Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.595
|
čitano: 4.715.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
sinkee kaže...
gamex1423 kaže...

Potvrdjene ps plus igre :) Godfall napokon.

 

https://twitter.com/PlayStationDE/status/1465654850876686338

 ne dela mi link, al evo igri:

  • Godfall: Challenger Edition (PS5/PS4)
  • Mortal Shell (PS4)
  • Lego DC Super Villains (PS4)

 Izgleda da su obrisali objavu, njemacki ps twitter kanal je u pitanju.

Jesu te igre samo sto je Godfall samo za PS5, a mortal shell ima free ps5 upgrade, pa ako devovi ne kazu da ne moze onda cemo moci skinuti PS5 verziju igre.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije samo ps4... Ps4/PS5 je jer imam sliku igara
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marko kaže...
mzopg kaže...

Ovi iz Sonya su stvarno carevi, pokušavam ih kontaktirati preko:

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/

 

Kad odaberem što mi treba prebaci me na kontakt obrazac, gdje uredno ispunim sve što traže i onda kad kliknem pošalji izbaci error "value provided ... nešto nešto IP string..." i ne mogu poslati poruku.

Malo sam googlao i vidim da se ekipa već mjesecima žali na taj problem.

 

Ima li netko nekakav kontakt mail gdje im mogu pisati? ili rješenje za ovaj problem?

 

Ja sam se kod jedne situacije žalio na support@hr.playstation.com, pa možeš probati na taj mail, možda prođe.

 

lobotomac90 kaže...
mzopg kaže...

Ovi iz Sonya su stvarno carevi, pokušavam ih kontaktirati preko:

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/

 

Kad odaberem što mi treba prebaci me na kontakt obrazac, gdje uredno ispunim sve što traže i onda kad kliknem pošalji izbaci error "value provided ... nešto nešto IP string..." i ne mogu poslati poruku.

Malo sam googlao i vidim da se ekipa već mjesecima žali na taj problem.

 

Ima li netko nekakav kontakt mail gdje im mogu pisati? ili rješenje za ovaj problem?

 

 

Ja sam pokušao kontaktirati US support na kojem sam kupio DLC za Dirt koji se neda sherati na drugi account i nakon više od mjesec dana nisam dobio nikakvu povratnu informaciju, s tim da US nisam uopće uspio kontaktirati jer me prebacivao samo na chat na kojemu nema agenta, pa sam se javio na UK na kojem su mi odgovorili da kontaktiram US, na što sam im odgovorio kako je to nemoguće jer pokušavam zadnjih 5 dana, te ih molim kontakt mail i tu je stala svaka daljnja rasprava, odgovora ni dan danas, a od reklamacije 0 bodova. Toliko od mene što se tiče PSN supporta, no možda je na supportu za našu regiju bolja situacija iako mi ne uljeva povjerenje nikako.

 Možda nekome bude korisna informacija.

Na kraju sam uspio poslati zahtjev preko Safaria na Macu, prošlo bez problema, minutu prije sam probao preko Chromea i nije prolazilo tako da je očito nekakav problem u browseru i možda skrivanju nekakvih podataka, iako nemam upaljen privacy mode i slično.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Godfall napokon.

 

... rekao je nitko nikada. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cestitke Soniju 🥳
Prvi put ikad da su dali Demo kao dio PS Plusa.
Naime Godfall koji je dio PS Plusa sadrzi samo 3 Endgame Moda, bez kampanje, bez dlca. Ako zelite igrati kampanju morate nadograditi igru na Deluxe edition.
Zamislite Starter Edition neke igre ali s end game sadrzajem, to je ono sto smo dobili u ps plusu.
Moj PC  
10 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Cestitke Soniju 🥳
Prvi put ikad da su dali Demo kao dio PS Plusa.
Naime Godfall koji je dio PS Plusa sadrzi samo 3 Endgame Moda, bez kampanje, bez dlca. Ako zelite igrati kampanju morate nadograditi igru na Deluxe edition.
Zamislite Starter Edition neke igre ali s end game sadrzajem, to je ono sto smo dobili u ps plusu.

 Izgleda da treba mjenjati tabor, pod hitno.

11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Koliko ja znam mukte je sirče i dalje slatko. Barem nama koji ps+ plaćamo radi igranja online  a ne zbog igri koje čemo dobit MUKTE. Što se mene tiče ne moraju dati ništa. Ja bi i dalje platio tih 300 kuna GODIŠNJE.

Moj PC  
4 12 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Cestitke Soniju 🥳
Prvi put ikad da su dali Demo kao dio PS Plusa.
Naime Godfall koji je dio PS Plusa sadrzi samo 3 Endgame Moda, bez kampanje, bez dlca. Ako zelite igrati kampanju morate nadograditi igru na Deluxe edition.
Zamislite Starter Edition neke igre ali s end game sadrzajem, to je ono sto smo dobili u ps plusu.

 Nije li veći problem što je loša igra?

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Moze preporuke monitor ili tv za ps5 do 500 € ? Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Cestitke Soniju 🥳
Prvi put ikad da su dali Demo kao dio PS Plusa.
Naime Godfall koji je dio PS Plusa sadrzi samo 3 Endgame Moda, bez kampanje, bez dlca. Ako zelite igrati kampanju morate nadograditi igru na Deluxe edition.
Zamislite Starter Edition neke igre ali s end game sadrzajem, to je ono sto smo dobili u ps plusu.

 Ja se poveselio odigrat Godfall a oni dali demo. Zadnja tri mjesec, da nije bilo Hell let Loose, uvjerljivo najlosije ikad.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Činjenica je da je uspjeh PS4 i PS5 opet doveo Sony u već dobro poznato stanje arogancije. Možda ne u narativu (puno više paze što govore nego što su to radili u prijašnjim generacijama) ali definitivno u postupanjima.

 

Već mjesecima nisam vidio poštenu PS+ igru. 12. je mjesec, zar nisu mogli barem mogli dati u božično doba nekakvu bolju besplatnu igru, tipa Demon's Souls remake - igra je već sad stara preko godinu dana i sumnjam da ju ljudi kupuju ko ludi. Ionako često dolazi u bundleu. Zapravo mogli su komforno dijeliti launch igre pošto ih većina starih vlasnika ne kupuje a novi ih često dobivaju sa konzolom.

 

Tu su i neispunjena obećanja kao što je VRR update koji namjerno koče jer nisu u stanju isporučiti VRR koji pošteno radi na vlastitim televizorima. Zašto bi vlasnici ostalih brendova televizora koji nude VRR već 2 godine kao što su LG, Samsung i ostali bili zakinuti za taj feature (s kojim je XsX lansiran) samo zato što Sony ne zna isporučiti taj feature na svojim TV-ima?

 

Koliko god da me veseli uspjeh Sony-a jer su stvarno zadnje 2 generacije preokrenuli priču u dizajnu i napravili odlične konzole (ostajem još uvijek duboko impresioniran SSD-om u PS5 koji smatram najvećim game changerom ove generacije), toliko mi je i pomalo žao što im Microsoft i Nintendo nisu nikakva prijetnja - činjenica je da je Sony reformirao svoj stav prema hardver/softver dizajnu, kao i pristup kupcima upravo zato što ih je Microsoft dugo vremena gazio za vrijeme PS3 generacije (tek su pred sam kraj uspjeli preteći X360 po prodaji).

 

Da imaju realnu konkurenciju već bi odavno vidjeli pandan Xbox Gamepass-u na PS konzolama kao i puno više truda prilikom odabira mjesečne PS+ ponude. Ovako kako je, teško da će se stvari promijeniti uskoro.

 
8 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovo bi moglo biti super jer na igri radi MercurySteam koji je nedavno napravio odličnu igru Metroid Dread za NS

 

The RPG title will be available worldwide on both PC and consoles.

Codenamed “Project Iron”, the new videogame is a third person action RPG set in a dark fantasy world.

 

https://www.mercurysteam.com/blog/digital-bros-signs-co-publishing-development-agreement-mercurysteam-brand-new-game/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Činjenica je da je uspjeh PS4 i PS5 opet doveo Sony u već dobro poznato stanje arogancije. Možda ne u narativu (puno više paze što govore nego što su to radili u prijašnjim generacijama) ali definitivno u postupanjima.

 

Već mjesecima nisam vidio poštenu PS+ igru. 12. je mjesec, zar nisu mogli barem mogli dati u božično doba nekakvu bolju besplatnu igru, tipa Demon's Souls remake - igra je već sad stara preko godinu dana i sumnjam da ju ljudi kupuju ko ludi. Ionako često dolazi u bundleu. Zapravo mogli su komforno dijeliti launch igre pošto ih većina starih vlasnika ne kupuje a novi ih često dobivaju sa konzolom.

 

Tu su i neispunjena obećanja kao što je VRR update koji namjerno koče jer nisu u stanju isporučiti VRR koji pošteno radi na vlastitim televizorima. Zašto bi vlasnici ostalih brendova televizora koji nude VRR već 2 godine kao što su LG, Samsung i ostali bili zakinuti za taj feature (s kojim je XsX lansiran) samo zato što Sony ne zna isporučiti taj feature na svojim TV-ima?

 

Koliko god da me veseli uspjeh Sony-a jer su stvarno zadnje 2 generacije preokrenuli priču u dizajnu i napravili odlične konzole (ostajem još uvijek duboko impresioniran SSD-om u PS5 koji smatram najvećim game changerom ove generacije), toliko mi je i pomalo žao što im Microsoft i Nintendo nisu nikakva prijetnja - činjenica je da je Sony reformirao svoj stav prema hardver/softver dizajnu, kao i pristup kupcima upravo zato što ih je Microsoft dugo vremena gazio za vrijeme PS3 generacije (tek su pred sam kraj uspjeli preteći X360 po prodaji).

 

Da imaju realnu konkurenciju već bi odavno vidjeli pandan Xbox Gamepass-u na PS konzolama kao i puno više truda prilikom odabira mjesečne PS+ ponude. Ovako kako je, teško da će se stvari promijeniti uskoro.

Sony je isporućio VRR na svojim TV-ovima.

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

A ne znam koju bi to poštenu igru mogli ”isporučiti” na PS+, pa gotovo sve je već podijeljeno i prožvakano. Ja gledam akcije već godinu dana pa ništa nemam potrebu uopće kupiti za te novce. Bit će za par godina opet last of us2 i ratchet & clank novi, al danas su sve igre tragedija. Mogli bi uskoro pokloniti i neki stari Call of Duty.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gajotres kaže...
greysaint0 kaže...

Činjenica je da je uspjeh PS4 i PS5 opet doveo Sony u već dobro poznato stanje arogancije. Možda ne u narativu (puno više paze što govore nego što su to radili u prijašnjim generacijama) ali definitivno u postupanjima.

 

Već mjesecima nisam vidio poštenu PS+ igru. 12. je mjesec, zar nisu mogli barem mogli dati u božično doba nekakvu bolju besplatnu igru, tipa Demon's Souls remake - igra je već sad stara preko godinu dana i sumnjam da ju ljudi kupuju ko ludi. Ionako često dolazi u bundleu. Zapravo mogli su komforno dijeliti launch igre pošto ih većina starih vlasnika ne kupuje a novi ih često dobivaju sa konzolom.

 

Tu su i neispunjena obećanja kao što je VRR update koji namjerno koče jer nisu u stanju isporučiti VRR koji pošteno radi na vlastitim televizorima. Zašto bi vlasnici ostalih brendova televizora koji nude VRR već 2 godine kao što su LG, Samsung i ostali bili zakinuti za taj feature (s kojim je XsX lansiran) samo zato što Sony ne zna isporučiti taj feature na svojim TV-ima?

 

Koliko god da me veseli uspjeh Sony-a jer su stvarno zadnje 2 generacije preokrenuli priču u dizajnu i napravili odlične konzole (ostajem još uvijek duboko impresioniran SSD-om u PS5 koji smatram najvećim game changerom ove generacije), toliko mi je i pomalo žao što im Microsoft i Nintendo nisu nikakva prijetnja - činjenica je da je Sony reformirao svoj stav prema hardver/softver dizajnu, kao i pristup kupcima upravo zato što ih je Microsoft dugo vremena gazio za vrijeme PS3 generacije (tek su pred sam kraj uspjeli preteći X360 po prodaji).

 

Da imaju realnu konkurenciju već bi odavno vidjeli pandan Xbox Gamepass-u na PS konzolama kao i puno više truda prilikom odabira mjesečne PS+ ponude. Ovako kako je, teško da će se stvari promijeniti uskoro.

Sony je isporućio VRR na svojim TV-ovima.

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

zato su za psvr dali trenutno najbolju igru na platformi, walking dead saints and sinners. Skoro sam iskrcao pare za nju dok nisam vidio da je djele uz ps+

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Immortal_King kaže...
Gajotres kaže...
greysaint0 kaže...

Činjenica je da je uspjeh PS4 i PS5 opet doveo Sony u već dobro poznato stanje arogancije. Možda ne u narativu (puno više paze što govore nego što su to radili u prijašnjim generacijama) ali definitivno u postupanjima.

 

Već mjesecima nisam vidio poštenu PS+ igru. 12. je mjesec, zar nisu mogli barem mogli dati u božično doba nekakvu bolju besplatnu igru, tipa Demon's Souls remake - igra je već sad stara preko godinu dana i sumnjam da ju ljudi kupuju ko ludi. Ionako često dolazi u bundleu. Zapravo mogli su komforno dijeliti launch igre pošto ih većina starih vlasnika ne kupuje a novi ih često dobivaju sa konzolom.

 

Tu su i neispunjena obećanja kao što je VRR update koji namjerno koče jer nisu u stanju isporučiti VRR koji pošteno radi na vlastitim televizorima. Zašto bi vlasnici ostalih brendova televizora koji nude VRR već 2 godine kao što su LG, Samsung i ostali bili zakinuti za taj feature (s kojim je XsX lansiran) samo zato što Sony ne zna isporučiti taj feature na svojim TV-ima?

 

Koliko god da me veseli uspjeh Sony-a jer su stvarno zadnje 2 generacije preokrenuli priču u dizajnu i napravili odlične konzole (ostajem još uvijek duboko impresioniran SSD-om u PS5 koji smatram najvećim game changerom ove generacije), toliko mi je i pomalo žao što im Microsoft i Nintendo nisu nikakva prijetnja - činjenica je da je Sony reformirao svoj stav prema hardver/softver dizajnu, kao i pristup kupcima upravo zato što ih je Microsoft dugo vremena gazio za vrijeme PS3 generacije (tek su pred sam kraj uspjeli preteći X360 po prodaji).

 

Da imaju realnu konkurenciju već bi odavno vidjeli pandan Xbox Gamepass-u na PS konzolama kao i puno više truda prilikom odabira mjesečne PS+ ponude. Ovako kako je, teško da će se stvari promijeniti uskoro.

Sony je isporućio VRR na svojim TV-ovima.

 Ovaj video je relevantan samo za XH90 koji ima mediatek chipset na kojem i ostali brendovi imaju problema. Vjerovatno ce svakako biti jos azuriranja, a dodatna info da je taj problem da VRR radi samo u 60Hz trenutno samo na EU modelima, dok na US ide na 120 pa je vjerovatno bug.

 

Sto se tice plusa, Bgmi je bilo dobrih igara pocetkom godine kao i krajem prosle. Zadnjih 3-4 mjeseca jesu losi ali gledajuci cijelu godinu se nema sta zaliti.

Evo samo neke od boljih koje bih izvdojio od izlaska PS5 do danas (godina). PS plus kolekciju necu navoditi, a ona je puna odlicnih igara.



Hollow Knight: Voidheart Edition
Bugsnax
Maneater
Shadow of the Tomb Raider
Control: Ultimate Edition
Final Fantasy VII Remake
Maquette
Oddworld: Soulstorm
Days Gone
Wreckfest
Stranded Deep
Battlefield V
A Plague Tale: Innocence
Overcooked: All You Can Eat
Hitman 2
Hell Let Loose

16 dobrih igara koje sam igrao sa plusa, sve to za oko 27-28 EUR koliko platim PS plus za US account. Ima ih jos koje sam igrao i koje su mi se svidjele ali ove iznad navedene su opcenito popularne i dobre igre.

Ove boldirane su najbolje medju njima i ako vam te igre nisu dobre onda ne znam sta jeste.

Ja online MP nikako ne igram tako da uzmem plus zbog ovih igara, automatskog cloud backupa sejvova te activity kartica na PS5.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

 

 

Već mjesecima nisam vidio poštenu PS+ igru. 12. je mjesec, zar nisu mogli barem mogli dati u božično doba nekakvu bolju besplatnu igru, tipa Demon's Souls remake - igra je već sad stara preko godinu dana i sumnjam da ju ljudi kupuju ko ludi. Ionako često dolazi u bundleu. Zapravo mogli su komforno dijeliti launch igre pošto ih većina starih vlasnika ne kupuje a novi ih često dobivaju sa konzolom.

 

 Mortal Shell je idealna PS Plus igra, i baš tip igre koji zazivaš- Soulslike igra. . Igra koja ima odlične reviewe ali ju sigurno nema ni nije odigrala većina pretplatnika.

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Znači ovaj mjesec skinem Godfall, igram i obrišem. Za dva tri mjeseca ga opet mogu besplatno skinuti? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Znači ovaj mjesec skinem Godfall, igram i obrišem. Za dva tri mjeseca ga opet mogu besplatno skinuti? 

 Sve dok imaš aktivnu pretplatu na ps+ možeš igru skidati i brisati koliko god puta hoćeš.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Iznenadilo me kako Ekupi prodaje robu samo na 12 rata (oduvijek su na 24 rata prodavali robu) pa tako i PS5. Divota

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MasterOfDisaster kaže...

Iznenadilo me kako Ekupi prodaje robu samo na 12 rata (oduvijek su na 24 rata prodavali robu) pa tako i PS5. Divota

 

Da, već dulje vremena tako imaju. Prije su znali prodavati na 24 rate, ali su to onda bile i veće cijene, nešto kako ima svijet-medija.

Ponekad su bile i posebne akcije za 24 rate, ali toga sad više baš i nema u zadnje vrijeme.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Iznenadilo me kako Ekupi prodaje robu samo na 12 rata (oduvijek su na 24 rata prodavali robu) pa tako i PS5. Divota

 

Da, već dulje vremena tako imaju. Prije su znali prodavati na 24 rate, ali su to onda bile i veće cijene, nešto kako ima svijet-medija.

Ponekad su bile i posebne akcije za 24 rate, ali toga sad više baš i nema u zadnje vrijeme.

 A sad kao imaju male cijene? Jbt ps5 sa dvije igre od koji jedna ne vrijedi ni kune a druga max 400kn po cijeni od 5499 je sve samo ne jeftino. Pljačkaju oni od izlaska konzole...i konstantno dižu cijenu kako njima odgovara.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

To je valjda taktika 'dok ide, ide' :)

 

Meni nije jasno, primjerice, kako toliko konzola ima na prodaju na njuškalu (70+). Jel to ekipa koja želi "preprodat" da zaradi parsto kuna ili što?

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...

To je valjda taktika 'dok ide, ide' :)

 

Meni nije jasno, primjerice, kako toliko konzola ima na prodaju na njuškalu (70+). Jel to ekipa koja želi "preprodat" da zaradi parsto kuna ili što?

 Pa evo ja razmisljam o prodaji svoje konzole jer me trenutno nist prevec na njoj ne zanima(sluzi mi kao youtube stroj). Igram jedino Age of Empires 4 na pcu, a GT7 je daleko

 

 

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.12.2021 12:23 (Santana).
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kupis na nekom od europskih amazona za 499 Eura a prodas za 700. Jucer je bio drop na Amazon.es recimo 499Eura plus postarina za HR disk verzija. Jedini problem je sto za svaki Amazon moras imat poseban Prime jel konzole prodaju samo Prime clanovima ali ako jednu uspijes uzet i preprodat vec si pokrio troskove Prime a na godinu dana i nesto zaradio.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

ali nije da ih ima 2-3 na njuskalu, pricamo o 70+ konzola. Ne znam kolko se isplati radi upitnih 150 eura zarade kupovat konzolu.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...

ali nije da ih ima 2-3 na njuskalu, pricamo o 70+ konzola. Ne znam kolko se isplati radi upitnih 150 eura zarade kupovat konzolu.

Pa zašto bi uopće kupovao od njih na njuški za 5.000 kn kada ima nova u trgovini sa dvije igre za 5.500 kn.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
icek_picek kaže...

ali nije da ih ima 2-3 na njuskalu, pricamo o 70+ konzola. Ne znam kolko se isplati radi upitnih 150 eura zarade kupovat konzolu.

 A gle imaš ljudu koji produlje pretplatu pa uzmu konzolu za preprodaju....imaš one koji uzmu na rate pa opet prodaju...70 ti i nije neki broj za cijelu državu.

 

Kome novac nije problem zašto ne...njihova stvar...

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chronosus kaže...
greysaint0 kaže...

 

 

Već mjesecima nisam vidio poštenu PS+ igru. 12. je mjesec, zar nisu mogli barem mogli dati u božično doba nekakvu bolju besplatnu igru, tipa Demon's Souls remake - igra je već sad stara preko godinu dana i sumnjam da ju ljudi kupuju ko ludi. Ionako često dolazi u bundleu. Zapravo mogli su komforno dijeliti launch igre pošto ih većina starih vlasnika ne kupuje a novi ih često dobivaju sa konzolom.

 

 Mortal Shell je idealna PS Plus igra, i baš tip igre koji zazivaš- Soulslike igra. . Igra koja ima odlične reviewe ali ju sigurno nema ni nije odigrala većina pretplatnika.

 Mortal shell je super poklon, a demon souls sam ja sad kupio za 40 $ na bf. Teško da će bit džabe na ovoj generaciji konzola. Niti jedan souls naslov nisu još poklonili.

 

I deamon souls je odmah zamijenio ds3 na 1. mjestu liste najlošijih soulborne naslova kod mene.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice