Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.730.927
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Samo cu Vam rec' da sam ja, kao okorijeli PCas, kupio konzolu zbog FIFAe. Od cheatera, marketa koji je u kolapsu pa sve do totalne nezainteresiranosti EAa za PC. Evo sad PS5, 3k kuna i igras sve kaj hoces. Za FPSove si ukljucim K&M i kaj se tice gejmanja, ja sam miran. 

 

FIFA ko FIFA, tamo jos 2014 je gameplay ( meni osobno ) bio jedan od najboljih, te nakon toga FIFA 18... sve poslije toga je jebanje mladog majmuna. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

................

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:47 (Antonio_Andelic).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

WRC 9 je genijalan. Na početku je bilo teško ali nakon par sezona sam se toliko poboljšao da sam platinirao igru. Super mi je bila i online komponenta gdje se utrkuješ protiv drugih (u isto vrijeme al nema dodira već vidiš ghost-ove). Zna biti baš napeto

 Slažem se. Igram rally igre od prvog Colin McRae Rallya tako da imam iskustva. WRC zna biti frustrirajuć i težak, ali kada savršeno odvoziš dionicu ili uletiš u zavoj osjećaj je predobar. 

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

..................

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:29 (Antonio_Andelic).
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Niam pretjerano aktivan pa me zanimaju vaši dojmovi nakon pola godine sa konzolom i periferijom! Iskreno oduševljen sam, konzola tiha, u sobi 30c. Brza, moderan dizajn, odlično. Kontroleri bolji od DS4. DS4 koji god da se razradio škripao je. Dualsense mnogo robusniji, tiši, pouzdaniji. Sluške za te pare nema boljih. Lagane, odličan zvuk u igrama. Baterija solidna, brzo se puni. 

 

 

Anketa je za konzolu i periferiju. Udrite!

0 Bezveze, moglo je mnogo bolje!
0 Nisam presretan ali ok je!
4 Ništa posebno, zadovoljan!
17 Super, zadovoljan sam svime!
3 Oduševljen, sve mi je vrh!
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sideswipe kaže...

Niam pretjerano aktivan pa me zanimaju vaši dojmovi nakon pola godine sa konzolom i periferijom! Iskreno oduševljen sam, konzola tiha, u sobi 30c. Brza, moderan dizajn, odlično. Kontroleri bolji od DS4. DS4 koji god da se razradio škripao je. Dualsense mnogo robusniji, tiši, pouzdaniji. Sluške za te pare nema boljih. Lagane, odličan zvuk u igrama. Baterija solidna, brzo se puni. 

 

 

Anketa je za konzolu i periferiju. Udrite!

Moje nije tu pola godine, ali u ovih mjesec i nesto dana samo imam rijeci hvale za konzolu. 

Kao sta si reko. Ultra tiha cak i za vrijeme ovih vrucih dana, odlican dizajn i bas je komad hardwarea kad ju prvi puta vidis. Bijelo crna kombinacija meni osobno jako odgovara posto volim da je tehnika tog kontrasta. Za sada cekam prave next gen igre poput GT7 da u potpunosti uzivam. Kroz dogledno vrijeme bi trebao i bolji monitor nabavit. Trenutno sam na 24', IPS, 75hz, 1ms, FHD monitoru. 

 

Dualsense je napokon joystick gabaritima koji odgovaraju mojoj ruci. Do dualsensa jedino sam volio od Xbox360. Odigrati Astrobota na DS je dozivljaj samo takav. 

 

Imao sam PS1, PS3, PS4... al' mogu rec' da od PS1 nisam dozivio isti osjecaj dok nisam otvorio PS5.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako je dualsense pouzdaniji od DS4? Svatko kog znam sa PS5 a da ima konzolu više od par mjeseci je reklamirao i instantno dobio novi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja imam dva sennse i rotiram ih kako se isprazni baterija i za sad rade odlicno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
SimeKZ kaže...
Sideswipe kaže...

Niam pretjerano aktivan pa me zanimaju vaši dojmovi nakon pola godine sa konzolom i periferijom! Iskreno oduševljen sam, konzola tiha, u sobi 30c. Brza, moderan dizajn, odlično. Kontroleri bolji od DS4. DS4 koji god da se razradio škripao je. Dualsense mnogo robusniji, tiši, pouzdaniji. Sluške za te pare nema boljih. Lagane, odličan zvuk u igrama. Baterija solidna, brzo se puni. 

 

 

Anketa je za konzolu i periferiju. Udrite!

Moje nije tu pola godine, ali u ovih mjesec i nesto dana samo imam rijeci hvale za konzolu. 

Kao sta si reko. Ultra tiha cak i za vrijeme ovih vrucih dana, odlican dizajn i bas je komad hardwarea kad ju prvi puta vidis. Bijelo crna kombinacija meni osobno jako odgovara posto volim da je tehnika tog kontrasta. Za sada cekam prave next gen igre poput GT7 da u potpunosti uzivam. Kroz dogledno vrijeme bi trebao i bolji monitor nabavit. Trenutno sam na 24', IPS, 75hz, 1ms, FHD monitoru. 

 

Dualsense je napokon joystick gabaritima koji odgovaraju mojoj ruci. Do dualsensa jedino sam volio od Xbox360. Odigrati Astrobota na DS je dozivljaj samo takav. 

 

Imao sam PS1, PS3, PS4... al' mogu rec' da od PS1 nisam dozivio isti osjecaj dok nisam otvorio PS5.

 Slažem se. Joystici su, barem za mene, bili glavna mana PSu. Ovo sad je top. Astro lagani platinum, igra je čudo.

maks0806 kaže...

Kako je dualsense pouzdaniji od DS4? Svatko kog znam sa PS5 a da ima konzolu više od par mjeseci je reklamirao i instantno dobio novi

Još ništa od 26.3. Čekam da mi oba krepaju unutar godinu dana da fino pokupim nove

He who is brave is free.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
maks0806 kaže...

Kako je dualsense pouzdaniji od DS4? Svatko kog znam sa PS5 a da ima konzolu više od par mjeseci je reklamirao i instantno dobio novi

 Ja recimo imam day one konzolu i DS radi kao nov. Kako sam kupio jos jedan bijeli, sad navijam da mi ovaj prvi krepa kako bi možda ušećario crni :)

4 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

da li se daje nova garancija kada zamjenis dualsense za novi? npr zbog driftinga

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
steedvd kaže...

da li se daje nova garancija kada zamjenis dualsense za novi? npr zbog driftinga

 Koliko me pamćenje služi reklamirao sam jedan gamepad za ps4

 i jamstvo mi se produžilo za onoliko koliko je on sam bio kod njih

 na servisu, odnosno dobio sam novi jer je bio nepopravljiv i produžili

 mi tekuće jamstvo za tih 30tak dana koliko je bio kod njih, tako da sumnjam

 da je išta drugačije i sa ovim. Ali koliko sam malo ispratio temu

 ljudi su obićno na licu mjesta instant dobili novi. u svakom slučaju

 najbolje ti je provjeriti sa SD.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 11:03 (mAa+_).
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za novi proizvod mora ići novo jamstvo, za popravljanje se produžava
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...
steedvd kaže...

da li se daje nova garancija kada zamjenis dualsense za novi? npr zbog driftinga

 Koliko me pamćenje služi reklamirao sam jedan gamepad za ps4

 i jamstvo mi se produžilo za onoliko koliko je on sam bio kod njih

 na servisu, odnosno dobio sam novi jer je bio nepopravljiv i produžili

 mi tekuće jamstvo za tih 30tak dana koliko je bio kod njih, tako da sumnjam

 da je išta drugačije i sa ovim. Ali koliko sam malo ispratio temu

 ljudi su obićno na licu mjesta instant dobili novi. u svakom slučaju

 najbolje ti je provjeriti sa SD.

 

user2206 kaže...
Za novi proizvod mora ići novo jamstvo, za popravljanje se produžava

 Hvala na odgovorima

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Ja imam dva sennse i rotiram ih kako se isprazni baterija i za sad rade odlicno.

 Ista situacija kod mene! Milina za igrat na njima.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja isto nikakvih problema sa DualSenseom. Bijeli imam od prvog dana kad je izašla konzola a crveni uzeo nedavno. Sve super. Uvijek mi je bila mana kod PS kontrolera taj dizajn i ergonomija u odnosu na Xbox kontroler ali trenutno imam obje konzole i mogu reći da mi je osobno po prvi puta PlayStation kontroler bolji. Dizajnom je sad praktički iste kvalitete kao Xbox kontroler ali haptic feedback i triggeri ga izdvajaju. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 1 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam ga u rukama držao 10-15min i ugodno me iznenadio.

kvaliteta motora za vibraciju je zavidna, u ruci leži poprilično dobro

malo je teži od prethodnika, ali zanemarivo. ono što također pozdravljam
su konačno "high" profile tipke za share i options, one flat na dualshocku

mi nikada nisu sjele, a ni samo nepotrebno veliko led svijetlo straga.

dualsense je definitivno korak naprijed.

 
3 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mAa+_ kaže...

Ja sam ga u rukama držao 10-15min i ugodno me iznenadio.

kvaliteta motora za vibraciju je zavidna, u ruci leži poprilično dobro

malo je teži od prethodnika, ali zanemarivo. ono što također pozdravljam
su konačno "high" profile tipke za share i options, one flat na dualshocku

mi nikada nisu sjele, a ni samo nepotrebno veliko led svijetlo straga.

dualsense je definitivno korak naprijed.

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Resident Evil Vilage se bolje izvodi na PS5 nego na PCu.
DRM znacajno smanjuje Fps a combat animacije uzrokuju nagle padove fpsa.
Ako zelite igrati RE Village, igrajte ga na PS5 ili skinite yogurt verziju za pc.
Digital Foundry
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Resident Evil Vilage se bolje izvodi na PS5 nego na PCu.
DRM znacajno smanjuje Fps a combat animacije uzrokuju nagle padove fpsa.
Ako zelite igrati RE Village, igrajte ga na PS5 ili skinite yogurt verziju za pc.
Digital Foundry

Onda je najbolje na XsX je VRR izglaca svaki pad frameratea ispod 60fps.

Odigrao sam sve demoe Villagea na Pcu,XsX i Ps5 i kupio igru za XsX.

Ali kad Sony doda VRR suport na Ps5 bit ce jednako kao na XsX...pod uvjetom da imate VRR tv.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dva komada,šest mjeseci svaki dan u pogonu, rade bez greške.

2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

........................

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:29 (Antonio_Andelic).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni je dualsense najbolja stvar kod konzole, briga me za rezoluciju i fps, veci su mi dozivljaj triggeri i vibracije.
Meni je Astro Playroom trenutno najbolja igra na PS5, samo zbog super implementacije dualsensea.
Ako imate rift apart, svakako probajte onu foru s pixelizerom kad svira dualsense koristeći vibracije. Vibracije su tako jake da mogu stvoriti zvuk. Jos da bolje iskoriste touchpad bilo bi super. Radije bih da stave neki oled ekran pa da na njemu nesto prikazuju, npr mapu ili tako nešto.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.7.2021 21:13 (Gogy7).
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Resident Evil Vilage se bolje izvodi na PS5 nego na PCu.
DRM znacajno smanjuje Fps a combat animacije uzrokuju nagle padove fpsa.
Ako zelite igrati RE Village, igrajte ga na PS5 ili skinite yogurt verziju za pc.

 Da, na PC ga drm ubija nenormalno, zato jogurat funkcionira bez greske, 130+ fps na 1080p, 1440p isto gura na high bez greske, doduse moja kartica nema te neke nove fore tipa ray tracing i slicno, no, nisam primjetio neku razliku u izgledu igre izmedju ps i pc....

 

Bitno da radi bez greske.....

Children Shouldnt Play with Dead Things
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

..........................

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.4.2022 12:30 (Antonio_Andelic).
 
1 0 hvala 1
4 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Meni je dualsense najbolja stvar kod konzole, briga me za rezoluciju i fps, veci su mi dozivljaj triggeri i vibracije.
Meni je Astro Playroom trenutno najbolja igra na PS5, samo zbog super implementacije dualsensea.
Ako imate rift apart, svakako probajte onu foru s pixelizerom kad svira dualsense koristeći vibracije. Vibracije su tako jake da mogu stvoriti zvuk. Jos da bolje iskoriste touchpad bilo bi super. Radije bih da stave neki oled ekran pa da na njemu nesto prikazuju, npr mapu ili tako nešto.

 

Tek kad sam slučajno smanjio zvuk na Retunralu i nastavio igrati sam skužio da vibracije proizvode zvukove, kao da igraš na arkadama. Fora.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naručio C1 OLED za svoj PS5 i Xbox. Sad čekam. Kod frenda sam već vidio PS4 na CX OLEDu i nisam mogao vjerovati kako izgleda. Mogu misliti kako dobro će PS5 igre izgledati.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
De mi reci kakvo je tvoje stajalište po pitanju burn in-a.
Mislim si isto uzeti oled ali kad sam vidio kako izgleda burn in malo sam se uplašio. Meni tv sluzi samo za filmove s usba i ps5, tv programe ne gledam. I ovaj QLed od Samsunga koji sad imam sam uzeo samo zbog PS5.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
De mi reci kakvo je tvoje stajalište po pitanju burn in-a.
Mislim si isto uzeti oled ali kad sam vidio kako izgleda burn in malo sam se uplašio. Meni tv sluzi samo za filmove s usba i ps5, tv programe ne gledam. I ovaj QLed od Samsunga koji sad imam sam uzeo samo zbog PS5.

 Gledao sam sva ona testiranja koja su ljudi radili na YouTubeu i zaključak je svugdje isti - ako se gleda mješovit program, malo gaminga, malo TV-a, Netflixa itd. nebi trebalo biti nikakvih problema. Naravno uvijek postoji rizik ali spreman sa i na malo riizika za takvu kvalitetu slike.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
Gogy7 kaže...
De mi reci kakvo je tvoje stajalište po pitanju burn in-a.
Mislim si isto uzeti oled ali kad sam vidio kako izgleda burn in malo sam se uplašio. Meni tv sluzi samo za filmove s usba i ps5, tv programe ne gledam. I ovaj QLed od Samsunga koji sad imam sam uzeo samo zbog PS5.

 Gledao sam sva ona testiranja koja su ljudi radili na YouTubeu i zaključak je svugdje isti - ako se gleda mješovit program, malo gaminga, malo TV-a, Netflixa itd. nebi trebalo biti nikakvih problema. Naravno uvijek postoji rizik ali spreman sa i na malo riizika za takvu kvalitetu slike.

 

Čestitam, bit ćeš oduševljen. OS im je tip top i TV je super responzivan u odnosu na Android TV koji sam imao prije njega.

A ekran je bolesnjava. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice