Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.577
|
čitano: 4.700.419
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Biling adresa je Hrvatska?
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Biling adresa je Hrvatska?

 Da

5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam za vikend kupovao bon na amazonu, ista stvar mi se dogodila, međutim jedno 5h kasnije mi je došao mail da je uplata prošla i stigao mi je kod na mail. Ali, danas dolazi poruka na mob i mail iz banke da mi je račun privremeno blokiran iz sigurnosnih razloga i da se hitno telefonski javim u banku. Naravno odmah sam nazvao i ispitivali me oko kupnje, isto sam napravio fake adresu, ali očito da je do banke, jer mi je ženska prek telefona rekla da sam probavao platiti nekoliko puta i da je svaki put bilo blokirano, ali jednom je prošlo, tako da sam im potvrdio da sam ja to kupio i ponovo su mi aktivirali račun. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iste stvari... Nikog ne zovem. Amazon zajebava
14 godina
online
Sony PlayStation 5

Imate i G2A stranicu za bonove, nikad nikakvih problema s njom. 

I još su i većini slučajeva bonovi ispod stvarne cijene bona, npr. usa bon od 20$ kupiš za recimo 19.20$.

Moj PC  
3 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Na kojem amazonu kupujete? US?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Imate i G2A stranicu za bonove, nikad nikakvih problema s njom. 

I još su i većini slučajeva bonovi ispod stvarne cijene bona, npr. usa bon od 20$ kupiš za recimo 19.20$.

 s razlogom, samo je pitanje dal vas briga zasto je to tak ili ne hehe

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Evo info ako kome zatreba. Kupio sam BT USB 4.0 prvi koji sam mogao pronaci, povezao DualSense na racunar i radi odlicno. Ne primjetim nikakav lag niti bilo sta drugacije od metode spajanja kablom.

 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Imate i G2A stranicu za bonove, nikad nikakvih problema s njom. 

I još su i većini slučajeva bonovi ispod stvarne cijene bona, npr. usa bon od 20$ kupiš za recimo 19.20$.

 Uzeo tamo! Hvala!

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lukaXXkralj kaže...

Ekipa jel malo za 1800kn prodavat PS4 PRO+2 joysticka i 3 igre-Last of Us 2,COD Modern Warfare i pes 2019?

 

Vidim cijene po njuškalu i po 2000kn+

Ovako, pošto sam u zadnje vrijeme prodao nekoliko PS4 pro konzola preko njuškala imam neke orijentire. Prvo, sve interesira koliko je konzola stara, potom koji je CUH konzole. Ove dvije stvari ti diktiraju cijenu. Ako ti CUH nije 7216B automatski pada vrijednost konzole osim ako ne naletiš na lika kojem tom nije bitno ili nema pojma o tome. Igre isto apsolutno ništa ne znače jer ljudi kupuju konzolu i hoće što jeftinije.  Ova cijena a da ne znam ništa o tvojoj konzoli izgleda fer u ovakvoj ponudi. Može ekipa na njuškalu staviti cijenu koliko hoće ali neće prodati. Pratim oglase i onda gledam kako spuštaju cijenu iz dana u dan. Lik je tražio 2k kuna ja sam mu nudio 1600 kuna a on je pristao na 1700 kuna. Nisam htio. Za desetak dana me zvao i pristaje na 1600 kuna ali sad ja nisam htio. Na kraju je tražio 1500 kuna za konzolu. Toliko o istaknutim cijenama na njuškalu i ostalim oglasnicima.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 20:06 (movie).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naručio sam danas konzolu sa dve igre i dodatnim gamepadom u A1. Taman mi je ugovor pred istekom al smradovi ne daju nikakav popust tak da će me ispast 4500kn jednokratno. Isporuka uređaja u cca 20 dana nakon promjene ugovora. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
lukaXXkralj kaže...

Ekipa jel malo za 1800kn prodavat PS4 PRO+2 joysticka i 3 igre-Last of Us 2,COD Modern Warfare i pes 2019?

 

Vidim cijene po njuškalu i po 2000kn+

Ovako, pošto sam u zadnje vrijeme prodao nekoliko PS4 pro konzola preko njuškala imam neke orijentire. Prvo, sve interesira koliko je konzola stara, potom koji je CUH konzole. Ove dvije stvari ti diktiraju cijenu. Ako ti CUH nije 2216B automatski pada vrijednost konzole osim ako ne naletiš na lika kojem tom nije bitno ili nema pojma o tome. Igre isto apsolutno ništa ne znače jer ljudi kupuju konzolu i hoće što jeftinije.  Ova cijena a da ne znam ništa o tvojoj konzoli izgleda fer u ovakvoj ponudi. Može ekipa na njuškalu staviti cijenu koliko hoće ali neće prodati. Pratim oglase i onda gledam kako spuštaju cijenu iz dana u dan. Lik je tražio 2k kuna ja sam mu nudio 1600 kuna a on je pristao na 1700 kuna. Nisam htio. Za desetak dana me zvao i pristaje na 1600 kuna ali sad ja nisam htio. Na kraju je tražio 1500 kuna za konzolu. Toliko o istaknutim cijenama na njuškalu i ostalim oglasnicima.

Sta nije 2216B Slim, a ne pro? Pro su 70xx

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

pa vec ti je to sam popust racunaj konzola 3850 jednokratno, gamepad 550,
i dvije igre spiderman 400, demon souls 600 ili bugsnax koji ne znam koliko je :D

 

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Spiderman i Bugsnax idu uz konzolu. Ajd, kad vidim cijene konzola vani ovo je sa 40% popusta 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crorockycro kaže...

Sta nije 2216B Slim, a ne pro? Pro su 70xx

 Aaa krivo tipkam, 7216B je zadnji CUH PS4 pro konzole. Pratim par oglasa i sa slimom pa sam pomiješao. Tipkam automatski bez razmišljanja. U pravu si.

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.3.2021 20:07 (movie).
10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Prodan PS4 Pro na kraju za 1800kn,čovik se javia iz mog grada,bolje nego se jebavat sa poštom ovo ono....1800kn sad lagano ulazi za PS5 koji mi dolazi u travnju :) Neću previše osjetit na financijama sad kad je prodana červorka,500kn pologa u Sancti+1800 od ps4 i dodam 1550kn još i eto next gen igranjaaa! 

 

Još moran dok ne dođe petica naručit onu cool Playstation Buttons lampu u infomarka da setup bude kompletan :))

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

Kul su ta ps lights i ja sam ih htio. Ali 250kn za nocnu lampu a-a

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

idem jucer upalit soni nakon 2 tjedna...palim preko dualsensea i ništa.đojstik prazan. nije mi se tako nesto dogodilo sa ps4

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

idem jucer upalit soni nakon 2 tjedna...palim preko dualsensea i ništa.đojstik prazan. nije mi se tako nesto dogodilo sa ps4

 Znaci, zaboravio si ga napuniti? Kakve to ima veze sa dualsensom? Jebes ti to, to ti je nemar :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.3.2021 9:44 (Nightyx).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ostavio sam ga punog
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Sony PlayStation 5

Naljutio se što ga 2 tjedna nisi upalio

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

idem jucer upalit soni nakon 2 tjedna...palim preko dualsensea i ništa.đojstik prazan. nije mi se tako nesto dogodilo sa ps4

Meni isto tako nekako sinoć. Probao ga upaliti nakon nekih 10 -15 dana, neće preko DS, pa sam morao na samoj konzoli paljenje pritisnut. DS nije bio prazan. 

15 godina
online
Sony PlayStation 5

Svašta, obožavam takve probleme. A sve ih je više u zadnje vrijeme sa svim uređajima. Tolko su pametni da ni ne rade.

Dođe mi milo oko srca kad PC upalim na button na kućištu :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 1 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...
Ostavio sam ga punog

 onda ga reklamiraj

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Reklamiraj, imao sam isti problem na PS4 Dualshock.

Godinama sam bio uvjeren da je to normalno, dok nisam kupio novi Dualshock i prosvijetlio se 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Svašta, obožavam takve probleme. A sve ih je više u zadnje vrijeme sa svim uređajima. Tolko su pametni da ni ne rade.

Dođe mi milo oko srca kad PC upalim na button na kućištu :-D

 pa i plejka se pali kroz button na njenom kucistu ili pak button na gamepadu :D

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...

Svašta, obožavam takve probleme. A sve ih je više u zadnje vrijeme sa svim uređajima. Tolko su pametni da ni ne rade.

Dođe mi milo oko srca kad PC upalim na button na kućištu :-D

 pa i plejka se pali kroz button na njenom kucistu ili pak button na gamepadu :D

 uff, kad stisnem ps logo na dualsensu i cujem samo "bip", totalno top

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...

Svašta, obožavam takve probleme. A sve ih je više u zadnje vrijeme sa svim uređajima. Tolko su pametni da ni ne rade.

Dođe mi milo oko srca kad PC upalim na button na kućištu :-D

 pa i plejka se pali kroz button na njenom kucistu ili pak button na gamepadu :D

 uff, kad stisnem ps logo na dualsensu i cujem samo "bip", totalno top

 mislim da sam 2-3x koristio power button u cijelom stažu ps4-orke

 možda koji puta više gumb za vađenje CD-aa i to odrađujem s gamepadom

 jer sam ljenčina. :D

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

kako to da se sada ne moze na ps5 staviti save files na usb stick? prije se moglo i na usb stick i na cloud, vamo mi nudi samo cloud...

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

kako to da se sada ne moze na ps5 staviti save files na usb stick? prije se moglo i na usb stick i na cloud, vamo mi nudi samo cloud...

 Meni nudi cloud i ps storage, onda bi valjda mogao na usb kopirat sa ps 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice