Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.685
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Mene Rift Apart kostao 10 Eura sto sam odigrao. Uzeo preko acc od jarana sto uvijek uzimam za 40 eura, presao i evo prodao acc dalje za 30 eura 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

PS5 digitalna verzija odmah dostupna na bug oglasniku. Nije jeftina ali povoljnije nema nigdje. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 17:45 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Nikad niti jedno lose iskustvo pri preprodajo igara nisam imao. Sad rokam ratcheta. Platio ga 500 i prodat cu ga za 400za par dana. Da je digitalna bacio bi 400 kn u vijetar

 

Ili bi čekao da dođe na PS+ za "džabe".

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
rokonja kaže...

 Sad imam us-acc al mi ne prizna ovaj moj stari ps+. Što moram sad kupi novi ps+ za taj us-acc ili...?

 A zbog čega bi trebao imat ps+ i na US acc? Besplatne igre su iste i na jednom i drugom storeu.

 

Jer za US acc godina dana ps+ dođe oko 35 eura.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Nikad niti jedno lose iskustvo pri preprodajo igara nisam imao. Sad rokam ratcheta. Platio ga 500 i prodat cu ga za 400za par dana. Da je digitalna bacio bi 400 kn u vijetar

 

Ili bi čekao da dođe na PS+ za "džabe".

 tako mogu svaku igru cekat jer ce jednom bit dzabe

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Nikad niti jedno lose iskustvo pri preprodajo igara nisam imao. Sad rokam ratcheta. Platio ga 500 i prodat cu ga za 400za par dana. Da je digitalna bacio bi 400 kn u vijetar

 

Ili bi čekao da dođe na PS+ za "džabe".

 tako mogu svaku igru cekat jer ce jednom bit dzabe

 

Pa da, možeš, ako ne igraš na releaseu sve je bolje i jeftinije. A fala bogu ima stalno šta za igrat za skoro džabe.

Samo marketing vas jebe. Em platite konzolu skuplje da bi se kao igrali jeftinije, em kupujete i preprodajete diskove da bi kao igrali jeftinije.

 

A ustvari je samo rješenje ne bit toliko podložan hypeu i igrat sa odmakom. Onda ne treba ni bluray ni preprodaja nit je skupo. Ustvari je i puno ugodnije.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Nikad niti jedno lose iskustvo pri preprodajo igara nisam imao. Sad rokam ratcheta. Platio ga 500 i prodat cu ga za 400za par dana. Da je digitalna bacio bi 400 kn u vijetar

 

Ili bi čekao da dođe na PS+ za "džabe".

 tako mogu svaku igru cekat jer ce jednom bit dzabe

 

Pa da, možeš, ako ne igraš na releaseu sve je bolje i jeftinije. A fala bogu ima stalno šta za igrat za skoro džabe.

Samo marketing vas jebe. Em platite konzolu skuplje da bi se kao igrali jeftinije, em kupujete i preprodajete diskove da bi kao igrali jeftinije.

 

A ustvari je samo rješenje ne bit toliko podložan hypeu i igrat sa odmakom. Onda ne treba ni bluray ni preprodaja nit je skupo. Ustvari je i puno ugodnije.

 

 #patientgamers 

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Dobro kažeš Bitanga, sve bude kad tad na nekom popustu, zašto bi morao biti  release. Ratchet za 6 mjeseci povremeno bude 250 kn na storu i ako se zaželim za godinu, dvije opet odigrati tu je. No eto, igre ne kupujem na disku ali morao sam dati 1000 kn više za ps5 disk verziju da nebi slučajno uletila dobra ponuda Ratcheta za 400 kn na Njuškalu. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.6.2021 22:35 (Wontay).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Pa da, možeš, ako ne igraš na releaseu sve je bolje i jeftinije. A fala bogu ima stalno šta za igrat za skoro džabe.

Samo marketing vas jebe. Em platite konzolu skuplje da bi se kao igrali jeftinije, em kupujete i preprodajete diskove da bi kao igrali jeftinije.

 

A ustvari je samo rješenje ne bit toliko podložan hypeu i igrat sa odmakom. Onda ne treba ni bluray ni preprodaja nit je skupo. Ustvari je i puno ugodnije.

 

 Odigrat ću ratcheta za 100 kuna.15 sati zabave za sto kuna.ako ti je to puno idi se klikeraj.jeftinije je.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa da, možeš, ako ne igraš na releaseu sve je bolje i jeftinije. A fala bogu ima stalno šta za igrat za skoro džabe.

Samo marketing vas jebe. Em platite konzolu skuplje da bi se kao igrali jeftinije, em kupujete i preprodajete diskove da bi kao igrali jeftinije.

 

A ustvari je samo rješenje ne bit toliko podložan hypeu i igrat sa odmakom. Onda ne treba ni bluray ni preprodaja nit je skupo. Ustvari je i puno ugodnije.

 

 Odigrat ću ratcheta za 100 kuna.15 sati zabave za sto kuna.ako ti je to puno idi se klikeraj.jeftinije je.

 

Meni nije puno. Kliknem iz fotelje kad želim igrat nešto i ne žderem se poslije za kolko ću prodati.

No na sreću imam šta za igrat, pa ne svršavam na day 1 releasove i ne objašnjavam drugima da je zato bolje imati BR konzolu i da je digitalna bacanje para u "vijetar".

Hype, i ništa drugo.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...
foofajter kaže...
rokonja kaže...

 Sad imam us-acc al mi ne prizna ovaj moj stari ps+. Što moram sad kupi novi ps+ za taj us-acc ili...?

 A zbog čega bi trebao imat ps+ i na US acc? Besplatne igre su iste i na jednom i drugom storeu.

 

Jer za US acc godina dana ps+ dođe oko 35 eura.

 Košta dosta manje, skoro 10€ nekad. Uglavnom opet ne kužim čemu mu treba ps+ i na US acc. 

 

Ako sad ima na HR, nek ga koristi dok mu ne istekne i onda uzme na US acc. Svi mi koji imamo US acc imamo i HR tak da nije da mora prestat koristit HR acc jer jer je napravio US

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam san sebi rekao da neću platiti ni jednu igru više od 200kn. Fala Bogu ima toliko toga za igrati u backlogu da bi stvarno bilo bacanje para a ne patim da moram igrati na izlasku (izuzetak su multiplayer igre koje i onako više ne igram toliko). Na primjer baš želim odigrati TLOU 2, jedinica je bila super ali je bila na akciji sad 229 kn koliko mi se čini pa sam odlučio pričekati još malo😁. Shvatio sam da kupujem diskove da ih ionako ne bi prodavao jer sam kolekcionar u duši.😜

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Ja sam san sebi rekao da neću platiti ni jednu igru više od 200kn. Fala Bogu ima toliko toga za igrati u backlogu da bi stvarno bilo bacanje para a ne patim da moram igrati na izlasku (izuzetak su multiplayer igre koje i onako više ne igram toliko). Na primjer baš želim odigrati TLOU 2, jedinica je bila super ali je bila na akciji sad 229 kn koliko mi se čini pa sam odlučio pričekati još malo😁. Shvatio sam da kupujem diskove da ih ionako ne bi prodavao jer sam kolekcionar u duši.😜

 gledaj oglasnik malo

ja sam tlou2 prodao neki dan za 130kn

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
AFARON kaže...
foofajter kaže...
rokonja kaže...

 Sad imam us-acc al mi ne prizna ovaj moj stari ps+. Što moram sad kupi novi ps+ za taj us-acc ili...?

 A zbog čega bi trebao imat ps+ i na US acc? Besplatne igre su iste i na jednom i drugom storeu.

 

Jer za US acc godina dana ps+ dođe oko 35 eura.

 Košta dosta manje, skoro 10€ nekad. Uglavnom opet ne kužim čemu mu treba ps+ i na US acc. 

 

Ako sad ima na HR, nek ga koristi dok mu ne istekne i onda uzme na US acc. Svi mi koji imamo US acc imamo i HR tak da nije da mora prestat koristit HR acc jer jer je napravio US

 samo će izgubit sve igre koje je skupio u PS+ na hrv accountu.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dermentor kaže...

Ja sam san sebi rekao da neću platiti ni jednu igru više od 200kn. Fala Bogu ima toliko toga za igrati u backlogu da bi stvarno bilo bacanje para a ne patim da moram igrati na izlasku (izuzetak su multiplayer igre koje i onako više ne igram toliko). Na primjer baš želim odigrati TLOU 2, jedinica je bila super ali je bila na akciji sad 229 kn koliko mi se čini pa sam odlučio pričekati još malo😁. Shvatio sam da kupujem diskove da ih ionako ne bi prodavao jer sam kolekcionar u duši.😜

 

 Odustao od prodaje, dva buraza mi imaju ps4 i jedan ima oko 25 igri na ps+(to sam si prisvojio + s ps5 hrpa drugih free igri), a drugi oko 70 na ps+. I nikada ni jedan nij ni probao kupit bluray igru.

 

E da i imam donekle ok pc-i, pa i tu su sam pokriven.

 

I ovaj mi je baš fensi-šmensi, bez one crte napret ko neki nepotrebni oragan  s kojim mogu samo imat problema.

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
rokonja kaže...
Dermentor kaže...

Ja sam san sebi rekao da neću platiti ni jednu igru više od 200kn. Fala Bogu ima toliko toga za igrati u backlogu da bi stvarno bilo bacanje para a ne patim da moram igrati na izlasku (izuzetak su multiplayer igre koje i onako više ne igram toliko). Na primjer baš želim odigrati TLOU 2, jedinica je bila super ali je bila na akciji sad 229 kn koliko mi se čini pa sam odlučio pričekati još malo😁. Shvatio sam da kupujem diskove da ih ionako ne bi prodavao jer sam kolekcionar u duši.😜

 

 Odustao od prodaje, dva buraza mi imaju ps4 i jedan ima oko 25 igri na ps+(to sam si prisvojio + s ps5 hrpa drugih free igri), a drugi oko 70 na ps+. I nikada ni jedan nij ni probao kupit bluray igru.

 

E da i imam donekle ok pc-i, pa i tu su sam pokriven.

 

I ovaj mi je baš fensi-šmensi, bez one crte napret ko neki nepotrebni oragan  s kojim mogu samo imat problema.

 rokonja

 

Dobra odluka. Nadam se da ćeš uživati u PS4/PS5 igrama.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa da, možeš, ako ne igraš na releaseu sve je bolje i jeftinije. A fala bogu ima stalno šta za igrat za skoro džabe.

Samo marketing vas jebe. Em platite konzolu skuplje da bi se kao igrali jeftinije, em kupujete i preprodajete diskove da bi kao igrali jeftinije.

 

A ustvari je samo rješenje ne bit toliko podložan hypeu i igrat sa odmakom. Onda ne treba ni bluray ni preprodaja nit je skupo. Ustvari je i puno ugodnije.

 

 Odigrat ću ratcheta za 100 kuna.15 sati zabave za sto kuna.ako ti je to puno idi se klikeraj.jeftinije je.

Po meni si optimističan ako misliš ga prodati za 400kn posebno na njuškalu, prvo natezanje s budalama drugo gubljenje vremena na te budale. Ja i gogy smo kupili za 400kn igru zajedno digital. Svatko drugi će isto napraviti i onda poslije ako mu se da prodati isti taj account s tom igrom ili si ostaviti i imati igru trajno i hvaliti se svakom prijatleju koji nema PS5 kako igre dobro izgledaju. 

 

I sad staviš računicu na papir. Žuriš odigrati igru i prodati je po optimističnih 400 kn ali realnije po 350 kn, svatko ovdje može iznijeti svoju zabavu prilikom prodaje igara ili bilo čega preko njuškala da bi uštedio 150kn. Ja sam igru platio 200 kn i imam je trajno, a sigurno taj acc možemo prodati na njuškalu i imati manji gubitak nego ti. 

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je ovi PS preporod nakon godina kompa. Zavalio se na trosjed prvi puta u sto godina da odigram nesto. Komp sa rtx3070 ce hvatat prasinu osim kad mi se bude igrao apex ili path of exile.

 

P. S. Otvaranje us accounta je prejednostavno

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam sa burazom sve igre na ps4 dijelio i nikad me igra nije izašla više od 200 kn.

 

Kakve su promjene za dijeljenje na ps5? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Ja sam sa burazom sve igre na ps4 dijelio i nikad me igra nije izašla više od 200 kn.

 

Kakve su promjene za dijeljenje na ps5? 

 Promjena je da je jos lakse. Nema primary konzole, nego samo kliknes na accountu da dopustas sheranje igara na toj konzoli. Tak da sad US, Indijski i ko zna koji jos account mozes imati bez problema. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Ja sam sa burazom sve igre na ps4 dijelio i nikad me igra nije izašla više od 200 kn.

 

Kakve su promjene za dijeljenje na ps5? 

Identično ti je kao na PS4, samo se sada ne zove primary konzola nego Console offline play. Ima mislim dvije ili tri stvari koje su kao naprednije. Tipa remote play ti neće automatski ići na primary konzolu isto tako download ti neće ići automatski na primarnu konzolu preuzimati kada preko browsera ideš download, plus u svakom trenutku možeš na drugoj plejki prebaciti Console offline play pod postavkama i na prvoj se deaktivira. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 10:36 (Gajotres).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jedine igre koje ja uzimam na day one su fifa i battlefield, ostalo sve na debeeelim popustima. A igram i igre koje dodju uz ps+ preplatu, unazad godinu dana je bilo jako dobrih naslova. Planirao sam uzeti digitalnu verziju ps5 konzole, al nazalost nije bilo na stanju, samo fizicka, tako da sam nju pikirao. Da sam mogao birati uzeo bi digitalnu svakako, jer i za ps4 ne sjecam se zadnji put kada sam kupio igru u fizickom formatu. Ovo malo vremena sto ugrabim za ps budem suvise lijen da bi se dizao iz fotelje kako bi mijenjao diskove :D

PSN J_Keziah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bombilakus kaže...

Meni je ovi PS preporod nakon godina kompa. Zavalio se na trosjed prvi puta u sto godina da odigram nesto. Komp sa rtx3070 ce hvatat prasinu osim kad mi se bude igrao apex ili path of exile.

 

P. S. Otvaranje us accounta je prejednostavno

 

Proći će te začas pa ćeš se vratiti PCu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Bombilakus kaže...

Meni je ovi PS preporod nakon godina kompa. Zavalio se na trosjed prvi puta u sto godina da odigram nesto. Komp sa rtx3070 ce hvatat prasinu osim kad mi se bude igrao apex ili path of exile.

 

P. S. Otvaranje us accounta je prejednostavno

 

Proći će te začas pa ćeš se vratiti PCu.

 Bombilakus 

Ne slušaj Bitanga-u ciničan je kao i uvijek.

 

P.S. kaj igraš na kompu Bitanga?

 

P.S.S. Ako kupim PS5 jel i dalje mogu igrati PES2021 sa kumom i ekipom koji igraju na  PS4 online.

Jesu isti serveri?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 12:42 (hummer0).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Bombilakus kaže...

Meni je ovi PS preporod nakon godina kompa. Zavalio se na trosjed prvi puta u sto godina da odigram nesto. Komp sa rtx3070 ce hvatat prasinu osim kad mi se bude igrao apex ili path of exile.

 

P. S. Otvaranje us accounta je prejednostavno

 

Proći će te začas pa ćeš se vratiti PCu.

 Ne slušaj Bitanga-u ciničan je kao i uvijek.

 

Pa znam po sebi, a i klincima. Imamo sve moguće konzole i na kraju smo svi svako na svom PCu.

Plus na PCu su popusti još veći, igre se dijele šakom i kapom, a igranje ugodnije ako nećeš da te cijelo kućanstvo gleda i čuje i da svima zauzimaš najbolji TV u kućanstvu.

A o svim ostalim usputnim aktivnostima na dva monitora da i ne pričam.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
CoD Warzone je s novim updateom dobio podršku za 120fps.

In order to activate 120 frames-per-second on PS5, you'll need to dive into the console's settings. As per Charlie Intel, set "Enable 120Hz" to Automatic and in the "Game Presets" tab, select Performance Mode. If you have a HDMI 2.1 TV, you'll be able to play at 4K with 120 frames-per-second activated. HDMI 2.0 sets will run the frame rate at 1080p, but you must tweak the settings to ensure that happens. You may also have to turn off HDR to get the feature working.
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Bombilakus kaže...

Meni je ovi PS preporod nakon godina kompa. Zavalio se na trosjed prvi puta u sto godina da odigram nesto. Komp sa rtx3070 ce hvatat prasinu osim kad mi se bude igrao apex ili path of exile.

 

P. S. Otvaranje us accounta je prejednostavno

 

Proći će te začas pa ćeš se vratiti PCu.

 Bombilakus 

Ne slušaj Bitanga-u ciničan je kao i uvijek.

 

P.S. kaj igraš na kompu Bitanga?

 

P.S.S. Ako kupim PS5 jel i dalje mogu igrati PES2021 sa kumom i ekipom koji igraju na  PS4 online.

Jesu isti serveri?

 Mozes, ja gotovo svaku vecer haklam PES s frendom koji je na PS4

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je pc ostao samo za WOW sve ostalo Ps5 ili XsX.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Kill Frenzy kaže...
Bitanga kaže...

 

Pa da, možeš, ako ne igraš na releaseu sve je bolje i jeftinije. A fala bogu ima stalno šta za igrat za skoro džabe.

Samo marketing vas jebe. Em platite konzolu skuplje da bi se kao igrali jeftinije, em kupujete i preprodajete diskove da bi kao igrali jeftinije.

 

A ustvari je samo rješenje ne bit toliko podložan hypeu i igrat sa odmakom. Onda ne treba ni bluray ni preprodaja nit je skupo. Ustvari je i puno ugodnije.

 

 Odigrat ću ratcheta za 100 kuna.15 sati zabave za sto kuna.ako ti je to puno idi se klikeraj.jeftinije je.

 

Meni nije puno. Kliknem iz fotelje kad želim igrat nešto i ne žderem se poslije za kolko ću prodati.

No na sreću imam šta za igrat, pa ne svršavam na day 1 releasove i ne objašnjavam drugima da je zato bolje imati BR konzolu i da je digitalna bacanje para u "vijetar".

Hype, i ništa drugo.

 

Kad tad ćeš naići na prijatelja koji ima neku BD igru koju možeš posuditi, a sa digitalnom verzijom se možeš slikati.

 

Takođe igranje na releasu ima neku prednost, kada znaš da je igra nova i tek izašla, veći je gušt, koliko god to besmisleno zvučalo. Taj psihički utjecaj je stvaran, možeš poricati kolko hoćeš..

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 13:52 (AFARON).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AFARON kaže...

 

Kad tad ćeš naići na prijatelja koji ima neku BD igru koju možeš posuditi, a sa digitalnom verzijom se možeš slikati.

 

Takođe igranje na releasu ima neku prednost, kada znaš da je igra nova i tek izašla, veći je gušt, koliko god to besmisleno zvučalo. Taj psihički utjecaj je stvaran, možeš poricati kolko hoćeš..

 

Vjerujem da netko hoće, al ja osobno sigurno nikad neću. Em slabo imam prijatelja gamera, em i oni koji jesu gameri su brutalne škrtice pa ne kupuju ništa (više bi mene žicali nego ja njih), em bih prije sam sebi kupio nego posuđivao od drugih (jer niti ja ne volim posuđivati drugima takve stvari).

 

Psihički utjecaj upravo i je problem, i time se ne treba hvaliti, to je odraz slabosti, a ne objektivni razlog. Igre na releasu su zabagirano smeće u 99% slučajeva. Poneke ekskluzive su obično iznimka.

Ima smisla kupit na releaseu multiplayer igre koje planiraš igrati dulje vremena, ali ne igre od 15h singleplayer gameplaya. Neće to nikud pobjeć. Al to dođe s godinama, kad sam bio mlad i ja sam razmišljao drugačije :-P

 

Rekao sam već i prije, rado bih kupovao fizičke igre da su na SD karticama kao kod nintenda (tamo to i radim), ali rotirajuće diskove više nikad. A i sve fizičko se da strgat ili zagubit :)

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice