Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.699.955
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
odjavljen
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ponuda konzola nije mala, nisu zato cijene visoke. Nije ovo situacija od prije pola godine kada je vladala nezapamćena nestašica, konzola ima na stanju, i ne treba ih se čekati mjesecima. Ciganski je ovo što radi Santa Domenica, tu nema opravdanja. Oni su glavni ii ovlašteni uvoznik a ne neki kvartovski dućan.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zato nam i je tako što se na sve sliježe ramenima, prihvaća i relativizira nekim petparačkim kapitalističkim pamfletima jer valjda je Hrvatska posljednji bastion kapitalizma, sudeći po činjenici da ostatak svijeta po normalnim cijenama dolazi do konzola...jučer sam slao upit za konzolu na više mjesta, dobio sam ove bundle ponude na koje sam hladno odgovorio 'ne hvala, lol'.

Da je najavljena cijena bila 5k kn prije godinu dana, onda ok, ali pričamo o 3100 i 3800, tako da sve čemu svjedočimo zadnjih mjeseci je reketarenje od strane SD i njima sličnih strvinara.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
3 0 hvala 2
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
WadeWilson kaže...

Ponuda konzola nije mala, nisu zato cijene visoke. Nije ovo situacija od prije pola godine kada je vladala nezapamćena nestašica, konzola ima na stanju, i ne treba ih se čekati mjesecima. Ciganski je ovo što radi Santa Domenica, tu nema opravdanja. Oni su glavni ii ovlašteni uvoznik a ne neki kvartovski dućan.

 

O cijeni odlučuje omjer ponude i potražnja, a ne samo ponuda. Očito je još uvijek potražnja veća od ponude. Predugo je trajala nestašica i hype, i posljedice se još uvijek osjećaju kao poremećaji u cijeni.

Samsungu se takve stvari nikad ne događaju, oni uvijek imaju release cijenu uz poneke i česte akcije. A isto u Sancta Domenici. I uvijek ima svega na zalihama. Tako da je možda ipak do Sonya.

Nedavno sam iPad Pro čekao mjesec i pol. I Apple ima probleme s isporukom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
amd freak kaže...
x18x05x kaže...

Ja ne kužim zbog čega se toliko plače?! Ponuda/Potražnja, niko te ne tjera na to da kupiš. Cijene jesu prenapuhane, al ako vi očekujete pad na nekadašnje cijene budete jakoooo dugo čekali. Ovo je novo normalno i treba prihvatit to.

 Prijatelju zašto mi moramo biti kao najveći kreteni na ovoj zemlji?

 

Zašto se u jednoj Austriji i Njemačkoj može kupiti gola konzola a kod nas ne?

 

Zašto se dopušta da generalni iliti glavni uvoznik kod nas može tako nonšalantno dizati cijene? Dakle to nije neki lokalni dučan, neka emmezeta ili harvey norman. 

 

Zar smo svi toliki debili da nam to mora bit okey?

 

Zašto bi morao kupit? Potražnja za konzolom je velika, ponuda mala. Tko hoće nek kupi, tko neće nek čeka. Pa nisu ni trgovci Caritas. Ako prodaju sve konzole u roku od dan dva znači da je cijena još uvijek premala.

Nitko ne kaže da je OK. No svijet tako funkcionira. Sve je brutalno skupo.

 Nije točno da konzola nema.

 

Zadnje dvije ture su bile po 300 komada (digitalke ne računam) samo sancta ( imaš u mojim postovima dokaze). 

 

I oba puta su bile dostupne dulje od punih 5 dana. 

 

Dakle nisu planule u minutama ni satima da ih nema.

 

Ne kažem da trgovci nemaju pravo na zaradu, dapače,ali zašto uvoznik ima pravo mijenjati cijenu kako mu pukne a u Njemačkoj i Austriji nema to pravo? Dakle ponavljam,ovdje se radi o GENERALNOM koji jedini ima službeno pravo na to i koji prihvaca pravila sonija.

 

A znaš kako to uspijevaju? Ne žele dat samo gole konzole, jer moraju ispoštovat MSRP od 3849kn, zato uvaljuju bundlove, a kod tih bundlova mogu i mijenjati cijene igara po želji a konzola je i dalje po 3849kn i ne krše ugovor.

 

Ali smo i dalje zadnji debili na sviralu. A pazi to ne uvaljuju ni lokalnom Nijemcu koji ima onak 4 puta veća primanja od nas i kojem ni bundle nebi smetao, pa i pod cijenu da baci igre. Zašto Nijemac ne mora kupiti bundle a ja moram da bi kupio plejku? Oboje smo iz EU, oboje bi kupili od generalnog dobavljača?

 

Stvar je u tome da smo debili, i dalje ce se sve prodati po istoj ili vecoj cijeni, i tjesiti se jbg nestašica je pa je takva cijena umjesto da nas večina bojkotira isti proizvod, istog uvoznika i izborimo se da imamo istu cijenu kao i Nijemac, Francuz i npr Španjolac.

 

 Tih cirka 1500kn cu rađe potrositi na par dana ljetovanja ili ih zapaliti nego dati takvoj lihvarskoj kompaniji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.9.2021 23:30 (amd freak).
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da? I koko vas se zalilo direkt sonyu i reklo kaj ovi rade? Predpostavljam niti jedan, standardno se kuka po internetu, kavama al naravno ni kurcem se ne mrdne da se nes promjeni. Tak da sam nek rade tak i dalje.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
R4zOR229 kaže...

Da? I koko vas se zalilo direkt sonyu i reklo kaj ovi rade? Predpostavljam niti jedan, standardno se kuka po internetu, kavama al naravno ni kurcem se ne mrdne da se nes promjeni. Tak da sam nek rade tak i dalje.

 Stari dobit neki mail od nekog tko može promjeniti nekaj iz sonija je toliko jednostavno da cu ti prije nabaviti kontakt  broj od plenkovića. Pa čak nisam uspio naci ni sony hrvatska ( mada sumnjam da bi oni uopce reagirali).

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

I da, ovo da se spominje njemac i konzole je smiješno. Konzla nema u dućanima već mjesecima. Nebi ja dao 640 eur za Digi verziju da ih ima u ducanu za 399eur.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

I da, ovo da se spominje njemac i konzole je smiješno. Konzla nema u dućanima već mjesecima. Nebi ja dao 640 eur za Digi verziju da ih ima u ducanu za 399eur.

 A gdje to nema konzola vec mjesecima? O čem pričaš ti?

2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
R4zOR229 kaže...

Da? I koko vas se zalilo direkt sonyu i reklo kaj ovi rade? Predpostavljam niti jedan, standardno se kuka po internetu, kavama al naravno ni kurcem se ne mrdne da se nes promjeni. Tak da sam nek rade tak i dalje.

 Stari dobit neki mail od nekog tko može promjeniti nekaj iz sonija je toliko jednostavno da cu ti prije nabaviti kontakt  broj od plenkovića. Pa čak nisam uspio naci ni sony hrvatska ( mada sumnjam da bi oni uopce reagirali).

Možeš poslati žalbu Sonyju na email companyinfo.hr@eu.sony.com

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 7:42 (ToniCRO_96).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

I da, ovo da se spominje njemac i konzole je smiješno. Konzla nema u dućanima već mjesecima. Nebi ja dao 640 eur za Digi verziju da ih ima u ducanu za 399eur.

 zadnjih mjeseci konzola bas ima

kod nas su ekupi i sancta imali, a sigurno i druge trgovine

 

Frend i ja smo nedavno kupili po skroz normalnoj cijeni digitalnu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
x18x05x kaže...

I da, ovo da se spominje njemac i konzole je smiješno. Konzla nema u dućanima već mjesecima. Nebi ja dao 640 eur za Digi verziju da ih ima u ducanu za 399eur.

 zadnjih mjeseci konzola bas ima

kod nas su ekupi i sancta imali, a sigurno i druge trgovine

 

Frend i ja smo nedavno kupili po skroz normalnoj cijeni digitalnu

 Ja osobno bi cak prihvatio tipa dodatno drugi kontroler i tipa kameru...ali uvaljivat igre po 500-600kn koje se prodaju na njuški po 150kn mi je totalno neprihvatljivo.

9 godina
online
Sony PlayStation 5

ma kod mene je najjednostavnija situacija. Ja ne dam ni kune iznad 3900 kn za konzolu. Kad bude bude. Eventualno bi dao na to još 500-600 kn ako je uz to igra koju svakako namjeravam kupit. 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

 Prijatelju zašto mi moramo biti kao najveći kreteni na ovoj zemlji?

 

Zašto se u jednoj Austriji i Njemačkoj može kupiti gola konzola a kod nas ne?

 

Zašto se dopušta da generalni iliti glavni uvoznik kod nas može tako nonšalantno dizati cijene? Dakle to nije neki lokalni dučan, neka emmezeta ili harvey norman. 

 

Zar smo svi toliki debili da nam to mora bit okey?

 Jbt daj suti vise s ovim debilnim postovima oko cijene.

Sancta je privatna firma i ima pravo stavit cijenu koju zele, to moze biti i 20.000 kn, nemas ti sta njima to dopustati.

To sto ti mislis da neki proizvod treba biti jeftiniji je iskljucivo tvoje misljenje koje nema veze s mozgom.

 

Uopce nisi upucen u troskove Sancte kao firme, poreze, namete, ugovore s proizvodjacem, pa ne znam odakle ti ideja da govoris koliko sta treba kostati.

 

Ako oni uspijevaju prodavati konzole za tu cifru, onda je to trenutno realna cijena u HR.

Konzole najnovije generacije su luksuz, ako si ne mozes priustit onda ni ne kupuj.

 

Osim toga, ako je PS5 toliko jeftiniji u Austriji i Njemackoj kako kazes, zasto ne narucis od tamo umjesto da kmecis po forumu kao malo dijete?

 

Nevjerovatno je da netko kuka oko cijene nekog proizvoda u trgovini, i trazi neka svoja prava, i to jos necega sto ti uopce ne treba u zivotu.

Nije da se radi o kruhu koji je poskupio ili struji/vodi...

On kuka oko igara... :facepalm:

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
x18x05x kaže...

I da, ovo da se spominje njemac i konzole je smiješno. Konzla nema u dućanima već mjesecima. Nebi ja dao 640 eur za Digi verziju da ih ima u ducanu za 399eur.

 A gdje to nema konzola vec mjesecima? O čem pričaš ti?

 Sreća pa si naletio. Ja imam MediaMarkt i Saturn 10 min udaljene od mene, gledam kad kog mogu  i na web-u, nikad ništa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
uniball kaže...
amd freak kaže...

 Prijatelju zašto mi moramo biti kao najveći kreteni na ovoj zemlji?

 

Zašto se u jednoj Austriji i Njemačkoj može kupiti gola konzola a kod nas ne?

 

Zašto se dopušta da generalni iliti glavni uvoznik kod nas može tako nonšalantno dizati cijene? Dakle to nije neki lokalni dučan, neka emmezeta ili harvey norman. 

 

Zar smo svi toliki debili da nam to mora bit okey?

 Jbt daj suti vise s ovim debilnim postovima oko cijene.

Sancta je privatna firma i ima pravo stavit cijenu koju zele, to moze biti i 20.000 kn, nemas ti sta njima to dopustati.

To sto ti mislis da neki proizvod treba biti jeftiniji je iskljucivo tvoje misljenje koje nema veze s mozgom.

 

Uopce nisi upucen u troskove Sancte kao firme, poreze, namete, ugovore s proizvodjacem, pa ne znam odakle ti ideja da govoris koliko sta treba kostati.

 

Ako oni uspijevaju prodavati konzole za tu cifru, onda je to trenutno realna cijena u HR.

Konzole najnovije generacije su luksuz, ako si ne mozes priustit onda ni ne kupuj.

 

Osim toga, ako je PS5 toliko jeftiniji u Austriji i Njemackoj kako kazes, zasto ne narucis od tamo umjesto da kmecis po forumu kao malo dijete?

 

Nevjerovatno je da netko kuka oko cijene nekog proizvoda u trgovini, i trazi neka svoja prava, i to jos necega sto ti uopce ne treba u zivotu.

Nije da se radi o kruhu koji je poskupio ili struji/vodi...

On kuka oko igara... :facepalm:

 Oni su generalni uvoznik a ne druga ruka prodaje. Neka stave golu konzolu u prodaju bez bundla i vidjet ces da cjene nece biti veca od 3849kn jer je tako dogovoreno u ugovoru sa sonijem. A kao trgovina koja nabavlja konzole preko sancte može dirigirat cijenu kako želi jer nema nikakvih ugovora ni s njoma ni sa sonijem. U tome je razlika između generalnog uvoznika i drugih prodavača iliti druge ruke. Ali ti to očigledno ne kužiš.

 

Isto tako troškovi su manji i tek od nedavno sony više nema gubitaka u proizvodnji kao na početku. Troškovi firme? Pa oni i na toj cijeni bez bundla imaju firnu maržu, kao što su imali i sa ps4 i svim ranijim verzijama konzole. Oni ne da nemaju troškove i profitabilnost nego tek sada zarađuju na igrama koje ovako ne mogu prodati po punoj cijeni.

 

Jednostavno ne želiš shvatiti poantu mojih postova....ali nebitno...ti si ionako tip kojem je svejedno ako je neki proizvod u svim zemljama eu tipa 10kn fiksno, samo je kod nas 15kn i tebi je to u redu. Zato i jesmo zemlja dno dna, jer umjesto da se svi složimo ne nije u redu mi ovdje imamo debate dal netko ima love za luksuz ili ne. Čisti balkanizam.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 8:58 (amd freak).
9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...
uniball kaže...
amd freak kaže...

 Prijatelju zašto mi moramo biti kao najveći kreteni na ovoj zemlji?

 

Zašto se u jednoj Austriji i Njemačkoj može kupiti gola konzola a kod nas ne?

 

Zašto se dopušta da generalni iliti glavni uvoznik kod nas može tako nonšalantno dizati cijene? Dakle to nije neki lokalni dučan, neka emmezeta ili harvey norman. 

 

Zar smo svi toliki debili da nam to mora bit okey?

 Jbt daj suti vise s ovim debilnim postovima oko cijene.

Sancta je privatna firma i ima pravo stavit cijenu koju zele, to moze biti i 20.000 kn, nemas ti sta njima to dopustati.

To sto ti mislis da neki proizvod treba biti jeftiniji je iskljucivo tvoje misljenje koje nema veze s mozgom.

 

Uopce nisi upucen u troskove Sancte kao firme, poreze, namete, ugovore s proizvodjacem, pa ne znam odakle ti ideja da govoris koliko sta treba kostati.

 

Ako oni uspijevaju prodavati konzole za tu cifru, onda je to trenutno realna cijena u HR.

Konzole najnovije generacije su luksuz, ako si ne mozes priustit onda ni ne kupuj.

 

Osim toga, ako je PS5 toliko jeftiniji u Austriji i Njemackoj kako kazes, zasto ne narucis od tamo umjesto da kmecis po forumu kao malo dijete?

 

Nevjerovatno je da netko kuka oko cijene nekog proizvoda u trgovini, i trazi neka svoja prava, i to jos necega sto ti uopce ne treba u zivotu.

Nije da se radi o kruhu koji je poskupio ili struji/vodi...

On kuka oko igara... :facepalm:

 Oni su generalni uvoznik a ne druga ruka prodaje. Neka stave golu konzolu u prodaju bez bundla i vidjet ces da cjene nece biti veca od 3849kn jer je tako dogovoreno u ugovoru sa sonijem. A kao trgovina koja nabavlja konzole preko sancte može dirigirat cijenu kako želi jer nema nikakvih ugovora ni s njoma ni sa sonijem. U tome je razlika između generalnog uvoznika i drugih prodavača iliti druge ruke. Ali ti to očigledno ne kužiš.

 

Isto tako troškovi su manji i tek od nedavno sony više nema gubitaka u proizvodnji kao na početku. Troškovi firme? Pa oni i na toj cijeni bez bundla imaju firnu maržu, kao što su imali i sa ps4 i svim ranijim verzijama konzole.

 

Jednostavno ne želiš shvatiti poantu mojih postova....ali nebitno...ti si ionako tip kojem je svejedno ako je neki proizvod u svim zemljama eu tipa 10kn fiksno, samo je kod nas 15kn i tebi je to u redu. Zato i jesmo zemlja dno dna, jer umjesto da se svi složimo ne nije u redu mi ovdje imamo debate dal netko ima love za luksuz ili ne. Čisti balkanizam.

 

 

 

pa nisu nama cijene takve kakve jesu zbog Sonya i nestašica konzola. Kriva je tona uhljeba po državnom sektoru. Krivi su političari i idioti koji su odlučili poslati hrpu ratnih veterana sposobnih za rad u preranu mirovinu od 10 tisuća kuna mjesečno. Da ne pričam o Romima, samo u Međimurju ih ima 10.000, od toga 80% korisnici socijalne pomoći (vjerojatno i tone dječjih doplataka), i tih 10 tisuća čine 70% svih kaznenih djela. Sva ta kaznena djela koštaju, treba platiti policiju, pravosudnu policiju, suce, državne odvjetnike, odvjetnike po službenoj dužnosti i svu moguću opremu koja ide uz to. I nisu samo Romi socijala, ima i hrpetina naših.

 

Pa to sve košta, tko to plaća? Ti i ja, budale koje idu svaki dan rmbačit za kikiriki. Normalno da su cijene 30-40% više od MSRPa, pa dobro da nisu još i više. 

2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

https://in.ign.com/playstation-5-playstation-5/159291/news/ps5-india-june-2021-restock-bundles-sony

 

bilo je već i očitovanja od sony-a pa ništa, fućka se dućanima za kupce.

najbolji odgovor je ne podržati kupnjom.

 
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Poanta tvojih postova je da trkeljas o stvarima koje ne razumijes.

Nije u svim zemljama eu ista cijena niti moze biti.

Sto je manje trziste to je i veca cijena, vrijedi za sve, jer se nabavlja manje necega, popust ide na kolicinu.

Takodjer, njemacka ima pdv 19%, a mi 25, kako onda cijena bilo cega moze biti ista?

 

Rekao sam ti vec, nabavi konzolu u inozemstvu po nizoj cijeni, ne znam sta si se uhvatio sancte, njihova cijena je potpuno normalna.

14 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Konzole su prije bile prejeftine, a i ove sada cijene su daleko od skupog ako se uspoređuje sa pc-jem recimo.

 
1 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gogogogic kaže...

Konzole su prije bile prejeftine, a i ove sada cijene su daleko od skupog ako se uspoređuje sa pc-jem recimo.

 hmm konzola 3000 DE, odnosno 3850 BR, uzmesš u obzir ako kupiš

 takav stroj nećeš uzimati neki TV manje veličine cca. 32" koji

 se nađu po 1500kn nego češ ići na nešto veće odnosno

 kupit češ 55" za 3000-3500kn o kvaliteti istog bi se dalo.

 no nebitno došli smo već na cifru od 7000kn,

 

 odnosno 8000+ ak računaš cifre sadašnjih bundle-ova
 s tim da još uvijek nemaš sve onda je tu PS+ lihvarska pretplata

 ako želiš igrati MP, 350-450kn ne računam kemijanja sa US accountom.

 Zadnje i gotovo najbitnije tu su igre koje su u startu 500-600kn

 naravno ne moraš ih uzeti day one, ali ih 2-3 mj nakon izlaska ne nalaziš

 ispod 300-350kn da ne ulazimo u razne editione igara sa svim uključenim

 DLC-evima i mikrotransakcijama ( koje ulaze u pay2win igre ).

 

 Jeftinije je apsolutno od PC-a no koliko za naš standard ?

 Naravno ako nemaš novaca ne trebaš kupovati, niti te itko tjera

 da kupuješ po punoj cijeni. Ali je po meni ljutnja i ogorčenost kupaca

 opravdana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 11:00 (mAa+_).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
uniball kaže...

Poanta tvojih postova je da trkeljas o stvarima koje ne razumijes.

Nije u svim zemljama eu ista cijena niti moze biti.

Sto je manje trziste to je i veca cijena, vrijedi za sve, jer se nabavlja manje necega, popust ide na kolicinu.

Takodjer, njemacka ima pdv 19%, a mi 25, kako onda cijena bilo cega moze biti ista?

 

Rekao sam ti vec, nabavi konzolu u inozemstvu po nizoj cijeni, ne znam sta si se uhvatio sancte, njihova cijena je potpuno normalna.

 Ma više mi je totalno svejedno...kaj se mene tiče mogu staviti i 10000kn...sigurno necu kod njih kupiti.

 

A što se pdva tice pričaš gluposti...3849kn je bila konzola od prvog dana do danas....kao i 499 eura (3730kn po današnjem tečaju) u zemljama gdje je euro. Nisam vidio više cijene samo konzole u članicama EU bez obzira na PDV; a zemlje poput Indije i sličnih nema potrebe ni diskutirati. 

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Npr. u Brazilu sam PS5 bez igara košta 4399.90 BRL (oko 5311 kn), ali su im zato igre jeftinije.  Drugim riječima kupnja konzole u Brazilu je veći luksuz negoli kod nas. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Upravo instaliran neki update. Nadam se da je ovaj za nmve.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Upravo instaliran neki update. Nadam se da je ovaj za nmve.

 Je i za niz drugih stvari.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Znači danas se stavlja nmve. :)

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Znači danas se stavlja nmve. :)

Koji si kupio?

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...

Znači danas se stavlja nmve. :)

Koji si kupio?

 Ovaj.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...

Znači danas se stavlja nmve. :)

Koji si kupio?

 Ovaj.

 Napiši dojmove kada isprobaš SSD na PS5

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...
MEGATAMA kaže...
x18x05x kaže...

Znači danas se stavlja nmve. :)

Koji si kupio?

 Ovaj.

 Taj sa heatsinkom pase u Ps5 i brzine odgovaraju?

Koliko para?

 

Edit

468eu Amazon.de

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.9.2021 13:49 (MEGATAMA).
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
x18x05x kaže...

Znači danas se stavlja nmve. :)

 Sad još samo da omoguće jednog dana da se na njega mogu pohraniti i ps5 igre.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice