Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.747.536
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam isreno u panici zaboravio na promo kod, al ak ga nije ni bilo to je super.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...

ja sam nasao u austriji

 

https://www.libro.at/gaming/ps5/playstation-5-konsole-1.html

 

i fino narucim ja i onda pise kartica mi nije podrzana...prima samo mastercard i visu..ma idite u 3pm zaostale

 F prijatelju. Biti će ih još uskoro. Mogu mislit kako ti je. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
svesuzauzete kaže...

Ja sam isreno u panici zaboravio na promo kod, al ak ga nije ni bilo to je super.

 Nije, još sam mislio da li da izgubim vrijeme pokušavajući shvatit kako do njega ali sam rekao ma zaj i završio kupovinu

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Refreshao do 1 ujutro, par puta prek noći...nedostupno...nedostupno....ma neka idu. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Mortiis kaže...

ja sam nasao u austriji

 

https://www.libro.at/gaming/ps5/playstation-5-konsole-1.html

 

i fino narucim ja i onda pise kartica mi nije podrzana...prima samo mastercard i visu..ma idite u 3pm zaostale

 F prijatelju. Biti će ih još uskoro. Mogu mislit kako ti je. 

 eto oslo za 10min...

a posto sam mislio da nece puno ljudi ova stranica past na pamet, nisam mislio da ce otici tako brzo...mislio sam da 99% ljudi cilja na mediamarkt

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kruvat kaže...

Refreshao do 1 ujutro, par puta prek noći...nedostupno...nedostupno....ma neka idu. 

 Ako te tješi refresham od ponoći. Da, bolestan sam kao i ovaj launch. 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mortiis kaže...
KobeHOF- kaže...
Mortiis kaže...

ja sam nasao u austriji

 

https://www.libro.at/gaming/ps5/playstation-5-konsole-1.html

 

i fino narucim ja i onda pise kartica mi nije podrzana...prima samo mastercard i visu..ma idite u 3pm zaostale

 F prijatelju. Biti će ih još uskoro. Mogu mislit kako ti je. 

 eto oslo za 10min...

a posto sam mislio da nece puno ljudi ova stranica past na pamet, nisam mislio da ce otici tako brzo...mislio sam da 99% ljudi cilja na mediamarkt

 Tako sam i ja ali sam rekao neću da opet izvisim. Jbga

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 7:23 (KobeHOF-).
3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ehh da...

 
6 0 hvala 1
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Stigao SMSa od GLS-a i kad odem na tracking, pise da stize danas....ajd bas me zanima, taman brojim zadnje sate sa 4kom..

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Stigao SMSa od GLS-a i kad odem na tracking, pise da stize danas....ajd bas me zanima, taman brojim zadnje sate sa 4kom..

 Čekaj ti pričaš o ovoj današnjoj ,,turi''? 

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...
Purger155 kaže...

Stigao SMSa od GLS-a i kad odem na tracking, pise da stize danas....ajd bas me zanima, taman brojim zadnje sate sa 4kom..

 Čekaj ti pričaš o ovoj današnjoj ,,turi''? 

 Yes 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
KobeHOF- kaže...
Purger155 kaže...

Stigao SMSa od GLS-a i kad odem na tracking, pise da stize danas....ajd bas me zanima, taman brojim zadnje sate sa 4kom..

 Čekaj ti pričaš o ovoj današnjoj ,,turi''? 

 Yes 

 Covjek misli da si kupio sad u ovih 5 minuta reko bi da si prednarucio jos u 9 mjesecu po komentarima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 7:50 (Mew).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
KobeHOF- kaže...
Purger155 kaže...

Stigao SMSa od GLS-a i kad odem na tracking, pise da stize danas....ajd bas me zanima, taman brojim zadnje sate sa 4kom..

 Čekaj ti pričaš o ovoj današnjoj ,,turi''? 

 Yes 

 WTF? Ček samo malo gdje si vidio da dostavlja GLS? Da li je bilo negdje opcije za odabir kurirske službe? Ja sam samo vidio da li hoću besplatnu dostavu ili birati ove koje dostavljaju velike pakete u ulaze, hodnike i domove.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...
KobeHOF- kaže...
Purger155 kaže...

Stigao SMSa od GLS-a i kad odem na tracking, pise da stize danas....ajd bas me zanima, taman brojim zadnje sate sa 4kom..

 Čekaj ti pričaš o ovoj današnjoj ,,turi''? 

 Yes 

 Danas si naručio i već si dobio potvrdu da bude danas poslano?

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mew kaže...
Purger155 kaže...
KobeHOF- kaže...
Purger155 kaže...

Stigao SMSa od GLS-a i kad odem na tracking, pise da stize danas....ajd bas me zanima, taman brojim zadnje sate sa 4kom..

 Čekaj ti pričaš o ovoj današnjoj ,,turi''? 

 Yes 

 Covjek misli da si kupio sad u ovih 5 minuta reko i da si prednarucio jos u 9 mjesecu po komentarima.

 Pa rekao je ''da'' kada sam pitao da li je današnja ,,tura'' u pitanju, što drugo da zaključim?

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nekima je rano, a neki su slabo spavali..nismo se razumjeli. Ja sam u prvoj turi jer sam prednaručio prije 2 mj.. :)

 

Uglavnom, krivo smo se razumjeli :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 7:45 (Purger155).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Purger155 kaže...

Nekima je rano, a neki su slabo spavali..nismo se razumjeli. Ja sam u prvoj turi jer sam prednaručio prije 2 mj.. :)

 Hahaha ma ja sam mislio pod današnjom ,,turom'' ovo što se danas ujutro moglo naručiti iz SD-a. Još sam vidio tvoj kom gore o tome kako je sve planulo pa sam zaključio da jedino to možeš znat ako vršiš narudžbu u tom trenutku. Hah sve 5

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svijet medija je sam ovo stavio na web: Prva isporuka za 19.11.2020. je RASPRODANA. Proizvod će biti dostupan u kasnijoj fazi.

Uopće nisi imao ni mogućnosti kupiti, prije 10min je pisalo da narudzbe krecu danas... 

https://steamcommunity.com/id/HeatPwnz/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uglavnom nabijem sanctu jer su ponovo ispali supci.

Dakle otvorili su narudzbe kad u 7.08 ujutro?

 

Pa jel se to tako radi?

 

A ljudi od ponoci klikali i nista.

 

Ja mislim da je to sve planski napravljeno i namjerno tako tempirano.

Moj PC  
0 1 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ja sam gledao oko 1 i 20 do 7 i jos nisu bile u prodaji i onda je neko napiso u pol 8 da je vec sve proslo :O

12 godina
offline
Sony PlayStation 5

u austriji na ''libro.at'' u 7.00 stavljeno, u 7.08h rasprodano...

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam vam reko da drugi val konzoli za svijet medija ide oko bozica. Ko zna za dobre pare mozda vam i mogu rezervirat koju 😂😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Al ga dereju po njuškalu 5500-6000 kn digital edition ajme meni haha

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

Ja sam vam reko da drugi val konzoli za svijet medija ide oko bozica. Ko zna za dobre pare mozda vam i mogu rezervirat koju 😂😁

 vamo je npr pisalo tko danas naruci da je najkasniji datum isporuke 15.12.2020.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
amd freak kaže...

Uglavnom nabijem sanctu jer su ponovo ispali supci.

Dakle otvorili su narudzbe kad u 7.08 ujutro?

 

Pa jel se to tako radi?

 

A ljudi od ponoci klikali i nista.

 

Ja mislim da je to sve planski napravljeno i namjerno tako tempirano.

 Oko 6:45 su puštene narudžbe. Slažem se ovo je užas iako sam nekako osigurao digitalnu, od ponoći klikam refresh pa me očito posralo. Ali ovaj launch je zbilja katastrofa

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 8:07 (KobeHOF-).
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
vuki696 kaže...

Al ga dereju po njuškalu 5500-6000 kn digital edition ajme meni haha

 da ima nekih ludo dobrih launch titlova nebi nis rekao,al za te pare uzet samo da bi igrao multiplatform i crossgen ...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

 radio si u GMC-u? 

Ja znam kcer od vlasnika, steta da je uspio tako sjebat tu firmu, mogo je danas bit lider. 

Nisam radio u GMC ali sam s njima surađivao jer sam imao u tom trenutku 8 videoteka u kojima sam rentao PS igre te prodavao sve vezano uz PS brend. Bio sam prvi na ovim prostorima koji je sklopio ugovor sa sonyem i GMC kao zastupnikom o legalnom rentanju PS igri. Poznavao sam većinu zasposlenih koji su kasnije prešli u SD. Poznavao sam i vlasnika firme koji je bio jako uljudan i fer lik. Malo ga ponio uspjeh pa je skrenio u neke druge vode iz kojih nije bilo povratka. Šteta. Inače za sve u GMC mogu reći samo lijepe riječi. Žao mi je što su tako završili. Čim je SD preuzela zastupstvo odbili su daljnju suradnju jer im rentanje igri nije bilo interesantno. Nisu shvaćali da sam im ja beta tester za igre. Ljudi dođu, posude određenu igru, igraju je i ako im se svidi kasnije je kupe. To je savršeno funkcioniralo. No oni su imali neke druge vizije iako je rentanje igri najnormalnija stvar recimo u americi gdje je svaki lanac videoteka rentao sve igre prisutne na tržištu. Ja sam rentao samo nintendo i PS igre. No i taj biznis s videotekama je otišao u povijest pa sam nakon 26 godina zavtvorio zadnju videoteku. Ostalo puno lijepih uspomena koje sada rasprodajem preko njuškala. Interesantno, u kratkom vremenu sam rasprodao sve igre pa čak i one za PS3. S filmovima će ići malo teže ali kapa polako...

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
vuki696 kaže...

Al ga dereju po njuškalu 5500-6000 kn digital edition ajme meni haha

 Meni zbilja nije jasno da ljudi kupuju po toj cijeni, čak i ako imaju financijsku sposobnost da si takav purchase mogu priuštiti, nepojmljivo mi je da su ljudi toliko nestrpljivi do dolaska konzola sa redovnim ,,normalnim'' cijenama. Al dobro, ,,ko voli nek izvoli..''

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dolanduk kaže...

Dosao mail od GLS-a! Izvorni planirani datum dostave pise 19.11.

Kod mene u mailu ne piše datum već samo kažu da je SD pripremila paket za mene i kada ga preuzmu da će ga dostaviti sljedeći dan ujutro. Znači danas ga primaju a dostavljaju sutra ujutro. No kada odem na GLS stranicu i ukucam šifru za praćenje paketa piše planirani datum dostave 19.11. Baš me interesira kako će završiti iako nekako mislim da će dostava biti prije sutra nego danas.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
movie kaže...
dolanduk kaže...

Dosao mail od GLS-a! Izvorni planirani datum dostave pise 19.11.

Kod mene u mailu ne piše datum već samo kažu da je SD pripremila paket za mene i kada ga preuzmu da će ga dostaviti sljedeći dan ujutro. Znači danas ga primaju a dostavljaju sutra ujutro. No kada odem na GLS stranicu i ukucam šifru za praćenje paketa piše planirani datum dostave 19.11. Baš me interesira kako će završiti iako nekako mislim da će dostava biti prije sutra nego danas.

 Kad si se vec bavio raznim biznisima. Zasto svuda u civiliziranom svijetu tvrtke mogu poslat stvari dobrih tjedan dana prije u razno razne kurirske sluzbe a kodnas je to ocito nemoguce?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice