Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.617
|
čitano: 4.738.227
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ja se nadam da SD ima dovoljni broj konzola za nas koji smo narucili u prvom valu (narucio 17.9. oko 17h ). Jedino sto me brine je dostava preko HP-a, jer imam dosta losa iskustva sa njima. Prosli paket je bio u njihovoj centrali 5 radnih dana, a kad je napokon i dosao kutija je bila sva istucana. Sreca da nije bilo nis lomljivo nego samo neki alat.

 

Danas sam im poslao mail dali postoji mogucnost doplate dostave ili prebacivanja na neku drugu kurirsku sluzbu (GLS), no jos uvijek nisam dobio nikakav odgovor.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
dan1j3l kaže...

Ja se nadam da SD ima dovoljni broj konzola za nas koji smo narucili u prvom valu (narucio 17.9. oko 17h ). Jedino sto me brine je dostava preko HP-a, jer imam dosta losa iskustva sa njima. Prosli paket je bio u njihovoj centrali 5 radnih dana, a kad je napokon i dosao kutija je bila sva istucana. Sreca da nije bilo nis lomljivo nego samo neki alat.

 

Danas sam im poslao mail dali postoji mogucnost doplate dostave ili prebacivanja na neku drugu kurirsku sluzbu (GLS), no jos uvijek nisam dobio nikakav odgovor.

 Ja uzeo preko Tele2 jer ih nigdje drugdje nije bilo i danas mi rekli (preko chatbota :) ) da isporuke idu 19.11 i svi koji su naručili kod njih će dobiti od 19.11 na dalje ( isporuka traje cca 3-5 dana ) a vozi ih Overseas

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Pa i ja sam narucio i platio konzolu, i mene se to tiče. I ja bih volio konzolu vec ovaj mjesec ali ocito nista od tog.
Sony ocito cilja na samo 2 datuma ove godine, launch i bozic. Sve ostalo tek nagodinu. Veca potraznja, corona itd.
Nisu to moje misinformacije vec kako i drugi pišu. U Americi je launch prosao a konzola nigdje. Jako mali broj konzola za launch. Kako ce tek kod nas biti.

 

Mene bi bilo sramota okolo širiti neprovjerene informacije. Al to sam samo ja.

Pa nismo još dobili ni prvu pošiljku doma, niti o njoj nemamo točne informacije, a ti već pričaš o sljedećima iz kojekakvih glasina. Čemu to.

 Bitanga-u je žena nasekirala pa se tu na Gogy7-u istresa.

Ajde vikni na ženu frajeru ako smiješ .

Ja na svoju ne smijem još je bolesna.

Dečki čuvaj te se korone nije baš tako bezazlena ( prehladica)

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 13:28 (hummer0).
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Svijetom hara korona, a vi se zamarate nekim igrama i da li će neka kao fol next gen konzola stići 19.11 ili mjesec dana kasnije

 

Malo šale Ja dr. tjedan preuzimam ps5 makar silom

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...

 Bitanga-u je žena nasekirala pa se tu na Gogy7-u istresa.

Ajde vikni na ženu frajeru ako smiješ .

Ja na svoju ne smijem još je bolesna.

Dečki čuvaj te se korone nije baš tako bezazlena ( prehladica)

 

Ma da, sad sam isprepadao čovjeka da se na kraju ispričao, očito sam bio preoštar :-) Valjda prvi ikad ovdje da se ispričao :-D

 

Žena i ja smo to odradili još prije 2 mjeseca, stignemo i opet dobiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 13:45 (Bitanga).
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa nije valjda da SD šalje HP-om konzole?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Nadam se da ne, ali na njihovoj stranici pod nacinima dostave pise da se najcesce obavlja putem usluge Paket24 Hrvatske poste... 

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dan1j3l kaže...

Nadam se da ne, ali na njihovoj stranici pod nacinima dostave pise da se najcesce obavlja putem usluge Paket24 Hrvatske poste... 

Nocas malo gleda Demons Souls na YT,ovo je za mene cisti cisti nextgen,preljepo,60fps,igrivost znam kakva je.

Nisu mogli izabrat bolju igru za mene kao uvod u Ps5 doba.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

za nepovjerovat da SD salje konzole HP-om s obzirom na 'takav dogadaj', mislim da ce tenzije biti vrlo visoke iduci tjedan..

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
dan1j3l kaže...

Nadam se da ne, ali na njihovoj stranici pod nacinima dostave pise da se najcesce obavlja putem usluge Paket24 Hrvatske poste... 

Nocas malo gleda Demons Souls na YT,ovo je za mene cisti cisti nextgen,preljepo,60fps,igrivost znam kakva je.

Nisu mogli izabrat bolju igru za mene kao uvod u Ps5 doba.

 

Slazem se. Iako nikad nisam imao hype oko souls igara ovo je day 1 buy od mene. :) Preorder je vec napravljen, sad samo cekam konzolu da mogu poceti skidati i igrati... :)

 

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

The Nioh Collection announced for PS5, launches next February

 

Celebrate the franchise’s 4-year anniversary with remastered editions of both games featuring 4K and up to 120FPS support.

 

 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dan1j3l kaže...
MEGATAMA kaže...
dan1j3l kaže...

Nadam se da ne, ali na njihovoj stranici pod nacinima dostave pise da se najcesce obavlja putem usluge Paket24 Hrvatske poste... 

Nocas malo gleda Demons Souls na YT,ovo je za mene cisti cisti nextgen,preljepo,60fps,igrivost znam kakva je.

Nisu mogli izabrat bolju igru za mene kao uvod u Ps5 doba.

 

Slazem se. Iako nikad nisam imao hype oko souls igara ovo je day 1 buy od mene. :) Preorder je vec napravljen, sad samo cekam konzolu da mogu poceti skidati i igrati... :)

 

Jesi igrao koju Souls igru....ja sam na svu srecu najmanje igrao upravo Demonse dok sam u Dark Souls ulupao oko 800h 😁

Joj koja ce ovo bit zima za pamcenje....nadam se da ce snjeg prekrit Berlin...za atmosferu 😄 Ako nece ima njega u Spidermanu 😁

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
MEGATAMA kaže...
dan1j3l kaže...
MEGATAMA kaže...
dan1j3l kaže...

Nadam se da ne, ali na njihovoj stranici pod nacinima dostave pise da se najcesce obavlja putem usluge Paket24 Hrvatske poste... 

Nocas malo gleda Demons Souls na YT,ovo je za mene cisti cisti nextgen,preljepo,60fps,igrivost znam kakva je.

Nisu mogli izabrat bolju igru za mene kao uvod u Ps5 doba.

 

Slazem se. Iako nikad nisam imao hype oko souls igara ovo je day 1 buy od mene. :) Preorder je vec napravljen, sad samo cekam konzolu da mogu poceti skidati i igrati... :)

 

Jesi igrao koju Souls igru....ja sam na svu srecu najmanje igrao upravo Demonse dok sam u Dark Souls ulupao oko 800h 😁

Joj koja ce ovo bit zima za pamcenje....nadam se da ce snjeg prekrit Berlin...za atmosferu 😄 Ako nece ima njega u Spidermanu 😁

 

Trenutno igram Bloodborne i Dark Souls Remastered. Prva mi je bila Bloodborne, no buduci da sam ju igrao po sat-dva dnevno kako sam imao vremena (nekad u razmacima i po par tjedana) nikad nisam nesto puno napredovao. Zadnji boss prije nego sam "privremeno odustao" je bila vicar amelia (koja me je u dva pokusaja satrala...). Nakon toga sam poceo igrati par sati Dark souls (oko 5h da budemo preciznjij), i nakon tih par sati u DS-u vicar amelia u BB-u je bila easy fight. :)

 

PSN: Posilovic_ XBL: Posilovic
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 14:42 (dan1j3l).
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

 

Evo da se još malo rajcate u isčekivanju. 

 

Btw. Ja sam naručio 18.09. u jutro SD kad su uspjeli opet upogoniti stranicu te su mi rekli prekjučer da konzola mi stiže 19.11., disc verzija.

 

 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 14:37 (Dermentor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

još jednom ponavljam upit.

Ako netko želi zamjenit svoju digitalnu za moju disc verziju ja sam spreman za zamjenu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gale92 kaže...

Pa nije valjda da SD šalje HP-om konzole?

 

Već smo raspravljali o tome par puta. SD ima sada ugovor sa HP-om i sve sada šalju preko njih (ono kad ti piše besplatna dostava). Prije je GLS bio kao zadani.


GLS dolazi u obzir samo ako platiš dodatno 29 kn što sam ja napravio kod zadnje narudžbe jer HP "ekspress" u manjim mjestima znači 3, 4, 5 ili više dana. Kod prednarudžbe konzole ne znam ako ste imali tu opciju dostupnu. S time da GLS možeš uzati samo za manje pošiljke, a veće stvari idu samo HP-om.

3 godine
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav ekipa!

 

Da li je netko možda naručio Ps5 sa stranice Sophoslab Rijeka? Ja sam 18.09. ''prednaručio'' odnosno, stavio sam u košaricu, ukucao sve potrebne podatke i dobio povratni mail sa svim podacima i iznosom, da bi neposredno nakon toga dobio opet mail u kojem navode kako su sve inicijalne količine ps5 konzola rasprodane i pitali me da li želim da moja narudžba ostane aktivna do nove pošiljke. Da li ima netko ovdje slično iskustvo?

 

Pozz! 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

ekipa, da li je netko uzeo PS5 u prvoj rundi uz opciju plaćanje pouzećem?

U SD mi stoji prednarudžba sa pouzećem ali nisam nešto preoptimističan. zvao sam ih i pitao da promjene način plaćanja i da im odmah uplatim iznos na račun te da preuzmem konzolu ali sam dobio odj... kažu doći će vam poštom ali...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Mislim da bi trebao dobiti, nema veze što je plaćanje pouzećem. Mogu pitati samo kada si točno izvršio prednarudžbu?

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Ne moras se sekirat oko toga, odbili su te vjerojatno iz razloga sto pouzecem placas tu razliku od 400 kn a narudzba kakva god je izvrsena bila pouzece ili karticno uredno ce ti doci na adresu

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

vidim u sloveniji imaju na playgame.si za prednaruđbu

 Ja sam prednaručio prije par dana ali nisam dobio nikakvu povratnu poruku. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Meni su odg ovako:

 

Poštovani,

dodatno jamstvo obuhvaća sve što obuhvaća i tvorničko jamstvo te počinje teći nakon isteka tvorničkog jamstva.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Da li je ovo tvorničko jamstvo?

https://www.ekupi.hr/Elektronika/Gaming/Dodaci-za-igra%C4%87e-konzole/%2B2-god-jamstva-%28ne-obra%C4%8Dunava-se-PDV%2C-%C4%8Dl-33%2C-st-3%29-za-vrijednost-PlayStationa-od-4001kn---7500kn/p/EK000307688

 

Meni su odg ovako:

Poštovani,

dodatno jamstvo obuhvaća sve što obuhvaća i tvorničko jamstvo te počinje teći nakon isteka tvorničkog jamstva.

 

16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Javili iz SD-a da ipak sluske dolaze prije konzole tj.kroz par dana 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.11.2020 15:24 (4mal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

Javili iz SD-a da ipak sluske dolaze prije konzole tj.kroz par dana 

 Mogu pitati samo kada si izvršio prednarudžbu?

16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

18.9 u 8h ujutro 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
4mal kaže...

18.9 u 8h ujutro 

 Ja sam 18.09. u podne i dobio sam mail povratni u kojem stoje podaci o narudžbi da je ok prošlo. I onda nakon toga dobijem mail kako su sve inicijalne količine rasporadne. Trebalo je očito biti brži. Uživaj u konzoli uskoro! 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
KobeHOF- kaže...

Mislim da bi trebao dobiti, nema veze što je plaćanje pouzećem. Mogu pitati samo kada si točno izvršio prednarudžbu?

 18 rujna u 9h.

ma platio bi ja njima ti 400kn više samo da izbjegnem HP ali su me otkantali.

3 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Grga1984 kaže...
KobeHOF- kaže...

Mislim da bi trebao dobiti, nema veze što je plaćanje pouzećem. Mogu pitati samo kada si točno izvršio prednarudžbu?

 18 rujna u 9h.

ma platio bi ja njima ti 400kn više samo da izbjegnem HP ali su me otkantali.

 digitalna ili s citacem?

13 godina
offline
Sony PlayStation 5

sa BR 4300kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice