Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.596
|
čitano: 4.716.859
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Naravno.
Jedan MKBHD je dobio ps5 jos davno (samo nije smio objaviti, embargo il sta vec) a kanal mu skoro nema nikave veze sa gaming industrijom.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...
Gogy7 kaže...
Pa nisam ni mogao platiti pouzećem, poništi ti narudžbu, zamislite samo koliko djece nece dobiti ps5 za Božić.
Nije to velika stvar al opet netko se nadao tome. Platis mjesecima prije i dobijes mjesecima kasnije od onog tko je uzeo preko teleopratera ili u drugom dućanu. Za narudžbe koje ne mogu dostaviti u roku od tjedan-dva dana nakon izlaska nisu ni trebali uzimati pare.

Da pripremam sina svaki dan da mozda nece biti DayOne. Kuzi, ali ne kuzi.

toxic kaže...

 

 

pa sta ova igra tolko dobro izgleda? igra tko ovo?

Par ljudi dnevno.

 nisam pitao opcenito nego netko od ovdje prisutnih..

Bnet: mNik987#2148
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nemam rijeci ako je netko isao kupiti ssd za ps5 prije objave podrzanih.Prije skoro godinu dana znalo se za tu informaciiu.Sony ce ziher za par tjedana ponudit neke svoje ssde za gro love
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Dakle ako sam dobro shvatio save file sa ps4 ce raditi na ps5 (ps4 igra)?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
zvone07 kaže...
Dakle ako sam dobro shvatio save file sa ps4 ce raditi na ps5 (ps4 igra)?

 da i igruc cijelu ces moci prebaciti bez problema

Bnet: mNik987#2148
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
do sada sam samo prvi PSP kupio day one i to priko one akcije u časopisu Gameplay...u prosincu mi je 2 godine od kupovine ps4pro...evo tek RAGE 2 prošao do kraja...još tu par igara igrao ali ne do kraja...gledam po oglasima i evo sad imam 17 igara na disku...od toga 9 Sony exclusive...i imam 8 digitalnih na HR računu

diskovi:
HZD
Ratchet and Clank
Infamous Second Son
GOW 3
GOW
Killzone Shadow Fall
Spiderman Special Edition's
Uncharted 4
TLOU 1
Dishonored 2
Dishonored: DOTO
Batman Arkham Knight
Far Cry 4
Fallout 4 GOTY
Diablo 3 ultimate evil edition
RAGE 2
PREY 2
digital:
DOOM(2016)
Wolfenstein New Order
Wolfenstein Old Blood
MGS5
Alienation
NeX Machina
Borderlands 1 GOTY
Borderlands:The Handsome Collection

sve skupa 1500 kn:)... odlučio sam uzeti još samo
Ghost Of Tsushima
TLOU2
Medieval remaster

multiplatform ne kupujem više jer nisam siguran hoću kupiti ps5 ili xbox4...pa ako kupim xbox4 budem uzeo za njega te zaostatke


mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ares001 kaže...
Nemam rijeci ako je netko isao kupiti ssd za ps5 prije objave podrzanih.Prije skoro godinu dana znalo se za tu informaciiu.Sony ce ziher za par tjedana ponudit neke svoje ssde za gro love

 Poznavajuci sony bit ce nesto poput obicnih sd kartica za vitu ali samo su soyneve mogle na nju.

 Rip vita

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Ares001 kaže...
Nemam rijeci ako je netko isao kupiti ssd za ps5 prije objave podrzanih.Prije skoro godinu dana znalo se za tu informaciiu.Sony ce ziher za par tjedana ponudit neke svoje ssde za gro love

 Poznavajuci sony bit ce nesto poput obicnih sd kartica za vitu ali samo su soyneve mogle na nju.

 Rip vita

 lol nece sony ponudit nikakve svoje ssd diskove kao sto je sad to napravio MS ;)
Od koga bi uopce Sony kupio memoriju kad prakticki jos nitko nema na trzistu takve diskove osim samsunga

Tek sad na trziste dolaze pravi gen4 ssd diskovi. Prvi kandidat je Samsung 980.  Nemojte zaboravit da SSD mora bit brzi nego onaj u PS5. Samsung ima 7000MB/s  | 5000MB/s

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Ja imam playstation kanal i ne mogu ni kontaktirati Sony kamoli da zatražim PS5. Pokusavam i preko Santa Domenice i preko UK ali ništa. Morat cu pitati nekog iz Bug.hr da me spoje s Sonijem. Neznam kako su ga drugi dobili iako nemaju veze s tim.... Ocitno je bitna samo kolicina pretplatnika a ne sadrzaj kanala.

Može link na tvoj kanal? Da se pretplatim

 

edit: to je ovo?

https://www.youtube.com/channel/UC3XPcepY2FDgRbOSDjrv6aA

Pretplatio se 5 puta. Čestitam, sad si na 10 tisuća

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.11.2020 21:54 (mariclius).
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da, hvala, evo na 10, 000 pretplatnika nakon godine i pol 😄 Podjelit cu 30$ ovih dana, 10 sutra, 10 na PS5 Launch day i 10 za Crni Petak 😄
Jedan ce biti samo za Bug Ekipu
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
@ gogy evo sad na faceu mi iskočio unboxing ps-a 5 i to vecernjeg lista xDD sutra u modroj lasti
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
tandara kaže...
@ gogy evo sad na faceu mi iskočio unboxing ps-a 5 i to vecernjeg lista xDD sutra u modroj lasti

 

Ima i na indexu. Ne kužim potrebu da random nestručnim novinarima šalju na review 2 tjedna prije launcha, a sve su rasprodali i nema ih dovoljno za isporučiti.

Šta će im uopće marketing, mogu na godišnji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gogy7  Da sam znao da je to tvoj kanal pretplatio bi se nikad 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Na indexu su toliko stručni da su čak u prvom redu članka uspjeli fulati i datum izlaska konzole...

A MKBHD i sličnu proljev ekipu bolje da ne komeniram...
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 7:09 (Purger155).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...
bloodborne kaže...
Ares001 kaže...
Nemam rijeci ako je netko isao kupiti ssd za ps5 prije objave podrzanih.Prije skoro godinu dana znalo se za tu informaciiu.Sony ce ziher za par tjedana ponudit neke svoje ssde za gro love

 Poznavajuci sony bit ce nesto poput obicnih sd kartica za vitu ali samo su soyneve mogle na nju.

 Rip vita

 lol nece sony ponudit nikakve svoje ssd diskove kao sto je sad to napravio MS ;)
Od koga bi uopce Sony kupio memoriju kad prakticki jos nitko nema na trzistu takve diskove osim samsunga

Tek sad na trziste dolaze pravi gen4 ssd diskovi. Prvi kandidat je Samsung 980.  Nemojte zaboravit da SSD mora bit brzi nego onaj u PS5. Samsung ima 7000MB/s  | 5000MB/s

 Ma kolega nisam ja rekao da ce sony napravit svoje, nego ce licencirat neke nekog 3rd party proizvodaca

 tu kazem poznavajuc sony taj ssd ce kostat "500kn" vise u odnosu na konkurenrciju, a jedina razlika ce biti

 u toj licenci, kao sto ce i biti sa poklopcima. Nudit ce ti komad plastike u boji za 300-400kn.

Gogy7 kaže...
Da, hvala, evo na 10, 000 pretplatnika nakon godine i pol 😄 Podjelit cu 30$ ovih dana, 10 sutra, 10 na PS5 Launch day i 10 za Crni Petak 😄
Jedan ce biti samo za Bug Ekipu

 Evo jedna ideja, podijeli nam ps5  

 Salu na stranu cestitam gogy 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
Santana kaže...
bloodborne kaže...
Ares001 kaže...
Nemam rijeci ako je netko isao kupiti ssd za ps5 prije objave podrzanih.Prije skoro godinu dana znalo se za tu informaciiu.Sony ce ziher za par tjedana ponudit neke svoje ssde za gro love

 Poznavajuci sony bit ce nesto poput obicnih sd kartica za vitu ali samo su soyneve mogle na nju.

 Rip vita

 lol nece sony ponudit nikakve svoje ssd diskove kao sto je sad to napravio MS ;)
Od koga bi uopce Sony kupio memoriju kad prakticki jos nitko nema na trzistu takve diskove osim samsunga

Tek sad na trziste dolaze pravi gen4 ssd diskovi. Prvi kandidat je Samsung 980.  Nemojte zaboravit da SSD mora bit brzi nego onaj u PS5. Samsung ima 7000MB/s  | 5000MB/s

 Ma kolega nisam ja rekao da ce sony napravit svoje, nego ce licencirat neke nekog 3rd party proizvodaca

 tu kazem poznavajuc sony taj ssd ce kostat "500kn" vise u odnosu na konkurenrciju, a jedina razlika ce biti

 u toj licenci, kao sto ce i biti sa poklopcima. Nudit ce ti komad plastike u boji za 300-400kn.

Gogy7 kaže...
Da, hvala, evo na 10, 000 pretplatnika nakon godine i pol 😄 Podjelit cu 30$ ovih dana, 10 sutra, 10 na PS5 Launch day i 10 za Crni Petak 😄
Jedan ce biti samo za Bug Ekipu

 Evo jedna ideja, podijeli nam ps5  

 Salu na stranu cestitam gogy 

 Nisam nit ja reko da ce oni napravit svoje

 

i velim ti da nece bit sony ssd diskova

 

Problem je nedostatak takvih ssd diskova na trzistu

 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
tandara kaže...
@ gogy evo sad na faceu mi iskočio unboxing ps-a 5 i to vecernjeg lista xDD sutra u modroj lasti

 

Ima i na indexu. Ne kužim potrebu da random nestručnim novinarima šalju na review 2 tjedna prije launcha, a sve su rasprodali i nema ih dovoljno za isporučiti.

Šta će im uopće marketing, mogu na godišnji.

 Ma ne kužiš ti to, review u Večernjem lisu će totalno pomoć prodaji konzole kojij je prva pošiljka rasprodana u nekoliko sati, druga također, a i sve dalje.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Šta mislite, kolika bi cijena mogla biti PS4 za black friday?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5

pored svih gluposti o kojima iz dana u dan pisu ( severinama, cajkama, influencerima, itd.. )
0vo ce im valjda biti prvi "kvalitetni" i zanimljiv "publici" clanak unazad 15 godina.

Santana neka nagađanja su da ce moci klasican nvme u konzolu
odnosno da "ima" utor za isti. zivi bili pa vidjeli svakako,
jer ne mislim da ce svima ta "bijeda" od memorijeza pohranu biti
dosta za nadolazece next gen igre.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 9:07 (bloodborne).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

pored svih gluposti o kojima iz dana u dan pisu ( severinama, cajkama, influencerima, itd.. )
0vo ce im valjda biti prvi "kvalitetni" i zanimljivi "publici" clanak unazad 15 godina.

 Samo budući se 25 godina bave prepisivanjem sa kolegama iz jutarnjeg, hiće li itko znat išta originalni napisat?

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
AA-d00d kaže...
Naravno.
Jedan MKBHD je dobio ps5 jos davno (samo nije smio objaviti, embargo il sta vec) a kanal mu skoro nema nikave veze sa gaming industrijom.

 Jedan MKBHD ima 12 milijuna preplatnika i napravit će im takvu reklamu da će prodat hrpe konzola na račun bilo kakvog spominjanja ps5 u svojim videima.

Boli Sony tuki s čim se kanal bavi. Može se bavit i uzgojem cvijeća što se Sonya tiče...

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Da podjelim najčudniji san ikad,il alternativnu stvarnost. Ono,weird af

 

Ulazim u sobu. Uzimam kontroler sa stolića,idem upalit nešto. Shvatim da je na stoliću ps5. U čudu sam,idem ga pogledati da provjerim da li je sve poštekano. Kad sam ga uzeo i počeo provjeravati kablove shvatim da je to PS5,pitam se jel ovo neka zezancija🤔(sanjam i ne znam jel to san il stvarno). Odlažem konzolu i siguran sam da se ne sjećam kad je došla a tu je.🤔 Zvoni mi budilica(tihi krik jeca u daljini).

 

 

I da kad sam vidio jučer da Index ima ps5 

Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...
bloodborne kaže...

pored svih gluposti o kojima iz dana u dan pisu ( severinama, cajkama, influencerima, itd.. )
0vo ce im valjda biti prvi "kvalitetni" i zanimljivi "publici" clanak unazad 15 godina.

 Samo budući se 25 godina bave prepisivanjem sa kolegama iz jutarnjeg, hiće li itko znat išta originalni napisat?

 a cuj uvijek mogu copy/paste-at neki americki/uk clanak bit ce jedino bed ako im prevoditelj bude ingrid anticevic

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

pored svih gluposti o kojima iz dana u dan pisu ( severinama, cajkama, influencerima, itd.. )
0vo ce im valjda biti prvi "kvalitetni" i zanimljiv "publici" clanak unazad 15 godina.

Santana neka nagađanja su da ce moci klasican nvme u konzolu
odnosno da "ima" utor za isti. zivi bili pa vidjeli svakako,
jer ne mislim da ce svima ta "bijeda" od memorijeza pohranu biti
dosta za nadolazece next gen igre.

 pa nema tu nikakvih nagađanja

klasican nvme ide u konzolu samo ce sony napravit list onih ssd diskova koji su adekvatni brzinom za PS5

za sada jedini kandidat je samsung 980 pro

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pa Cherny je jos na proljece rekao da nema na trzistu jos SSD-a s propusnoscu koju ima interni.

Te se ceka iduca generacija SSD-a. A tada ce i oni objaviti popis diskova koji su prosli testiranje propusnosti.

Ali nitko ti ne brani spojiti eksterni i movati igre izmedu internog i eksternog kako igras.

Cak u onom videu preporucuju igranje PS4 igara s obicnog eksternog diska.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Chaky kaže...

Pa Cherny je jos na proljece rekao da nema na trzistu jos SSD-a s propusnoscu koju ima interni.

Te se ceka iduca generacija SSD-a. A tada ce i oni objaviti popis diskova koji su prosli testiranje propusnosti.

Ali nitko ti ne brani spojiti eksterni i movati igre izmedu internog i eksternog kako igras.

Cak u onom videu preporucuju igranje PS4 igara s obicnog eksternog diska.

 Samo zbog šparanja prostora na internom super brzom. PS4 igre neće imati bitnu prednost od njega jer nisu pisane za to.

6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel danas dizanje embarga za ps5 review and gameplay ili kasniji datum?Cini mi se da sam procitao negdje da se 6.11 dize embargo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2020 10:08 (Ares001).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...


Santana neka nagađanja su da ce moci klasican nvme u konzolu
odnosno da "ima" utor za isti. zivi bili pa vidjeli svakako,
jer ne mislim da ce svima ta "bijeda" od memorijeza pohranu biti
dosta za nadolazece next gen igre.

Sony je rekao da će u PS5 moći ići SSD disk jednake ili veće brzine od onog koji je u konzoli. Ostalo zaboravi. Sad ti vidi koji su to diskovi tih brzina na tržištu i imaš odgovor što ćeš moći staviti u konzolu. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Da ali samo za Spidermana i Astro igru
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice