Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.576
|
čitano: 4.700.042
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 Neznam kakve su ove sonijeve ali ja ti godinama koristim slusalice sada trenutno hyper x zicanr , i sa slusama je puno bolje iskustvo igranja.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koristim i ja Hyper X Cloud žičane za laptop i pc, volio bih bežične za PS5, zanima me 3d audio
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sve više primjećujem kod novijih igara da zauzimaju znatno manje prostora na disku u usporedbi sa PS4 verzijama, a bome i u usporedbi sa Xboxom. Na Xboxu Control Ultimate Edition 45GB, a na PS5 upola manje.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Koristim i ja Hyper X Cloud žičane za laptop i pc, volio bih bežične za PS5, zanima me 3d audio

 Pa 3D audio ti nije limitiran na službeni Sonyev headset. To je feature ugrađen u samu konzolu i radi preko bilo kojih slušalica. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 Mene je isto vuklo kupit pulsice, na kraju sam odusta i uzea samo dodatan gamepad. Ovo mi je jedan kolega s foruma napisa u vezi njih:

 

"Gle, stare igre nisu audio 3D pa možda zbog toga. Ono, ok je to ali ništa sada vau kao gamepad da bih ostao oduševljen. Kad probam pravu PS5 igru moći ću donijeti neki ozbiljniji sud. Hvalili su taj 3d audio pa me baš interesira kako će to izgledati na PS5 igrama. Sama izrada mi isto izgleda dosta tanko. Dizajn je takav da se ne komentira. nekom se sviđa a nekom se ne sviđa. Sve u svemu za sada puno novca za ovaj proizvod".

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 nemoj kupovat to plasticno govno gogi te slusalice vrijede 200kn 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 nemoj kupovat to plasticno govno gogi te slusalice vrijede 200kn 

 A od čega su npravljene ostale slušalice u tom cjenovnom rangu? Od armiranog betona? Koristio sam niz slušalica u tom cjenovnom rangu i ovaj Sonyev headset nije ništa lošiji. A zvuk je jako dobar.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
bloodborne kaže...
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 nemoj kupovat to plasticno govno gogi te slusalice vrijede 200kn 

 A od čega su npravljene ostale slušalice u tom cjenovnom rangu? Od armiranog betona? Koristio sam niz slušalica u tom cjenovnom rangu i ovaj Sonyev headset nije ništa lošiji. A zvuk je jako dobar.

 kako koje :D ali ove mi djeluju kao da su napravljene na brzaka i zbrda zdola kak bi se reklo.
 

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogi ne vjeruja razbojnicima. Sluške su dobre. Makar nekako mi je svejedno draži gold headset. Dobra je stvar ako imaš Sony TV spojiš dongle u njega i isto radi.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni su slušalice super isto, znam igrat skoro po cijeli dan i baterija izdrži. Nikakve nelagode ni boli na glavi i ušima nakon cijelog dana korištenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

@Gogy7 meni su za te novce sasvim ok. Lagan, ima sve bitne funkcije, baterija nije neš posebno al puni se brzo. Što se tiče zvuka, kad sam igrao TLoU II ukakjo sam se 😆

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2021 21:51 (Sideswipe).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 

Kvaliteta zvuka 3+

ergonomija      3+ jednostavno nisu za svačiju glavu

baterija           4+

punjenje         5

3d audio   igre koje sam probao na PS5 nisu mi pružile nikakav 3d audio užitak tako da ne znam što očekivati od toga

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 

Kvaliteta zvuka 3+

ergonomija      3+ jednostavno nisu za svačiju glavu

baterija           4+

punjenje         5

3d audio   igre koje sam probao na PS5 nisu mi pružile nikakav 3d audio užitak tako da ne znam što očekivati od toga

 

Da, ja sam dosta skeptičan oko tog 3D zvuka. Mozak je jedan sofisticiran sustav koji iskustvom i prilagođavanjem tumači ono što vidi i čuje.

I nije ga lako zajebati. To smo doživjeli već i sa VRom. A mozak kad skuži da ga netko mulja onda brzo počne odbacivati informacije kojima ne vjeruje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...

 

Kvaliteta zvuka 3+

ergonomija      3+ jednostavno nisu za svačiju glavu

baterija           4+

punjenje         5

3d audio   igre koje sam probao na PS5 nisu mi pružile nikakav 3d audio užitak tako da ne znam što očekivati od toga

 

Nisam eskpert za slušalice. Jesu ove tvoje specifikacije u skladu sa cijenom slušalica ili se za te novce može naći bolje? 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
https://electronicgadgetsshop.com/shop/playstation-5-digital-edition/ ovdje kosta 400 dolara ps5, a pise da ga nigdje nema.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Taj electronicgadhetshop SMRDI na scam. About US pokazuje marketing za PS5. Ne znam šta je gore, ta stranica ili ljudi koji to puše. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...
movie kaže...

 

Kvaliteta zvuka 3+

ergonomija      3+ jednostavno nisu za svačiju glavu

baterija           4+

punjenje         5

3d audio   igre koje sam probao na PS5 nisu mi pružile nikakav 3d audio užitak tako da ne znam što očekivati od toga

 

Nisam eskpert za slušalice. Jesu ove tvoje specifikacije u skladu sa cijenom slušalica ili se za te novce može naći bolje? 

SteelSeries Arctis 1 Wireless
prati akcije, budu po 700 kn, odlican i hvaljen headset 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Bas me vuče da si kupim PS5 Headset, 800 kn vec vire iz novčanika. Nikad nisam koristio slusalice dok igram no oduvijek sam htio bezicne slušalice.
Moze li mi netko reći kakve su, ne trazim neku ekstra kvalitetu zvuka, vise me zanima 3D audio, koliko dugo traju, koliko se pune i jesu li udobne.

 Ranije sam imao HyperX Cloud 2 pa sam njih prodao i nabavio Pulse 3D jer sam htio preci na bezicne slusalice.

Iako sam mislio da cu osjetiti dobar downgrade ipak moram reci da nije tako i da sam jako pozitivno iznenadjen ovim Pulse 3D. Zvuk im je super, udobnost odlicna, ne osjete se da su na glavi. Na prvu se cine jako lohotne zbog one plastike ali ipak su dovoljno cvrste. Mikrofon im je malo slabiji ali nije los. Koristim ih za posao i za igranje i bas sam zadovoljan a baterija traje otprilike 12 sati. Imaju jako dobar noise canceling i kada neko stoji pored mene u istoj sobi i prica mikrofon to ne registruje a kontrole na njima su jako prakticne.

 

Sto se tice igara koje imaju u postavkama 3D zvuk, bez obzira bile PS4 ili PS5 igre, zvuci bas super i dozivljaj igranja s njima je odlican. Smatram da je za te pare tesko naci neke osjetno bolje a da su bezicne tako da sam zadovoljan kupovinom.


Nevezano za slusalice, igram Valhallu i iako mi se u pocetku cinila bezveze sad me bas zarazila i uvukla. Imam oko 40 sati igranja i moram reci da mi je bolja od Origins i Odyssey, bas stvari koje mi se u Odyssey nisu svidjale ovdje su popravili i igra ima toliko sadrzaja da je nevjerovatno. Sporedne misije su u potpunosti promjenili i nisu vise klasicne kao prije da je uvijek isto, nego su jako kratke, ne prikazuje sta se mora uraditi nego se treba vidjeti situacija te saslusati i onda sam skontati a svaka je drugacija od prethodne tako da svaka preporuka za Valhallu.

Probao sam neku noc i onu funkciju da gledam prijatelja kako igra dok i sam igram i stvarno je super uradjeno. Brzo se pokrene, slika se moze namjestiti gdje najbolje odgovara i bas je fora. Sinoc sam takodjer probao pricati u voice chatu/partiu preko dualsensa pa sam i tu bas iznenadjen kako dobro funkcionira preko mikrofona i zvucnika u kontroleru.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kruvat kaže...

Taj electronicgadhetshop SMRDI na scam. About US pokazuje marketing za PS5. Ne znam šta je gore, ta stranica ili ljudi koji to puše. 

 

https://www.scamadviser.com/check-website/electronicgadgetsshop.com

 

Score mu je je 1% - High Risk :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Nisam eskpert za slušalice. Jesu ove tvoje specifikacije u skladu sa cijenom slušalica ili se za te novce može naći bolje? 

 

Nije sve u parama. Nekad je bolje dati 200kn više i kupiti puno bolje slušalice. I "bolje" je relativan pojam, pogotovo kod slušalica.

Na internetu kad čitaš reviewove slušalica ispadne da su sve teško sranje. Svatko ima drugačiju percepciju što mu je bolje.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...


Nevezano za slusalice, igram Valhallu i iako mi se u pocetku cinila bezveze sad me bas zarazila i uvukla. Imam oko 40 sati igranja i moram reci da mi je bolja od Origins i Odyssey, bas stvari koje mi se u Odyssey nisu svidjale ovdje su popravili i igra ima toliko sadrzaja da je nevjerovatno. Sporedne misije su u potpunosti promjenili i nisu vise klasicne kao prije da je uvijek isto, nego su jako kratke, ne prikazuje sta se mora uraditi nego se treba vidjeti situacija te saslusati i onda sam skontati a svaka je drugacija od prethodne tako da svaka preporuka za Valhallu.

 

Da, meni je isto Valhalla bila zakon. Možda malo predugačka jer nakon za osnovnu igru 110h dosadi i bogu i vragu.

Sad konačno igram Fenyx Immortal Rising i mogu reći da sam potpuno oduševljen. Još mi je za nekoliko koplja bolja od Assassin's Creeda jer je oslobođena ograničenja realnog svijeta.

 

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

 

Nisam eskpert za slušalice. Jesu ove tvoje specifikacije u skladu sa cijenom slušalica ili se za te novce može naći bolje? 

Ovo je samo moje subjektivno mišljenje i odgovor na pitanje jednog forumaša, kakve su slušalice. Nisam istraživao tržište i uspoređivao desetak slušalica istog cjenovnog razreda niti me to interesira. Slušalice su nit smrde nit mirišu.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel izbacio netko program za dualsense za pc da se moze koristit.Uzeo bi nioh2 za pc a mogu ga samo sa kontrolerom igrat

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ja sam igrao Valhalu i jos par igara na steamu s dualsense jos prije nego mi je stigla Ps5 konzola. Mislim da sam koristio Ds4 software. Ali svakako se može. Ali mislim da ne podržava adaptive triggers i haptic.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

Jel izbacio netko program za dualsense za pc da se moze koristit.Uzeo bi nioh2 za pc a mogu ga samo sa kontrolerom igrat

 DS4Windows ima DualSense podrsku, tako da ako igra nativno ne podrzava PS kontrolere a podrzava Xbox onda ovim programom/driverom mozes zeznuti win i igru da je spojen Xbox kontroler i koristiti normalno.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

jel ovo legit?

http://ds4windows.com/

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U suradnji s The Game Bakers Studiom darujem Haven PS4/PS5 igru za Valentinovo na svom kanalu. Izvlacim dobitnika preko Gleam.io. u Subotu. Tko zeli nek se prijavi, ne trazim nista. https://bit.ly/HavenGiveawayEU
Moj PC  
3 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Naravno da je, imas i source code pa mozes i sam pogledat

14 godina
offline
Sony PlayStation 5
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

DS4W je legit, imas na githubu najnovije verzije. Ja ga koristim godinama. Dualsense isto radi bez problema. 

 
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice