Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.741.791
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel ima netko info kada šalju teleoperateri?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni su iz tele2 rekli da pocnu slati 19, 3-5 dana dostava

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Treba vidjeti, ako do utorka navečer dođe sms kako je pošta zaprimila paket iz SD, onda ce u četvrak stići. Ako ne, očekujem kašnjenje dan-dva. Naravno, nikakava tragedija... U konačnici, ubrzo ćemo se smijati kako smo tu piskarali i maltrali jedni druge s poštom,dostavama i sl..
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Stigao mi mail od ekupi, kako se očekuje da će plejka kasniti dan-2. Ništa strašno, neka dođe taj tjedan u petak i odlično!
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

kaj ste bas svi uzeli postom, nitko ne preuzima u ducanu?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

kaj ste bas svi uzeli postom, nitko ne preuzima u ducanu?

 

 

 meni u prvom valu preordera 17/18.9 uopće nije ni nudilo preuzimanje u dućanu niti odabir neke druge kurirške službe osim HPa.. možda od tog kaosa nisam obraćao pažnju ..

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

PS5 Adaptive trigger for different GUNS in Call of Duty BO: Cold War

 

 
5 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

kaj ste bas svi uzeli postom, nitko ne preuzima u ducanu?

 

 

 Ja preuzimam u Svijetu medija 19.11.Nisam htio postom bas iz tog razloga jer sam sumnjao da bu kasnili s dostavama zbog navale.Nismo mi ostatak svijeta pa da konzole salju dan-dva prije da ti dodu na vrijeme ili slucajno prije.Mi smo na Balkanu jebiga pa se tak treba i postavit.

4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
mar123 kaže...

kaj ste bas svi uzeli postom, nitko ne preuzima u ducanu?

 

 

 Nema preuzimanja u dućanu zbog korone,

 tu vijest je i sam sony potvrdio u nekim drzavama.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
mar123 kaže...

kaj ste bas svi uzeli postom, nitko ne preuzima u ducanu?

 

 

 Nema preuzimanja u dućanu zbog korone,

 tu vijest je i sam sony potvrdio u nekim drzavama.

 Ajde ponovo procitaj sto je Sony napisao ali ovaj put sa razumijevanjem.

 

"Gamers who have pre-ordered for pick-up at their local retailer should still be able to do so at their designated appointment time, under the retailer’s safety protocols. Please confirm the details with your local retailer."

 

Svijet medija rekao nema problema za preuzimanje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 12:43 (Ares001).
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam danas dobio odgovor iz SD-a da mi je narudzba odradjena te da ce mi paket biti predan GLS-u 19.11. Samo se nadam da bude predan GLS-u barem dan dva ranije tako da barem dodje u petak. No bez obzira kako bude , ja zadovoljan. :)

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naručio sam konzolu 6.10 na eKupi i pisalo mi je da bi mi konzola trebala doći od 1.12 do 1.1 , jučer sam poslao poruku da ih pitam kada bi otprilike trebala stići konzola i rekli su mi da je očekivan termin isporuke od 30.12 do 1.1 , očekivao sam da će konzola prije Božića doći , ali dobro strpiti ću se  .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zna li tko gdje se još može u njemačkoj naruciti ps5 da se dobije što prije.. ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 13:21 (bik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Jel tko naručio iz Linksa, ima netko kakvu obavijest od njih?
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
bloodborne kaže...
mar123 kaže...

kaj ste bas svi uzeli postom, nitko ne preuzima u ducanu?

 

 

 Nema preuzimanja u dućanu zbog korone,

 tu vijest je i sam sony potvrdio u nekim drzavama.

 Ajde ponovo procitaj sto je Sony napisao ali ovaj put sa razumijevanjem.

 

"Gamers who have pre-ordered for pick-up at their local retailer should still be able to do so at their designated appointment time, under the retailer’s safety protocols. Please confirm the details with your local retailer."

 

Svijet medija rekao nema problema za preuzimanje.

 Znam sta su pisali u pocetku, ako su to azurirali nisam znao.

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bik kaže...

Zna li tko gdje se još može u njemačkoj naruciti ps5 da se dobije što prije.. ?

 

ja sam nedavno trazio za sebe jer sam izvisio u oba ducana di sam prednarucio, ali nigdje nisam nasao a da ne pise kraj 12. il islijedeca godina

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

za sada nigdje, i ja pratim. jedino da se registriras ne nekima online trgovinama za update. no vjerovatno ce konzole biti u retail prodaji po trgovinama tipa Real.... i kaufland ako imaju elektroniku.

 

no sve ce se to do bozica stabilizirat, jer nece sony ispustit dio kolaca. sada za online kupovinu bootovi prave velike probleme. prije koji dan sam ktio kupit xbox x, no dok sam kliknuo vec je nestao...

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

 Zato sto radi na backwards compatibility mode a u tom nacinu xbox podrzava 120fps dok ps ne. Izaci ce svakako neki next gen patch za igru pa ce obe ici na 120.

Ne znam jeste li vidjeli, ali AC Valhalla ima stabilniji FPS na PS5 i nema screan tearinga u velikoj mjeri (koriste istu dinamicnu rezoluciju), a DMC u performance mode takodjer bolje ide na PS5.

10 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Znaci samo jos jednom da potvrdim za svaki slucaj. Kupit cu Spidermena preko US storea, clanstvo sam isto uzeo preko US storea. Mogu li ja na svom HR accauntu sasvim normalno igrat sve te igre online? (FIFU, 2K)

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 14:29 (miikaa77).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

Znaci samo jos jednom da potvrdim za svaki slucaj. Kupit cu Spidermena preko US storea, clanstvo sam isto uzeo preko US storea. Mogu li ja na svom HR accauntu sasvim normalno igrat sve te igre online? (FIFU, 2K)

 mozes, na PS3/4 moras racun sa kojim su igre kupljene ili recimo PSN online aktivirat kao primarni na konzoli,

 

te sav njegov sadrzaj mogu koristiti svi ostali racuni bez ikakvih problema

 

 

 

 

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Robert_84 kaže...
miikaa77 kaže...

Znaci samo jos jednom da potvrdim za svaki slucaj. Kupit cu Spidermena preko US storea, clanstvo sam isto uzeo preko US storea. Mogu li ja na svom HR accauntu sasvim normalno igrat sve te igre online? (FIFU, 2K)

 mozes, na PS3/4 moras racun sa kojim su igre kupljene ili recimo PSN online aktivirat kao primarni na konzoli,

 

te sav njegov sadrzaj mogu koristiti svi ostali racuni bez ikakvih problema

 

 

 

 

 Dakle samo stavim ovaj US na primary i to je to?

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Fascinira me kako godinama kasnije ekipa i dalje ne razumije primary console spiku.

 

Nije ni čudo što su morali to promijeniti u PS5 da ljudima bude jasnije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Fascinira me kako godinama kasnije ekipa i dalje ne razumije primary console spiku.

 

Nije ni čudo što su morali to promijeniti u PS5 da ljudima bude jasnije.

 Nikad nisam koristio, nisam dijelio ni s kim, nit me interesovalo pa se nadam da razumijes.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
Hexfire kaže...
Kakve veze imaju te cijene sa konzolom? Pa ne slažeš ju ti doma od custom komponenti da bi mogao otići na nabava.net i uspoređivati cijene.

Procjene ljudi koji se nešto kuže vele da Sony konzola košta 450$. Čak da je i 500-550 je miljama od 10000kn.

 Nije bitno koliko košta Sony da ju složi, jednako koštaju PC komponente partnerima, bitno je koliko je jaka i što dobiješ za pare.

Sony PS i Ms XBox su u suštinu PC sa custom linuxom i GUI gore.

 

Te konzole, da dobiješ jednako jaki PC košta koliko sam ti rekao.

Razliku koja se tuče na PC komponentama odlazi proizvođaču , partnerima i trgovcima u džep.

 

Sony tu razliku guta sam, ne zarađuje na samoj konzoli, kako bi kasnije natukao nazad na prodaji igara, dodataka za konzolu, pretplata poput PS+ i slično.

 

To je poanta priče... i nisam bubnuo brojku, ono što sam ti izdvojio je ono što kupuješ u konzoli i trenutno takav PC ispod 8 sumnajm da možeš složit, realnije oko 10k kako sam ti izložio stavku po stavku.

 

A ak ti nije jasno zašto to pišem, to je onima kojima je skupo plaćati PS+ i nešto skuplje igre na PS5.

 

Da Sony prodaje PC komponente, PS5 bi vas koštao 8-10k, ali kupujete "konzolu" pa platite 3-4k , al onda negdje Sony mora zaraditi, nisu humanitarna organizacija.

Mrzim kada pročitam ovakav komentar pa na isti moram odgovarati a ostalo mi još 30-tak stranica za pročitati. Opet ću u kratkim crticama:

- priča da Sony zarađuje na konzolama stoji još od prvog PS-a a da li je to točno sada ili nije. Ne znaš ni ti, a ne znam ni ja. Ja znam da zarađuje na neki način. Dakle priča koja se decenijama ponavlja pa nemoj je živ bio i ti ponavljati. Stvari su danas kud i kamo drugačije. Sony koji je proizvodio tkzv "linije" sada to više nije taj Sony. Ne može da napravi mobitel kako treba ali zato na PS-u ili Sony Enterainment odjelu uzima šakom i kapom.

- PS5 u iole ozbiljnim informatičarima izaziva "zazubice" kada se PS spominje u usporedbi sa PC-em. Dakle da ti ponovim. Današnji PC je svemirska tehnologija naspram PS5 po svemu, ali doslovce po svemu. Nama ili ili. Ili tipa to je prepakirani x86 sa Linux ovim GUI bla bla.. koje god mu komponente bile identične onima u PC-u to nije prepakirani PC i ne ponaša se kao PC niti će kada biti PC.

- PS je imao jednu novinu koji je svaka generacija donosila i to redom: PS1 je bio najjeftiniji CD player, PS2 bio je najjeftiniji DVD player, PS3 bio je najjeftiniji BD Player.. i tako redom.. šta je sada... hm ne znam.. ali znam da je bolje da se fokusiraš na temu PS5 a ne na gluposti tipa u njemu je AMD, za takav PC ti treba toliko i toliko.. to juzere obične i konzumente Sony apsolutno ne zanima. Upamti to. Trebat će ti.

12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Envy kaže...
Rhodin kaže...
Hexfire kaže...
Kakve veze imaju te cijene sa konzolom? Pa ne slažeš ju ti doma od custom komponenti da bi mogao otići na nabava.net i uspoređivati cijene.

Procjene ljudi koji se nešto kuže vele da Sony konzola košta 450$. Čak da je i 500-550 je miljama od 10000kn.

 Nije bitno koliko košta Sony da ju složi, jednako koštaju PC komponente partnerima, bitno je koliko je jaka i što dobiješ za pare.

Sony PS i Ms XBox su u suštinu PC sa custom linuxom i GUI gore.

 

Te konzole, da dobiješ jednako jaki PC košta koliko sam ti rekao.

Razliku koja se tuče na PC komponentama odlazi proizvođaču , partnerima i trgovcima u džep.

 

Sony tu razliku guta sam, ne zarađuje na samoj konzoli, kako bi kasnije natukao nazad na prodaji igara, dodataka za konzolu, pretplata poput PS+ i slično.

 

To je poanta priče... i nisam bubnuo brojku, ono što sam ti izdvojio je ono što kupuješ u konzoli i trenutno takav PC ispod 8 sumnajm da možeš složit, realnije oko 10k kako sam ti izložio stavku po stavku.

 

A ak ti nije jasno zašto to pišem, to je onima kojima je skupo plaćati PS+ i nešto skuplje igre na PS5.

 

Da Sony prodaje PC komponente, PS5 bi vas koštao 8-10k, ali kupujete "konzolu" pa platite 3-4k , al onda negdje Sony mora zaraditi, nisu humanitarna organizacija.

Mrzim kada pročitam ovakav komentar pa na isti moram odgovarati a ostalo mi još 30-tak stranica za pročitati. Opet ću u kratkim crticama:

- priča da Sony zarađuje na konzolama stoji još od prvog PS-a a da li je to točno sada ili nije. Ne znaš ni ti, a ne znam ni ja. Ja znam da zarađuje na neki način. Dakle priča koja se decenijama ponavlja pa nemoj je živ bio i ti ponavljati. Stvari su danas kud i kamo drugačije. Sony koji je proizvodio tkzv "linije" sada to više nije taj Sony. Ne može da napravi mobitel kako treba ali zato na PS-u ili Sony Enterainment odjelu uzima šakom i kapom.

- PS5 u iole ozbiljnim informatičarima izaziva "zazubice" kada se PS spominje u usporedbi sa PC-em. Dakle da ti ponovim. Današnji PC je svemirska tehnologija naspram PS5 po svemu, ali doslovce po svemu. Nama ili ili. Ili tipa to je prepakirani x86 sa Linux ovim GUI bla bla.. koje god mu komponente bile identične onima u PC-u to nije prepakirani PC i ne ponaša se kao PC niti će kada biti PC.

- PS je imao jednu novinu koji je svaka generacija donosila i to redom: PS1 je bio najjeftiniji CD player, PS2 bio je najjeftiniji DVD player, PS3 bio je najjeftiniji BD Player.. i tako redom.. šta je sada... hm ne znam.. ali znam da je bolje da se fokusiraš na temu PS5 a ne na gluposti tipa u njemu je AMD, za takav PC ti treba toliko i toliko.. to juzere obične i konzumente Sony apsolutno ne zanima. Upamti to. Trebat će ti.

 Sve u svemu,Sony radi odlicne smartphone ali nikako da pogodi target grupu kome ih zeli prodavati. A ovo da je PS1 bio jeftini CD player je glupost. PS1 je donio 3D igre u svaki dom i to jako uspjesno. Nikad vise igara i naslova nije bilo dok nije PS1 izasao. PS2 je ucvrstio i poboljsao to sto je donijela jedinica. Ostali su mogli samo slijediti primjer. I da, PC igre su takoder postale takve kakve jesu zahvaljujuci konzolama. Da nisu napredovale tako kako jesu vecina izdavaca i studija za PC igre bi propali odavno, jer kod nas a i sire,rijetko koji PC-jas kupuje igre. Dosta PC studija su se okrenuli konzolama i rade igre za njih. Realno,bez obzira kakav i koliko vrijedan PC imas u smislu i terminu gaminga,danasnje konzole su u prednosti. Ne usporedujem PC sa konzolama direktno jer su im svrhe potpuno razlicite. Stvar je u slijedecemu: rijetko koji konzolas zeli da njegova konzola bude PC,ali dosta vlasnika PC-ja bi htjelo da njegov PC bude kao konzola. Upamti to,trebat ce ti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 15:41 (Han).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
miikaa77 kaže...

 Nikad nisam koristio, nisam dijelio ni s kim, nit me interesovalo pa se nadam da razumijes.

 

Nisam ni ja. Ali to skužiš doslovno odmah prvi put kad kreiraš account ili se ulogiraš - pita te jel hoćeš postaviti tu konzolu kao primarnu konzolu.

Netko samo klikne YES bez razmišljanja.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.11.2020 15:54 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Fascinira me kako godinama kasnije ekipa i dalje ne razumije primary console spiku.

 

Nije ni čudo što su morali to promijeniti u PS5 da ljudima bude jasnije.

Nismo skontali ni prednost 60 fps, a ti očekuješ da skontamo neke primary konzole i profile. Samo opet svatko ima neki dar pa ja evo vrlo dobro koristim ženinu karticu i mogu ti priznati da mi to odlično ide.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
mar123 kaže...

kaj ste bas svi uzeli postom, nitko ne preuzima u ducanu?

 

 

 Ja preuzimam u Svijetu medija 19.11.Nisam htio postom bas iz tog razloga jer sam sumnjao da bu kasnili s dostavama zbog navale.Nismo mi ostatak svijeta pa da konzole salju dan-dva prije da ti dodu na vrijeme ili slucajno prije.Mi smo na Balkanu jebiga pa se tak treba i postavit.

 Jesu ti se javili iz Svijet medija da će biti PS5 spreman za preuzimanje 19.11.? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
miikaa77 kaže...

 Nikad nisam koristio, nisam dijelio ni s kim, nit me interesovalo pa se nadam da razumijes.

 

Nisam ni ja. Ali to skužiš doslovno odmah prvi put kad kreiraš account ili se ulogiraš - pita te jel hoćeš postaviti tu konzolu kao primarnu konzolu.

Netko samo klikne YES bez razmišljanja.

 

 Nisam uopste to ni pitao. Pitao sam proceduru kako da igram na HR akauntu a clanstvo sam kupio na US.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice