaotično, po meni bi trebalo biti ovako:

0 naći shop koji još uvijek šalje u hr
1 - do vrijednosti 22eur ne plaća se pdv (25%)
2 - od 22 eur do 150 eur plaća se samo pdv (25%)
3 - iznad 150eur plaća se pdv (25%) i eventualna carina ako se primjenjuje

Jel netko zna na koji nečin bi se trebao naplaćivati pdv?

 Njemački amazon.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Xbox Series X

Mislim da se Quick Resume opcija ne hvali dovoljno, kako dobro funkcionira, pogotovo kod prebacivanja accounta.

 

Imam 3 accounta na XSX, moj i za 2 djece. Mala igra Lego Marvel na svom accountu, pauzira, mali prebaci na svoj account i odigra FIFU. Ja navečer prebacim na svoj i nešto odigram.

 

Ujutro ponovno u krug, bez prekida, bez gubitka pozicije u igri.

PSN - DeniZg80; Xbox - DeniZg#5788
Moj PC  
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice