Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.709.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...

Pozdrav,

 

jučer mi krepao PS5...bio je upaljen, ali mi nije dalo spojiti kontroler. S daljincem od TV-a mogu kontrolirati

sučelje pa sam ga ugasio, a kad sam ga ugasio, više ga nisam mogao upaliti.


Probao sam već nekoliko puta ištekati iz struje, uštekati, ali ništa se ne događa...

 

Je li tko imao slično iskustvo? Neki savjet? Ne da mi ga se nositi na servis ako baš nije nužno :))

 

Hvala.



 Evo kolega možda ti pomogne ovaj stručan savjet SD-a kao što meni nije.

 

 

 

 

Probao sam ja i sat i dva i preko noći pa ništa ne pomaže...

 Sarkazam kolega, to što su mi oni sugerirali nisam pokušavao niti ne namjeravam.

 Skinuo sam novi OS pokušao sve od 0 i dalje ista stvar.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Juve2019 kaže...
Koja sramota za Sony za PS5... Veca je sansa "ubosti" falicnu konzolu, nego dobru... Problem i hardver i softver.

 Da, koja sramota. Od 5+ miliona konzola se naslo mozda par stotina felericnih 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
2 vijesti:
*Počeo je Summer Sale
*PES 22 je službeno Free to Play i zove se samo eFootball
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.7.2021 12:18 (Gogy7).
Moj PC  
4 0 hvala 3
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
Juve2019 kaže...
Koja sramota za Sony za PS5... Veca je sansa "ubosti" falicnu konzolu, nego dobru... Problem i hardver i softver.

 Da, koja sramota. Od 5+ miliona konzola se naslo mozda par stotina felericnih 

 mislim da je malo vise od par stotina ali dobro.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
2 vijesti:
*Počeo je Summer Sale
*PES 22 je službeno Free to Play i zove se samo eFootball

Prolazim kroz taj summer sale i mogu rec' da je onaj prije ovog Summer Salea bio puno bolji. Razocaran sam.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Gogy7 kaže...
2 vijesti:
*Počeo je Summer Sale
*PES 22 je službeno Free to Play i zove se samo eFootball

Prolazim kroz taj summer sale i mogu rec' da je onaj prije ovog Summer Salea bio puno bolji. Razocaran sam.

 

Pa da, stalno se izmjenjuju manje više iste akcije.

Novih igara nema, a stare uglavnom nemaju PS5 patch.

Ova godina mi je definitivno živa dosada što se tiče igara općenito, ali ok, barem novčanik ne pati :-).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Uglavnom vrte iste igre, ali dosta igara dobiju sniženje cijene skoro svaki put.
Dosta igara je vec odgođeno za iduću godinu.
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel još nekome ne radi pa store preko app ?

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mogući su problemi zbog ažuriranja rasprodaje. 1200+ igara je na popustu.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja cu uzeti Dirt 5 za nekih +/- 120 kn..cisto da probam te "silne" fpsove..a mozda i remasteriranu Mafiju iz zajebancije

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

op, ima bundleova u nekim shopovima (harvey norman, abrakadabra, ekupi)

 

5.400... kolko je bila cijena disc editiona u preorderu?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...

Pozdrav,

 

jučer mi krepao PS5...bio je upaljen, ali mi nije dalo spojiti kontroler. S daljincem od TV-a mogu kontrolirati

sučelje pa sam ga ugasio, a kad sam ga ugasio, više ga nisam mogao upaliti.


Probao sam već nekoliko puta ištekati iz struje, uštekati, ali ništa se ne događa...

 

Je li tko imao slično iskustvo? Neki savjet? Ne da mi ga se nositi na servis ako baš nije nužno :))

 

Hvala.



 Evo kolega možda ti pomogne ovaj stručan savjet SD-a kao što meni nije.

 

 

 

 

Probao sam ja i sat i dva i preko noći pa ništa ne pomaže...

 Sarkazam kolega, to što su mi oni sugerirali nisam pokušavao niti ne namjeravam.

 Skinuo sam novi OS pokušao sve od 0 i dalje ista stvar.

 Kako si to riješio onda? Servis ili?

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...

Pozdrav,

 

jučer mi krepao PS5...bio je upaljen, ali mi nije dalo spojiti kontroler. S daljincem od TV-a mogu kontrolirati

sučelje pa sam ga ugasio, a kad sam ga ugasio, više ga nisam mogao upaliti.


Probao sam već nekoliko puta ištekati iz struje, uštekati, ali ništa se ne događa...

 

Je li tko imao slično iskustvo? Neki savjet? Ne da mi ga se nositi na servis ako baš nije nužno :))

 

Hvala.



 Evo kolega možda ti pomogne ovaj stručan savjet SD-a kao što meni nije.

 

 

 

 

Probao sam ja i sat i dva i preko noći pa ništa ne pomaže...

 Sarkazam kolega, to što su mi oni sugerirali nisam pokušavao niti ne namjeravam.

 Skinuo sam novi OS pokušao sve od 0 i dalje ista stvar.

 Kako si to riješio onda? Servis ili?

 da odnio im i sad ju salju u servis i sad sigurno jedno tjedan dana cekanja.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...
mAa+_ kaže...
dragutin985 kaže...

Pozdrav,

 

jučer mi krepao PS5...bio je upaljen, ali mi nije dalo spojiti kontroler. S daljincem od TV-a mogu kontrolirati

sučelje pa sam ga ugasio, a kad sam ga ugasio, više ga nisam mogao upaliti.


Probao sam već nekoliko puta ištekati iz struje, uštekati, ali ništa se ne događa...

 

Je li tko imao slično iskustvo? Neki savjet? Ne da mi ga se nositi na servis ako baš nije nužno :))

 

Hvala.



 Evo kolega možda ti pomogne ovaj stručan savjet SD-a kao što meni nije.

 

 

 

 

Probao sam ja i sat i dva i preko noći pa ništa ne pomaže...

 Sarkazam kolega, to što su mi oni sugerirali nisam pokušavao niti ne namjeravam.

 Skinuo sam novi OS pokušao sve od 0 i dalje ista stvar.

 Kako si to riješio onda? Servis ili?

 da odnio im i sad ju salju u servis i sad sigurno jedno tjedan dana cekanja.

Da...to su i meni rekli, da donesem u bilo koju poslovnicu....bit će dobro ako bude samo tjedan, a na 2,3 ili mjesec dana.

Mogu do 45 dana držati prije nego novi daju...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kakvih 45 dana Bog te vidio? To ako ne riješe u 2-3 tjedna neka mijenjaju profesiju.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
2 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ušparaj si te pare.Bit češ razočaran jer je igra lošija od Dirt 4.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Kakvih 45 dana Bog te vidio? To ako ne riješe u 2-3 tjedna neka mijenjaju profesiju.

 Prema osobnom iskustvu prosjek kod naših servisa je nekakvih 30-35 dana, sve ispod je za njih super brzo. Najduže do sada (ovo što se sjećam) oko 60 dana ekupi, links... Jednom mi se desilo da je sređeno u 7-8 dana i to je bilo turbo iznenađenje.

 

Trenutno imam računalnu periferiju na servisu, evo već 55 dana je prošlo ni traga ni glasa. Možda bi bilo brže da im visim na glavi i zivkam, ali nemam vremena još i na to gubiti.

2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
Hexfire kaže...
Kakvih 45 dana Bog te vidio? To ako ne riješe u 2-3 tjedna neka mijenjaju profesiju.

 Prema osobnom iskustvu prosjek kod naših servisa je nekakvih 30-35 dana, sve ispod je za njih super brzo. Najduže do sada (ovo što se sjećam) oko 60 dana ekupi, links... Jednom mi se desilo da je sređeno u 7-8 dana i to je bilo turbo iznenađenje.

 

Trenutno imam računalnu periferiju na servisu, evo već 55 dana je prošlo ni traga ni glasa. Možda bi bilo brže da im visim na glavi i zivkam, ali nemam vremena još i na to gubiti.

 Čekaj samo malo zakonski ako problem nije otklonjen u roku od 45 dana

 imaš pravo na zamjenu za novi proizvod ili povrat novaca.

 Imao sam situaciju gdje mi je TV bio popravljen 44-ti dan.

 55 dana možešse pozvati na zakon o zaštiti potrošača nemoj

 im to pustiti kolega. Javim kad konzola stigne sa servisa.

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Kakvih 45 dana Bog te vidio? To ako ne riješe u 2-3 tjedna neka mijenjaju profesiju.

 Ma nece rijesit nista...konzola je neispravna a novih vise nemaju na stanju jer su sve rasprodali...ponudit ce povrat novca ili cekanje nove isporuke.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

 Čekaj samo malo zakonski ako problem nije otklonjen u roku od 45 dana

 imaš pravo na zamjenu za novi proizvod ili povrat novaca.

 Imao sam situaciju gdje mi je TV bio popravljen 44-ti dan.

 55 dana možešse pozvati na zakon o zaštiti potrošača nemoj

 im to pustiti kolega. Javim kad konzola stigne sa servisa.

 Nema toga više, zakonski je to definirano "u razumnom roku", a to može biti 10 dana, a može biti 100 dana.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...

 Nema toga više, zakonski je to definirano "u razumnom roku", a to može biti 10 dana, a može biti 100 dana.

 Pošalješ mail nakon tjedan dva, ako nema odgovora šalješ inspektoratu i gotovo. 100 dana nikako nije razuman rok.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5: 10 Mil Prodano u 35 tjedana
PS4: 10 Mil Prodano u 39 tjedana
Koje bi brojke bile da ih jos i ima na tržištu.
Moj PC  
6 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mzopg kaže...
mAa+_ kaže...

 Čekaj samo malo zakonski ako problem nije otklonjen u roku od 45 dana

 imaš pravo na zamjenu za novi proizvod ili povrat novaca.

 Imao sam situaciju gdje mi je TV bio popravljen 44-ti dan.

 55 dana možešse pozvati na zakon o zaštiti potrošača nemoj

 im to pustiti kolega. Javim kad konzola stigne sa servisa.

 Nema toga više, zakonski je to definirano "u razumnom roku", a to može biti 10 dana, a može biti 100 dana.

 kad su to promijenili ? unazad god dana ? pitam jer me zaista zanima jos jedna

 pljuska na nas potrosace.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
mzopg kaže...

 Nema toga više, zakonski je to definirano "u razumnom roku", a to može biti 10 dana, a može biti 100 dana.

 Pošalješ mail nakon tjedan dva, ako nema odgovora šalješ inspektoratu i gotovo. 100 dana nikako nije razuman rok.

Nakon tjedan dva im možeš puhati u g***. Nakon 100 dana bi se možda moglo pokrenuti inspektorat.

 

mAa+_ kaže...
mzopg kaže...
mAa+_ kaže...

 Čekaj samo malo zakonski ako problem nije otklonjen u roku od 45 dana

 imaš pravo na zamjenu za novi proizvod ili povrat novaca.

 Imao sam situaciju gdje mi je TV bio popravljen 44-ti dan.

 55 dana možešse pozvati na zakon o zaštiti potrošača nemoj

 im to pustiti kolega. Javim kad konzola stigne sa servisa.

 Nema toga više, zakonski je to definirano "u razumnom roku", a to može biti 10 dana, a može biti 100 dana.

 kad su to promijenili ? unazad god dana ? pitam jer me zaista zanima jos jedna

 pljuska na nas potrosace.

 Ima dvije godine.

 

https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2019_02_14_279.html

 

Članak 137. mijenja se i glasi:

»(1) U provedbi inspekcijskog nadzora tržišni inspektor će rješenjem trgovcu privremeno zabraniti prodaju proizvoda i pružanje usluga do otklanjanja nalazom utvrđenih nepravilnosti ako:

 

6. robu za koju je dano jamstvo nije popravio u razumnom roku ili ako to nije učinio, a umjesto toga nije potrošaču predao robu koja je ispravna ili nije ispunio drugu obvezu koju je bio dužan ispuniti sukladno odredbama Zakona o obveznim odnosima o jamstvu za ispravnost prodane stvari (članak 43. stavak 3.)

 

Pročišćeni tekst:

https://www.zakon.hr/z/193/Zakon-o-zaštiti-potrošača

7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dlaka kaže...

Nakon što sam se pohvalio da mi nakon 6 mjeseci ne driftaju kontroleri, jedan od njih je čuo to i počeo driftati. Kupljen je u "svijet-medija". Kako ide sa garancijom iz drugih dućana? Ima li itko iskustva sa njima, ili se odmah nosi u "Sanctu" jer iako je kupljen drugdje njihova je garancija?

Hvala

 Nosis u SD. Moj je kupljen preko ekupi, poslao sam im mail i odgovorili su mi da odnesem tamo, ili da ce mi oni organizirat to ako je meni nezgodno.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Dlaka kaže...

Nakon što sam se pohvalio da mi nakon 6 mjeseci ne driftaju kontroleri, jedan od njih je čuo to i počeo driftati. Kupljen je u "svijet-medija". Kako ide sa garancijom iz drugih dućana? Ima li itko iskustva sa njima, ili se odmah nosi u "Sanctu" jer iako je kupljen drugdje njihova je garancija?

Hvala

 Nosis u SD. Moj je kupljen preko ekupi, poslao sam im mail i odgovorili su mi da odnesem tamo, ili da ce mi oni organizirat to ako je meni nezgodno.

 

Samo da dodam jednu stvar; koliko je meni rečeno, kad sam odnio kontroler koji je počeo driftati direktno u SD servis (PS5 je kupljen u SD), kontrolere treba nositi u dućane. U većini slučajeva ih mijenjaju na licu mjesta. Ako imaš sreće, dobit ćeš crni (ako te takav uopće interesira), njima je svejedno jer je cijena ista.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kako funkcionira djeljenje profila sa ps5 na ps4? Može li se podijeliti ona ps5 colekcija šta se dobije uz ps5 ps+. Sutra stiže ps5, a imam na us računu ps+ pa bi podjelio sa kolegom koji ima ps4 pro. Znam da se pisalo o tome, ali se više ne sjećam šta točno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...
Tututuru kaže...
Dlaka kaže...

Nakon što sam se pohvalio da mi nakon 6 mjeseci ne driftaju kontroleri, jedan od njih je čuo to i počeo driftati. Kupljen je u "svijet-medija". Kako ide sa garancijom iz drugih dućana? Ima li itko iskustva sa njima, ili se odmah nosi u "Sanctu" jer iako je kupljen drugdje njihova je garancija?

Hvala

 Nosis u SD. Moj je kupljen preko ekupi, poslao sam im mail i odgovorili su mi da odnesem tamo, ili da ce mi oni organizirat to ako je meni nezgodno.

 

Samo da dodam jednu stvar; koliko je meni rečeno, kad sam odnio kontroler koji je počeo driftati direktno u SD servis (PS5 je kupljen u SD), kontrolere treba nositi u dućane. U većini slučajeva ih mijenjaju na licu mjesta. Ako imaš sreće, dobit ćeš crni (ako te takav uopće interesira), njima je svejedno jer je cijena ista.

 Otišao do Sancte u Areni. Pokazao garanciju pitali na koju stranu drifta. Dobio novi sa garancijo, imali samo bijele. Nije da mi je bitna boja. Uglavnom brzo i efikasno iako nije kupljeno kod njih.

 

 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel se ovo desilo čudo pa opet postoji wish list na mobilnom app-u....Sony rula nadmoćno(ironija)


Ps store na mobitelu srušen:(
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 17:42 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vec mjesecima je dostupan wishlist.
Ne radi ps store ni na konzoli.
Sad kad u 19h klinci navale skidat Free Cold War Trial pa skuže da ne radi PSN 🤗😂
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2021 18:22 (Gogy7).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice