Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.613
|
čitano: 4.733.140
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vec vidim da ce na njuškalu biti PS5 day one za 5000kn. Bit ce bisera koji ce ga prodavati skuplje ako bude nestašica do praznika

 Isa san malo citat temu par dana prije prvog vala prednarudzbi. Gogy

PSN - ediholic
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...

Obitelj na okupu.

 

 

 Hahaha a lazes.

Puno zdravlja i ljubavi zelim. (:

Edit:pukni sliku negdje dalje postat ce Hit. Memes usw.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 18:12 (Kolacic).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Vazno za sve vezano uz verzije igara

Problem kod cross gen igara je sto ps5 prepoznaje SKU od igre koju kupite. Tako ako ste kupili ps4 igru tako ju i prepoznaje, Upgrade prepoznaje kao zasebnu igru.

Morate u izborniku izabrati verziju igre. Tako je sa svim crossgen igrama.

Sluzbeno od developera
"When upgrading please note that due to an issue with the configuration of cross-gen bundles, users who activated a key for PS4 will see PS4 as the default SKU in their game library and the game hub, which may result in users downloading the PS4 version on PS5. A handful of titles are impacted. This is easily overcome by switching from the PS4 to PS5 version (using the ‘…’ menu) before initiating download."

 

Problem je što je to sve dosta neintuitivno u UIu za nešto što bi trebala biti gaming naprava za mase.

Ja sam to jučer slučajno otkrio kad sam se isto zapitao zašto sam mogao kliknuti opet na download, a maloprije sam ga već pokrenuo.

Meni bi bilo logično da te pita koju verziju želiš instalirati jer ima informacije o tvojim verzijama igara (iako uopće ne znam zašto bi itko htio instalirati PS4 verziju na PS5 osim da je ova nova full zabagirana).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Gdje li su ti teraflopsi kojim su se hvalili toliko 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kolacic kaže...
DeniZg kaže...

Obitelj na okupu.

 

 

 Hahaha a lazes.

Puno zdravlja i ljubavi zelim. (:

Edit:pukni sliku negdje dalje postat ce Hit. Memes usw.

 

Pa nije to njegova fotka bokte.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Gdje li su ti teraflopsi kojim su se hvalili toliko 

 

 Stižu iduće godine 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
što se tiče dizajna...meni obrnuto... izgleda vrhunski...kad stoji okomito...a kod vodoravnog bi tribalo staviti recimo ispod postolja komad daske četverokutne tako da je konzola više podignuta iznad površine
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Kolacic kaže...
DeniZg kaže...

Obitelj na okupu.

 

 

 Hahaha a lazes.

Puno zdravlja i ljubavi zelim. (:

Edit:pukni sliku negdje dalje postat ce Hit. Memes usw.

 

Pa nije to njegova fotka bokte.

 Sori kaj imas kunu? Informacije o dolasku ps5?

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

Gdje li su ti teraflopsi kojim su se hvalili toliko 

 

 umjesto da igrate vi se tu nasladujete s par frejmova simo tamo...

obje konzole imaju svojih prednosti i mana..

 

kolo srece se lako okrene....

Bnet: mNik987#2148
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
toxic kaže...
gamex1423 kaže...

Gdje li su ti teraflopsi kojim su se hvalili toliko 

 

 umjesto da igrate vi se tu nasladujete s par frejmova simo tamo...

obje konzole imaju svojih prednosti i mana..

 

kolo srece se lako okrene....

 Uzivam, naleti video pa pogledam. Smijesno mi samo jer su se xbox fanovi vec godinu dana ismijavali sa PS5 kako je slabiji, kako nije rdna 2, kako je samo 9 TFLOP, kako se pregrijava, ne moze 4K i slicne gluposti a sad vec svaka cros platform igra bolja na PS5. Sve je to ublizu, nije neka razlika, osim ovo na dirt 5 performance mode, jer na xbox izgleda drasticno losije, pogledajte video, nevjerovatno je.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...
toxic kaže...
gamex1423 kaže...

Gdje li su ti teraflopsi kojim su se hvalili toliko 

 

 umjesto da igrate vi se tu nasladujete s par frejmova simo tamo...

obje konzole imaju svojih prednosti i mana..

 

kolo srece se lako okrene....

 Uzivam, naleti video pa pogledam. Smijesno mi samo jer su se xbox fanovi vec godinu dana ismijavali sa PS5 kako je slabiji, kako nije rdna 2, kako je samo 9 TFLOP, kako se pregrijava, ne moze 4K i slicne gluposti a sad vec svaka cros platform igra bolja na PS5. Sve je to ublizu, nije neka razlika, osim ovo na dirt 5 performance mode, jer na xbox izgleda drasticno losije, pogledajte video, nevjerovatno je.

 I dalje stoji da je XSX jaca konzola.Problem u cijeloj prici je kaj je MS jako kasnio sa SDK tj GDK-om jer su cekali RDNA2.Ako se ne varam,Devsi su radili sa One X SDK-om i zato je sad takva situacija.

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...
Purger155 kaže...

Evo moj setup

 Purger to zid od gipsanih pa si kablove iza provukao? Bas super izgleda, cisto xd

 kasd ja stavim svoju sliku, krizat ce te se svi...

kablova svih mogucih - MILIJUN haha

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
don4ld kaže...
Mene samo zanima do kad će se tema vrtjeti oko oglasa na njuškalu i upita oko dostave. Ono, ako ne planirate kupit za 7k na njuškalu, koji palac stalno spamate temu...evo dok meni stigne konzola, ak neko da 7k kn, nek ju nosi, jebe mi se...ao dostavi ne znam više kaj bi se trebalo reći, svaki dan sto upita...dok konzole stignu, dućan i dostavljač će vas obavijestiti, do onda nema smisla raspravljat o tom jer očito niko ne zna ili ne želi reći točan datum isporuke.

Kupil sam 6.10. i još se dosad nijednom nisam zapital kad bu stigla konzola...moja procjena je bila ak dođe do veljače, ožujka super, ne zamaram se. PS4 još uvijek radi vjerovali ili ne.

 vjerovao ili ne, nemaju svi ps4, kao ja npr i svakako sam uzbudjen oko dolaska petice koju nazalost nisam uspio prednaruciti u prvom krugu, tako da me zanima svaka informacija vezana za eventualnu isporuku drugog kruga, a to sto tebe ne zanima, ne znaci da je svima tako, a ducani su takvi da vole pokupiti novce na nevidjeno, pa onda zavlaciti kupce jako dugo, a nisu odgovorni za isporuku jer ovise o proizvodjacu, jbga i to im je dio posla i neka istrpe ovakve situacije, jer nije uvijek bio covid 19 aktivan, kako meni na poslu, tako i njima i toe to.

 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crash_cro kaže...

 kod nas rekordan 2.500€ za sada....

dabogda mu nitko nedao ni 300€..pa nek mu ostane, pohlepne pič*****!

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jučer sam igrao i danas par sati i još ima podosta soka u dualsenseu. A nonstop se nesto trese i pjeva iz djojstika dok igram demonske duše

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Odmah mu nobelovu za humanitarni rad.

Nekako si mislim, vise bi njega usrecilo 16000kn nego nekoga konzola.

Sljedeci oglas cekam da bude zamjena za bubreg, jetru, pluca eventualno.... Na srecu, vecina s ovim cijenama ce dobiti neki drugi organ.... ;)

Nevjerovatno......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 19:34 (Damir22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crash_cro kaže...

 To ti je kolega s foruma 

 

Offtopic: igra li tko sta na PS5? Jel netko kupija sluske i kakve su?

PSN - ediholic
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nego, dali je netko skuzio da pise da je oglas prodan..... Hmm...
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crash_cro kaže...

 "prodano"

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

nego, ja imam nekakve Bose slusalice, platio ih 300€ prije par godina...

jel na takvima (iako su jako kvalitetne) ne moze bit dobar zvuk kao na original ovima za ps5?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Marcek555 kaže...

 Valjda imas 5 cm sa svake strane da struji zrak

Sonyeve preporuke. Za ovo minimalno ja stavim duplo i mirno spavam.

 

  • stražnji dio konzole treba biti odmaknut minimalno 10 centimetara od zida ili druge površine
  • konzola se ne smije postavljati na tepih ili bilo koju drugu površinu s dugim vlaknima
  • konzolu ne treba postavljati u uzak i/ili zatvoren prostor
  • konzolu se ne smije prekrivati nikakvim predmetima ni krpama
  • iako konzola ima sustav za prikupljanje prašine, korisniku se preporučuje da s ventilacijskog prostora povremeno pokupi prašinu pomoću usisavača
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...
Odmah mu nobelovu za humanitarni rad.

Nekako si mislim, vise bi njega usrecilo 16000kn nego nekoga konzola.

Sljedeci oglas cekam da bude zamjena za bubreg, jetru, pluca eventualno.... Na srecu, vecina s ovim cijenama ce dobiti neki drugi organ.... ;)

Nevjerovatno......

kad smo već kod bubrega...

 

https://www.racunalo.com/wang-shangkun-prodao-bubreg-za-novi-iphone-pa-zavrsio-na-dijalizi/

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gamex1423 kaže...

 Uzivam, naleti video pa pogledam. Smijesno mi samo jer su se xbox fanovi vec godinu dana ismijavali sa PS5 kako je slabiji, kako nije rdna 2, kako je samo 9 TFLOP, kako se pregrijava, ne moze 4K i slicne gluposti a sad vec svaka cros platform igra bolja na PS5. Sve je to ublizu, nije neka razlika, osim ovo na dirt 5 performance mode, jer na xbox izgleda drasticno losije, pogledajte video, nevjerovatno je.

Netko je to lijepo objasnio pa prenosim njegovo objašnjenje zašto je to tako

 

"Legende iz Redmonda su opet uspjele nadmašiti sami sebe. Nevjerojatno kako imaju tu nit da sj... sve što grade dugo vremena. Series X su hajpali kao "The most powerful console" i onda us..ru sa softwerom. Naime, alat za razvoj igara na novoj konzoli iliti SDK, (Microsoft svoj novi SDK naziva GDK - Game Development Kit), nije bio spreman. Očito im je trebala još jedna cijela godina za to. To bi ujedno značlo da bi im tržišni udio, da su čekali još godinu, bio 0,0 ništa. Zbog toga su morali izbaciti polu proizvod.

Dok je Sony svoj SDK isporučio developerima još u 6/2019, Redmondske legende su to napravile tek u 6/2020, tako da su svi game developeri (koji rade igre za Series X|S) koristili/koriste stari SDK (odnosno XDK - Xbox Development Kit) koji se koristio za Xbox One i One S  

Rezultat toga je da  "The most powerful console" koja je na papiru cca 20% jača od PS5 sad u svim recenzijama 3rd party igara (AC:Valhalla, DMS, CoD, Dirt itd) puši naveliko. I sad kad ljudi to pogledaju, s pravom se zapitaju pa kako nešto što je najjače sad bude šamarano od konzole koja je 20% slabija 

Vjerojatno će isto biti i sa Cyberpunkom. A ove igre koje su već sad izašle, teško da će ih developeri sad prerađivati/optimizirati na novi GDK. Ubisoft je ionako poznat po izdavanju beta proizvoda kojima treba xyz patcheva da bi bilo pristojno. To je i razlog zašto se mnogim igračima seriesX isključi tijekom igranja AC:Valhalle

Drugim riječima, bit će dobro ako za godinu dana, 11/2021, počnu izlaziti igre rađene isključivo u novom GDK-u.

U prilog im ne ide niti činjenica da su dosta toga promijenili pa se developeri tek trebaju upoznati sa novim alatima, dok je Sony svoje samo poboljšao pa developeri ne moraju učiti nove stvari i već su upoznati što i kako.

Upucali sami sebe u nogu opet. 

Evo i jedan video koji to lijepo objašnjava"

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 19:48 (movie).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Koliko je ovaj lik  ili  nakon ovog videa?!?! 

Gledam nešto za izbor tevejca za gaming, i naletim na ovi videjo! 

 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Zalosno, no, ima i toga.....

Kad smo u ot-u vec, malo mi ta ekipa nije jasna..... Svi briju da su neki opaki preprodavaci, nabijaju cijene van granice razuma, zanemarujuci ocito - malo tko ima tolike novce u gotovini za konzolu. Tko je bas htio konzolu, mogao je napraviti preorder kao i svi koji su je dobili, ili ce dobiti iduci tjedan.

Koji je postotak onih koji su bas toliko nalozeni da moraju imati odmah, a ne za 2-3 tjedna, i imaju 5,6,8,10k kn... I fali im.osigurac u glavi....

Novi slager hit - konzola je neprodana, nema koga da je kupi.....

Edit;

Navali narode,.ovaj je jeftiniji

https://www.njuskalo.hr/ps5-konzole/plagstation-5-digital-edition-oglas-32957118
Children Shouldnt Play with Dead Things
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 19:54 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa jel moguće da ovi neki ajmo ih nazvat ljudi traže na njušaklu do 10000kn za konzolu!!?????WTF se ovo događa sa ovim ljudima,ja da san administrator te stranice ili vlasnik svima bi zabranio takve oglase jer ovo je nehumano,sramota neka ih bude!!!!

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 19:55 (crosshair).
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ne smije se pokrivati krpama?
A ovako....
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sad mi onaj Zlatni ps5 djeluje povoljno kad vidim cijene na Njuškalu 😄
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
crash_cro kaže...

 

Ma lik trola.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice