Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.732.260
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

koliko se dugo ceka za povrat novca ako zahtjev prodje na ps storeu ?

Samobor je lepa varoš
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Fall guys ima offline mod ili je to samo online igra? Moraš li imati ps+ da bi to igrao? Čini mi se zanimljiva za klince
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Update PS Plus Cijene na Gamivo
https://www.gamivo.com/product/playstation-network-card-psn-365-days-us?glv=2wbxg4ac
Snizili su cijenu s 30$ na 27.5$ S GLITCH12 Kodom
Ako ga stavite u košaricu i ostavite dobijete dodatni popust od 5%
Mene je kostao 26$ 🤗
Na CD Keys je 37$

 Nema 5% fore s košaricom ili nešto krivo radim, plus uračunaju 2 eura više zbog PDV-a?

 

EDIT: Vidim sad da piše service fee

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 12:45 (crorockycro).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Makni service fee...kod za kosaricu dobijes drugi dan ako ti se da cekati za dolar popusta
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Makni service fee...kod za kosaricu dobijes drugi dan ako ti se da cekati za dolar popusta

 Ma nisam skuzio kako se može maknut, nema veze uzeo sam 2 godine svakako i s njim. Za koliko cca dodje kod? Trenutno je pending.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemam Plus trenutno,ali ga sherujem od prijatelja i traje do 7mj 2022.
Poslije 7 mj.ja zelim da aktiviriam ovaj na svom acc.
Ima li neko info o roku za aktivaciju PS Plus kodova sa ove stranice ?
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

mislim da je mjesec, pa daj tom prijatelju da ukuca na svoju konzolu kad vec share radite njemu ce se produziti do 2023 7mj

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

meni pokazuje 31$, kako je tebi 26?

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bude 27.5$ kad Upises kod GLITCH12 i maknes kvacicu s Customers support. Ja sam dobio 5% dodatni popust
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.11.2021 19:47 (Gogy7).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bude 27.5$ kad Upises kod GLITCH12 i maknes kvacicu s Customers support. Ja sam dobio 5% dodatni popust

 Mogu to uzet ako imam HR acc

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne. Samo US account.
6 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

pokusavam kupit ps plus preko ps storea na akciji, ali stalno izbacuje greske, probao sam sa vise kartica, jel imao neko taj problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ovi iz Sonya su stvarno carevi, pokušavam ih kontaktirati preko:

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/

 

Kad odaberem što mi treba prebaci me na kontakt obrazac, gdje uredno ispunim sve što traže i onda kad kliknem pošalji izbaci error "value provided ... nešto nešto IP string..." i ne mogu poslati poruku.

Malo sam googlao i vidim da se ekipa već mjesecima žali na taj problem.

 

Ima li netko nekakav kontakt mail gdje im mogu pisati? ili rješenje za ovaj problem?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Ovi iz Sonya su stvarno carevi, pokušavam ih kontaktirati preko:

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/

 

Kad odaberem što mi treba prebaci me na kontakt obrazac, gdje uredno ispunim sve što traže i onda kad kliknem pošalji izbaci error "value provided ... nešto nešto IP string..." i ne mogu poslati poruku.

Malo sam googlao i vidim da se ekipa već mjesecima žali na taj problem.

 

Ima li netko nekakav kontakt mail gdje im mogu pisati? ili rješenje za ovaj problem?

 

Ja sam se kod jedne situacije žalio na support@hr.playstation.com, pa možeš probati na taj mail, možda prođe.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

Ovi iz Sonya su stvarno carevi, pokušavam ih kontaktirati preko:

https://www.playstation.com/en-hr/support/contact-us/

 

Kad odaberem što mi treba prebaci me na kontakt obrazac, gdje uredno ispunim sve što traže i onda kad kliknem pošalji izbaci error "value provided ... nešto nešto IP string..." i ne mogu poslati poruku.

Malo sam googlao i vidim da se ekipa već mjesecima žali na taj problem.

 

Ima li netko nekakav kontakt mail gdje im mogu pisati? ili rješenje za ovaj problem?

 

 

Ja sam pokušao kontaktirati US support na kojem sam kupio DLC za Dirt koji se neda sherati na drugi account i nakon više od mjesec dana nisam dobio nikakvu povratnu informaciju, s tim da US nisam uopće uspio kontaktirati jer me prebacivao samo na chat na kojemu nema agenta, pa sam se javio na UK na kojem su mi odgovorili da kontaktiram US, na što sam im odgovorio kako je to nemoguće jer pokušavam zadnjih 5 dana, te ih molim kontakt mail i tu je stala svaka daljnja rasprava, odgovora ni dan danas, a od reklamacije 0 bodova. Toliko od mene što se tiče PSN supporta, no možda je na supportu za našu regiju bolja situacija iako mi ne uljeva povjerenje nikako.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 11:42 (lobotomac90).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako će ti išta pomoći, kontaktirao sam support za The Division 2 DLC koji nisam mogao koristiti na drugom accountu na konzoli, odbili su mi i povrat i transfer DLC-a na taj drugi account.

Čini se da se igre mogu koristiti po konzoli, a DLC-ovi po accountu. Iako to nigdje nije naznačeno.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
robogo kaže...
Ako će ti išta pomoći, kontaktirao sam support za The Division 2 DLC koji nisam mogao koristiti na drugom accountu na konzoli, odbili su mi i povrat i transfer DLC-a na taj drugi account.

Čini se da se igre mogu koristiti po konzoli, a DLC-ovi po accountu. Iako to nigdje nije naznačeno.

To samo vrijedi za Ubisoft igre. Jer oni ne drze da je WoNY ne racunaju kao DLC. Iako na njihovoj stranici stoji da je DLC. Imao sam ja kompletan thread na njihovom forumu, cak je bilo masu podrske... ali mozes se slikat. Oni su odlucili tako i jbg. Iako mi je izvrsna igra The Division 2... nedam im centa vise.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Igra i dlc moraju biti na istom accountu. Account=Konzola
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Odustao sam ja od tog još prije 3 tjedna kada sam vidio da nema odgovora, a US support mogu samo pute chata dobit na kojem nema nikog, uglavnom teški cirkus od supporta u mom slučaju. Bacio 150 kn u vjetar i mir.

 

EDIT: Base igra Dirt 5 se bez problema šerala i kada sam ju završio uzeo DLC u nadi da ću moći nastaviti gdje sam stao kad ono ćorak, a na US accountu ništa ne igram jer su u pitanju trofeji. Pa eto čisto da pazite oko takvih stvari da se ne zaletite kao ja i izgubite lovu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 14:02 (lobotomac90).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Odustao sam ja od tog još prije 3 tjedna kada sam vidio da nema odgovora, a US support mogu samo pute chata dobit na kojem nema nikog, uglavnom teški cirkus od supporta u mom slučaju. Bacio 150 kn u vjetar i mir.

 

EDIT: Base igra Dirt 5 se bez problema šerala i kada sam ju završio uzeo DLC u nadi da ću moći nastaviti gdje sam stao kad ono ćorak, a na US accountu ništa ne igram jer su u pitanju trofeji. Pa eto čisto da pazite oko takvih stvari da se ne zaletite kao ja i izgubite lovu.

 Nema tu zaletavanja. Koristi jedan acc za sve i nebu bacanja novaca.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa da nisu igre jeftinije na US accountu ne bi to ni radio.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kupuj sve igre u US i igraj na svom accountu. Ako ti je vec do dlca kupi opet ili igru ili dlc. Tako sam se ja zeznuo s Bloodborne. Kupio dlc a igra mi na drugom Accountu, kupio sam dlc opet i gotovo 😄
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kako god bilo najbolje ispadne kupiti fizičko izdanje igre pa nema tih problema. Iako par igara koje sam kupio na US accountu radilo bez greške na mom glavnom accountu, ali DLC izgleda da ne funkcionira jednako, jedino što sam naučio na teži način ali što je tu je. A najjače od svega što svaki put kad kupim digitalnu igru kažem to je zadnja, od sad samo fizičko izdanje jer mogu prodat/zamjenit dalje, al džabe kad naumim nešto igrat hoću čim prije,tim bolje i onda se na kraju zahebem, ali tako je to s nama nestrpljivima 

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 14:53 (lobotomac90).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bude 27.5$ kad Upises kod GLITCH12 i maknes kvacicu s Customers support. Ja sam dobio 5% dodatni popust

 

Jel ti udari neki porez na checkoutu nakon što odabereš način plaćanja?

 

Šta god napravim daje mi neki tax kada idem platiti...npr 100 USD bon mi piše da je 99,49 USD, kad idem platiti promjeni u 104,59 USD

PSN ID : Eraserhead_981
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ukratko, pravi novi account. Poduže, kolege su stavili prije par stranica vodič baš za ovo, pa ću kopirati bitan dio;

"Jednostavno, u samo nekoliko koraka. Prvo što trebate učiniti je odlučiti se za saveznu državu SAD-a koju ćete odabrati prilikom registracije i unosa adrese. A to je Oregon . Ili Aljaska. Osobno koristimo Oregon i to je (za sada) provjereno.
Ne naplaćuju poreze. Amerika ima tu jednu ruku da sve cijene izrazi u dolarima bez poreza, a po zakonu nije dužna pokazati iznos poreza. Dakle, ako igra košta 9,99 dolara, nije baš tako, ali će koštati još jedan dolar, pa ćete umjesto jednog morati kupiti dvije dopune od 10 dolara. Zato se bira Oregon ili Aljaska. "

Cest la vie, mon amie...
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2021 21:20 (marinn95).
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Države u SAD-u sa 0% poreza na digitalne igre i ostale digitalne stvari (npr. Spotify, Netflix, PlayStation Store....): Alaska, California, Delaware, Florida, Georgia, Missouri, Montana, Nevada, New Hampshire, Oklahoma, Oregon, South Carolina, Virginia

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Trebam pomoc oko Fall Guy igre na ps5.
Imam usa account i tako vec godinu, sve igre rade, sve radi savrseno... Osim fall guy koji kod pokretanja javlja problem s dns serverom/ima.
Tako da igru ne mogu ni pokrenut
Ima neko rjesenje?
Tn
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Potvrdjene ps plus igre :) Godfall napokon.

 

https://twitter.com/PlayStationDE/status/1465654850876686338

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.12.2021 9:07 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
starblack kaže...
Trebam pomoc oko Fall Guy igre na ps5.
Imam usa account i tako vec godinu, sve igre rade, sve radi savrseno... Osim fall guy koji kod pokretanja javlja problem s dns serverom/ima.
Tako da igru ne mogu ni pokrenut
Ima neko rjesenje?

 Probaj na PS5 rucno podesiti DNS i koristiti npr google ili open dns.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Potvrdjene ps plus igre :) Godfall napokon.

 

https://twitter.com/PlayStationDE/status/1465654850876686338

 ne dela mi link, al evo igri:

  • Godfall: Challenger Edition (PS5/PS4)
  • Mortal Shell (PS4)
  • Lego DC Super Villains (PS4)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice