Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.744.738
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Performance rt mod svakako.....

 

Kako je online trenutno besplatan za skinuti, klinac prasi po njemu, nikako da mu uzmem i singleplayer, ima ps4 verziju ali kaze da ova izgleda daleko bolje, uz hrpu dodatnih stvari koje meni nista ne znace pa ih se nisam trudio ni zapamtiti... ;)

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x, hvala za info. Malo je blesavo da na ps app i PS5 ne pokazuje cijenu. Svidi ti se igra preko EA play i onda nigdje opcije za kupnju.

Kupio i ja GTA5. Nisam je nikada odigrao i mogu reći da sam prezadovoljan. Tih 60 fps je uživancija. Kako li će tek izgledati GTA6 za 5,6 godina:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koja je fora s produljenim jamstvom za ps5, vidim neke oglase za rabljene sa 4 god jamstva.....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
x18x05x, hvala za info. Malo je blesavo da na ps app i PS5 ne pokazuje cijenu. Svidi ti se igra preko EA play i onda nigdje opcije za kupnju.

Kupio i ja GTA5. Nisam je nikada odigrao i mogu reći da sam prezadovoljan. Tih 60 fps je uživancija. Kako li će tek izgledati GTA6 za 5,6 godina:)

 neće sigurno bit u 60fpsa.Opet će bit u 30 jer će opet konzola za tu grafiku bit preslaba

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
mariclius kaže...
x18x05x, hvala za info. Malo je blesavo da na ps app i PS5 ne pokazuje cijenu. Svidi ti se igra preko EA play i onda nigdje opcije za kupnju.

Kupio i ja GTA5. Nisam je nikada odigrao i mogu reći da sam prezadovoljan. Tih 60 fps je uživancija. Kako li će tek izgledati GTA6 za 5,6 godina:)

 neće sigurno bit u 60fpsa.Opet će bit u 30 jer će opet konzola za tu grafiku bit preslaba

 Pa ne vjerujem. Na starim konzolama je problem bio uzasan CPU zato je recimo Xbox One X mogao gurat 4k grafiku, ali nije mogao gurat 60fps-a 
Ovdje je druga prica. Nema razloga zasto nebi bio ak nist drugo neki upscale do 1800p na 60fps-a kakva god da grafika bude, a budimo realni nece bit bolja od Horizon.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Thx ekipa, uspio sam skužiti gdje se skriva GTA V za PS5 - pod GTA Online. Kad se ode na njega, može se odabrati PS5 verzija full igre.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Do kad je na akciji po toj cijeni?
PSN J_Keziah
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

10.06.2022.

 

I jedna stvar koju ne mogu razumijeti: ovo je bila idealna prilika za nekakav story dlc, tipa 15 ak misija, čisto da se malo osvježi cijela priča..ali ne.. očito u ovih 9 god nisu imali vremena za to..

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.3.2022 13:45 (Purger155).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

10.06.2022.

 

I jedna stvar koju ne mogu razumijeti: ovo je bila idealna prilika za nekakav story dlc, tipa 15 ak misija, čisto da se malo osvježi cijela priča..ali ne.. očito u ovih 9 god nisu imali vremena za to..

 

Očito su sve puknuli u online mode, koji je meni preretardiran. Nikad mi to nije leglo.

A igra i inače ima neke potpuno sulude koncepte za današnje vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Purger155 kaže...

10.06.2022.

 

I jedna stvar koju ne mogu razumijeti: ovo je bila idealna prilika za nekakav story dlc, tipa 15 ak misija, čisto da se malo osvježi cijela priča..ali ne.. očito u ovih 9 god nisu imali vremena za to..

 

Očito su sve puknuli u online mode, koji je meni preretardiran. Nikad mi to nije leglo.

A igra i inače ima neke potpuno sulude koncepte za današnje vrijeme.

 Da su bar dodali koji auto iz online u sp i tako te stvari sto vec imaju spremne bilo bi super, ali ovako nam bas daju do znanja da oni vise ne mare za SP i hoce pare kroz mp. Bojim se da ce gta 6 imati sp cisto radi reda a da ce veci fokus ici za online.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Da su bar dodali koji auto iz online u sp i tako te stvari sto vec imaju spremne bilo bi super, ali ovako nam bas daju do znanja da oni vise ne mare za SP i hoce pare kroz mp. Bojim se da ce gta 6 imati sp cisto radi reda a da ce veci fokus ici za online.

 

Nemam ništa protiv onlinea ako je dobar, al meni je to u GTA V i RDR 2 čisto bezveze. Rađe onda WoW igram.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

GTA Online je nazalost sistem tko ima više za spičkat na kreditnoj za tvz shark cards, tako da se mogu liječiti kompleksi sa oružjem, prekenjavanjima i sl. - čast izuzecima koji su uredno gradili svoj klan i priču oko istog.

 

Nedavno sam upalio iz zajebancije, pa to ne možeš popratiti sms poruke, mailove od silnih poslova i gluposti. Ko na njujorškoj burzi btj..

 

Žalim za danima iz GTA IV, kada su kasnije izašli Ballad of gay Tony, The lost and damned....top ekspanzije..

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

GTA Online je nazalost sistem tko ima više za spičkat na kreditnoj za tvz shark cards, tako da se mogu liječiti kompleksi sa oružjem, prekenjavanjima i sl. - čast izuzecima koji su uredno gradili svoj klan i priču oko istog.

 

Nedavno sam upalio iz zajebancije, pa to ne možeš popratiti sms poruke, mailove od silnih poslova i gluposti. Ko na njujorškoj burzi btj..

 

Žalim za danima iz GTA IV, kada su kasnije izašli Ballad of gay Tony, The lost and damned....top ekspanzije..

 

Ma ta spika sa mobitelom je ekstra iritantna. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Vec mi je stigao novi kontroler, u cetvrtak ovaj sto drifta poslao . Igrao sam malo GTA V PS5 verziju i moram reci da sam dosta iznenadjen time kako su dobro HDR implementirali. Igra ima momente gdje se bas vidi da je HDR odlicno implementiran jer izgleda fenomenalno.

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vincent iz HDTVTesta je objavio video za GTA V- HDR kalibraciju, pa ako se nekome prčka...

Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ukek kaže...

Sony je kupio studio Haven Studios koji je osnovan prošle godine

 

https://www.videogameschronicle.com/news/playstation-is-acquiring-jade-raymonds-haven-studios/

 Koje igre su radili?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Koje igre su radili?

Meni je bilo dovoljno što piše "studio is making a live service game". Pass.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ukek kaže...

 Nisu radili niti jednu igru jer je osnovan prošle godine. Malo mi je čudno da je Sony kupio studio koji je osnovan prošle godine jer je Sony uvijek kupovao studije sa kojima je surađivao. Ne vjerujem da će ovaj studio raditi vrhunske igre

 
Da, puno vjerojatnije je da su jučer čuli za njega pa rekli ”ajmo ga kupit”.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Može li pomoć oko kupnje GTA5? Znači preko aplikacije na mobu nemogu naći, a ni na konzoli u storeu nemogu naći ps5 verziju za kupiti. Na konzoli u storu mi nudi samo gta online free za skinut.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
snake44 kaže...

Može li pomoć oko kupnje GTA5? Znači preko aplikacije na mobu nemogu naći, a ni na konzoli u storeu nemogu naći ps5 verziju za kupiti. Na konzoli u storu mi nudi samo gta online free za skinut.

 Nadjes preko PS5 na store GTA V za PS4 ili Online i onda imas desno one opcije da odaberes verziju te tu nadjes PS5.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...

 Sony ima popriličnu listu povijesno upitnih odluka, mene više ništa ne čudi.

 Sami su priznali da će im fokus ubuduće biti na live service igre. Zato su i kupili Bungie. S te strane mi nije nerazumljivo da kupe studio koji već ima takvu igru u izradi, kakva god bila. Po meni su sve live service igre obično smeće i dabog da svi koji ih rade propali, ali činjenica je da se u tome vrti ogromna lova. Ako će i dalje raditi kvalitetne single player igre onda mi je svejedno ako im je glavni fokus live service i mtx.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ako godišnje izađu tri-četiri dobre single player igre meni je to dovoljno - ionako nemam više vremena za igranje. 

 

A live service igre su budućnost; da sam mlađi sa više slobodnog vremena sigurno bi mi bio interesantan takav tip igara. 

 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lonely Boy kaže...

Mislim da je najveća pogreška koju je sony napravio ako se ne varam tamo negdje 2016te
kada su Amerima prepustili Playstation odnosno prebacili ga na US interactive Entertainment.
Tada mi je nekako sve krenulo blagim downfallom.

 U pravu si nastupio je totalni kapitalistički režim unutar njihove organizacije...samo lova...pa tek onda sve ostalo....

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sony pali mostove koje su sagradili sa Ps4....

 

Danasnji update mi sjebao online play,pise da mi ne prepoznaje ps+ pretplatu kada pokrenem Elden....

 

Napisali da VRR stize u iducim mjesecima...pa jadovi nesposobni MS je to omogucio jos na lastgenu.

Zao mi je sto nisam kupio Elden za XsX 🥂

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, trebao sam javiti, dosta ljudi me zamolilo da napravim video da upozorim druge.
Vidim da je dosta ljudi i na Twitteru komentiralo.
NE SKIDAJTE UPDATE!!!
Ocito rade na novom PS Plusu.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Skinuo, instalirao, igrao normalno do prije 30min.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

ima neka insajderska info kad bi konzole mogle bit dobavljive po normalnijim cijenama?

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako bi englezi rekli: "don't hold your breath". Nema razloga da dođe do smanjenja cijene: potražnja je i dalje velika, a ponuda dosta niska. No ako tješi, na njuškalu sam par puta naletio na par mjeseci stare konzole sa čist prihvatljivim cijenama. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Da, trebao sam javiti, dosta ljudi me zamolilo da napravim video da upozorim druge.
Vidim da je dosta ljudi i na Twitteru komentiralo.
NE SKIDAJTE UPDATE!!!
Ocito rade na novom PS Plusu.

 Izgleda da nije do updatea nego do PSN servera, PS japan se na twitteru oglasio. Ja sam na beti, sto je skroz druga verzija od ove sto je danas zvanicno izasla i vec neko vrijeme na beti ima sve ovo sto su dodali a isto mi online ne radi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.3.2022 13:30 (gamex1423).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice