Xbox Series X izdvojena tema

poruka: 6.231
|
čitano: 1.313.828
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Xbox Series X

glupo pitanje moza, ali da li trebas zgasiti vpn ? da te to mozda ne zeza ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 21:13 (cropunk).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ne, ugasio sam ga. Sve sam to obavljao preko VPN-a na mobitelu, a sad i kombiniram s PC-em. Ništa ne pomaže.

Sad ne znam da možda vratim account na UK (ako će mi dozvoliti).

 

EDIT: Provjerio sa Microsoft supportom. Ne mogu knovertirati jer sam napucao 36 mjeseci Golda što je maksimum. Trebam pričekati 30 dana i onda bi trebalo raditi, jer valjda je 1$ ekstra mjesec dana + konverzija, pa bih sada probio preko 36 mjeseci, što je nemoguće.

I da ovaj iz supporta mi je potvrdio da će biti ta akcija konverzije i za mjesec dana.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.9.2020 21:34 (DeniZg).
14 godina
offline
Xbox Series X

Gdje su za xbox najpovoljnije igre ako se kupuju nove? Za PS sam kupovao preko infomark online trgovine i uvjek je taj ducan bio najpovoljniji od svih ostalih velikih trgovina... Ili izvan hrvatske neki shop

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@DeniZg
Sad kad si spomenuo proboj od 36 mjeseci, u jednoj temi je netko linkao na Njemačku stranicu gdje je bio link za kupovinu Gold pretplate. Čitajući tamo su naglasili da se ne prihvaća gratis mjesec dana od Ultimate konverzije jer će biti problema. E sad, da li si ti uopće imao tu opciju za gratis mjesec odnosno da li si ju mogao odbiti da ne uzimaš mjesec gratis?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ne nisam imao tu opciju.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@DeniZg
Sad ponovno čitam te upute na njemačkom. Kaže tip, kad se upiše Gold Code da se makne opcija automatske obnove(dodatni mjesec maknuti. Moguće je samo 36 mjeseci). Ovo je uputa za Brazilske ključeve. Ovo je izvorni text na Njemačkom:

4. redeem.microsoft.com/ Ihr aktiviert eure 12M Live Gold Keys - automatisch verlängern weg machen (den Extra Monat abwählen, es gehen nur maximal 36 Monate
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Thanks na trudu.

Maknuo sam taj recurring billing. Sigurno nije aktivan.

Piše mi: "Recurring billing off, expires on 9/20/2023."

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Sjećam se i ja da je bila neka priča oko tog gratis mjeseca kad sam kupovao, ali ne pamtim više za što se dobije...

Uzeo sam 3x12 i dobio 36, ništa gratis.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Pa izgleda da sa tom 1$ nadogradnjom dobiješ mjesec dana gratis. A kako sam ja upravo kupio 36 mjeseci što je maksimum, morat ću pričekati mjesec dana, kako bi mogao aktivirati dodatni mjesec koji istovremeno radi konverziju Golda u GP ultimate.
Nadam se.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
@DaniZg
Nemoj nam zaboraviti javiti kako je prošlo.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Xbox Series X

Znaci poslije se normalno prebaci acc na HR bez upaljenog vpn-a? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
azzie kaže...

Ja uzeo prije par minuta Gamepass Ultimate, ova kupovina Bethesde i ostalih studija presudila jer imam osjecaja da fora sa 36 mjeseci gold-a pa upgrade na ultimate za 1 euro brzo ukinuti.

Napravio novi xbox acc (Njemacka radi 1 eura upgrade)
Kupio na kinguin kod 3×12 mjeseci Gold Subscription Card USA €27.90
Ukucao codove preko VPN (USA)
Otisao na njemacki VPN i platio putem Paypala 1 euro upgrade na Ultimate.
I sada sam miran do 28.09.2023
btw – Coupon code “KING8” na kinguinu skine jos 6-7 eura sa kupovine.

Sve zajedno me doslo 81-82 eura (oko 615 kn ) ili jedna hit PS5 igra.

Jos moram vidit ako cu kupiti Xbox Series X ili Series S jer imam solidan komp pa mi je i Series S sasvim dovoljan. 

 

 

 

 Jeee, i meni tako uspjelo!

11 godina
offline
Re: Xbox Series X
izzy007 kaže...
@DaniZg
Nemoj nam zaboraviti javiti kako je prošlo.

Danas sam opet kontaktirao Xbox support i riješio stvar.

Ovaj puta mi je čovjek samo prebacio Gold na GP Ultimate, s tim da me upozorio da mi ne može staviti dodatni mjesec (koji inače dođe sa tom 1$ konverzijom) i da će mi datum isteka pretplate biti isti (22.rujan 2023).

Sve 5.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 10:44 (DeniZg).
15 godina
offline
Xbox Series X

Dan prošao, ništa od pojeftinjenja? Možda danas?

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

BIlo je ili pojeftinjenje ili kupiti Bethesdu/Zenimax.

Meni je ovaj ishod čak i bolji. 

 

Edit: Evo popis studija koji su sada u vlasništvu Microsofta.

Svaka od igara koju ti studiji naprave je day 1 na Gamepassu i to bez dodatne naplate.

Na Gamepassu koji me koštao 650 kuna za 3 godine.

 

  

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 10:55 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ishod će biti bolji nakon što Obsidian napravi nešto sa Fallout licencom. ;)
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

@DeniZg

 

Super , drago mi je da si sredio . Sada uzivaj 3 godine

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 11:07 (azzie).
13 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ovaj deal na gamershopu xbox sex + dodatni gamepad za 4075 kn je jeben, to bi uzeo ako ću uzimat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 11:42 (Hazar).
11 godina
offline
Xbox Series X

Sta samo jedan ducan kod nas ima prednarudžbe (gamershop) ?

 

Vani se vec prodaje na akciji za 450 eura (rasprodano). lol

 

https://www.shopto.net/en/xbxhw01-xbox-series-x-p191471/?utm_source=Website&utm_medium=Xbox&utm_campaign=Xbox%20Series%20X%20-%20Large

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

BIlo je ili pojeftinjenje ili kupiti Bethesdu/Zenimax.

Meni je ovaj ishod čak i bolji. 

 

Edit: Evo popis studija koji su sada u vlasništvu Microsofta.

Svaka od igara koju ti studiji naprave je day 1 na Gamepassu i to bez dodatne naplate.

Na Gamepassu koji me koštao 650 kuna za 3 godine.

 

  

 

 I sad je nastala komicna situacija.
Microsoft radi timed ekskluzive za PS5 lol

Cini mi se da su to oni na brzinu sredili i da nisu pregovori dugo trajali

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 14:54 (Santana).
16 godina
offline
Xbox Series X

Kod Australaca opči grabež za X Box X/X Box S, bilo da su u pitanju normalni kupci ili prekupci za više love.Navodno sve planulo za 14 minuta, pa eto čekaj drugi krug pošiljke ili runde za grabež.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xbox Series X

Jesam li dobro shvatio, za xbox game pass bi trebalo samo imati neki microsoft račun (može s outlook mailom), na kojem treba promjeniti lokaciju što bi trebalo biti lagano link

I onda možda platiti s nečim tipa Paypal ili Revolut? Jel bitna država kreditne kartice/paypal računa?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox Series X
Je, US account ne prima PayPal linkan na hrvatsku karticu, čak ni preko VPNa.
Kupi Xbox US gamecard of 5$ kako bi aktivirao Gamepass Ultimate. Ako ne radi konverzija u GPU, zovi support preko chata.
PSN - DeniZg80
14 godina
offline
Re: Xbox Series X
Ako imam outlook.com account na UK regiji (koji ujedno koristim i u Win10), da li onda mogu kupiti BILO KOJI Gold od godinu dana (npr. Brazil ili USA) te ga onda aktivirati na svom outlook.com sa UK regijom samo što u trenutku logiranja u outlook.com moram uključiti VPN i u istom odabrati zemlju za koju je kupljen Gold?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...
Je, US account ne prima PayPal linkan na hrvatsku karticu, čak ni preko VPNa.
Kupi Xbox US gamecard of 5$ kako bi aktivirao Gamepass Ultimate. Ako ne radi konverzija u GPU, zovi support preko chata.

 Znači, u biti bi cijelo vrijeme morao kupovati bonove sa stranica kao kinugin ili cdkeys i redeemati kodove? To radi vez VPN-a ak se promjeni lokacija na outlook profilu?

11 godina
offline
Xbox Series X

Koliko ja kužim, odabir države/regije utječe na to koje će aplikacije biti dostupne (npr.Hulu na US accountu) i koji Store otvara na Xboxu.

 

Također, a neka me netko ispravi ako griješim, bez obzira na odabir države/regije, Xbox/Microsoft stranica ili Store na PC-u se otvara prema IP adresi.

U tom smislu, može se kupiti kod za npr. 12mjeseci Golda (država X) ili kupon sa X novaca (država X) i onda se taj kod može aktivirati ako imate IP adresu države X.

Na Xboxu se otvara Store prema državi koja je izabrana na accountu.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 19:50 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Xbox Series X

Samo za info ako nekog zanima, uspio sam postaviti istu Gamepass pretplatu na 2 PC-a.

Možda se može uz 2 PC-a i paralelno na 2 Xboxa.

To bi onda bio pun pogodak, jedna pretplata za 4 uređaja.

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xbox Series X
DeniZg kaže...

BIlo je ili pojeftinjenje ili kupiti Bethesdu/Zenimax.

Meni je ovaj ishod čak i bolji. 

 


 

Prije bih rekao da je to bio neutemeljen trač. Ovakvo preuzimanje se ne događa preko noći, bar ne za takve novce. Ovo je dobro odrađen posao za koji je trebalo vremena. Znači nije bila nikakva dilema već samo neutemeljen trač. No nema veze. Bitno da se zapalimo na jednu vijest a onda oduševimo na drugu vijest. Gamerski život ide dalje...

8 godina
offline
Re: Xbox Series X
movie kaže...
DeniZg kaže...

BIlo je ili pojeftinjenje ili kupiti Bethesdu/Zenimax.

Meni je ovaj ishod čak i bolji. 

 


 

Prije bih rekao da je to bio neutemeljen trač. Ovakvo preuzimanje se ne događa preko noći, bar ne za takve novce. Ovo je dobro odrađen posao za koji je trebalo vremena. Znači nije bila nikakva dilema već samo neutemeljen trač. No nema veze. Bitno da se zapalimo na jednu vijest a onda oduševimo na drugu vijest. Gamerski život ide dalje...

 S obzirom na to da su 2 Bethesda igre PS5 vremenkse ekskluzive mislim da pregovori nisu dugo trajali

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Xbox Series X

Ma što se mene tiče, mogu sve Xbox ekskluzive prodavati na PS5.

Ja ih preko Gamepassa budem igrao "mukte". Lovely Jubbly.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2020 21:29 (DeniZg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice