Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.542
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za sve. Za sve bude tijekom Days of Play i za Black Friday. Sve ostale promocije su samo za nove korisnike.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Za sve. Za sve bude tijekom Days of Play i za Black Friday. Sve ostale promocije su samo za nove korisnike.

 

Odlično, taman mi ističe za 15ak dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ako koga zanima statistika i planovi vezani uz Sony PlayStation, nek baci pogled na Sonijev IR dokument.
https://www.sony.com/en/SonyInfo/IR/library/presen/irday/pdf/2021/GNS_E.pdf

Svasta se tu da iščitati...
Od broja PS5 konzola, broja ps plus i ps now pretplatnika, dolasku Uncharteda 4 na PC i Dolasku zadnjeg spidermana i nove horizon igre na ps now u skorijoj budućnosti.
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ekipa pomoć. Konačno je došao PS5 (trebam ga danas kasnije pokupiti) pa sam predostrožnosti radi preko webstore-a kupio PS Plus.

 

E sad, pokušavam redeemati igre za 5. mjesec (opet preko weba). Uspio sam sve staviti u library osim BF V. Za njega mi tvrdi da je included u EA Play. Jel nešto krivo radim? Screenshot je u attachu.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

Ekipa pomoć. Konačno je došao PS5 (trebam ga danas kasnije pokupiti) pa sam predostrožnosti radi preko webstore-a kupio PS Plus.

 

E sad, pokušavam redeemati igre za 5. mjesec (opet preko weba). Uspio sam sve staviti u library osim BF V. Za njega mi tvrdi da je included u EA Play. Jel nešto krivo radim? Screenshot je u attachu.

 

Ne bih rekao da nešto krivo radiš. Pokušaj ponovo kasnije, ili još bolje sa konzole. 

Nekad ćudljivo radi preko weba.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ps Now Igre za June 21 (Leak)
Sonic Team Racing
Sonic Mania
Sonic Forces
Car Mechanic Simulator
Virtua Fighter 5
Witcher 3 Wild Hunt GOTY
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Thx ali izgleda da je ovo sa BF V bug. Hrpa ljudi se zali. Sony je svjestan problema. Vidio na redditu.
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DYING LIGHT 2 Stay Human 4K Gameplay Trailer

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poljski Youtuber pokazao 8 min gameplaya iz Far Cry 6
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uf Horizon izgleda brutalno. Nisu pokazali datum izlaska ali možda je tako i bolje nego da stave neki datum pa odgode igru još 3 puta. Nikad to nije ispalo dobro. Bolje da ovako u miru rade na igri bez dodatnih pritisaka pa kad bude spremno, super.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 2
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

 

Vrh je ovo sto su pokazali, grafika, gameplay, oprema sve mi je za sad ispunilo ocekivanja

 

 
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nakon Rift Apart, mislio sam da me nista vise nece tako oduseviti, kad ono... Koja grafika, nove mehanike, podvodni svijet. Igra koju treba igrati na PS5. Jedva čekam. Past će preorder cim bude dostupan. Svakako pogledajte video u 4K kvaliteti
2 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Još uvijek se ne zna release date. Toplo se nadam da to ne znači da izlazi tek iduće godine. 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mustinjo kaže...

Još uvijek se ne zna release date. Toplo se nadam da to ne znači da izlazi tek iduće godine. 

 

 A i da jest iduće godine, bolje i to nego još jedan Cyberpunk.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nadam se da se 60 FPS video još nije isprocesirao pa bude sutra... ovako čekam PC release ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Nadam se da se 60 FPS video još nije isprocesirao pa bude sutra... ovako čekam PC release ;-)

 90% sam siguran da ce biti 2 nacina rada. Naravno da ce za showcase odabrati najbolju grafiku da pokazu.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Nadam se da se 60 FPS video još nije isprocesirao pa bude sutra... ovako čekam PC release ;-)

 PlayStation streamovi su uvijek 1080p/30 fps. A igra je cross gen tako da će PS5 verzija sigurno raditi u 60 fps.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Lajkam padobran. Uglavnom sviđa mi se ovakva tropic jungle mapa. Podsjeća malo na Uncharted.

Sad mi se opet igra jedinica.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakva je ovo prva generacija igara od Sonya....Spidermani,Rachet,Demons,Horizon....sta ce bit tek za 2-3 godine na Ps5...a boke i na XsX.

Nikad nije imalo vise smisla kupit konzolu nego danas.....

 

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...

Kakva je ovo prva generacija igara od Sonya....Spidermani,Rachet,Demons,Horizon....sta ce bit tek za 2-3 godine na Ps5...a boke i na XsX.

Nikad nije imalo vise smisla kupit konzolu nego danas.....

 

 Bome sa ovom nestašicom PC komponenti, sigurno je cijena konzola sitniš. Čak i kad nije nestašica je teško složiti nešto za 500 eura da može konkurirati. Dobro ok, nije ni da konzola ima na bacanje po trgovinama ali tko uspije ugrabiti konzolu može biti stvarno sretan kako je prošao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 2:45 (antimadridista).
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

mislim da je ovaj Horizon 2 grafički vrh trenutno, nisam dosad vidio ništa bolje od ovog.

Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Moze li se kontroller od xboxa spojiti na ps5? Preko zice, ne mora wireless..

 

Jasno mi je da nije isto, ali me zanima mogu li npr. fifu odigrati preko tog kontrollera s nekime

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

U SD su slušalice RIG800HS  oko 600 kn, ima li nešto bolje u tom cjenovnom rangu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lovropg kaže...

Moze li se kontroller od xboxa spojiti na ps5? Preko zice, ne mora wireless..

 

Jasno mi je da nije isto, ali me zanima mogu li npr. fifu odigrati preko tog kontrollera s nekime

Naravno da ne mozes.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

mislim da je ovaj Horizon 2 grafički vrh trenutno, nisam dosad vidio ništa bolje od ovog.

 

Da, fest je dobro. Jedino me zasmetala pretjerana upotreba depth-of-field efekta. Ono, ak skinem oči sa Aloy i usmjerim ih u pozadinu, daj mi da vidim pozadinu.

Nadam se da će biti opcija, to je prvo što uvijek gasim.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

U SD su slušalice RIG800HS  oko 600 kn, ima li nešto bolje u tom cjenovnom rangu?

 Frend ih je kupio prošli tjedan, pa je dobio neispravne, doslovno se nisu hjele puniti. čeko ih je tjedan dana i sad ih je poslo na reklamaciju i ko zna kad bude nove dobio, čisto info ako ih budete kupili.

LP
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni nije bio fokus toliko na grafiku koliko na količinu detalja.
PS5 igre idu u smjeru da se uvijek nesto desava na ekranu, nije prazan ekran. To mi se sviđa
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Možda je imao peh, tome služi garancija.

Nema konzola pa radim pripremu, uzeo sam LG 55CX3, a sluške tek tražim. 

 

Koji tv i koji headset koristite za PS5? 

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Wontay kaže...

Možda je imao peh, tome služi garancija.

Nema konzola pa radim pripremu, uzeo sam LG 55CX3, a sluške tek tražim. 

 

Koji tv i koji headset koristite za PS5? 

 

 

Tv je Samsung Q90R a sluske kada igram po noci Sony wh-1000mx4.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice