Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.582
|
čitano: 4.709.179
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Hvala svima na savjetu kako aktivirati US acc evo bas ga napravio i cisto za testiranje kupi kod za ps+ od 3 mjeseca i sve radi za black friday kupujem jos 1 god.

Hvala svima.

 

Ps. nemam jos ps5 pa sam cito da se taj ps+ djeli izmedu acc dali se trebam prije sa us acc logirati ili mogu i sa hrvatskim pa poslje sa us?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
jsRetr0 kaže...
Čudi me da Pevex ne prodaje, tj ništa ne govori ako će oni imati zalihe ili ne.

 Kakve veze ima Pevex s PS5? Nisu nikad gurali eksluzive niti im je isplativo gurati se tamo gdje drugi prevladavaju.

kao da kažemo zašto Sancta Domenica ne stavi u ponudu novu peć na pelete koja je postala hit.

 

 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cijena PS5 u indiji je 4500kn dok su cijene igara 350kn.
Zanimljivo je vidjeti da je Sony, na trzistima gdje povoljnije prodaje igre, povecao cijenu same konzole.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ima 4K IPS panel, što je dobro, ali nema ni Freesync ni HDR.
Neće iskoristiti sve mogućnosti konzole, ali može proći.
PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 13:53 (DeniZg).
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

A da nisam vidio za hdr10, mora barem to imati, ali vise od 60-75hz netreba jeli? 

12 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Sto se tice US accounta ja ga osobno koristim godinama i kupujem kodove prek g2a i niti jednom nisam imao problema...

Sta mislite o prednaruzdbi Demon's Soulsa prek Infomarka, jel to daleko najeftinija opcija za igrat prvi dan?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Iwan7SeVeN kaže...

Hvala svima na savjetu kako aktivirati US acc evo bas ga napravio i cisto za testiranje kupi kod za ps+ od 3 mjeseca i sve radi za black friday kupujem jos 1 god.

Hvala svima.

 

Ps. nemam jos ps5 pa sam cito da se taj ps+ djeli izmedu acc dali se trebam prije sa us acc logirati ili mogu i sa hrvatskim pa poslje sa us?

 Nema na čemu. 

 

S obzirom da će ti PS+ biti na USA accountu onda si taj acc postaviš kao primarni. Kada želiš igrati ulaziš normalno na HR acc na kojem će ti biti dostupan PS+ i sve igre sa USA acc-a. 

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Pri3s7 kaže...

A da nisam vidio za hdr10, mora barem to imati, ali vise od 60-75hz netreba jeli? 

 

Jeftin 4k HDR monitor nećeš naći... ako piše i da ima HDR to je totalno sranje i slika bude lošija nego u SDRu.

Tako da se bolje onda skoncentriraj na brz i kvalitetan 4k monitor. Za dobar gamerski monitor treba puno para i bez HDRa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

EDIT: otišli smo u offtopic. Tražit ću modove da brišu.

 

Tražit ćeš cenzuru? :-)

ne, hvala bogu nismo u komunističkoj kini

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ivanlotz kaže...
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

EDIT: otišli smo u offtopic. Tražit ću modove da brišu.

 

Tražit ćeš cenzuru? :-)

ne, hvala bogu nismo u komunističkoj kini

 srića što je hdz na vlasti...hdz stvoren i utemeljen od "bivših" komunjara

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
7 godina
offline
Sony PlayStation 5

Pozdrav, hoće li ovaj LG televizor biti pogodan za PS5? Nisam kompliciran gamer, meni je dosta 1080p rezolucija dovoljna, samo me brine, jer jedan HDMI utor iskorišten za stari laptop, a drugi će HDMI utor, biti za konzolu.

Die and be free of pain or live and fight your sorrow! - Auron
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Ghost of Tsushima je bio na akciji...imao je prekriženu cijenu od 499kn...sad je tih 499 postalo 529

next gen cijene su očito uranile:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
HCMAA kaže...
Ghost of Tsushima je bio na akciji...imao je prekriženu cijenu od 499kn...sad je tih 499 postalo 529

next gen cijene su očito uranile:)

 Negdje sam vidio ulje ili nešto na popustu od -1% (minus jedan posto) i to je onda cca 10 lipa skuplje 

 

To su nove fore i nove "akcije" , očito se moramo naviknut... ne znam kak je to legalno.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Je, dosta igri je poskupilo sa tih 499 na 529 ili 539.

Ja sam pratio Ride 4, bio isti slucaj, bio 499 a sad je 539. 

No ja sam ga nakon toga uzeo na usa acc i došao me 330kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
thekeyofdestiny13 kaže...

Pozdrav, hoće li ovaj LG televizor biti pogodan za PS5? Nisam kompliciran gamer, meni je dosta 1080p rezolucija dovoljna, samo me brine, jer jedan HDMI utor iskorišten za stari laptop, a drugi će HDMI utor, biti za konzolu.

 Ma radit će, čak i na mojem pretpotopnom LG-u iz 2004-e će raditi. Ne može si SONY dozvoliti da HDMI na PS5 ne bude kompatibilan sa starijim uređajima.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
2014 kad sam napravio US account mi je ovdje receno da je pitanje dana kada ce krenuti banovi accounta...
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Sony PlayStation 5
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kad klikneš na Horizon piše isto release 12.11. znaci nema teorije da je ovo točno.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nema šanse da je to release date. Prvo, ne može igra izaći prije konzole, a i navodni release date je za manje od mjesec dana. Do sada su prikazali svega jedan video i par screenshotova iz tog videa. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

sta nije 12.11 release date za najveci dio svijeta.europa je 19

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tako je. Ja automatizmom gledam 19.11. jer je to naš release date. 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
dalja46 kaže...

Kad klikneš na Horizon piše isto release 12.11. znaci nema teorije da je ovo točno.

 To si i ja mislim, brijem da GT7 neće izaći još bar godinu dana

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

Negdje sam procitao da GT7 spada u launch window sto znaci prvih par mjeseci.

EDIT:

Valjda unutra prvih 4 mjeseca.

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 11:05 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Možda je taj 12.11 samo datum od kada će se moći raditi pre-order za navedene igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Sony PlayStation 5

Pa ako žele da im netko plati 80€ onda bolje da ju izbace odmah prvi dan kad i PS5 da iskoriste hype i manjak igara za novu platformu.

No, s obzirom na glasine i najave po netu, vrlo je indikativno da će izaći kad i konzola ili ubrzo nakon toga.

 

Da je greška Amazon bi ju vjerojatno već ispravio jer se priča proširila još prije par dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja se iskreno nadam izuzetno jasnommi glasnom "glasanju novčanikom" pa da im postsne jasno da je sve preko 60€ neprihvatljivo.

Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Rhodin kaže...

Ja se iskreno nadam izuzetno jasnommi glasnom "glasanju novčanikom" pa da im postsne jasno da je sve preko 60€ neprihvatljivo.

 Očekuješ glasanje novačnikom, nakon što su svi napravili prednarudžbe PS5 konzole na osnovu rendera?

PSN - DeniZg80
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
DeniZg kaže...
Rhodin kaže...

Ja se iskreno nadam izuzetno jasnommi glasnom "glasanju novčanikom" pa da im postsne jasno da je sve preko 60€ neprihvatljivo.

 Očekuješ glasanje novačnikom, nakon što su svi napravili prednarudžbe PS5 konzole na osnovu rendera?

 DeniZg

Opasno si prešao u XBOX tabor što je toliko bolji?

Što uopće igraš na XBOX-u?

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 12:08 (hummer0).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
hummer0 kaže...
DeniZg kaže...
Rhodin kaže...

Ja se iskreno nadam izuzetno jasnommi glasnom "glasanju novčanikom" pa da im postsne jasno da je sve preko 60€ neprihvatljivo.

 Očekuješ glasanje novačnikom, nakon što su svi napravili prednarudžbe PS5 konzole na osnovu rendera?

 DeniZg

Opasno si prešao u XBOX tabor što je toliko bolji?

Što uopće igraš na XBOX-u?

 Ma nisam prešao u Xbox tabor, nisam čak ni siguran da ću kupiti novi Xbox koji sam naručio.

Na Xbox temu stavljam novosti, kojih za PS5 baš i nema, pa je ovo je više kao chat tema.

Vjerojatno ću kupiti obje konzole, samo ne odmah.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put ned 18.10.2020 12:11 (DeniZg).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice