Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.753.650
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel bude na Holiday sale popust na PS Plus inace? I ovo sad 125 EUR za godinu dana Extra paket, pretpostavljam da je to redovna cijena, iako pise da je kao 30% off?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Inace je bilo u siječnju ali sad kako su stavili poust do jucer, tesko da ce biti išta do crnog petka.
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Izgleda da su dealovi konačno dostupni, trenutno je January Sale, provjerio na PS aplikaciji i na PS5 konzoli.

Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jesu, na popustima su sve igre iz salea,

Al nije PS+, šteta...
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Japanskom bogu hvala, deals konacno normalno radi kao i January sale!

EDIT: lazem deals je i dalje syeban, ali January sale radi normalno.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 7:47 (greysaint0).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Chronosus kaže...

 

 

Zbog svojih svjetonazora učitavaš nešto što nigdje ne piše niti ne postoji. Poanta takvih programa je uglavnom da se osobe koje spadaju u bilo kakvu manjinu osjećaju ugodnije na radnom mjestu, ne da se ikome daju veća prava ili prioritet.
Ak smo već kod anegdotalnih dokaza, ja znam gay lika koji je otišao živjeti i raditi u njemačku (radi u IT-u) čisto jer se naslušao svakakvih neprikladnih komentara na svoj račun na radnom mjestu. Nije nikom ni rekao da je gay, samo su ga cijelo vrijeme zadirkivali jer je malo drugačiji.

 

Mene zadirkuju jer sam ćelav, di ti je kosa, kupit ću ti šampon.... plačem svaki dan od tuge i žalosti. Idem u Njemačku.

 Daj si presadi kosu više i budi čovjek!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Imamo holiday sale dealse 💙
Kod nas se zove january Sale ali to je to. Eto, napokon imamo funkcionalan store
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
Chronosus kaže...
Maat kaže...

 Malo projiciras.

Mene nitko ne smeta osim neradnika i onih koji zlorabe danasnju virtue signallng kulturu mediokriteta bez karaktera, i onih koji glume da se vrijedjaju ili se stvarno vrijedjaju da bi se ogrebali za povlastice.

Vecina tih diversity programa su diskriminatorni. Apsolutno nije u redu nikoga diskriminirati na temelju spola, boje koze i seksualnosti. Doslovno me nije briga za neciji spol, seksualnu orijentaciju i boju koze. Zanimaju me znanja,vjestine i doprinos kolektivu.

Tko istice spol, boju koze i seksualnost te po tome zaposljava, hvali se time i nagradjuje te dijeli povlastice ponasa se diskriminatorno i zlo. Isto oni koji traze te povlastice prema takvim kriterijima. Pricam ti o objektivnoj stvarnosti i cinjenicama a ti izletis s jednom anegdotom koja je vise iznimkanego pravilo.

Ne znam u kojem ti svijetu zivis da tvrdis da takvo nesto ne postoji.

 

 

"Ja izletim s anegdotom" - pa jel si ti krenuo sa "svjedočio sam ja..."? Mislio sam da je ideja da iznosimo vlastita iskustva kao objektivni pokazatelj stvari ne samo kod nas, nego u zemljama i kulturama na drugom kraju svijeta?

 

Da sam ja naletio na taj članak ne bih ga ni doživio jer me uistinu nije briga i aspolutno me se nikako ne tiče. Tebe dovoljno upiklo da si išao dijeliti taj link i svoje zgražanje na random forumu, nije li?

Meni ide na kiki ekipa koja uletava random s člancima koji nemaju veze s ičim i viču WOKE WOKE, i onda još tvrde da ih zapravo nije briga i nema ništa protiv takvih ali...

 

Da te citiram:

"igre su samo medij širenja evanđelja 

Tako da očekujte sve više woke igara i sadržaja..."

 

 

 Anegdote nisu objektivni pokazatelj stvarnosti. 'Svjedočio sam ja' je također anegdota a trebala ti je poslužiti kao primjer da ni od toga ne treba stvarati pravilo...

Učinilo mi se da si tvrdio da diversity programi ne diskriminiraju sa čime se izrazito ne slažem.

Nije me članak posebno upiknuo već to iznosim kao značajan dio uzroka opadanja kvalitete konačnog proizvoda. Važnija je 'poruka' od samog sadržaja.

Meni je simptomatično da je ta moja izjava tebe toliko podbola da si morao napisati članak o tome.

 

Stvarno si mašio poantu. Diversity programe i woke ideje smatram degradirajućim i nazadnim za kulturu i civilizaciju općenito. Mislim da promiču lijenost, rasizam i nejednakost, da potiču glumljenje žrtve umjesto rada i stvaranja. Protiv woke mediokriteta koji guraju jednoumlje i netoleranciju pod krinkom površinske inkluzivnost imam svašta za reći. Protiv boje kože i seksualnosti nemam ništa dok je uz suglasnost i da nije pedofilija. Ali me realno ne zanima jer ne donosi ništa samo po sebi, zanima me  ono ispod površine...karakter, znanje, vještine itd...

A zadirkivani smo svi bili...i kao klinci i kao odrasli. Naravno da ne opravdavam maltretiranje ali danas određene skupine ne samo da imaju rezervaciju na to već i debele povlastice na temelju glumljenja žrtvi.

 

taj woke/diversty pokret koji je u sustini retardiran i neuspio stvara se snowflake generacija koja zivi u balonu. najdraze parola im je "ako nemas nesto pozitivno za reći rađe šuti" i tako imamo sve više degenerika, izopaćenika i mediokriteta. ne prihvaca se nova kritika

 

ovakvi programi neće pomoći u sprecavanjau diskriminacije, cak se stvara jos vise negativne energije jer se o stvarima ne smije pricati, tako na vidjelo izlazi "pozitivna diskriminacija".

a postoji i preko nekoliko firmi koje su "propale" zbog "pozitivne diskriminacije"

 

 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tvpronlem kaže...

 

taj woke/diversty pokret koji je u sustini retardiran i neuspio stvara se snowflake generacija koja zivi u balonu. najdraze parola im je "ako nemas nesto pozitivno za reći rađe šuti" i tako imamo sve više degenerika, izopaćenika i mediokriteta. ne prihvaca se nova kritika

 

ovakvi programi neće pomoći u sprecavanjau diskriminacije, cak se stvara jos vise negativne energije jer se o stvarima ne smije pricati, tako na vidjelo izlazi "pozitivna diskriminacija".

a postoji i preko nekoliko firmi koje su "propale" zbog "pozitivne diskriminacije"

 

 

Nije diversity program u suštini retardiran. Samo je provedba ponekad retardirana. I to je zato što ga provode ljudi, a ljudi u prosjeku baš i nisu prepametna bića. Bili bijeli ili crni, homo ili hetero. Može se i smije se i treba pričati o svemu ali to se koristi na pogrešan način jer u raspravama su često najglasnije ograničene osobe koje zbog nemogućnosti da racionalno sagledaju probleme, skaču iz depresije u euforiju pa nazad. I za sobom u mržnju ili veselje povlače sebi slične pa u konačnici dolazi do problema koji se u demokraciji jako teško rješavaju.

Ja osobno nemam ništa protiv nabijanja pod nos "različitosti" u filmovima, serijama ili igrama. Cilj toga je da se najmlađe konzumente uči toleranciji. I to je dobro i tome bi se trebalo težiti. Naučiti barem djecu od malih nogu da nije bitna boja kože i spolno opredjeljenje nego jesi li dobar ili loš.

PSN - darklydexter
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ezio kaže...

 

 

Ja osobno nemam ništa protiv nabijanja pod nos "različitosti" u filmovima, serijama ili igrama. Cilj toga je da se najmlađe konzumente uči toleranciji. I to je dobro i tome bi se trebalo težiti. Naučiti barem djecu od malih nogu da nije bitna boja kože i spolno opredjeljenje nego jesi li dobar ili loš.

Kao da su do sada mediji i televizija učili djecu da je bitna boja kože i spolno opredjeljenje?!?

 

Ja nikad nisam vidio u medijima da su to učili djecu. Zašto sada to rade? Tko im je to sugerirao?

 

Zar su mediji preuzeli na sebe odgoj djece?

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 10:54 (Vive24).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Evo kako se uči toleranciji i npr. da boja kože nije bitna. 

Za one kojima treba crtati. Veliki Morgan Freeman. Šteta što nema više tako razumnih ljudi.

Morgan Freeman: Black History Month Keeps Racism Alive - YouTube

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 11:15 (Maat).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...
Ezio kaže...

 

 

Ja osobno nemam ništa protiv nabijanja pod nos "različitosti" u filmovima, serijama ili igrama. Cilj toga je da se najmlađe konzumente uči toleranciji. I to je dobro i tome bi se trebalo težiti. Naučiti barem djecu od malih nogu da nije bitna boja kože i spolno opredjeljenje nego jesi li dobar ili loš.

Kao da su do sada mediji i televizija učili djecu da je bitna boja kože i spolno opredjeljenje?!?

 

Ja nikad nisam vidio u medijima da su to učili djecu. Zašto sada to rade? Tko im je to sugerirao?

 

Zar su mediji preuzeli na sebe odgoj djece?

 

Nekome dođe želja da pretuče drugoga samo zato što je različit. Ne dođe mu to odjednom. Netko ga odmalena navikava na to da je nasilje prihvatljivo. Ako ga roditelji ne znaju ili ne žele naučiti da je to loše, onda su potrebne druge metode.

PSN - darklydexter
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pregled Holidays Sale igara na popustu. Dodao sam timestamps pa mozete brze proletjeti kroz video
Moj PC  
9 0 hvala 8
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam htio odgovarati Maatu jer sam se (prerano) ponadao da se tema vratila na standardni tok, ali naravno da ne. Tnx Maat, sad na temi o PS-u pričamo o rasizmu jer...?

 

Ezio napiše nešto potpuno umjereno i razumno i popije 4 td-a jer je napisao da njemu osobno ne smeta raznolikost u medijima.

Kao odgovor Minionu Bitangi sam okrenuo na šalu i napisao da ga bar drugi kolege minioni bar ne zezaju što je žut, dobio td-ove. Go figure.

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

I sad od toliko priče o storeu i akcijama ionako nemam ništa što bih htio kupiti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
25 minuta cistog Wolverine gameplaya procurilo:

https://www.bilibili.com/video/BV1ie411b7Bh/

Uglavnom, meni osobno dosadnjikavo i prosjecno, bas kao Spiderman 2. Nek se okane vise tog glupavog Marvela koji je vec i bogu dosadio i nek stvaraju vlastite svjetove.
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni parkour u Wolverine alpha verziju izgleda bolje i fluidnije nego u zadnjoj Assassin's creed igri
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Sony previse igra na sigurno. Znaju da ce se ove marvelove stvari dobro prodat pa i da igra nije bog zna kaj.

 

Najbolje Sony igre su mi bile u doba PS3 dok su se morali borit za mjesto na trzistu.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

dal netko zna kako rijesiti problem kad je konzola spojena na wi-fi gamepad se otpoji i vise ne radi, na lan kablu normalno radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Jel ti router jako blizu konzole? BLE i wifi su si jako blizu po frekvencijama, mislim da ih dijeli samo 2 mhz guard banda na 2.4 ghz. Ako ti ne treba, ugasi 2.4 ghz wifi na routeru i ostavi samo 5ghz a ako nemaš tu opciju ili ti treba 2.4ghz, probaj malo preseliti konzolu od routera.

 

Teoretski, ne bi trebalo uopće smetati ali vrijedi probati...

 

P.S. Ili je sama konzola problem tj. neispravna, nisam siguran je li wifi i BLE na istom čipu a vrlo bi lako mogli biti.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 14:01 (Nuclear_Phoenix).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa jucer sam pisao kako je Rift Apart prodao samo 2.3 M primjeraka. A svi pricaju hocemo Ratchet igru ovo ono, a podaci pokazuju da se jedino prodaje SpiderMan, God of War i Horizon. Days gone rasturio prodajom izlaskom na PC i oni odustanu od nastavka. Naravno da igraju na sigurno. Sad kad nam uvale venom dlc za 50€ naravno da ce se kupovati jer se ljudima svidjelo onih pet minuta gameplaya s njim.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Pa jucer sam pisao kako je Rift Apart prodao samo 2.3 M primjeraka. A svi pricaju hocemo Ratchet igru ovo ono, a podaci pokazuju da se jedino prodaje SpiderMan, God of War i Horizon. Days gone rasturio prodajom izlaskom na PC i oni odustanu od nastavka. Naravno da igraju na sigurno. Sad kad nam uvale venom dlc za 50€ naravno da ce se kupovati jer se ljudima svidjelo onih pet minuta gameplaya s njim.

 Ma joj i Ratchet je isfuran isto.

Odigro sam 2 Ratchet igre to je to vise mi ne treba. 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

 Ma joj i Ratchet je isfuran isto.

Odigro sam 2 Ratchet igre to je to vise mi ne treba. 

 

 

Meni je i prva bila previše :-)

Drugu nisam kupio, ni djeci nije zanimljiva. Knack 1 i 2 su im bili veći hit nego R&C.

A sad su i već stariji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 je presao 50 milijuna prodanih primjeraka. Bit ce vjerojatno najprodavanija konzola dosad
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS5 je presao 50 milijuna prodanih primjeraka. Bit ce vjerojatno najprodavanija konzola dosad

 

A sumnjam da će ikad prestići Nintendo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2023 17:53 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
PS5 je presao 50 milijuna prodanih primjeraka. Bit ce vjerojatno najprodavanija konzola dosad

 

To je hrabra predikcija. PS5 više manje prati prodaju PS4 kolko sam vidio, a PS4 je trenutno na cca 115 milijuna. Dug je put od toga do 155 milijuna PS2.

 

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Zar bi bilo čudno da ijedna nova generacija konzole bude najprodavanija dosad?

Ono, za vrime PS2 na zemlji je živilo par miljardi ljudi manje, imalo se manje novaca za konzole, gejming nije bija toliko integriran u društvo.
Ti rekordi su tolike pi*darije...

Board Games Fanatic
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Odlučio sam samog sebe počastiti sa FF XVI pošto sam bio dobar dečko ove godine. Kad je bal nek je bal. 

 

 

 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
3 godine za 50M, 150M bi mogli lako prestici u slijedecih 7 godina
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
3 godine za 50M, 150M bi mogli lako prestici u slijedecih 7 godina

 

Sumnjam da će ova generacija toliko opstati. Novi Xbox navodno izlazi 2026. a Sony sigurno neće dopustiti kašnjenje od 1-2 godine za PS6. Mislim da ćemo next gen vidjeti puno ranije nego većina misli jer je Microsoft sfušao ovu generaciju sa lansiranjem Series S i treba im čisti start.

 

PS5 Pro neće biti dovoljan za obranu od punokrvnog next gen Xboxa koji će navodno imati AI akceleratore (što ne čudi s obzirom na 10+ milijardi ulaganja u OpenAI), Zen 5 i RDNA 5. Priča se i o vrlo konkurentnoj cijeni.

 

Tako da PS5 proričem cca. 100-110 milijuna primjeraka što je vrlo pristojna brojka.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice