Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.575
|
čitano: 4.700.681
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

malo je zamrla tema, pa nije valjda da su svi dobili svoje plejke i halaju 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 2 hvala 1
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Evo ja danas pokrenuo WRC 9. Da igra dobro izgleda ne treba ni spominjati ali stvarno je drugačije voziti na na novom kontroleru. Fakat mi se sviđa osjećaj vožnje i jednostavno je drugačiji doživljaj nego na DS4. 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
1 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Scrappy kaže...

malo je zamrla tema, pa nije valjda da su svi dobili svoje plejke i halaju 

 Evo i ja igram napokon :)

Glupo mi pisati, već je sve rečeno od kolega, brojnih recenzija koje ste svi gledali i čitali po netu.

Yoistick je definitivno game changer, bez konkurencije trenutno i ovo je najveća next gen stvar meni.

Astro je simpatični platformer i super koristi mogućnosti novog DS.

Mislim da će Sony eksluzive ovo samo još bolje iskoristiti u budućnosti. Hzd 2 - luk i strijela, to jedva čekam vidjeti implementaciju.

Konzola je doslovno nečujna.

To je kratko od mene, da ne ponavljam puno sve rečeno 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Update od mene, nisam dobio playstation 5, ali su stigle sluske 3d Pulse, koristio na warzone na PC..svakako bolji sound nego npr Hyperx Revolever S kingston, jedino sto me stiscu oko usiju posto nemam najmanju glavu na planeti..Tako da glavati, ili cekajte malo da se razrade (nadam se da hoce) ili ne kupujte :D

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Vi koji imate PS, kada punite kontrolere kako znate da su isti napunjeni do kraja (odnosno dali imak koji indikator koji treperi kada se puni, odnosno koji miruje kako je pun)....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Prestane svijetliti ako punis kao ja: u rest modu.
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja nisam uspio kupiti peticu ali sam uzeo dualsense za komp, stvarno odličan kontroler, za svaku preporuku ako netko traži novi ctrl. Bio sam na ds4 pa na xbox one s controlleru i DS je definitivno najbolji od njih.

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Jel zna netko gdje se može kupiti kod nas charging station za dualsense?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nisam do sada igrao niti Days Gone....

ukratko rock solid 60 fps-a i to stvarno lijepo ide

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kalmageddon kaže...

Update od mene, nisam dobio playstation 5, ali su stigle sluske 3d Pulse, koristio na warzone na PC..svakako bolji sound nego npr Hyperx Revolever S kingston, jedino sto me stiscu oko usiju posto nemam najmanju glavu na planeti..Tako da glavati, ili cekajte malo da se razrade (nadam se da hoce) ili ne kupujte :D

 

Zato su bolje one sluške koje imaju metalni headband (sam za sebe ili unutar mekanije plastične ili spužvaste zaštite) ili nešto što možeš jače raširiti pa ostane tako.

HyperX i ove AudioTechnica koje imam sam si malo raširio i više ne stišću.

Ako je gore full plastika onda bi moglo puknuti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

Jel zna netko gdje se može kupiti kod nas charging station za dualsense?

 nema nigdje zasad, mislim da bude ih bilo ponovo zajedno kad pošiljka konzoli sad dođe početkom 12. mjeseca

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel kome God of War šteka na Fidelity modu?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bit će konzola u 12. mjesecu sigurno evo npr. Shopto je jučer i danas primao narudžbe za DE konzola a šalju ih već u ponedjeljak za one koji su naručili. Ja uspio ubaciti u košaricu ali nažalost ne šalju u Hrvatsku barem ovu turu piše UK only ne znam zašto inače su dostavljali sve kod nas bez problema .........

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mozda pise UK only? 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa i napisah da piše UK only uz konstataciju da inače nije bilo ekskluzivno samo za UK imaju oni International Shipping koji naplaćuju 16 eura za Hardware. Poenta moga posta je da će početkom 12. mjeseca biti konzola za naručiti za sve nas koji nismo uspjeli nabaviti u prvom valu. A ako ne početkom onda zasigurno sredinom mjeseca ( još jedan primjer je Game.co.uk koji ima opciju bundleova i piše da će biti dostupni od 10.12. nažalost ne šalju općenito u Hrvatsku ) znači treba se malo strpiti i do Božića vjerujem da će većina koja želi moći nabaviti.....

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gušterko kaže...

P( još jedan primjer je Game.co.uk koji ima opciju bundleova i piše da će biti dostupni od 10.12. nažalost ne šalju općenito u Hrvatsku 

 ne znam di ti vidis te bundlove, al na njihovom webu nisu

to je bilo aktualno za release day i isporuke od 10/12, bio sam u redu cekanja 3.5 sata i do kad sam dosao na red prodalo se sve

5 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Danas bio u City centru, pa svratio do SD, inače prednaručio sam 05.10. digitalnu konzolu, pitam dal znaju bar nešto, neki najmanji info kad bi moglo doći, kažu nemamo mi pojma, ne daju nam nikakav info, mi samo tu radimo (trgovci), iskreno, žao mi je tih ljudi koji tamo rade, a prvi su na udaru, uglavnom preostaje svima čekat pa kad bude bude, meni se ne žuri, kad dođe, dobro je došla.

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Sony je gadno shebao digital edciju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ako koga zanima imam za prodati PSN vaucher za PS Plus 12 mjeseci za HR store za 50 eura. Dobio ga pri kupovini TV uredjaja a ja koristim US acc i imam vec odnedavno uplaceno godinu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Ako koga zanima imam za prodati PSN vaucher za PS Plus 12 mjeseci za HR store za 50 eura. Dobio ga pri kupovini TV uredjaja a ja koristim US acc i imam vec odnedavno uplaceno godinu.

 Trenutno je na akciji za 330kn na playstation storeu. Strpi se ili spusti za 10 eura.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

Sony je gadno shebao digital edciju...

 Shebali su oni to namjerno jer na digitalu skupljaju gubitke dok na disk verziji zaradjuju, digital ce vracati kroz pretplate i igre, dok disk verzija vozi svoj posljenji vlak, kad ubace pravi gamepass (ne mislim na prevaru zvanu ps now), a morat ce, disk verzije im se uopce nece kupovati...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...
4mal kaže...

Sony je gadno shebao digital edciju...

 Shebali su oni to namjerno jer na digitalu skupljaju gubitke dok na disk verziji zaradjuju, digital ce vracati kroz pretplate i igre, dok disk verzija vozi svoj posljenji vlak, kad ubace pravi gamepass (ne mislim na prevaru zvanu ps now), a morat ce, disk verzije im se uopce nece kupovati...

 Krivo - Sony na disk verziji gubi novce jer second hand market je veci od first hand marketa za igre...

 

Disk verzije svi kupuju upravo zato sto ih vise nece biti u buducnosti.

 

Sony bi najvise profitirao da je demand za Digitla veci jer je marza na uslugama veca...

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nightyx kaže...

 Shebali su oni to namjerno jer na digitalu skupljaju gubitke dok na disk verziji zaradjuju, digital ce vracati kroz pretplate i igre, dok disk verzija vozi svoj posljenji vlak, kad ubace pravi gamepass (ne mislim na prevaru zvanu ps now), a morat ce, disk verzije im se uopce nece kupovati...

 Nemaju oni dovoljno para za pravu konkurenciju Game Passu po broju igara. Ali ovaj PS Collection je velik korak u dobrom smjeru. Kad bi sve Sony ekskluzive došle tamo u roku 12 mjeseci recimo, bio bi to jako dobar deal.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mitch kaže...

 Krivo - Sony na disk verziji gubi novce jer second hand market je veci od first hand marketa za igre...

 

Disk verzije svi kupuju upravo zato sto ih vise nece biti u buducnosti.

 

Sony bi najvise profitirao da je demand za Digitla veci jer je marza na uslugama veca...

 Vjerojato misli čisto na prodanoj konzoli. Taj BR drive ih sigurno ne košta 100 eura u proizvodnji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Renato89 kaže...

Danas bio u City centru, pa svratio do SD, inače prednaručio sam 05.10. digitalnu konzolu, pitam dal znaju bar nešto, neki najmanji info kad bi moglo doći, kažu nemamo mi pojma, ne daju nam nikakav info, mi samo tu radimo (trgovci), iskreno, žao mi je tih ljudi koji tamo rade, a prvi su na udaru, uglavnom preostaje svima čekat pa kad bude bude, meni se ne žuri, kad dođe, dobro je došla.

 Digitalna po zadnjem sto su iz SD rekli dolazi u 1. mjesecu 2021 ako si ju tad narucio a standard dolazi 15.-20.12.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 17:05 (LeBron2233).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
LeBron2233 kaže...
Renato89 kaže...

Danas bio u City centru, pa svratio do SD, inače prednaručio sam 05.10. digitalnu konzolu, pitam dal znaju bar nešto, neki najmanji info kad bi moglo doći, kažu nemamo mi pojma, ne daju nam nikakav info, mi samo tu radimo (trgovci), iskreno, žao mi je tih ljudi koji tamo rade, a prvi su na udaru, uglavnom preostaje svima čekat pa kad bude bude, meni se ne žuri, kad dođe, dobro je došla.

 Digitalna po zadnjem sto su iz SD rekli dolazi u 1. mjesecu 2021 ako si ju tad narucio a standard dolazi 15.-20.12.

 To sam i ja zadnje cuo, ali onda sony jos nije potvrdio nove zalihe, mislim da ce oko bozica vec novi kupci narucivat a do onda ce bit namireni svi prijasnji krugovi (9,10 mj etc) i sa de i standard

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Moze i za 40€  U BiH su na popustu 109KM a inace jos skuplji, a ne prima nase kartice na PSN pa sam se prema tome ravnao.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 17:43 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Samo da ponovimo gradivo za sve vlasnike PS5. Znaci, ni slucajno se dat nagovorit da frend/poznanik/netko 3. ukuca svoj account na Vas PS5, poskida PSN free igre (onih 20 komada) u njegov library, pobrise account te uredno igra te igre na svom PS4...Ide bann ko kuca

https://www.dualshockers.com/ps5-banned-selling-ps-plus-collection-access/

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 18:20 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sheram s frendom profil 7 godina i sad ja ne smijem njegov profil stavit na svoj ps5 a on ima ps4.
Inace da on moze do mojih igri i ps+ kolekcije treba imat i moj profil kod sebe a ako ga nema ne moze doc do nicega ili se varam.
PSN:Dacho_223
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Samo da ponovimo gradivo za sve vlasnike PS5. Znaci, ni slucajno se dat nagovorit da frend/poznanik/netko 3. ukuca svoj account na Vas PS5, poskida PSN free igre (onih 20 komada) u njegov library, pobrise account te uredno igra te igre na svom PS4...Ide bann ko kuca

https://www.dualshockers.com/ps5-banned-selling-ps-plus-collection-access/

 Mislim da su banali one koji su aktivirali igre na PS5 i prodavali ih dalje.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice