Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.701.855
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se na takve gluposti ne obazirem. Prodani su milioni konzola i naravno da ce uvijek bit onih koji će dobit defektnu konzolu i u konacnici bit najglasniji na netu.Masa nas koji imamo konzolu i koja radi ne pisemo po forumima. Ko kaze da za dvije godine ne mozes dobit defektnu konzolu.Najbolji su mi ovi sto kaze kupit ce za godinu dvije dok se musice ne poprave. Kakve crne musice.Na kraju krajeva imas jamstvo i nek se oni zajebavaju.

Kupio sam konzolu i peglam je svaki dan i baš uživam.Za dvije godine dok ovi uzmu ps5 "bez musica" ja cu uzet pro.

 

Ako netko zeli konzolu i gejmer je po meni jedini opravdan razlog je da sad nema lovu.Sve ove druge nebuloze su obicne izlike. Prodje ti zivot u cekanju.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
14 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

 kakve su to gluposti ? kupim igru za 60€ i onda moram izbjegavat ono kaj zelim igrat jer je to lihvarsko smece ali ima drugi mode?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
Mortiis kaže...
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

 kakve su to gluposti ? kupim igru za 60€ i onda moram izbjegavat ono kaj zelim igrat jer je to lihvarsko smece ali ima drugi mode?

 Novi NBA je space shuttle u odnosu na novu FIFU. Uzivaj i igraj sta zelis. Ja igram svega pomalo ali najvise karijere jbg. Navika.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...
PCNjubara kaže...
Mortiis kaže...
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

 kakve su to gluposti ? kupim igru za 60€ i onda moram izbjegavat ono kaj zelim igrat jer je to lihvarsko smece ali ima drugi mode?

 Novi NBA je space shuttle u odnosu na novu FIFU. Uzivaj i igraj sta zelis. Ja igram svega pomalo ali najvise karijere jbg. Navika.

 ma i jedno i drugo su lihvarska sranja koja sluze tom da klincima tj njihovim roditeljima izvuku sto vise para.Nema to vise veze s vezom...

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
don4ld kaže...
Mortiis kaže...
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

 Koji točno? Ja sam još na proljeće uzeo 2k20 za 38 kn i nijednom nisam upalio haha

 ''myleague'' (a ako igras online onda ''myleague online''...tu nas je godinama bilo 50ak iz exyu pa smo igrali ligu svako sa svojim klubom)

od 2k21 se zove ''mynba''

 Igra li se jos? Koliko nas ovde igra na next genu 2k da pokrenemo nesto?

4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Triggeri i vibracije se kompletno mogu ugasit u postavkama

 ps5. Bilo prikazano u videu o UI.

 

Edit: ne znam koliko je obican nba trenutno, 

buraz mi je reko da je ovu mambu platio 510kn

na popustu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 6:46 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

ranojutarnja dostava s amazona 😍

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
23 0 hvala 1
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kako rjesavas poslije garanciju s amazonom? Ako sam dobro shvatila, uglavnom se narucuje s njemackog amazona koji ni ne dostavlja u hrvatsku

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Korisnik1251 kaže...

Kako rjesavas poslije garanciju s amazonom? Ako sam dobro shvatila, uglavnom se narucuje s njemackog amazona koji ni ne dostavlja u hrvatsku

 ovo je naručeno s njemačkog amazona..

a sad kako ide s garancijom moram provjeriti. Narucivao sam dijelove za komp i takva tehnikalija i drugacije je kako kaj. Npr kad mi je Corsairovo vodeno hlađenje krepalo sam slao direktno njima. Kad mi je tipkovnica na Gigabyteovom krepala sam slao najbližem distributeru u Austriju. Mislim da ovisi kakav im je policy, morat cu ih pitati. Mozda cu morat njima slat a možda će reć da šaljem najbližem ovlaštenom (SD)

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

taj amazon mi je toliko natrpan nepotrebnim glupostima, svaki put odem na store

kurca ne kuzim ko salje, di salje, da li je free dosava, nije, di je review, nije review,

da li gledam amazon uk, de. toliko mi je "naporan" site da mi se ni usb nebi na kraju

nebi dao narucit prek amazona. jedan od gorih web-ova jebo me pas, jos je onaj

od santa domenice mila majka za ovo amazonovo smece.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 8:58 (bloodborne).
Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tu se slazem s tobom, doslovce moras krenuti na placanje da bi saznao da li proizvod dostavljaju u hr ili ne... Do sad sam samo neke e-knjige i firestick narucila. Ne bi ni njega jer bi me s mailboxde postarinom izasao skoro po redovnoj cijeni, ali nas se skupilo vise pa je svatko platio 3 eur dostavu

 
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Sancta će te odjebat. Ja sam ps4 kupio u Engleskoj i pitao SD za garanciju i lagano su me odjebali da oni priznaju jamstvo samo za konzole kupljene kod nas. Bolje rješavat s amazonom nego s našim serviserima

 Ma mislin da je i bolje da salje u njemacku. Prije ce mu doc sa servisa od tamo, nego od nas. Pogotovo mi koji zivimo juznije. Dok to samo dode do Zg, prode 5 - 7 radnih dana 

 

Btw. cestitan na konzoli, pocele su lagano dolazit.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 8:51 (Tututuru).
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

I am over 9000!!!
 
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

 Da, vrti se u 60 fpsa. Ma samo pomalo i istrazuj. Ako si svlada BB i ovo ces. Jesi igra prethodna 2 nastavka? U DS3 ima par nezaboravnih boss figtheova, ne zelin nabrajat da ti ne spoilan. I nemoj guglat nista, pokvarit ces igru sebi. Ako zapnes negdi rade se vrati u neku zonu prije i istrazi ako ti je nesto promaklo, ili u krajnjem slucaju pitaj nas ovde. Mi cemo ti dat neki savjet i minimalno spoilat.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

 to lutkoooo, sad je bas nedavno bloodborne goty bio 80kn u santi.

 doduse ja ga jos prij 3 god kupio za 100kn al aj.

12 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Hahah...jebte se

I ja ga uzeo

 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
Shivi kaže...

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

 Da, vrti se u 60 fpsa. Ma samo pomalo i istrazuj. Ako si svlada BB i ovo ces. Jesi igra prethodna 2 nastavka? U DS3 ima par nezaboravnih boss figtheova, ne zelin nabrajat da ti ne spoilan. I nemoj guglat nista, pokvarit ces igru sebi. Ako zapnes negdi rade se vrati u neku zonu prije i istrazi ako ti je nesto promaklo, ili u krajnjem slucaju pitaj nas ovde. Mi cemo ti dat neki savjet i minimalno spoilat.

 Nisam igrao prethodne nastavke, ali sam platinirao BB. Pomoć će mi svakako dobro doći, ali kao što si rekao neću guglat da si ne pokvarim taj doživljaj i tu atmosferu, a kako inače volim jRPG-ove naviknut sam na istraživanja :)

I am over 9000!!!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...
Tututuru kaže...
Shivi kaže...

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

 Da, vrti se u 60 fpsa. Ma samo pomalo i istrazuj. Ako si svlada BB i ovo ces. Jesi igra prethodna 2 nastavka? U DS3 ima par nezaboravnih boss figtheova, ne zelin nabrajat da ti ne spoilan. I nemoj guglat nista, pokvarit ces igru sebi. Ako zapnes negdi rade se vrati u neku zonu prije i istrazi ako ti je nesto promaklo, ili u krajnjem slucaju pitaj nas ovde. Mi cemo ti dat neki savjet i minimalno spoilat.

 Nisam igrao prethodne nastavke, ali sam platinirao BB. Pomoć će mi svakako dobro doći, ali kao što si rekao neću guglat da si ne pokvarim taj doživljaj i tu atmosferu, a kako inače volim jRPG-ove naviknut sam na istraživanja :)

 ma guglanje fuj to. ak ces htjet ja sam uvijek raspolozen za ds i bb

 pa ti mogu pomoc. :D

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Sinoc gledam video lika koji igra playtrough Demons Soulsa i prvo igrao normalno s macem i takvim oruzjem i patnja ziva. Lik kasnije bezveze da proba nekog lika s magijom, jer nije nikad, i odjednom igra nema nikakve tezine i samo spama magicni udarac i padaju svi od obicnih protivnika do najtezih bosova. 

Koji je onda razlog uopste se patiti i igrati obicnim oruzjem, i zar to nije trebalo biti bolje izbalansirano?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
PS5 dostupan na unieuro.it
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tututuru kaže...
don4ld kaže...
Sancta će te odjebat. Ja sam ps4 kupio u Engleskoj i pitao SD za garanciju i lagano su me odjebali da oni priznaju jamstvo samo za konzole kupljene kod nas. Bolje rješavat s amazonom nego s našim serviserima

 Ma mislin da je i bolje da salje u njemacku. Prije ce mu doc sa servisa od tamo, nego od nas. Pogotovo mi koji zivimo juznije. Dok to samo dode do Zg, prode 5 - 7 radnih dana 

 

Btw. cestitan na konzoli, pocele su lagano dolazit.

 slazem se, corsaira kad sam slao sam novi cooler dobio za 5 dana...

 

inace ovo s amazona me odusevilo, konzola je poslana prekjucer popodne i jucer tokom noci je dosla u veliku goricu s avionom... smjesno mi je da je u 8h dosla iz njemacke u HR i onda je od jucer jutro 08:30 do dana 06:00 stajala tam, tek je ujutro isla isporuka

 

 

aaanyway... stavio sam ju pored da ju gledam i da me muci dok ne zavrsim s poslom do 4.... ali nagledao sam se videa i slika i tek uzivo se vidi da je fakat ogromna konzola

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Shivi kaže...
Tututuru kaže...
Shivi kaže...

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

 Da, vrti se u 60 fpsa. Ma samo pomalo i istrazuj. Ako si svlada BB i ovo ces. Jesi igra prethodna 2 nastavka? U DS3 ima par nezaboravnih boss figtheova, ne zelin nabrajat da ti ne spoilan. I nemoj guglat nista, pokvarit ces igru sebi. Ako zapnes negdi rade se vrati u neku zonu prije i istrazi ako ti je nesto promaklo, ili u krajnjem slucaju pitaj nas ovde. Mi cemo ti dat neki savjet i minimalno spoilat.

 Nisam igrao prethodne nastavke, ali sam platinirao BB. Pomoć će mi svakako dobro doći, ali kao što si rekao neću guglat da si ne pokvarim taj doživljaj i tu atmosferu, a kako inače volim jRPG-ove naviknut sam na istraživanja :)

 ma guglanje fuj to. ak ces htjet ja sam uvijek raspolozen za ds i bb

 pa ti mogu pomoc. :D

 Hahahaha, dobro za znat, nemoj se začudit ako počneš dobivat svakojake poruke

Nastojat ću sve sam otkrit, eventualno ako će me neki boss silovat javim se... Tako sam i BB prešao bez spojlanja, ali su mi dobro došli savjeti forumaša. Nakon prelaska sam guglao čist da vidim šta sam fulao i vidio sam npr. da na početku nisam trebao ubiti Eileen the Crow, da je tad friendly a kak sam bio u tom modu ubi ili budi ubijen iskoristio sam priliku dok je stajala da je prvi mlatnem

I am over 9000!!!
5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

A mene evo prijatelj nagovorio da probam Bloodborne s obzirom da mi je ionako u sklopu PS4 kolekcije na PS5. U 4 sata se nisam makla s mrtve točke, ne znam koliko ću još moć trpit svoju smotanost 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 9:57 (zeze88).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...
bloodborne kaže...
Shivi kaže...
Tututuru kaže...
Shivi kaže...

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

 Da, vrti se u 60 fpsa. Ma samo pomalo i istrazuj. Ako si svlada BB i ovo ces. Jesi igra prethodna 2 nastavka? U DS3 ima par nezaboravnih boss figtheova, ne zelin nabrajat da ti ne spoilan. I nemoj guglat nista, pokvarit ces igru sebi. Ako zapnes negdi rade se vrati u neku zonu prije i istrazi ako ti je nesto promaklo, ili u krajnjem slucaju pitaj nas ovde. Mi cemo ti dat neki savjet i minimalno spoilat.

 Nisam igrao prethodne nastavke, ali sam platinirao BB. Pomoć će mi svakako dobro doći, ali kao što si rekao neću guglat da si ne pokvarim taj doživljaj i tu atmosferu, a kako inače volim jRPG-ove naviknut sam na istraživanja :)

 ma guglanje fuj to. ak ces htjet ja sam uvijek raspolozen za ds i bb

 pa ti mogu pomoc. :D

 Hahahaha, dobro za znat, nemoj se začudit ako počneš dobivat svakojake poruke

Nastojat ću sve sam otkrit, eventualno ako će me neki boss silovat javim se... Tako sam i BB prešao bez spojlanja, ali su mi dobro došli savjeti forumaša. Nakon prelaska sam guglao čist da vidim šta sam fulao i vidio sam npr. da na početku nisam trebao ubiti Eileen the Crow, da je tad friendly a kak sam bio u tom modu ubi ili budi ubijen iskoristio sam priliku dok je stajala da je prvi mlatnem

 Šteta što nisi počeo s DS 1. Ja trenutno igram to i mislim si (a i čitam po forumima) to je to, nema dalje, nema bolje. Ovo sve poslije je samo slično. Btw nemam puno vremena za igrat ovih dana, upravo završio Painted World i Prsicillu i idem na Dark Sun Gwyndolin. 76 level sam i oko 32h igre

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Shivi kaže...
bloodborne kaže...
Shivi kaže...
Tututuru kaže...
Shivi kaže...

Nisam izdržao, povuklo me i kupio sam Dark Souls III pa se nadam da će se lijepo vrtit na PS5, da ću "YOU DIED" gledat u 60fps-a...

 Da, vrti se u 60 fpsa. Ma samo pomalo i istrazuj. Ako si svlada BB i ovo ces. Jesi igra prethodna 2 nastavka? U DS3 ima par nezaboravnih boss figtheova, ne zelin nabrajat da ti ne spoilan. I nemoj guglat nista, pokvarit ces igru sebi. Ako zapnes negdi rade se vrati u neku zonu prije i istrazi ako ti je nesto promaklo, ili u krajnjem slucaju pitaj nas ovde. Mi cemo ti dat neki savjet i minimalno spoilat.

 Nisam igrao prethodne nastavke, ali sam platinirao BB. Pomoć će mi svakako dobro doći, ali kao što si rekao neću guglat da si ne pokvarim taj doživljaj i tu atmosferu, a kako inače volim jRPG-ove naviknut sam na istraživanja :)

 ma guglanje fuj to. ak ces htjet ja sam uvijek raspolozen za ds i bb

 pa ti mogu pomoc. :D

 Hahahaha, dobro za znat, nemoj se začudit ako počneš dobivat svakojake poruke

Nastojat ću sve sam otkrit, eventualno ako će me neki boss silovat javim se... Tako sam i BB prešao bez spojlanja, ali su mi dobro došli savjeti forumaša. Nakon prelaska sam guglao čist da vidim šta sam fulao i vidio sam npr. da na početku nisam trebao ubiti Eileen the Crow, da je tad friendly a kak sam bio u tom modu ubi ili budi ubijen iskoristio sam priliku dok je stajala da je prvi mlatnem

 ma samo ju udri btk :D daje blade of mercy neloše oruzje tbh

zeze88 kaže...

A mene evo prijatelj nagovorio da probam Bloodborne s obzirom da mi je ionako u sklopu PS4 kolekcije na PS5. U 4 sata se nisam makla s mrtve točke, ne znam koliko ću još moć trpit svoju smotanost 

 piiih samo ? ja sam upalio zabrijao da znam otisao na prvog boss-a, nasao nacina do drugog

 oboje su me natukli ko beba zvecku i onda sam proveo sad cu lagat ali jedno 40h mozda i vise

 u central yharnamu samo farmao i lvl-upo se dok nisam konacno odlucio suocit se sa njima

 da bi ispalo da sam toliko farmao da sam na kraju ja njih nalupao ko beba zvecku  s tim da sam se jos

 i zajebao pa nisam uzeo saw cleaver u startu. tak da 4h piiih to je nista

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
PCNjubara kaže...
miikaa77 kaže...
PCNjubara kaže...
Mortiis kaže...
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

 kakve su to gluposti ? kupim igru za 60€ i onda moram izbjegavat ono kaj zelim igrat jer je to lihvarsko smece ali ima drugi mode?

 Novi NBA je space shuttle u odnosu na novu FIFU. Uzivaj i igraj sta zelis. Ja igram svega pomalo ali najvise karijere jbg. Navika.

 ma i jedno i drugo su lihvarska sranja koja sluze tom da klincima tj njihovim roditeljima izvuku sto vise para.Nema to vise veze s vezom...

 u nba my league online nema nikakvih coinsa i nikakvih gluposti, znaci ni nemas nista placat dodatno osim kupit igricu...

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...
Mortiis kaže...
don4ld kaže...
Mortiis kaže...
PCNjubara kaže...
don4ld kaže...
Mislim da je ovo stvarno pederski od 2k studija da obična verzija ne dobije upgrade za ps5. Praktički te odmah tjeraju da kupiš skuplju verziju jer eto ne zarađuju dovoljno

 nba 2k nebi igrao ni djabe,lihvarske fore sa coinsima,sa nemogucim grindom,nikad vise...a ko to podrzava,neka slobodno plati vise.

 vjerovao ili ne NBA2k ima 100 puta bolji i bitniji mode od tog smećarskog my career koji je čista arkada ;)

 Koji točno? Ja sam još na proljeće uzeo 2k20 za 38 kn i nijednom nisam upalio haha

 ''myleague'' (a ako igras online onda ''myleague online''...tu nas je godinama bilo 50ak iz exyu pa smo igrali ligu svako sa svojim klubom)

od 2k21 se zove ''mynba''

 Igra li se jos? Koliko nas ovde igra na next genu 2k da pokrenemo nesto?

 trenutno nitko od nas jos nije uspio kupit ps5, kad se svuda razgrabi za 1 sekundu jbt...samo neki crnogorac iz norveške je uspio narucit i stize mu za 10-15 dana

 

5 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

 

 piiih samo ? ja sam upalio zabrijao da znam otisao na prvog boss-a, nasao nacina do drugog

 oboje su me natukli ko beba zvecku i onda sam proveo sad cu lagat ali jedno 40h mozda i vise

 u central yharnamu samo farmao i lvl-upo se dok nisam konacno odlucio suocit se sa njima

 da bi ispalo da sam toliko farmao da sam na kraju ja njih nalupao ko beba zvecku  s tim da sam se jos

 i zajebao pa nisam uzeo saw cleaver u startu. tak da 4h piiih to je nista

 Ajde to me malo tješi Iako se nisam još ni približila bossu, vazda zapnem kod one rulje i onaj treći krele s puškom me sredi. 

Uf, ni ja nisam saw uzela nego axe. Ma da mi se ne čini loša.

A mogu li se tu farmati već ili to malo kasnije dođe? Jer ne znam kako kad kad umrem sve izgubim, jedino da se vrtim oko istog mjesta, vraćam na prvu lampu, si ti to radio?   

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
zeze88 kaže...
bloodborne kaže...

 

 piiih samo ? ja sam upalio zabrijao da znam otisao na prvog boss-a, nasao nacina do drugog

 oboje su me natukli ko beba zvecku i onda sam proveo sad cu lagat ali jedno 40h mozda i vise

 u central yharnamu samo farmao i lvl-upo se dok nisam konacno odlucio suocit se sa njima

 da bi ispalo da sam toliko farmao da sam na kraju ja njih nalupao ko beba zvecku  s tim da sam se jos

 i zajebao pa nisam uzeo saw cleaver u startu. tak da 4h piiih to je nista

 Ajde to me malo tješi Iako se nisam još ni približila bossu, vazda zapnem kod one rulje i onaj treći krele s puškom me sredi. 

Uf, ni ja nisam saw uzela nego axe. Ma da mi se ne čini loša.

A mogu li se tu farmati već ili to malo kasnije dođe? Jer ne znam kako kad kad umrem sve izgubim, jedino da se vrtim oko istog mjesta, vraćam na prvu lampu, si ti to radio?   

 

 ja sam ti prvi puta bb zaigrao po izlasku frend je uzeo day one odma me zvao

 da dodem kod njega, dao mi new character i gledao me 2h kak se nisam pomako s mjesta

 na kraju mi reko nemoj si kupovat ps4 nije ovo za tebe hahaha... a ja cim sam vidio trailer

 za tu igru pomislio jeboteee kako dobra igrica, kupit cu jednog dana ps4 samo da to mogu igrat

 i jesam :D axe je okej, ali ne za early game ponajvise jer je "spora" ima dmg ali nisi brz ni okretan sa njom.

 

 kad se nafarmas malo vrati se na lampu nazad u hunters dream i lvl upas se kod zle lutke, i da kad umres

 gubis sve bl echose. sto se tice neprijatelja mozes ih i zaobici pa se vratiti kasnije :D

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Zna li netko sta je ovo, odnosno kakva je to stranica? (reklamiraju se preko facebooka) 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2020 10:19 (Lilith90).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice