Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.583
|
čitano: 4.711.747
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Hvala momci.

 

Samo još nešto..

 

Ako sam dobro shvatio za totalno sve igrice koje su na CD-u je potrebno staviti CD u plejku? Nema nekog "loadanja" na SSD i igranja na taj način? 

 

I još me zanima što ako dođu updateovi za neku igricu a ja ju imam na CD-u, to se onda može updateati?

 

Ovo sa A1 mi se čini kao jako dobra ponuda :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 0:06 (Ottozje).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

Hvala momci.

 

Samo još nešto..

 

Ako sam dobro shvatio za totalno sve igrice koje su na CD-u je potrebno staviti CD u plejku? Nema nekog "loadanja" na SSD i igranja na taj način? 

 

I još me zanima što ako dođu updateovi za neku igricu a ja ju imam na CD-u, to se onda može updateati?

 

Ovo sa A1 mi se čini kao jako dobra ponuda :)

 Prvi put kad se stavi bilo koji PS5 ili PS4 disk on prebaci fajlove na SSD... Kasnije CD samo sluzi za autentifikaciju da posjedujes tu igricu, tu je dobra stvar sto se disk uopce ne cuje pri igranju osim prvih par sekundi, jer su fajlovi onda vec PS5. Disk je samo licenca. 

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

Hvala momci.

 

Samo još nešto..

 

Ako sam dobro shvatio za totalno sve igrice koje su na CD-u je potrebno staviti CD u plejku? Nema nekog "loadanja" na SSD i igranja na taj način? 

 

I još me zanima što ako dođu updateovi za neku igricu a ja ju imam na CD-u, to se onda može updateati?

 

Ovo sa A1 mi se čini kao jako dobra ponuda :)

 Updejtovi/DLCovi sve kao i dig verzije naravno.

 

A1 ponuda je 10/10, da bar nemam internet da uzmem

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

već sam napisao, al da ponovim ako uzimate a1 ponudu pitajte ih i za kupon od 500kn za konzum/muller neće vam samoinicijativno ponudit, al ako pitate reču da se može i to dodat (bar su meni tako). i onih 8 kuna mjesecno za neko osiguranje nemorate uzet, to će vam probat u paketu uvalit, mozete i sami po toj cijeni uzet ako zelite od njih preko mobilne app, al i nemorate uopce uzet.

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony Play Station 5
x360gamer kaže...
Trenutno sam na ps extra.
Izlazi mi 29.11.
Do 28.11. Traje popust na sve ps+ pretplate.
Kako da sada za 300 kn kupim ps essential?!
Znači, želim downgrade.
Vidim da mogu kupiti za 200 više ponovno ps extra, ali želim samo essential.

 Mislim da prvo trebas u account settings naci pretplatu pa prebaciti na manji.

 

Making changes to your membership plan
You can purchase a new membership that will start when your existing plan ends – so if you’re eligible for an unmissable deal on a PlayStation Plus membership, you can take advantage of the special price and keep your membership active for longer. The new membership period will begin as soon as your current plan ends.
To upgrade your membership plan to PlayStation Plus Extra or Premium, you just need to purchase a membership at that level. You will pay a pro-rated fee to bring your payments to the level of your new plan for the remainder of the paid membership period.

To change from your current plan to a lower tier plan, sign-in to the account settings page for your account for PlayStation Network and choose the Subscriptions tab to manage your PlayStation Plus membership plan. Your membership will continue on a lower tier plan after the next payment date.

14 godina
offline
Re: Sony Play Station 5
Sve sam pročitao to.
Nije išlo, što god probao.
Sony je zahebo lepo tu.
Ako se otkaze pretplata/promijeni na niže plan, onda možete tek kupiti od datuma kada ističe.
Znači, nikako nisam mogao uzeti s -25%.
Zato sam sad otkazao, možda će za Božić biti opet.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Naručili smo PS5 i zatražili bon u konzuma,  rekli da šalju. Tako da hvala na toj info, nisam imala pojma. Kao da ste mi osobno vi poklonili 500 kn :)

 

Još sam sa ekupi naručila  kceri just dance 22, neku nba 23 koju mlađi žica, gaming slušalice neke bijele (da se slažu uz plejic lol) I docking station bijeli za 2 kontrolera. Stariji je zapisao wishlist igrica na frizider i ispalo da mu 3 sa popisa dolaze sa plejicem tako da mislim da će svi biti baš happy. 

 

Sad gledala fizicku usporedbu sa ps4, petica je ogromna i djeluje nezgrapno🤔 jel bolje da leži ili da stoji uspravno? Na zid koliko vidim ne može?

 

Ne znam šta sa četvorkom poslije Božića. Ne vjerujem da ju mozemo prodati jer ima malo napuknuće kucista kod on/off button jer im je jednom bila pala na pod😅 Nedavno smo kupili novi bežični joystick, nema niti mjesec dana.  Ali ne vjerujem da bi itko kupio napuknut PS4 niti znam koliko bi bilo realno tražiti za nj. 

 

 

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa ako to puknuće ne utječe na rad konzole, a koliko shvaćam nikako ne utječe onda zašto netko ne bi kupio za nešto nizu cijenu. Pogledajte po oglasima kako se vrte cijene pa radi tog oštećenja smanjite 100-200kn, ne bi ja išao više od toga i oglasite ga.

 
2 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne utječe koliko smo mogli primijetiti, odavno tako stoji. Vidjet ću bas po oglasima. Jako je glasna dok radi u zadnje vrijeme,  pretpostavljam da to znači da treba čišćenje ili će riknuti

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MagiMagi kaže...

Ne utječe koliko smo mogli primijetiti, odavno tako stoji. Vidjet ću bas po oglasima. Jako je glasna dok radi u zadnje vrijeme,  pretpostavljam da to znači da treba čišćenje ili će riknuti

Treba ju samo očistiti i promijeniti elemente hlađenja (pasta i silikonske termo podloške). Sat vremena posla ako se ide lagano, ako ste u OS ili okolici, javi pa se dogovorimo nešto. 

 

Ili skinete 100 kn s cijene pa neka se novi kupac zabavlja s time.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

ima li jos negdje dobrog popusta za pretplatu? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja već imam internet u A1 samo bi ga sad uzeo pod ugovornu obavezu ali bon mi nisu komunicirali na taj način nego tek ako se spajam u Mozaik?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 15:11 (Ottozje).
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...

Ja već imam internet u A1 samo bi ga sad uzeo pod ugovornu obavezu ali bon mi nisu komunicirali na taj način nego tek ako se spajam u Mozaik?

 Mi imamo mozaik, 4 pretplate + kućni internet. Zovite ih i pitajte, ja ih imam na whatsAppu pa ih svako malo davim s pitanjima, odgovaraju brzo 🤣

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
MagiMagi kaže...

Ne utječe koliko smo mogli primijetiti, odavno tako stoji. Vidjet ću bas po oglasima. Jako je glasna dok radi u zadnje vrijeme,  pretpostavljam da to znači da treba čišćenje ili će riknuti

Treba ju samo očistiti i promijeniti elemente hlađenja (pasta i silikonske termo podloške). Sat vremena posla ako se ide lagano, ako ste u OS ili okolici, javi pa se dogovorimo nešto. 

 

Ili skinete 100 kn s cijene pa neka se novi kupac zabavlja s time.

 U Splitu smo, ovdje rekoše 250 kn za čišćenje,  valjda tu ulazi promjena te paste?

Kad to obavimo, jel 1500 kn puno tražiti? Uz nju bi išao i niti mjesec dana korišten dualshock?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Auf ulovio C chassis za 5180 preko eKupi, s 3 igrice... Problem sto vec imam B chassis, morat cu ga se rijesiti 😂😂😂😂

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
gnautix kaže...

Auf ulovio C chassis za 5180 preko eKupi, s 3 igrice... Problem sto vec imam B chassis, morat cu ga se rijesiti 😂😂😂😂

 Kako si uopće uspio proći tako jeftino?

 

Najniže što vidim je 6400

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svejedno; možda ovaj s Returnal jer na PC-u ionako imaš Nioh ako se zaželiš. S druge strane Returnal je u pretplati ako se ne varam. 1x odlična igra, 1x vrlo dobra i ova treća je skupi podmetač za čaše 
Uživaj

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ottozje kaže...
gnautix kaže...

Auf ulovio C chassis za 5180 preko eKupi, s 3 igrice... Problem sto vec imam B chassis, morat cu ga se rijesiti 😂😂😂😂

 Kako si uopće uspio proći tako jeftino?

 

Najniže što vidim je 6400

 Ekupi Visa popust + kod.

Upravo sam i ja tako uzeo.

Prva plejka nakon PS2 

7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Buraz razmislja uzeti ovu na produljenje u A1 sa 5 igrica pa ju utopit za ~6000kn. Jel to realno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Orwandill kaže...

Buraz razmislja uzeti ovu na produljenje u A1 sa 5 igrica pa ju utopit za ~6000kn. Jel to realno?

 

Realno je moguće, al šteta je utopit. Bolje da proda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Koji kod šefe?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
10% na sve VISA kartice + 10% ekupi bon koji sam dobio u mailu nekidan (za kupnju vecu od 1000kn). Steta sto nije MW2 na duplom popustu da uzmem i njega.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bravo legendo. Uzivaj. Taman mi dosao i 55oled707 philips koji sam ulovio za 6300. Namjestio VRR ALLM 120hz itd radi ko stroj. Presretan sam
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako netko hoće plejku + destruction za 5200, ja naručim onda s eKupi.
GoW i returnal ostavljam sebi :D
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako netko hoce destruction za 5200, pokloni mu playstation ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Može i tako :)
A gle, rabljene na njusci idu po toliko.
Ne određujem cijene ja, već tržište.

5200 za novu plejku s jamstvom je super cijena.
Sam sam nedavno prodavao i dobivao 5500 od 15+ ljudi.
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sala je za destruction....

Jedina igra koju bas nitko nece ;)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Istina.
Evo, mogu dati onda za 5200 plejku + destruction i returnal/nioh.
Sebi ostavljam GoW.
Mislim da bolje ponude nema.
Tko se prvi javi, njegovo :)
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bolje da ti samo uzmeš jer će ti proći iskorištenost Visa karticom.

Ako netko od forumaša neće, na njušku početna za 5500...

Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice